• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szelak

Wyniki dla

Szelak - Import eksport

 1. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

 2. LINDEN CHEMIE HELLENTHAL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma została założona w 1933 roku przez chemika Waltera Kerstena, a od 1969 roku kontynuowana przez Johanna Lindena. W 1993 roku kierownictwo firmy zostało przekazane Hansowi i Giseli Linden. Podstawową działalnością firmy jest produkcja wysokiej jakości środków czyszczących dla przemysłu i gospodarstwa domowego, past/emulsji polerskich i czyszczących dla przemysłu metalowego i tworzyw sztucznych, jak również dla przemysłu stomatologicznego i jubilerskiego, środków do pielęgnacji samochodów, środków renowacyjnych dla branży lakierniczej oraz środków do dezynfekcji skóry i powierzchni. Ponadto firma oferuje produkcję kontraktową, kontraktowe napełnianie i pakowanie produktów płynnych, past i proszków. Dzięki 87-letniej tradycji naszej firmy wiemy, jakie wymagania stawiane są wysokiej jakości produktom w wyżej wymienionych obszarach. Jako certyfikowana firma zarządzana przez właściciela, stawiamy na jakość, orientację na klienta i elastyczność.

 3. WILLY BENECKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w Willy Benecke. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1954 przez Willy Benecke. Zajmuje się handlem i produkcją naturalnych gum i żywic dla przemysłu spożywczego oraz rożnych innych zastosowań. Znajduje się centralnie w mieście hanzeatyckim Hamburg, dysponuje globalną siecią logistyczną oraz ponad 20 przedstawicielstwami zagranicznymi. 7 000 m2 powierzchni magazynowej, własne laboratorium oraz produkcja i uszlachetnianie gwarantują stałą, najwyższą jakość. Przedsiębiorstwo zostało przejęte w roku 1982 przez Dietmar Hauser i jest prowadzone w trzeciej generacji przez Thorstena i Soeren Hauser. Właściciel dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii ręczy osobiście za jakość, ciągłość i niezawodność. Świadczy o tym niezależna certyfikacja według uznanych światowych norm IFS i FSSC 22000.

 4. PNZ-PRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Ekologiczne produkty. Naturalnie do drewna. Myślimy do przodu i tworzymy najwyższej jakości produkty przyjazne dla środowiska. Oferujemy pełną gamę produktów do drewna użytkowanego we wnętrzach i na zewnątrz. Gwarancja i certyfikaty, w tym zgodności z normami ISO 9001 i ISO 14001. Badania biotech. Natura znajduje najlepsze rozwiązania dla najbardziej złożonych problemów. Czerpiemy z niej inspirację i opracowujemy ekologiczne produkty na bazie olejów odnawialnych i wosków. Marki własne premium. Marka to tożsamość. Tworzymy dla naszych klientów ofertę dostosowaną do ich potrzeb, zgodnie z ich marką. Elastyczne koncepcje. Wsparcie online w punkcie sprzedaży. Nasz wewnętrzny dział projektowy realizuje życzenia klientów – od pierwszego pomysłu po etykietę produktu, ulotki, materiały reklamowe, toppery i ekspozytory. e-logistyka. Najkrótsza i najszybsza droga do celu dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom e-logistycznym. Przyjazne dla środowiska. Chętnie łączymy innowacyjne oferty cyfrowe z elastyczną i precyzyjną logistyką.

 5. SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K.

  Niemcy

  Firma SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szelak, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Szelak, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Sehestedt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AADHYA INTERNATIONAL

  Indie

  Firma AADHYA INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szelak. Ma siedzibę w Ranchi, Indie.

 2. STUART PEASE (FIBREGLASS) LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STUART PEASE (FIBREGLASS) LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szelak. Jest również obecna w dziedzinach Żywice syntetyczne, i Żywice syntetyczne. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 3. TRANSFIBRA-COMERCIO E INDUSTRIA DE RESINAS SINTETICAS, LDA

  Portugalia