• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szafki łazienkowe

Wyniki dla

Szafki łazienkowe - Import eksport

 1. LAVELLA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Wszystko, czego potrzebujesz w zakresie produktów łazienkowych i sanitarnych w jednym miejscu. LAVELLA to główna marka tureckiej firmy BURMAS, działającej już od 13 lat na tureckim rynku artykułów sanitarnych, obsługująca do 600 marketów budowlanych. Ponadto, w ciągu ostatnich 5 lat firma BURMAS rozpoczęła globalny eksport swoich produktów do takich krajów jak: Niemcy, Francja, Malta, Włochy, Litwa, Ukraina, Rumunia, Egipt, Maroko, Pakistan, Gambia, Tunezja, Ghana, Nigeria, Afganistan, Palestyna i Mauritius. Nasz cel: pozyskanie nowych, długoletnich partnerów, a nie tylko wykonanie zamówienia i zakończenie współpracy. Nasza misja: zapewnienie naszym partnerom wszystkiego, czego potrzebują w dziedzinie łazienek i artykułów sanitarnych, wysokiej jakości produktów tureckich w dobrych cenach i z jednego źródła, tak aby nie tracili czasu i nie ponosili kosztów wysyłki, kiedy zaopatrują się w produkty pochodzące z różnych miejsc. Mamy nadzieję, że w ten sposób staną się silniejsi, aby konkurować na swoim rynku. Nasza wizja: chcemy rowpowszechnić koncepcję tureckich wyrobów wysokiej jakości i stać się jedną z największych tureckich marek będącą w stanie zająć trwałą pozycję na rynku globalnym.

 2. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 3. FORMA MEBEL SP.Z O.O. SP.K.

  Polska

  Forma Mebel istnieje na rynku od 1984 roku i od tego czasu spełniamy oczekiwania klientów, wprowadzając i dostosowując ofertę do ich potrzeb. W roku 1997 wprowadziliśmy do swojej oferty wyroby z płyty termo-utwardzlnej HPL, które stały się głównym przedmiotem naszej działalności.

 4. KEBIRS BILIŞIM PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma KEBIRS BILIŞIM PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble łazienkowe, akcesoria do materiałów hydrosanitarnych, Meble łazienkowe, Components for plumbing fixtures, i sanitary ware. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. NETSAN AMBALAJ MOBILYA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma NETSAN AMBALAJ MOBILYA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy i zestawy meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble domowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, Szafki łazienkowe, Meble domowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, office fittings, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Biga / Çanakkale, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUNSTAR

  Turcja

  Firma SUNSTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, i Brodziki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. DEKOSET BATHROOM FURNITURES

  Turcja

  Firma DEKOSET BATHROOM FURNITURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach kąpiel, i meble łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. UBM GROUP

  Turcja

  Firma UBM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, produkcja kabin prysznicowych, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Zonguldak, Turcja.

 4. MIRATER

  Ukraina

  Firma MIRATER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach meble łazienkowe, i lustro łazienkowe. Ma siedzibę w Slavuta,, Ukraina.

 5. KAREN BATH

  Turcja

  Firma KAREN BATH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, Szafki łazienkowe, akcesoria do łazienek, i meble łazienkowe - hurt. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. DC MOBILYA

  Turcja

  Firma DC MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Meble kuchenne, Kuchnie - elementy zabudowy, Szafki łazienkowe, projekty architektury wnętrz, Meble kuchenne, Kuchnie - elementy zabudowy, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. MARSAN MEBLI

  Ukraina

  Firma MARSAN MEBLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach bathroom furniture, meble ze szkła, i umywalki szklane. Ma siedzibę w Mykolaiv, Ukraina.

 1. US GRANITE MARBLE INC

  Stany Zjednoczone

  Firma US GRANITE MARBLE INC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach blaty kuchenne z marmuru, czarny granit, granity dla budownictwa, i lady. Ma siedzibę w Waldorf, Stany Zjednoczone.

 2. ERKAN YAVUZ MOBILYA

  Turcja

  Firma ERKAN YAVUZ MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. POLKANA PROJECT

  Turcja

  Firma POLKANA PROJECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. BADEN BAUEN 2 SRL

  Włochy

  Firma BADEN BAUEN 2 SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach meble łazienkowe, i bathroom accessories. Ma siedzibę w Monteprandone (ap), Włochy.

 5. ISI GMBH

  Niemcy

  Firma ISI GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 6. RM & CO SANITAIR

  Holandia

  Firma RM & CO SANITAIR, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Szafki łazienkowe, kabina prysznicowa, i Sanitarne urządzenia łazienkowe. Ma siedzibę w Deventer, Holandia.

 7. BAGNOTTI BATHROOM DESIGN FURNITURE FACTORY

  Turcja

  Firma BAGNOTTI BATHROOM DESIGN FURNITURE FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach meble łazienkowe, i meble łazienkowe na miarę. Ma siedzibę w Manisa, Turcja.

 8. MAPE

  Belgia

  Firma MAPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, bathroom furniture, kitchen consoles, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Aaigem, Belgia.

 1. TAPS&BATHS

  Belgia

  Firma TAPS&BATHS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Szafki łazienkowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, meble toaletowe, i akcesoria łazienkowe. Ma siedzibę w Merksem, Belgia.

 2. MUEBLES TORRES S.L.

  Hiszpania

  Firma MUEBLES TORRES S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w El Rubio (sevilla), Hiszpania.

 3. VAN HECK BADKAMERS

  Holandia

  Firma VAN HECK BADKAMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, meble do łazienek, Szafki łazienkowe, szafki łazienkowe i toaletki, i akcesoria do pryszniców. Ma siedzibę w Borne, Holandia.

 4. HACIHASANOGLU GROUP DOOR & BATHROOM

  Turcja

  Firma HACIHASANOGLU GROUP DOOR & BATHROOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Bathrooms. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. BATHROOM CABINET WORLD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BATHROOM CABINET WORLD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Trowbridge, Zjednoczone Królestwo.

 6. EDMO S.R.L. ARREDA IL BAGNO

  Włochy

  Firma EDMO S.R.L. ARREDA IL BAGNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach bathroom furniture, i meble do łazienek. Ma siedzibę w Dosson Di Casier, Włochy.

 7. G.T. SRL

  Włochy

  Firma G.T. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Casciana Terme Lari, Włochy.

 8. DONGGUAN PINGWEN PLASTIC HARDWARE CO., LTD.

  Chiny

  Firma DONGGUAN PINGWEN PLASTIC HARDWARE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Dongguang, Chiny.

 9. RUTH BUILDING CO.,LTD

  Chiny

  Firma RUTH BUILDING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 10. BANHOSLIMA, LDA.

  Portugalia

  Firma BANHOSLIMA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble łazienkowe, Bathrooms, meble do łazienek, i Meble łazienkowe. Ma siedzibę w Ponte De Lima, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo