• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szafy- gablotki i kredensy

Wyniki dla

Szafy- gablotki i kredensy - Import eksport

 1. HIMMIGHOFEN GMBH SYSTEMBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HIMMIGHOFEN GMBH SYSTEMBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 2. INTERWAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INTERWAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Dörzbach, Niemcy.

 3. KS-KARRENBERG-SYSTEMWAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KS-KARRENBERG-SYSTEMWAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 4. WEBER BÜROLEBEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEBER BÜROLEBEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Eching, Niemcy.

 5. LUTZ WOLFRUM BÜROEINRICHTUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUTZ WOLFRUM BÜROEINRICHTUNGEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. @BÜROSTYLE ANDREAS WEISSHAAR E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma @BÜROSTYLE ANDREAS WEISSHAAR E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 2. E1 (ALFA EXPORT LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo E1 (Alfa export LLC) jest rosyjskim producentem mebli do sypialni. Jesteśmy profesjonalnym i zarazem największym producentem szaf z drzwiami przesuwnymi w WNP. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości laminowane płyty wiórowe spełniające standardy E1, E, 05 i CARB2. Nasza fabryka mebli jest wyposażona w wysokiej jakości maszyny Shelling, IMA, Hirzt, Biesse, Filato, wyprodukowane we Włoszech i w Niemczech. Wiele procesów odbywa się automatychnie, co znacząco poprawia jakość produktu. Oferujemy: Własne modele seryjne szaf do sypialni. Szafy wykonane na zamówienie w oparciu o Twoje parametry. Krótkie terminy produkcji Doskonała relacja jakości do ceny Niezawodny system drzwi przesuwnych wykonany w Hettich, Niemcy Płyty wiórowe z klasami emisji E1, E0.5 i CARB2. Zapewniamy gwarancje na nasze meble do 10 lat. Nasze doświadczenie wskazuje, że kiedy ludzie chcą mieć porządek w domu, szukają prostego rozwiązania po przystępnej cenie. Dlatego uruchomiliśmy masową produkcję standardowych szaf w 2007 roku.

 3. KONDOR

  Polska

  Nasza firma posiada wieloletnią tradycję w branży stolarskiej – rok założenia - 1980. Od 1995 roku specjalizujemy się w wykonywaniu szaf, zabudów wnęk, wnętrz garderobianych, bibliotek. Wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy profesjonalną usługę w zakresie projektowania, wyposażenia oraz montażu. Wykwalifikowany zespół pracowników pod ścisłym nadzorem kierownictwa właścicieli firmy pozwala na wprowadzenie najnowszych osiągnięć technicznych, stale udoskonalając nasze wyroby. Realizowane przez nas projekty wykonywane są tylko z materiałów najwyższej jakości. Stała analiza rynku, zwiększający się eksport oraz nowe kontakty międzynarodowe zapewniają szybką i skuteczną reakcję na potrzeby klienta. Firma KONDOR jest autoryzowanym partnerem handlowym ogólnopolskiej sieci SENATOR. Nasza firma poleca usługi w zakresie kompleksowego wystroju wnętrz, począwszy od projektu, wykonania pomiaru, skończywszy na montażu wyrobu.

 4. COMAR MOBILI SRL

  Włochy

  Przedsiębiorstwo toskańskie produkujące szafy na ubrania ze sklejki 30 mm. Wykończenie zewnętrzne z efektem postarzanym typu toskańskiego z kości słoniowej; wykończenie wewnętrzne w kolorze orzechowym typu tanganyika

 5. VANHUMBEECK FRERES

  Belgia

  Firma VANHUMBEECK FRERES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Szafy, gablotki i kredensy, Płyty drewniane, Tarasy drewniane, Szafy, gablotki i kredensy, Płyty drewniane, i podłoga drewniana. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. HANS BUNKE GBR

  Niemcy

  Firma HANS BUNKE GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. FÜLLGRAF MÖBEL GMBH

  Niemcy

  Firma FÜLLGRAF MÖBEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Ringgau, Niemcy.

 1. AEKA ONLINE

  Turcja

  Firma AEKA ONLINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Szafy, gablotki i kredensy, Szafy, gablotki i kredensy, shoe racks, meble sypialniane, i meble do przedpokoju. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. ALBEL BETRIEBSEINRICHTUNGEN

  Austria

  Firma ALBEL BETRIEBSEINRICHTUNGEN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Afritz, Austria.

 3. KOMANDOR ROMANIA

  Rumunia

  Firma KOMANDOR ROMANIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i elementy zabudowy kuchennej, Szafy, gablotki i kredensy, Sklepy - regały i stojaki sklepowe, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Szafy, gablotki i kredensy, Sklepy - regały i stojaki sklepowe, i Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Ma siedzibę w Magurele, Rumunia.

 4. INSTYLE

  Ukraina

  Firma INSTYLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe - biura architektoniczne, Meble biurowe - biura architektoniczne, i kuchnia na miarę. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 5. YAVUZ METAL ÇELIK EŞYA SANAYII

  Turcja

  Firma YAVUZ METAL ÇELIK EŞYA SANAYII, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. IMPACT KUIZINE

  Portugalia

  Firma IMPACT KUIZINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Szafy, gablotki i kredensy, i Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 7. SCHRANKWERK DICKMÄNKEN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHRANKWERK DICKMÄNKEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Jest również obecna w dziedzinach meble na miarę. Ma siedzibę w Rheine, Niemcy.

 8. MENUISERIE THIERRY DOPCHIE

  Belgia

  Firma MENUISERIE THIERRY DOPCHIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Jest również obecna w dziedzinach meble drewniane na miarę, drzwi na miarę produkcji rzemieślniczej, szafy na zamówienie, i wyposażenie bibliotek. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 1. KESSLER & SÖHNE WÜRTT. EISENWERK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KESSLER & SÖHNE WÜRTT. EISENWERK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Jest również obecna w dziedzinach szafy metalowe. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. REGALE CENTER HAMBURG RCH GMBH

  Niemcy

  Firma REGALE CENTER HAMBURG RCH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe, Artykuły drewniane, Wyposażenie biur - regały i szafki biurowe, i łóżka. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. DEXUAN FURNITURE CO., LTD.

  Chiny

  Firma DEXUAN FURNITURE CO., LTD., roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Jest również obecna w dziedzinach Meble projektowane, Krzesła, Kanapy, Łóżka, Meble projektowane, Krzesła, Kanapy, i Łóżka. Ma siedzibę w Foshan City, Chiny.

 4. NOVUM OBJEKT- UND BÜROEINRICHTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma NOVUM OBJEKT- UND BÜROEINRICHTUNG GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Laer, Niemcy.

 5. ARMARIOS DEL SUR

  Hiszpania

  Firma ARMARIOS DEL SUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 6. SMF VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma SMF VERTRIEBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Szafy, gablotki i kredensy, Szafy, gablotki i kredensy, meble biurowe, i meble drewniane. Ma siedzibę w Siek, Niemcy.

 7. SALCO D.O.O.

  Słowenia

  Firma SALCO D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble projektowane. Jest również obecna w dziedzinach Meble sypialniane, Szafy, gablotki i kredensy, Krzesła drewniane, Stoły drewniane, Meble sypialniane, Szafy, gablotki i kredensy, Krzesła drewniane, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Ljubljana, Słowenia.

 8. KEWLOX

  Belgia

  Firma KEWLOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Leuze (eghezée), Belgia.

 9. KASPER AG SCHREINEREI·RAUMGESTALTUNG

  Szwajcaria

  Firma KASPER AG SCHREINEREI·RAUMGESTALTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Weinfelden, Szwajcaria.

 10. L'HOËST-BAWIN

  Belgia

  Firma L'HOËST-BAWIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Szafy, gablotki i kredensy, Interior fittings, kuchnia na miarę, meble na miarę do łazienek, i Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Saint-Georges-Sur-Meuse, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo