• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkółki hodowlane i leśne

Wyniki dla

Szkółki hodowlane i leśne - Import eksport

 1. SOCIETA' AGRICOLA SALVI VIVAI S.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Grupa Salvi włącza się we wszystkie fazy produkcji owoców i warzyw. Na pierwszym etapie tj. szkółki drzew owocowych, głównym zakładem operacyjnym jest przedsiębiorstwo rolnicze Salvi Vivai S.S., które produkuje sadzonki truskawek, drzewka owocowe i podkładki przeznaczone na sprzedaż firmom grupy i na rynki zewnętrzne. Wraz z C.I.V. (włoskim konsorcjum szkółkarzy), firma od początku jest zaangażowana w badania nakierowane na rozwój i na rozpowszechnianie nowych odmian roślin oraz innowacyjnych technik hodowlanych. Około tysiąca stowarzyszonych producentów rolniczych rozmieszczonych na terenie całych Włoch, zajmuje się fazą produkcji owoców; Salvi włącza się również bezpośrednio w produkcję wraz z przedsiębiorstwami rolniczymi Giotto e Gaia, Gio' e Gik. I na koniec, spółka UNACOA S.p.A. zajmuje się sprzedażą końcowego produktu, przeznaczonego głównie dla dużych dystrybutorów włoskich i zagranicznych, pod marką Salvi. W przypadku Rosji prosimy o kontakt pod numerem +39 338 6447075.

 2. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries specjalizuje się w produkcji i handlu roślinami owocowymi i orzechowymi. W połowie lat 60-tych Konstantinos Milis, wsłuchując się w potrzeby greckiego arboretum w zakresie zdrowego materiału rozmnożeniowego, wykorzystując znane wcześniej praktyki w regionie i we współpracy z inżynierami geotechnicznymi z epoki, rozpoczyna tworzenie pierwszej szkółki drzew owocowych (brzoskwinie, wiśnie, morele, śliwki, jabłka, gruszki, migdały, orzech włoski, orzech laskowy itp.). Kilka lat później jego syn i obecny właściciel, Vassilios Milis, przejmuje stery firmy, wzbogacając zakres oferowanych gatunków, tematów i odmian. We współpracy zarówno z instytutami uniwersyteckimi w kraju, jak i z instytutami europejskimi, opracowaliśmy drzewa, które są w stanie sprostać zwiększonym wymaganiom producentów, ponieważ staramy się utrzymać wysokie standardy jakości naszych roślin owocowych. Równocześnie zainwestowaliśmy w zasoby ludzkie, zatrudniając agronomów zajmujących się obsługą posprzedażową. Współpracując z rolnikami, dostarczamy im wiedzy na temat uprawy, tam gdzie jest to konieczne (ochrona roślin, nawożenie, przycinanie, itp.), podążając za nowoczesnymi trendami światowymi. Ze względu na fakt, że firma jest znana w obszarze europejskim, otrzymuje coraz więcej informacji i nowych odmian. Wieloletnie doświadczenie i ciągłe badania pozwoliły nam na opanowanie nowych technologii, dzięki czemu bierzemy udział w większych projektach, również za granicą i jesteśmy zaangażowani we wszystkie etapy od sadzenia do zbioru. Skonsultuj się z nami!

 3. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Serbia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, uruchamiających produkcję drzewek owocowych, roślin ozdobnych, sadzonek & materiałów rozmnożeniowych. Zapewniamy naszym konsumentom produkty, zgodnie ze specyfikacją wymagań, niezbędną dokumentację, a także kompetentną obsługę & indywidualne podejście. Nasza produkcja jest wysokiej jakości, standardyzowana, wprowadzamy najnowsze technologie & know-how w uprawie roślin. Nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości, zgodnie z międzynarodowymi regulacjami.

 4. VIVEROS MACÍAS

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma VIVEROS MACÍAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, Leśnictwo, szkółka drzew oliwnych, Rośliny, Leśnictwo, szkółka palm, chamaerops, drzewa, i quercus. Ma siedzibę w Carmona-Sevilla, Hiszpania.

 5. ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ROSELL VEGA HORTICULTORS S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Kwiaty, Kwiaty, rośliny ozdobne, rośliny doniczkowe, kwiaty doniczkowe, i miniaturowe róże forever. Ma siedzibę w El Masnou-Barcelona, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BOTÁNICA LEVANTINA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BOTÁNICA LEVANTINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, palmowce, palmy, Rośliny, okazy drzew ozdobnych, szkółka drzew, oliwka, i szkółka drzew oliwnych. Ma siedzibę w Elche-Alicante, Hiszpania.

 2. VIVAI LAZZARO S.S. SOC. AGRICOLA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIVAI LAZZARO S.S. SOC. AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki ogrodowe, rośliny owocowe, ROŚLINY I KWIATY ogrodowe, i instalacje irygacyjne. Ma siedzibę w Saonara, Włochy.

 3. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny, szkółka ogrodnicza, Rośliny, szkółka drzew oliwnych, rośliny śródziemnomorskie, drzewa owocowe, oliwka, i palmy. Ma siedzibę w Elche-Alicante, Hiszpania.

 4. VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIVAI MARCONI ANTONIO & FIGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Rośliny doniczkowe, żywopłoty, rośliny do wnętrz i na zewnątrz, Rośliny doniczkowe, oleandry, szkółki, rośliny - hurt, granaty, i rośliny kwitnące. Ma siedzibę w Grottammare, Włochy.

 5. PIANTE CUBEDA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PIANTE CUBEDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY I KWIATY ogrodowe. Ma siedzibę w Aci Sant'antonio, Włochy.

 1. VIVAI FRATELLI ZANZI DI CARLO ZANZI & C. SS SOC. AGR.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma VIVAI FRATELLI ZANZI DI CARLO ZANZI & C. SS SOC. AGR., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach szkółki, rośliny owocowe, ROŚLINY I KWIATY ogrodowe, i sadzonki ogrodowe. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 2. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRSNICA VRHPOLJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - import-eksport, Szkółki hodowlane i leśne, prace przeszczepowe, winogrono winne, szczepy, grafted vine shoots, sadzonki, sadzonki winorośli, i Vine plants. Ma siedzibę w Vipava, Słowenia.

 1. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francja

  PEPINIERES VITICOLE DAYDE PHILIPPE, Europejski lider w zakresie produkcji sadzonek winorośli w doniczkach i z nagimi korzeniami: Możliwość sadzenia przez cały rok. Szczepione, przyjęte, z certyfikatem, wybór sadzonek klonowanych, wszystkie odmiany. Doradztwo, sadzenie, nadzór techniczny, wszystkie kraje. Już od trzech pokoleń pracujemy w sektorze uprawy winorośli. Posiadamy najnowocześniejsze środki techniczne oraz urządzenia do produkcji sadzonek winorośli przeznaczonych do produkcji wina oraz do celów spożywczych. Zaszczepienie winorośli umożliwiło odtworzenie, w ubiegłym wieku, winnicy zniszczonej przez filokserę i zachowanie tradycyjnych odmian winogron ze słynnych regionów winiarskich. Produkujemy winą latorośl na powierzchni około stu hektarów. Jako producent krzewów i sadzonek winorośli, musimy poddawać nasze produkty licznym kontrolom przeprowadzanym przez regionalne oddziały France AGRIMER oraz dostosowywać je do rygorystycznych wymogów norm fitosanitarnych. We Francji, cała nasza certyfikowana winna latorośl jest uprawiana pod marką ENTAV-INRA.

 2. GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE ANDRZEJ KRZYSIAK

  Polska

  Jesteśmy producentem drzew i krzewów iglastych i liściastych oraz funkii (host). Od momentu rozpoczęcia naszej działalności główną uwagę skupiliśmy na wysokiej jakości produkowanych przez nas roślin i krzewów ozdobnych. Dbamy, aby nasza oferta była ciekawa i zróżnicowana pod względem odmianowym, a zarazem przystosowana do warunków klimatycznych (wschodniej Polski) panujących w naszym regionie. Nieustannie testujemy nowe odmiany roślin ogrodowych pod względem przydatności do uprawy w naszym klimacie, podatności na patogeny, odporności na suszę i mróz. Niektóre z nich wdrażamy do produkcji seryjnej. Jako jedni z pierwszych w Polsce wdrożyliśmy sprzedaż naszych ozdobnych krzewów iglastych i liściastych bezpośrednio klientom detalicznym.

 3. PALMEN24.DE INH. MARCO GIESE ECHTBLATTPALMEN

  Niemcy

  Palmen24.de – Specjaliści od palm. Palmen24.de jest specjalistą w dziedzinie konserwowanych prawdziwych liści, o nieograniczonej trwałości. Posiadamy sklep z palmami oraz wynajmujemy palmy z Berlina. Posiadamy 10-letnie doświadczenie. Dostarczamy zakonserwowane liście palmowe i wykonane z kory pnia palmy kokosowej palmy Areca i Phoenix / rośliny. Cechują się naturalnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Mamy również wysyłać liście palmowe dla Twoich własnych projektów dekoracyjnych. Zalety naszych palm: specjalny proces utrwalania liści palmowych przy użyciu esencji naturalnych sprawia, że nasze palmy stają się wytrzymale i mogą być stosowane w pomieszczeniach nieogrzewanych. Rozmiary naszych w palm proponowanych w sklepie: od 1, 30 m - 4.00m. Zamawiaj je bezpośrednio u nas, bez pośredników.

 4. RIPAUD PEPINIERES

  Francja

  Tak jak wielcy odkrywcy rodzina Ripaud od ponad 60 lat przemierza świat w poszukiwaniu nowości dla swoich klientów. Nawet jeśli nasza mała rodzinna firma produkuje jeszcze 90% roślin lokalnie na terenie o powierzchni ponad 100 h, Benoît i Damien Ripaud odczuwają to samo pragnienie co ich ojciec, Joseph, założyciel szkółki: podróżować by przywozić marzenia przystosowując rośliny do naszych regionów. Drzewka bonsai z Japonii, jukki z Meksyku, cycas z Kostaryki, klony dla kolekcjonerów z Nowej Zelandii, stuletnie drzewka oliwkowe i palmy z krajów śródziemnomorskich: to tylko niektóre spośród najbardziej egzotycznych roślin z naszej hodowli, liczącej około 200 gatunków i 2 miliony roślin z gaju wandeańskiego. Milion z nich są sprzedawane każdego roku we Francji. Aktualnie, przedsiębiorstwo zatrudnia 50 pracowników

 5. OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE

  Polska

  obszarze kilku hektarów produkujemy sadzonki w pojemnikach i w uprawie polowej. Uprawa w polu pozwala nam uzyskiwać dorodny i dobrze wyrośnięty materiał szkółkarski o wysokości od 1.5 do ponad 3 m. Taki dobrze wyrośnięty materiał pozwala naszym odbiorcom cieszyć się imponującym wyglądem ogrodu zaraz po posadzeniu. Wieloletnie praktyczne doświadczenie pozwala nam udzielać fachowych porad i zaleceń naszym odbiorcom. Preferujemy bezpośredni odbiór sadzonek z naszej szkółki ale prowadzimy też sprzedaż wysyłkową a duże rośliny dowozimy korzystając z własnych środków transportu jak i firm spedycyjnych i kurierskich. Wykonujemy projekty ogrodów przy pomocy profesjonalnych programów komputerowych. Mamy możliwość posadzenia roślin u naszego odbiorcy. Możemy zająć się dalszą opieką nad posadzonym ogrodem, przycinamy i formujemy żywopłoty jak również pojedyncze rośliny w dowolne kształty (świdry, kule, sztamy, bonsaje).

 6. VIVAIO DEI MOLINI - SOC. AGRICOLA PORRO SAVOLDI S.S.

  Włochy

  Firma VIVAIO DEI MOLINI została utworzona w 1940 r.Produkujemy rośliny rosnące w glebie i rośliny w pojemnikach, przeznaczone na rynek włoski i zagraniczny. Urządzamy i pielęgnujemy tereny zielone. Produkcja doskonałych roślin owocowych i roślin ozdobnych w glebie zajmuje około 75 hektarów, 20 000 m² w pojemnikach pod gołym niebem i 12 000 m² w szklarni. Systematycznie dokonujemy nowych inwestycji w celu uzyskania produktu o wysokiej i niezmieniającej się w przedziale czasu jakości.

 7. VIVEROS EMILIO DÍAZ

  Hiszpania

  Szkółki hodowli roślin i ogrodnictwo. Proponujemy odmiany roślin subtropikalnych, produkcję i sprzedaż roślin ozdobnych, a wielkość naszej produkcji i przystępna cena mogą zainteresować szkółki hodowli roślin.

 8. VIVEROS HERNÁNDEZ

  Hiszpania

  Oprócz hodowli orzeszków ziemnych i cytrusów, w 1976 r. rozpoczęliśmy hodowlę roślin palmowych. VIVEROS HERNÁNDEZ proponuje szeroką gamę produktów śródziemnomorskich dostępnych cały rok. Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy doskonałe usługi i co roku dodajemy nowe produkty do naszego katalogu. Naszą siłą jest także duże doświadczenie za granicą, gdzie pracujemy z supermarketami i sieciami ogrodnictwa, które uważają nas dzisiaj za zaufanego dostawcę używającego pięciu różnych języków.

 1. VIVEROS BROKAW

  Hiszpania

  Ponad 25 lat produkcji drzewek awokado, mango i innych drzewek owocowych. Przedsiębiorstwo BROKAW ESPAÑA, S.L.jest szkółką owocowych drzew tropikalnych, mieszczącą się w dolinie Velez-Malaga, na południu Hiszpanii, wyspecjalizowaną w produkcji sadzonek awokado i mango, przeznaczonych na rynek Europy Południowej i Afryki Północnej. Brokaw España, S.L. proponuje najnowsze typy i międzynarodowe odmiany handlowe, by zaoferować najlepsze produkty swoim klientom.

 2. VIVEROS ANTONIO MARTÍNEZ

  Hiszpania

  Viveros Antonio Martínez jest przedsiębiorstwem posiadającym bardzo duże doświadczenie w sektorze rolniczym, tradycję rodzinną przechodzącą z ojca na syna od trzech pokoleń, w którym jedyną motywacją jest pomoc rolnikom w zapewnieniu maksymalnej dochodowości ich gospodarstw. W następstwie naszej ciągłej troski o rozwój i poprawę, wyposażyliśmy nasze przedsiębiorstwo w najlepsze maszyny i instalacje oraz najbardziej dochodowe produkty na rynku. Nowe odmiany i sposoby uprawy.

 3. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  Włochy

  Green Center to największy ośrodek tego typu w centrum Włoch. Proponujemy najwyższej jakości wyroby i usługi, odpowiadające na wszystkie potrzeby roślin. Możesz kupić u nas wszystkiego rodzaju rośliny (owocowe, wodne i bagienne, zewnętrzne, rośliny oleiste, mięsożerne, palmy, drzewka oliwkowe, sadzonki i szczepy i wiele innych), a także pergole, metalowe meble ogrodowe, artystyczne wyroby z gliny, nawozy, ziemię, sztuczne kwiaty i baseny do hodowli poza podłożem.

 4. CHERSONESO PIANTE

  Włochy

  Chersoneso Piante specjalizuje się w wysokiej jakości produkcji różnych gatunków plurerii i ponad 300 odmian rozplenicy rubrum. Nasza oferta obejmuje rośliny o bardzo zróżnicowanych kolorach, od czerwonego do fioletowego lub od białego do pomarańczowego, a oprócz tego uprawiamy również Loropetalum i Zantoxylum. Personel Chersoneso Piante zarządzany przez Tommaso Sgró jest kompetentny, profesjonalny, wykwalifikowany i będzie pomagać klientowi w trakcie zakupów.

 5. AZIENDA AGRICOLA VIVAI PIANTE ANTONIO MAISTRELLO

  Włochy

  Maistrello A. & Figli jest przedsiębiorstwem działającym w branży szkółek hodowlanych. Naszym celem jest profesjonalna, skuteczna i punktualna obsługa klienta. Świadectwo jakości naszych produktów jest dla nas również rzeczą zasadniczą. Jesteśmy wyspecjalizowani w roślinach dla profesjonalistów (plantacje drzew owocowych i winorośli) oraz roślin ozdobnych.

 6. DABROWKA

  Polska

  Szkółki roślin ozdobnych istnieją od 1993 roku. powierzchnia upraw zajmuje 20 ha. roczna produkcja to ok.400 tyś. roślin. produkujemy –krzewy i drzewa liściaste , iglaste , rośliny szczepione, rośliny wrzosowate, rośliny z gruntu.

 7. SOCIETA' AGRICOLA VIVAI F.LLI DAINESE S.S.

  Włochy

  Pasja i oddanie już od 3 pokoleń: Firma Vivai Fratelli Dainese działa w branży sadzonek zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Firma Saonara produkuje rośliny bez wirusów i C.A.C., z nagimi korzeniami, w doniczkach, w grudkach ziemi, w grupach. Poza tym, uprawiamy tutaj szeroką gamę krzaków różanych, roślin pnących, różnorodnych latifoli jodeł, roślin żywopłotowych, owoców leśnych i winnej latorośli. To miejsce spotkań wszystkich pasjonatów zieleni.

 8. VIVEROS VALLE BALBUENA S.L.

  Hiszpania

  Jesteśmy producentami, dzięki czemu posiadamy szeroką gamę produktów, którymi możesz dysponować przez cały rok, dostosowanych do Twoich potrzeb i bardzo wysokiej jakości. Oferujemy Ci także kompletną usługę sadzenia i instalacji.

 9. VIVAI BENETAZZO FABIO

  Włochy

  Jeśli masz zieloną rękę i marzysz o tarasie zawsze w kwiatach i zadbanym, wybierz Vivai di Fabio Benetazzo w Saonara (prowincja Padwa). Przez cały rok nasza szkółka hodowlana oferuje szeroki wybór roślin i kwiatów, tym którzy pragną upiększyć swoje balkony, tarasy, apartamenty oraz ogrody prywatne lub we współwłasności. Prawdziwy punkt odniesienia dla każdego, kto pragnie powierzyć prawdziwym profesjonalistom utworzenie i utrzymanie w dobrym stanie swoich przestrzeni zielonych.

 10. PRODUDELTA 2000 SL

  Hiszpania

  Jesteśmy uznanymi dostawcami palmowców i drzew śródziemnomorskich na rynku krajowym i zagranicznym. Zarządzamy produkcją i sprzedażą tysięcy palmowców na powierzchni 50 ha.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szkółki hodowlane i leśne - Import eksport

Liczba wyników

12 199 Przedsiębiorstwa