• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło bezpieczne

Wyniki dla

Szkło bezpieczne - Import eksport

 1. IRLBACHER BLICKPUNKT GLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Irlbacher Blickpunkt Glas GmbH jest innowacyjną firmą w dziedzinie obróbki szkła działającą od ponad 80 lat. Wytwarzane produkty znajdują zastosowanie w inżynierii mechanicznej, budowlanej i sanitarnej, branży kominkowej, AGD i oświetleniowej, a także w przemyśle technicznym. Uważamy się nie tylko za dostawcę szkła, ale także rozwiązań spełniających nawet najtrudniejsze wymagania w naszej dziedzinie. Opracowujemy nowe rozwiązania systemowe dla naszych klientów i wspólnie z nimi. Produkujemy szkła specjalne według indywidualnych wymagań projektowych i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki naszemu wieloletniemiu doświadczeniu i wiedzy fachowej obróbka szkła ma tylko niewiele ograniczeń.

 2. FOTOVERBUNDGLAS MARL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LamiPress - elastyczny system autoklawowy. Nie bez autoklawu, ale z opatentowanym na całym świecie procesem nadciśnienia, LamiPress oznacza wysokiej jakości produkty VSG z PVB i SentryGlas, certyfikowaną jakość i absolutną pewność procesu, dzięki ciepłu kontaktowemu przy 50% mniejszym zużyciu energii. Dzięki naszemu ekonomicznemu, łatwemu w obsłudze i bezobsługowemu systemowi możesz wziąć we własne ręce swoją działalność w zakresie bezpiecznego szkła laminowanego, a tym samym dużą część wartości dodanej i zadowolenia klientów. Albo stworzyć, poprzez symbiozę z istniejącym autoklawem, dodatkową wydajność do 30% tylko na linii szkła podstawowego. Jako nowicjusz skorzystaj z maksymalnych możliwości produkcyjnych. Z wyprzedzeniem można w naszym własnym zakładzie produkcyjnym wypróbować każdy pożądany produkt ze szkła laminowanego - od bezpiecznego szkła laminowanego z hartowanego szkła ochronnego po nadzwyczajne laminaty wielowarstwowe. A zasada modułowa, która rośnie wraz z systemem, dostosowuje się również do kolejnych wzrostów przepustowości. Zaoszczędź na sile roboczej potrzebnej do budowy bardziej podatnych na błędy worków próżniowych i nie grzęźnij na linii wstępnego laminowania przeznaczonej do produkcji masowej. LamiPress przejmuje produkcję rentownych laminatów specjalnych i o stałej wielkości, oszczędzając zasoby, bez konieczności użycia drogich materiałów eksploatacyjnych, w ułamku czasu cyklu, który w przeciwnym razie jest wymagany. Od skali laboratoryjnej do w pełni zautomatyzowanej linii jumbo, konfigurujemy dla Ciebie Twój indywidualny LamiPress. Skorzystaj juz teraz z technologii laminacji nowej generacji!

 3. VIDRIOS ANJUMARPA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma VIDRIOS ANJUMARPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło hartowane, Szkło płaskie i lustra, Szkło i szybki do mebli, Szkło bezpieczne, szyby, Szkło hartowane, Szkło płaskie i lustra, Szkło i szybki do mebli, i Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Mancha Real-Jaén, Hiszpania.

 4. FROZER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FROZER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Holzheim, Niemcy.

 5. ERICH HOOG & SOHN GLASHANDLUNG UND ISOLIER-GLAS FABRIKATION GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERICH HOOG & SOHN GLASHANDLUNG UND ISOLIER-GLAS FABRIKATION GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Reinfeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STEKLO EXPORT

  Rosja

  LLC Vladimir Glass ("StekloEksport") przetwarza szkło, eksportuje i importuje wyroby szklane, projektuje i produkuje szklane słoiki i butelki. Producent i dostawca wysokiej jakości opakowań szklanych, szkła płaskiego i luster zapewnia dostawę hurtową takich produktów jak: — szkło płaskie przezroczyste i nieprzezroczyste; — szyby okienne, gablotowe, meblowe i ochronne płaskie (triplex) o grubości od 1, 3 do 12 mm; — lustra; — szkło teksturowane, kolorowe i ozdobne; — szklane pojemniki do powszechnego użytku. Firma Vladimir Glass świadczy wszelkieo rodzaju usługi obróbki szkła: — cięcie na wymiar określony przez klienta; — hartowanie; — szlifowanie; — wiercenie; — faceting itp. Firma opracowuje dokumentację techniczną, projektuje butelki i naczynia, oryginalne szklane pojemniki i nakrętki, etykiety oraz elementy dekoracyjne. Realizując wszystkie etapy wytwarzania opakowań szklanych w ramach jednego zakładu produkcyjnego, zapewniamy ich wysoką jakość. Zaprojektowane przez nas charakterystyczne szklane słoiki i butelki stały się znanym i zapadającym w pamięć symbolem marki naszych klientów, co pomaga im w dalszej promocji swoich produktów na rynku. Zespół pracowników firmy ma również duże doświadczenie we wznoszeniu konstrukcji szklanych na potrzeby budownictwa cywilnego i przemysłowego. Wiedza inżynierska zespołu firmy Vladimir Glass oraz nieustanne wdrażanie nowych technologii pozwalają fimie poszerzać gamę wyrobów szklanych i odpowiadać na wymagania rynku.

 2. STRONGLASAS, UAB

  Litwa

  Firma zajmuje się produkcją płaskiego szkła hartowanego, cięciem szkła płaskiego, jego cięciem, hartowaniem i szlifowaniem. Realizujemy wszystkie rodzaje szkła płaskiego: przezroczyste, matowe, barwione, powlekane, szkło wzorzyste i inne rodzaje szkła. Głównymi użytkownikami naszych wyrobów są producenci elewacji i przepierzeń szklanych, producenci szkła izolacyjnego, producenci konstrukcji metalowych i szklanych, balkonów, ogrodów zimowych itp. jak również producenci mebli, producenci sprzętu domowego i kabin prysznicowych.

 3. WYRÓB RENOWACJA OBSADZANIE LUSTER S.C. T. CZERWIŃSKA , M. CZERWIŃSKI

  Polska

  Oferujemy szeroki asortyment szkła dla wszystkich typów zastosowań. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy doradztwo w zakresie doboru szkła. Tworzymy naszą ofertę uwzględniając takie czynniki jak konstrukcja elementu końcowego, miejsce zastosowania, walory estetyczne oraz czas realizacji. Szlifowanie szkła jest to proces, który ma za zadanie wyrównać krawędzie oraz nadać im estetyczny wygląd. Szlifując krawędzie szkła korzystamy z tarcz diamentowych które zbierają odpowiednią ilość materiału pozostawiając je matowe oraz tarcze polerskie które nadają krawędziom poler.Wykonujemy fazowanie pod różnymi kątami na wybraną szerokość. Istnieje możliwość fazowania po łuku. Do wiercenia otworów wykorzystujemy specjalne diamentowe wiertła do szkła. Aby uzyskać najwyższy standard wiercenie odbywa się jednocześnie na obu powierzchniach szkła. Klejenie szkła techniką UV umożliwia zbudowanie oryginalnych wizualnie konstrukcji bez użycia śrub i zawiasów.

 4. GLASS-BUD

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od 1986 r . Naszą domeną są wysokiej jakości szkła i produkty szklane. Wieloletnie doświadczenie oraz rozeznanie rynku pozwala nam wciąż się rozwijać, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Posiadamy doskonale wyposażony park maszynowy dzięki któremu wychodzimy na przeciw innowacyjnym pomysłom. Siedziba naszej firmy znajduje się w Otfinowie, jednakże posiadamy oddział w Tarnowie. By dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących współpracy z nasza firmą.

 5. AK SZKŁO

  Polska

  Firma JAK SZKŁO istnieje na rynku od 1972 roku, prowadząc działalność związaną ze sprzedażą hurtową, detaliczną oraz obróbką szkła i luster. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą inwestującą w coraz to nowsze technologie do przetwórstwa szkła, co pozwala nam na wytwarzanie wyrobów wysokiej jakości. Jesteśmy jednym z liderów na rynku polskim oraz zagranicznym. Realizujemy zamówienia hurtowe oraz indywidualne. Oferujemy szkła płaskie i lustra w pełnym asortymencie światowych producentów. Firma JAK SZKŁO dysponując własnym transportem (samochody od 1, 5-25t oraz z HDS) dostarczy towar terminowo i pod wskazany adres. Zapraszamy do współpracy.

