• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego

Wyniki dla

Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego - Import eksport

 1. MELNIR LLC

  Rosja

  Melnir od 2011 roku oferuje gotowe rozwiązania w zakresie pakowania żywności i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne opakowania z tworzyw sztucznych i szkła do przypraw. Nasze młynki nadają się do mielenia większości przypraw, w tym soli, i nadają się do recyklingu. Przyprawy są podawane równomiernie niezależnie od wielkości ziaren, a konstrukcja zapewnia, że cząstki o wielkości do 7 mm mogą być wychwytywane bez zakleszczania mechanizmu młynka.

 2. STÖLZLE LAUSITZ GMBH

  Niemcy

  Firma STÖLZLE LAUSITZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Weißwasser, Niemcy.

 3. GABHOME LTD.

  Turcja

  Firma GABHOME LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach drobny kuchenny sprzęt agd dla społeczności, i wyroby nożownicze. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 4. DECOCADEAU

  Holandia

  Firma DECOCADEAU, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach szkło antyczne, przedmioty dekoracyjne, i wazony szklane. Ma siedzibę w Rosmalen, Holandia.

 5. 5DCOR

  Belgia

  Firma 5DCOR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach szklane artykuły na stół, i porcelana stołowa. Ma siedzibę w Kortemark, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOHENSTEIN ISOLIERGLAS GMBH

  Niemcy

  Firma HOHENSTEIN ISOLIERGLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Jerichow / Ot Redekin, Niemcy.

 2. LINEPLEX GMBH

  Niemcy

  Firma LINEPLEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Porcelana dekoracyjna, i Porcelana dekoracyjna. Ma siedzibę w Erbendorf, Niemcy.

 3. ALTHRA TEC GMBH

  Niemcy

  Firma ALTHRA TEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okna. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi i bramy, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szkło artystyczne, Drzwi i bramy, Drzwi wejściowe mieszkaniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Szkło artystyczne. Ma siedzibę w Kemberg, Niemcy.

 4. HENSE GLASBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HENSE GLASBAU GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. BOSMAN - SOMA DESIGN

  Niemcy

  Firma BOSMAN - SOMA DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. G&CO HANDELSGES. MBH

  Austria

  Firma G&CO HANDELSGES. MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Braunau Am Inn, Austria.

 2. GRÄFE GLAS- UND FENSTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GRÄFE GLAS- UND FENSTERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło bezpieczne, Konstrukcje szklane, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło bezpieczne, i Konstrukcje szklane. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. GABHOME LTD.

  Turcja

  Firma GABHOME LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach szkło borokrzemowe. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. HOST RETAIL, S.L.

  Hiszpania

  Firma HOST RETAIL, S.L., roku i działającą w sektorze Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Meble domowe, Zaopatrzenie dla restauracji, kuchnie przemysłowe, machines for the hotel trade, Meble domowe, i Zaopatrzenie dla restauracji. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. DRESDEN KRISTALL GMBH

  Niemcy

  Firma DRESDEN KRISTALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Kryształy. Ma siedzibę w Selb, Niemcy.

 4. TECHNISCHE GLASWERKE ILMENAU GMBH

  Niemcy

  Firma TECHNISCHE GLASWERKE ILMENAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło przemysłowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szkło przemysłowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, probówki szklane, i szklane przedmioty dla laboratoriów. Ma siedzibę w Ilmenau, Niemcy.

 5. TEUFEL GLASDEKORE

  Niemcy

  Firma TEUFEL GLASDEKORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ozdoby ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szkło artystyczne, Witraże, Sadzonki - nawozy sztuczne, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szkło artystyczne, Witraże, i Sadzonki - nawozy sztuczne. Ma siedzibę w Neuried, Niemcy.

 6. KRISTALLGLASMANUFAKTUR THERESIENTHAL GMBH

  Niemcy

  Firma KRISTALLGLASMANUFAKTUR THERESIENTHAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Kryształy. Ma siedzibę w Zwiesel, Niemcy.

 7. FORM & LINIE GMBH

  Niemcy

  Firma FORM & LINIE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Kryształy. Ma siedzibę w Wendeburg, Niemcy.

 8. R-S-N DEUTSCHLAND GMBH VERTRIEB

  Niemcy

  Firma R-S-N DEUTSCHLAND GMBH VERTRIEB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 1. STAR GLAS GMBH

  Niemcy

  Firma STAR GLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rytowanie (przemysłowe) stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Rytowanie - obrabiarki, Czcionki drukarskie, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Rytowanie - obrabiarki, Czcionki drukarskie, i Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Bünde, Niemcy.

 2. BONA HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H. ZWEIGNIEDERLASSUNG WIEN

  Austria

  Firma BONA HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H. ZWEIGNIEDERLASSUNG WIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Kryształy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. TCC GLASS DESIGN

  Niemcy

  Firma TCC GLASS DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piwo. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Willingen (upland), Niemcy.

 4. CRISTALICA GMBH

  Niemcy

  Firma CRISTALICA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Kryształy. Ma siedzibę w Döbern, Niemcy.

 5. GLASHÜTTE VALENTIN EISCH GMBH

  Niemcy

  Firma GLASHÜTTE VALENTIN EISCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Kryształy. Ma siedzibę w Frauenau, Niemcy.

 6. R&R GOTIKZEIT GLAS

  Niemcy

  Firma R&R GOTIKZEIT GLAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Schifferstadt, Niemcy.

 7. DRESSELAERS EN ZOON

  Belgia

  Firma DRESSELAERS EN ZOON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Sint-Niklaas, Belgia.

 8. GISELA OTASEK-HARTL

  Austria

  Firma GISELA OTASEK-HARTL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, i Kryształy. Ma siedzibę w Walding, Austria.

 9. PASABAHCE GLAS GMBH

  Niemcy

  Firma PASABAHCE GLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego. Ma siedzibę w Koblenz, Niemcy.

 10. K. HEINZ OELZE GMBH

  Niemcy

  Firma K. HEINZ OELZE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prysznice, kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Kabiny natryskowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Witraże, Szkło płaskie i lustra, Kabiny natryskowe, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Witraże, i Szkło płaskie i lustra. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo