• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło kształtowe i naczyniowe

Wyniki dla

Szkło kształtowe i naczyniowe - Import eksport

 1. GLASTECHNIK KIRSTE KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GLASTECHNIK KIRSTE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Remda, Niemcy.

 2. HAGEN-GLAS

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HAGEN-GLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Büren A/a, Szwajcaria.

 3. SNABTORG LLC

  Rosja

  Nasza firma powstała ponad 5 lat temu i zapewniamy naszym klientom pełną satysfakcje dzięki dekorowanym szklanym wazonom. Koncentrujemy się na dostarczenia wartości dla klienta poprzez indywidualizację, ekskluzywność i unikalną technologię produkcji szklanych akcesoriów meblowych. Proponujemy szybką dostawę, MOQ, szkło dekoracyjne na zamówienie, private label i konkurencyjne ceny. Każdy z naszych szklanych przedmiotów to rezultat pracy artystycznej, artykuł namalowany przez profesjonalnego artystę w unikalny sposób i nigdy nie powtarzający się dwa razy. MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI: nasze produkty spełniają wysokie standardy jakości, stosujemy w malowaniu szkła tylko bezpieczne i wysokiej jakości materiały. ROŻNORODNOŚĆ FORM: Ponad 50 kształtów i rozmiarów stojaków kwiatowych wykonanych z ręcznie dmuchanego szkła do wyboru i różnorodność kombinacji. ROŻNORODNY DESIGN: Wzory inspirowane naturą, takie jak kamień, drzewa, kwiatowe i wydruki animalistyczne. Geometryczne wzory jak trójkąty, paski, kropki w różnych formach sztuki i kolorach.

 4. BÖHM-DESIGN

  Niemcy

  Firma BÖHM-DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maski ochronne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, słomki, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Brakel-Siddessen, Niemcy.

 5. L'ATELIER DU VERRE CREATIONS

  Francja

  Firma L'ATELIER DU VERRE CREATIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło płaskie i lustra, rysowanie na szkle, i drzwi ze szkła. Ma siedzibę w Toufflers, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COVERA PACKAGING

  Belgia

  Firma COVERA PACKAGING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Opakowania szklane, Tworzywa sztuczne - opakowania, Opakowania szklane, wiadra plastikowe, i beczki i baryłki do pakowania. Ma siedzibę w Hoboken, Belgia.

 2. DENECKERE GLASWERKEN

  Belgia

  Firma DENECKERE GLASWERKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło, szkła, puste szkło bezpieczne, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 3. D-GLAS

  Belgia

  Firma D-GLAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło, Szkło płaskie i lustra, naprawy okien, i Szkło. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 4. ROELANTS GLAS

  Belgia

  Firma ROELANTS GLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło izolacyjne, Okna dachowe - elementy prefabrykowane, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło izolacyjne, i Okna dachowe - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Aarschot, Belgia.

 5. HORECARE

  Belgia

  Firma HORECARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, artykuły hotelarskie, wyroby nożownicze, Przybory kuchenne, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Eke, Belgia.

 1. ZWIESEL KRISTALLGLAS AG

  Niemcy

  Firma ZWIESEL KRISTALLGLAS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Zwiesel, Niemcy.

 2. GLASCENTRA-BAVIKHOVE

  Belgia

  Firma GLASCENTRA-BAVIKHOVE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, korpus, i Budownictwo - roboty wykończeniowe. Ma siedzibę w Bavikhove, Belgia.

 1. HAERENS

  Belgia

  Firma HAERENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Tafle szklane, Szkło kształtowe i naczyniowe, szkło płaskie odporne na ciepło, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Tafle szklane, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 2. GLAS VAN LENT

  Belgia

  Firma GLAS VAN LENT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki szklane barwne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Pojemniki szklane barwne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Ekeren, Belgia.

 3. DOBROVIČ GLASS

  Republika Czeska

  Firma DOBROVIČ GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, Kieliszki kryształowe, Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, i Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Zahrádky, Republika Czeska.

 4. WIEGAND-GLAS HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma WIEGAND-GLAS HOLDING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Balony i pojemniki szklane, Balony i pojemniki szklane, i butelki szklane. Ma siedzibę w Steinbach Am Wald, Niemcy.

 5. ALUMINIUM DE CROOCK

  Belgia

  Firma ALUMINIUM DE CROOCK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Kasy pancerne i sejfy, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Zamki, zasuwy i klucze, Kasy pancerne i sejfy, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Gijzegem, Belgia.

 6. MUURLA DESIGN MARKETING OY

  Finlandia

  Firma MUURLA DESIGN MARKETING OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Muurla, Finlandia.

 7. BOTTERO GMBH

  Niemcy

  Firma BOTTERO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło kształtowe i naczyniowe, i budowa - maszyny. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 8. VETROPACK SA

  Szwajcaria

  Firma VETROPACK SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Butelki i słoiki szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, Opakowania szklane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Świadczyciel usług w zakresie szkła, i Opakowania szklane. Ma siedzibę w St-Prex, Szwajcaria.

 1. SADOVSKY-MICHNIG GESMBH

  Austria

  Firma SADOVSKY-MICHNIG GESMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Szkło kształtowe i naczyniowe, Kryształy, Drewno - galanteria drewniana, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Kryształy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. POLCAM FBERGLAS SAN TIC

  Turcja

  Firma POLCAM FBERGLAS SAN TIC, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Zastawa stołowa, Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, Szkło przemysłowe, Szkło płaskie i lustra, Zastawa stołowa, Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. GLAS KEIL ILMENAU GMBH + CO KG

  Niemcy

  Firma GLAS KEIL ILMENAU GMBH + CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Langewiesen, Niemcy.

 4. FLACHGLAS (SCHWEIZ) AG

  Szwajcaria

  Firma FLACHGLAS (SCHWEIZ) AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Wikon, Szwajcaria.

 5. GLASPUNKT GBR

  Niemcy

  Firma GLASPUNKT GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Opakowania szklane, Szkło przemysłowe, Wyroby farmaceutyczne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Opakowania szklane, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Burghausen, Niemcy.

 6. THOMAS HOFSTÄTTER

  Austria

  Firma THOMAS HOFSTÄTTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło płaskie i lustra, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, i Szkło płaskie i lustra. Ma siedzibę w Scheibbs, Austria.

 7. ALTENFELDER GLASTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ALTENFELDER GLASTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Szkło kształtowe i naczyniowe, Opakowania szklane, Szkło przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Szkło kształtowe i naczyniowe, Opakowania szklane, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Altenfeld, Niemcy.

 8. MENN-GLAS

  Niemcy

  Firma MENN-GLAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 9. THIELE GLAS WERK GMBH

  Niemcy

  Firma THIELE GLAS WERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Szkło kształtowe i naczyniowe. Ma siedzibę w Wermsdorf, Niemcy.

 10. WWW.FESTSELECTION.DE

  Niemcy

  Firma WWW.FESTSELECTION.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło przemysłowe, Papeteria - artykuły, Szkółki hodowlane i leśne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło przemysłowe, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Unterweißbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szkło kształtowe i naczyniowe - Import eksport

Liczba wyników

1547 Przedsiębiorstwa