• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło bezpieczne

Wyniki dla

Szkło bezpieczne - Import eksport

 1. IRLBACHER BLICKPUNKT GLAS GMBH

  Niemcy

  Irlbacher Blickpunkt Glas GmbH jest innowacyjną firmą w dziedzinie obróbki szkła działającą od ponad 80 lat. Wytwarzane produkty znajdują zastosowanie w inżynierii mechanicznej, budowlanej i sanitarnej, branży kominkowej, AGD i oświetleniowej, a także w przemyśle technicznym. Uważamy się nie tylko za dostawcę szkła, ale także rozwiązań spełniających nawet najtrudniejsze wymagania w naszej dziedzinie. Opracowujemy nowe rozwiązania systemowe dla naszych klientów i wspólnie z nimi. Produkujemy szkła specjalne według indywidualnych wymagań projektowych i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki naszemu wieloletniemiu doświadczeniu i wiedzy fachowej obróbka szkła ma tylko niewiele ograniczeń.

 2. FOTOVERBUNDGLAS MARL GMBH

  Niemcy

  LamiPress - elastyczny system autoklawowy. Nie bez autoklawu, ale z opatentowanym na całym świecie procesem nadciśnienia, LamiPress oznacza wysokiej jakości produkty VSG z PVB i SentryGlas, certyfikowaną jakość i absolutną pewność procesu, dzięki ciepłu kontaktowemu przy 50% mniejszym zużyciu energii. Dzięki naszemu ekonomicznemu, łatwemu w obsłudze i bezobsługowemu systemowi możesz wziąć we własne ręce swoją działalność w zakresie bezpiecznego szkła laminowanego, a tym samym dużą część wartości dodanej i zadowolenia klientów. Albo stworzyć, poprzez symbiozę z istniejącym autoklawem, dodatkową wydajność do 30% tylko na linii szkła podstawowego. Jako nowicjusz skorzystaj z maksymalnych możliwości produkcyjnych. Z wyprzedzeniem można w naszym własnym zakładzie produkcyjnym wypróbować każdy pożądany produkt ze szkła laminowanego - od bezpiecznego szkła laminowanego z hartowanego szkła ochronnego po nadzwyczajne laminaty wielowarstwowe. A zasada modułowa, która rośnie wraz z systemem, dostosowuje się również do kolejnych wzrostów przepustowości. Zaoszczędź na sile roboczej potrzebnej do budowy bardziej podatnych na błędy worków próżniowych i nie grzęźnij na linii wstępnego laminowania przeznaczonej do produkcji masowej. LamiPress przejmuje produkcję rentownych laminatów specjalnych i o stałej wielkości, oszczędzając zasoby, bez konieczności użycia drogich materiałów eksploatacyjnych, w ułamku czasu cyklu, który w przeciwnym razie jest wymagany. Od skali laboratoryjnej do w pełni zautomatyzowanej linii jumbo, konfigurujemy dla Ciebie Twój indywidualny LamiPress. Skorzystaj juz teraz z technologii laminacji nowej generacji!

 3. VIDRIOS ANJUMARPA

  Hiszpania

 4. FROZER GMBH

  Niemcy

 5. ERICH HOOG & SOHN GLASHANDLUNG UND ISOLIER-GLAS FABRIKATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GUS GLASS + SAFETY GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. STEKLO EXPORT

  Rosja

  LLC Vladimir Glass ("StekloEksport") przetwarza szkło, eksportuje i importuje wyroby szklane, projektuje i produkuje szklane słoiki i butelki. Producent i dostawca wysokiej jakości opakowań szklanych, szkła płaskiego i luster zapewnia dostawę hurtową takich produktów jak: — szkło płaskie przezroczyste i nieprzezroczyste; — szyby okienne, gablotowe, meblowe i ochronne płaskie (triplex) o grubości od 1, 3 do 12 mm; — lustra; — szkło teksturowane, kolorowe i ozdobne; — szklane pojemniki do powszechnego użytku. Firma Vladimir Glass świadczy wszelkieo rodzaju usługi obróbki szkła: — cięcie na wymiar określony przez klienta; — hartowanie; — szlifowanie; — wiercenie; — faceting itp. Firma opracowuje dokumentację techniczną, projektuje butelki i naczynia, oryginalne szklane pojemniki i nakrętki, etykiety oraz elementy dekoracyjne. Realizując wszystkie etapy wytwarzania opakowań szklanych w ramach jednego zakładu produkcyjnego, zapewniamy ich wysoką jakość. Zaprojektowane przez nas charakterystyczne szklane słoiki i butelki stały się znanym i zapadającym w pamięć symbolem marki naszych klientów, co pomaga im w dalszej promocji swoich produktów na rynku. Zespół pracowników firmy ma również duże doświadczenie we wznoszeniu konstrukcji szklanych na potrzeby budownictwa cywilnego i przemysłowego. Wiedza inżynierska zespołu firmy Vladimir Glass oraz nieustanne wdrażanie nowych technologii pozwalają fimie poszerzać gamę wyrobów szklanych i odpowiadać na wymagania rynku.

 3. STRONGLASAS, UAB

  Litwa

  Firma zajmuje się produkcją płaskiego szkła hartowanego, cięciem szkła płaskiego, jego cięciem, hartowaniem i szlifowaniem. Realizujemy wszystkie rodzaje szkła płaskiego: przezroczyste, matowe, barwione, powlekane, szkło wzorzyste i inne rodzaje szkła. Głównymi użytkownikami naszych wyrobów są producenci elewacji i przepierzeń szklanych, producenci szkła izolacyjnego, producenci konstrukcji metalowych i szklanych, balkonów, ogrodów zimowych itp. jak również producenci mebli, producenci sprzętu domowego i kabin prysznicowych.

 4. WYRÓB RENOWACJA OBSADZANIE LUSTER S.C. T. CZERWIŃSKA , M. CZERWIŃSKI

  Polska

  Oferujemy szeroki asortyment szkła dla wszystkich typów zastosowań. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy doradztwo w zakresie doboru szkła. Tworzymy naszą ofertę uwzględniając takie czynniki jak konstrukcja elementu końcowego, miejsce zastosowania, walory estetyczne oraz czas realizacji. Szlifowanie szkła jest to proces, który ma za zadanie wyrównać krawędzie oraz nadać im estetyczny wygląd. Szlifując krawędzie szkła korzystamy z tarcz diamentowych które zbierają odpowiednią ilość materiału pozostawiając je matowe oraz tarcze polerskie które nadają krawędziom poler.Wykonujemy fazowanie pod różnymi kątami na wybraną szerokość. Istnieje możliwość fazowania po łuku. Do wiercenia otworów wykorzystujemy specjalne diamentowe wiertła do szkła. Aby uzyskać najwyższy standard wiercenie odbywa się jednocześnie na obu powierzchniach szkła. Klejenie szkła techniką UV umożliwia zbudowanie oryginalnych wizualnie konstrukcji bez użycia śrub i zawiasów.

 5. GLASS-BUD

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od 1986 r . Naszą domeną są wysokiej jakości szkła i produkty szklane. Wieloletnie doświadczenie oraz rozeznanie rynku pozwala nam wciąż się rozwijać, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Posiadamy doskonale wyposażony park maszynowy dzięki któremu wychodzimy na przeciw innowacyjnym pomysłom. Siedziba naszej firmy znajduje się w Otfinowie, jednakże posiadamy oddział w Tarnowie. By dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących współpracy z nasza firmą.

 1. MARISTIKA, UAB

  Litwa

 2. VETRERIA RONDINA SILVIO SRL

  Włochy

 1. GLASS PARTNERS INTERNATIONAL

  Turcja

 2. ACN GLASS SOLUTIONS

  Cypr

 3. ASTRO TEMPERLI CAM

  Turcja

 4. APPLICA BAT

  Francja

 5. ALCON PLUS SRL

  Rumunia

 6. SCHOTT SUISSE SA, YVERDON

  Szwajcaria

 7. DENEME

  Turcja

 8. ARMIN HEINRICH

  Niemcy

 1. GRÄFE GLAS- UND FENSTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

 2. STUMPFE GMBH

  Niemcy

 3. IMPACT SRL

  Włochy

 4. WINDOOR AS

  Estonia

 5. MACOCCO ILE DE FRANCE

  Francja

 6. PIOS GLASI GMBH

  Szwajcaria

 7. VICRYEL SRL

  Boliwia

 8. GLAS & SPIEGEL BEARBEITUNG WIRNSHOFER

  Niemcy

 9. UNION GLASS S.R.L.

  Włochy

 10. ATS ALLESTIMENTI FUSCONE S.R.L.

  Włochy