 1. MARISTIKA, UAB

  Litwa

  Firma MARISTIKA, UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, Szkło hartowane, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło bezpieczne, Szkło hartowane, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

 2. ACN GLASS SOLUTIONS

  Cypr

  Firma ACN GLASS SOLUTIONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Jest również obecna w dziedzinach windows. Ma siedzibę w Nicosia, Cypr.

 1. GLASS PARTNERS INTERNATIONAL

  Turcja

  Firma GLASS PARTNERS INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. APPLICA BAT

  Francja

  Firma APPLICA BAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, i Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Wattignies, Francja.

 3. ASTRO TEMPERLI CAM

  Turcja

  Firma ASTRO TEMPERLI CAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Jest również obecna w dziedzinach tempered glass, szkło gięte, i Szkło gięte hartowane. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 4. ALCON PLUS SRL

  Rumunia

  Firma ALCON PLUS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Rama i ościeżnica, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Tynkowanie elewacji, Szkło bezpieczne, Rama i ościeżnica, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Tynkowanie elewacji, i Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 5. BLICKFAENGER, GLAS- UND SPIEGELTECHNIK

  Szwajcaria

  Firma BLICKFAENGER, GLAS- UND SPIEGELTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Uster, Szwajcaria.

 6. DIETER WEISS

  Niemcy

  Firma DIETER WEISS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 7. ADOLF SCHMIDT, FABRIKATION VON PRÄZISIONSGLAS

  Niemcy

  Firma ADOLF SCHMIDT, FABRIKATION VON PRÄZISIONSGLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Wyroby farmaceutyczne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Geislingen, Niemcy.

 8. IMPACT SRL

  Włochy

  Firma IMPACT SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Jest również obecna w dziedzinach Lamination. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 1. SAPHTEC GMBH

  Niemcy

  Firma SAPHTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Wyroby farmaceutyczne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Goslar, Niemcy.

 2. GLAS-WIESBAUER GES.M.B.H. & CO. KG.

  Austria

  Firma GLAS-WIESBAUER GES.M.B.H. & CO. KG., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, Szkło płaskie zbrojone, Szkło płaskie i lustra, Tafle szklane, Szkło bezpieczne, Szkło płaskie zbrojone, Szkło płaskie i lustra, i Tafle szklane. Ma siedzibę w Mauthausen, Austria.

 3. THEO SERF GLASSCHLEIFEREI GMBH

  Niemcy

  Firma THEO SERF GLASSCHLEIFEREI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Szkółki hodowlane i leśne, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 4. ARMIN HEINRICH

  Niemcy

  Firma ARMIN HEINRICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, i Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria. Ma siedzibę w Weidenberg, Niemcy.

 5. GRÄFE GLAS- UND FENSTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GRÄFE GLAS- UND FENSTERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło bezpieczne, Konstrukcje szklane, Szkło naczyniowe - artykuły użytku domowego, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Szkło bezpieczne, i Konstrukcje szklane. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 6. GUS GLASS + SAFETY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GUS GLASS + SAFETY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Lübbecke, Niemcy.

 7. SCHOTT SUISSE SA, YVERDON

  Szwajcaria

  Firma SCHOTT SUISSE SA, YVERDON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło bezpieczne, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Yverdon-Les-Bains Vd, Szwajcaria.

 8. HOYA CANDEO OPTRONICS CORPORATION EUROPE BRANCH

  Niemcy

  Firma HOYA CANDEO OPTRONICS CORPORATION EUROPE BRANCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło bezpieczne, Szkło przemysłowe, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Eschborn, Niemcy.

 9. STUMPFE GMBH

  Niemcy

  Firma STUMPFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło bezpieczne, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło płaskie i lustra, i Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Weidenberg, Niemcy.

 10. VITRERIE ROSSI

  Belgia

  Firma VITRERIE ROSSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Chaudfontaine, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo