• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło izolacyjne

Wyniki dla

Szkło izolacyjne - Import eksport

 1. PANADUR-SOYTAS ALUMINYUM AKS.SAN.TIC.LTD.

  Turcja

  Panadur jest wiodącym producentem paneli sandwiczowych z PCV & paneli drzwiowych w Turcji. Produkujemy ponad 150 rodzajów dekoracyjnych paneli drzwiowych w rozmiarze 870*2050 mm & wszystkie rodzaje płaskich płyt z PCV w rozmiarach od 2000*3000 mm do 750*2000 mm. Używamy Renolit do dekoracji PCV & HPL na substracie, także do naszych paneli drewnopodobnych. Nasze panele otrzymują 10-letnią gwarancję. W 2013 r. PANADUR otwiera nowy zakład produkcyjny o powierzchni 14.000 m2 i mocy produkcyjnej 25.000 paneli drzwiowych/miesiąc & 110.000 m2 płaskich paneli/miesiąc.

 2. LLC PLANT INSULATING EQUIPMENT

  Ukraina

  Firma LLC PLANT INSULATING EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Svitlovodsk, Ukraina.

 3. APERTE, UAB

  Litwa

  Firma APERTE, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło izolacyjne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło, Szkło płaskie i lustra, Szkło izolacyjne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Szkło. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. DISTRIBUIDORA DE SISTEMAS DE CIERRE S.L. - CLAROFLEX

  Hiszpania

  Firma DISTRIBUIDORA DE SISTEMAS DE CIERRE S.L. - CLAROFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło izolacyjne, systemy przesuwne do szyb, i Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Cártama, Málaga, Hiszpania.

 5. ESINVETRO

  Włochy

  Firma ESINVETRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło izolacyjne, drzwi ze szkła, kabina prysznicowa, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARPINTERÍA DE ALUMINIO CIDAL

  Hiszpania

  Firma CARPINTERÍA DE ALUMINIO CIDAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Santa Eularia Des Riu (eivissa), Hiszpania.

 2. LUMON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma LUMON DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 3. TRAINFORM SRL

  Włochy

  Firma TRAINFORM SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach filmy przeciwsłoneczne na szyby, i folie dekoracyjne na kieliszki. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. BKS KETTERER GMBH

  Niemcy

  Firma BKS KETTERER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Friedenweiler, Niemcy.

 5. SIMPLEX PROFIL A. S.

  Turcja

  Firma SIMPLEX PROFIL A. S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach materiały i wyroby izolujące dla budownictwa, i akcesoria do okularów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BEST MAKINA

  Turcja

  Firma BEST MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Szyby dwuwarstwowe - maszyny do produkcji i materiały, i machine tools for glaziers. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. OKALUX GLASTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma OKALUX GLASTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach osłony przeciwsłoneczne, skuteczność energetyczna, okno izolacyjne, i zrównoważony rozwój. Ma siedzibę w Marktheidenfeld, Niemcy.

 1. AKASYA CAM SAN. VE TIC. AŞ.

  Turcja

  Firma AKASYA CAM SAN. VE TIC. AŞ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach płaskie szkło drukowane, materiały ze szkła hartowanego dla budownictwa, szkło satynowe, i matowanie szkła. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 2. GLASSERVICE HBGLAS

  Holandia

  Firma GLASSERVICE HBGLAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach szyby zespolone, i naprawy szkła. Ma siedzibę w Epe, Holandia.

 3. ECO CASA SYSTEM

  Włochy

  Firma ECO CASA SYSTEM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Briano, Włochy.

 4. GROUPE TIV

  Francja

  Firma GROUPE TIV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach oszklenie ciepłochronne, Finishing and transformation of glasswork, i cięcie szkła. Ma siedzibę w Treize Septiers, Francja.

 5. ALLIAVERRE

  Francja

  Firma ALLIAVERRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach szkło wielowarstwowe, i szyba zespolona. Ma siedzibę w Boves, Francja.

 6. CDM

  Belgia

  Firma CDM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Szkło izolacyjne, izolatory akustyczne, ścianki izolacyjne, kontrola zanieczyszczenia akustycznego, i Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Overijse, Belgia.

 7. SARDAVETRI 1959 S.R.L.

  Włochy

  Firma SARDAVETRI 1959 S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło izolacyjne, szyba zespolona, Szkło izolacyjne, i prace artystyczne w szkle. Ma siedzibę w Elmas, Włochy.

 8. GLASEREI KAIN - BAU- UND PORTALGLASEREI JOSEF KAIN GESELLSCHAFT M.B.H

  Austria

  Firma GLASEREI KAIN - BAU- UND PORTALGLASEREI JOSEF KAIN GESELLSCHAFT M.B.H, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. CELLIE GLAS

  Holandia

  Firma CELLIE GLAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 2. ALTIVERRE 74

  Francja

  Firma ALTIVERRE 74, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Stolarka aluminiowa, i Stolarka z PCV. Ma siedzibę w Sallanches, Francja.

 3. VETRERIA DESERTO

  Włochy

  Firma VETRERIA DESERTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach szyby, i płaskie szkło bezpieczne. Ma siedzibę w LATIANO, Włochy.

 4. GLASWEBWINKEL.NL

  Holandia

  Firma GLASWEBWINKEL.NL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach kabiny prysznicowe ze szkła, i szkło hartowane. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 5. TEK METAL PROFIL

  Turcja

  Firma TEK METAL PROFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 6. GLAS CONSTRUCT

  Holandia

  Firma GLAS CONSTRUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło izolacyjne, Szkło izolacyjne, Balustrady ze szkła, i szyby do kabin prysznicowych. Ma siedzibę w Leeuwarden, Holandia.

 7. VETRERIA PARI

  Włochy

  Firma VETRERIA PARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie szkła, cięcie szkła, wymiana szyb, i oszklenie ciepłochronne. Ma siedzibę w Santarcangelo Di Romagna, Włochy.

 8. ROELANTS GLAS

  Belgia

  Firma ROELANTS GLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło izolacyjne, Okna dachowe - elementy prefabrykowane, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło izolacyjne, i Okna dachowe - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Aarschot, Belgia.

 9. ALCAM VITRAGE

  Turcja

  Firma ALCAM VITRAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tynkowanie elewacji, Szkło izolacyjne, windows, Tynkowanie elewacji, i Szkło izolacyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. VETRERIA GERTHOUX

  Włochy

  Firma VETRERIA GERTHOUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach oszklenie ciepłochronne, szkło hartowane, i szlifowanie na szkle. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo