• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szafki łazienkowe

Wyniki dla

Szafki łazienkowe - Import eksport

 1. LAVELLA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Wszystko, czego potrzebujesz w zakresie produktów łazienkowych i sanitarnych w jednym miejscu. LAVELLA to główna marka tureckiej firmy BURMAS, działającej już od 13 lat na tureckim rynku artykułów sanitarnych, obsługująca do 600 marketów budowlanych. Ponadto, w ciągu ostatnich 5 lat firma BURMAS rozpoczęła globalny eksport swoich produktów do takich krajów jak: Niemcy, Francja, Malta, Włochy, Litwa, Ukraina, Rumunia, Egipt, Maroko, Pakistan, Gambia, Tunezja, Ghana, Nigeria, Afganistan, Palestyna i Mauritius. Nasz cel: pozyskanie nowych, długoletnich partnerów, a nie tylko wykonanie zamówienia i zakończenie współpracy. Nasza misja: zapewnienie naszym partnerom wszystkiego, czego potrzebują w dziedzinie łazienek i artykułów sanitarnych, wysokiej jakości produktów tureckich w dobrych cenach i z jednego źródła, tak aby nie tracili czasu i nie ponosili kosztów wysyłki, kiedy zaopatrują się w produkty pochodzące z różnych miejsc. Mamy nadzieję, że w ten sposób staną się silniejsi, aby konkurować na swoim rynku. Nasza wizja: chcemy rowpowszechnić koncepcję tureckich wyrobów wysokiej jakości i stać się jedną z największych tureckich marek będącą w stanie zająć trwałą pozycję na rynku globalnym.

 2. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 3. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, Meble łazienkowe, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Brodziki, szafki łazienkowe i toaletki, i Narzędzia budowlane przenośne, zasilane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. FORMA MEBEL SP.Z O.O. SP.K.

  Polska

  Forma Mebel istnieje na rynku od 1984 roku i od tego czasu spełniamy oczekiwania klientów, wprowadzając i dostosowując ofertę do ich potrzeb. W roku 1997 wprowadziliśmy do swojej oferty wyroby z płyty termo-utwardzlnej HPL, które stały się głównym przedmiotem naszej działalności.

 5. GTM BATHROOM FURNITURE

  Turcja

  Firma GTM BATHROOM FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, i meble łazienkowe - hurt. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NETSAN AMBALAJ MOBILYA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Firma NETSAN AMBALAJ MOBILYA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy i zestawy meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble domowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, Szafki łazienkowe, Meble domowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, office fittings, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Biga / Çanakkale, Turcja.

 2. KEBIRS BILIŞIM PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turcja

  Firma KEBIRS BILIŞIM PAZARLAMA SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble łazienkowe, akcesoria do materiałów hydrosanitarnych, Meble łazienkowe, Components for plumbing fixtures, i sanitary ware. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. SUNSTAR

  Turcja

  Firma SUNSTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, i Brodziki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. UBM GROUP

  Turcja

  Firma UBM GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kabiny natryskowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, produkcja kabin prysznicowych, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Zonguldak, Turcja.

 5. KAREN BATH

  Turcja

  Firma KAREN BATH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, Szafki łazienkowe, akcesoria do łazienek, i meble łazienkowe - hurt. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. DEKOSET BATHROOM FURNITURES

  Turcja

  Firma DEKOSET BATHROOM FURNITURES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach kąpiel, i meble łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. MIRATER

  Ukraina

  Firma MIRATER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach meble łazienkowe, i lustro łazienkowe. Ma siedzibę w Slavuta,, Ukraina.

 1. DC MOBILYA

  Turcja

  Firma DC MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i elementy zabudowy kuchennej. Jest również obecna w dziedzinach Meble kuchenne, Kuchnie - elementy zabudowy, Szafki łazienkowe, projekty architektury wnętrz, Meble kuchenne, Kuchnie - elementy zabudowy, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. MARSAN MEBLI

  Ukraina

  Firma MARSAN MEBLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach bathroom furniture, meble ze szkła, i umywalki szklane. Ma siedzibę w Mykolaiv, Ukraina.

 3. ERKAN YAVUZ MOBILYA

  Turcja

  Firma ERKAN YAVUZ MOBILYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. POLKANA PROJECT

  Turcja

  Firma POLKANA PROJECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. BATHROOM CABINET WORLD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BATHROOM CABINET WORLD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Trowbridge, Zjednoczone Królestwo.

 6. TAPS&BATHS

  Belgia

  Firma TAPS&BATHS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, Szafki łazienkowe, Meble i elementy zabudowy kuchennej, meble toaletowe, i akcesoria łazienkowe. Ma siedzibę w Merksem, Belgia.

 7. GREEN BOX A/S

  Dania

  Firma GREEN BOX A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, kabiny łazienkowe, Szafki łazienkowe, i meble łazienkowe - hurt. Ma siedzibę w Aulum, Dania.

 8. BANHOSLIMA, LDA.

  Portugalia

  Firma BANHOSLIMA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble łazienkowe, Bathrooms, meble do łazienek, i Meble łazienkowe. Ma siedzibę w Ponte De Lima, Portugalia.

 1. EDMO S.R.L. ARREDA IL BAGNO

  Włochy

  Firma EDMO S.R.L. ARREDA IL BAGNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach bathroom furniture, i meble do łazienek. Ma siedzibę w Dosson Di Casier, Włochy.

 2. BADSPIEGEL

  Niemcy

  Firma BADSPIEGEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Lünen, Niemcy.

 3. BASCO VANITY

  Turcja

  Firma BASCO VANITY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. MAPE

  Belgia

  Firma MAPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, bathroom furniture, kitchen consoles, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Aaigem, Belgia.

 5. G.T. SRL

  Włochy

  Firma G.T. SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Casciana Terme Lari, Włochy.

 6. MUEBLES TORRES S.L.

  Hiszpania

  Firma MUEBLES TORRES S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w El Rubio (sevilla), Hiszpania.

 7. WINDSOR BATHROOMS

  Holandia

  Firma WINDSOR BATHROOMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, Szafki łazienkowe, akcesoria łazienkowe, meble do łazienek, i bathroom accessories. Ma siedzibę w Leeuwarden, Holandia.

 8. HOLZENBERG BATHROOM FURNITURE

  Turcja

  Firma HOLZENBERG BATHROOM FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szafki łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Bathrooms. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 9. KALAY BATROOM FURNITURE

  Turcja

  Firma KALAY BATROOM FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, akcesoria łazienkowe, i Szafki łazienkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. VAN HECK BADKAMERS

  Holandia

  Firma VAN HECK BADKAMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble łazienkowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafki łazienkowe, meble do łazienek, Szafki łazienkowe, szafki łazienkowe i toaletki, i akcesoria do pryszniców. Ma siedzibę w Borne, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo