• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy transportowe

Wyniki dla

Systemy transportowe - Import eksport

 1. FRITZ LANGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fritz Lange GmbH - firma rodzinna z tradycją, istnieje na rynku od ponad 60 lat i charakteryzuje się wysoką jakością usług, doświadczeniem i kompetencjami w dziedzinie techniki obsługi ruchu drogowego, rejestracji pojazdów, realizacji reklam i konstrukcji stalowych. Oferta Fritz Lange GmbH została ostatnio uzupełniona o innowacyjne i opatentowane produkty ASTIFOL®. ASTIFOL® udoskonala tablice drogowe i chroni je przed wandalizmem i zaklejaniem bez negatywnego wpływy na odblask i czytelność. Zapewnia przedłużenie żywotności znaków drogowych, co oszczędza czas, materiały i koszty. To i wszystkie innowacje firmy Fritz Lange są możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu i fachowości, co sprawia, że nadajemy ton przyszłości. Wasze wymagania nieustannie inspirują nas do nowych ulepszonych rozwiązań. Pozostanie w miejscu oznacza cofanie się – dla Ciebie jesteśmy w ciągłym ruchu. Rzuć nam wyzwanie – z przyjemnością udowodnimy naszą skuteczność.

  Witryna www Open In New icon
 2. EZSO, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Nasza firma zajmuje się dostawą urządzeń do gięcia spirali ślimakowej. Na naszym sprzęcie można giąć śrubę z dowolnego gatunku stali, o dowolnej grubości obrabianego przedmiotu, wysokości krawędzi oraz dowolnego kroku obrotu bez zmiany matrycy na maszynie. Maszyna posiada sterowanie CNC, więc jeśli istnieje potrzeba wykonania śruby o niestandardowej geometrii, to po prostu wystarczy zmienić parametry maszyny. Jest to bardzo wygodne i znacznie przyspiesza produkcję. Wykonamy dowolne produkty śrubowe zgodnie z Państwa wymaganiami. Posiadamy zaplecze naukowo-produkcyjne, nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji ślimaków. W przeciwieństwie do zagranicznych producentów nie mamy żadnych ograniczeń co do produkcji jakiejkolwiek geometrii. Nasze produkty mogą być takie same, jakich Państwo potrzebują, wysokiej jakości i jednocześnie tańszych niż jakiekolwiek analogi, ze względu na niskie koszty pracy i produkcję na miejscu w Rosji.

  Witryna www Open In New icon
 3. KNOLL MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KNOLL Maschinenbau jest wiodącym dostawcą systemów transportowych i filtrujących, pomp do wiórów i smarów chłodzących stosowanych w obróbce metali. Dzięki kompleksowej ofercie produktów wdrażane są kompletne instalacje i rozwiązania systemowe ze scentralizowanymi i zdecentralizowanymi funkcjami. Poszerzyła się oferta produktów, dzięki którym obrabiarki są wydajniejsze, a procesy produkcyjne czystsze i bardziej efektywne. Wszystkie branże, w których obrabiarki toczą, frezują, wiercą lub szlifują używają produktów KNOLL. Przykładowymi są inżynieria mechaniczna, elektrotechnika, budowa pojazdów i przemysł lotniczy i kosmiczny. Czy są to samochody, maszynki do golenia, felgi samochodowe, noże czy też telefony komórkowe – lista produktów końcowych, do wykonania których użyto produktów KNOLL jest bardzo różnorodna. Elastyczne systemy montażowe i transportowe rozwiązują wymagające zadania logistyczne i uzupełniają portfolio produktów. KNOLL można znakeźć na całym świecie – z własnymi filiami w USA, Chinach, Polsce i we Włoszech oraz z partnerami handlowymi na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 4. TRAPO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRAPO GmbH z siedzibą w westwalskim mieście Gescher-Hochmoor jest partnerem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Główne kompetencje firmy obejmują koncepcję i opracowanie, wykonanie i wdrożenie oraz obsługę posprzedażną maszyn i urządzeń w produkcji i intralogistyce na całym świecie. W różnych branżach rozwiązania TRAPO stosowane są w kompletacji, pakowaniu, (de-)paletyzacji, przepakowywaniu, magazynowaniu oraz w technologii sortowania i dystrybucji. Cel: Sprostać rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na automatyzację wszystkich procesów produkcyjnych. Wyzwanie: Oferować rozwiązania w zakresie automatyzacji różnorodnych procesów produkcyjnych, zanim pojawi się taka konieczność. Klienci na całym świecie korzystają z naszego ponad 60-letniego doświadczenia i know-how. Dzięki najnowocześniejszej technologii TRAPO GmbH wyznacza na całym świecie nowe standardy płynnego przejścia w produkcji i intralogistyce. Badania i rozwój od zawsze odgrywają główną rolę w naszym wewnętrznym centrum technicznym. TRAPO GmbH wspólnie ze swoimi klientami opracowuje optymalne rozwiązania i testuje wszystkie funkcje w centrum technicznym TRAPO w warunkach rzeczywistych.

  Witryna www Open In New icon
 5. TEELMANN HANDELS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalista od konstrukcji spawanych i obróbki metali. Wykonujemy i serwisujemy wszystkie zamówienia. Możemy też wziąć na siebie wypełnianie formalności celnych. Jesteśmy globalną firmą handlową, posiadającą zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce, Czechach, Turcji i Holandii. Dzięki różnym specjalizacjom naszych zakładów produkcyjnych, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę produktów. Zajmujemy się również indywidualnymi życzeniami.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SMI HANDLING SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  SMI to Twój niezawodny partner w zakresie podnośników podciśnieniowych, urządzeń przeładunkowych, zestawów konstrukcyjnych dźwigów z rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb każdego sektora działalności.

  Witryna www Open In New icon
 2. VENNENS E.M.I. BV

  Belgia

  Verified by europages badge
 3. OFAMA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkujemy m.in: przesiewacze wibracyjne elektromagnetyczne, przesiewacze wibracyjne bezwładnościowe, podajniki wibracyjne elektromagnetyczne, podajniki wibracyjne bezwładnościowe, przenośniki: bezwładnościowe, taśmowe, kubełkowe, śrubowe, zgrzebłowe, stalowo-członowe, rolkowe oraz napędy wibracyjne: wibratory elektromagnetyczne, elektrowibratory bezwładnościowe jak również: kruszarki, dezintegratory, torkretnice, dozowniki celkowe, podajniki talerzowe, podawacze rusztowe, zasuwy, stoły i kraty wibracyjne.

 4. JONGE POERINK CONVEYORS

  Holandia

  Jonge Poerink Conveyors: sprawia, że Twoja firma działa jak należyJonge Poerink Conveyors to ceniony na świecie specjalista w zakresie godnych zaufania systemów transportu wewnętrznego. Rynek odbiera nas jako solidnego partnera, z którym chętnie rozwija się współpracę. Naszą mocną stroną jest opracowywanie i produkcja wysokiej jakości przenośników spiralnych i ukośnych. Dostarczamy innowacyjnych rozwiązań transportowych dla różnych sektorów przemysłu, takich jak przetwórstwo produktów spożywczych, przemysł opakowaniowy, napojowy i przemysł ciężki. Nasze systemy charakteryzują się konstrukcją modułową. Oznacza to, że tam, gdzie to możliwe, mogą być używane standardowe, ale też można je dostosowywać według potrzeb. Dzięki naszej rozległej wiedzy i doświadczeniu oferujemy naszym klientom pomoc w doborze idealnego rozwiązania w każdej sytuacji. Oprócz osobnych przenośników możemy również dostarczać pełnych linii produkcyjnych z kilkoma przenośnikami w szeregu. Więcej informacji na temat firmy Jonge Poerink Conveyors można znaleźć na naszej stronie.

 5. PAKMA, UAB

  Litwa

  JSC PAKMA projektuje, produkuje, testuje, składa, modernizuje i konserwuje sprzęt dozujący, opakowujący, pakujący, chłodzący, do montowania oszkleń przeznaczony dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwo wytwarza: linie produkcyjne sera ze skórką GSL, dozowniki twarogu, tunel chłodniczy, chłodziarki spiralne, powlekarki, systemy przenośnikowe, zbiorniki do topienia, podnośniki, sortownice grzybów, kruszarki, linie do ozdabiania pizzy, prasy do sera, sprzęt do produkcji sera, miksery, maszyny dozujące do wyrobów farmaceutycznych, pompy, sprzęt niestandardowy.

 1. ZS-HANDLING TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  ZS-Handling GmbH jest niezależną firmą, która opracowuje systemy i urządzenia do przemysłowej techniki manipulacji i obsługi oparte na technologii łożyska ultradźwiękowego-powietrznego. Oferujemy produkty do chwytania, przenoszenia, załadunku i rozładunku, kontroli, sortowania i oddzielania elementów obrabianych. Obszary zastosowania obejmują baterie / ogniwa paliwowe, folie, szkło, soczewki, technikę medyczną, opakowania oraz płytki i układ scalony. Działamy na arenie międzynarodowej i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie. Rozwój i produkcja asortymentu naszych produktów odbywa się w Ratyzbonie (Regensburg) w Bawarii. 2006 Założenie ZS-Handling GmbH w Ratyzbonie przez Dr-Inż. Michaela Schilpa oraz Dr-Inż. Josefa Zimmermanna z wykorzystaniem własnej opatentowanej technologii łożyska ultradźwiękowego. 2008 Certyfikat ISO 9001: 2008 Międzynarodowy system zarządzania jakością. 2011 Wejście na rynek w Chinach i na Taiwanie. 2013 Wejście na rynek w Korei. 2014 Produkcja pierwszych systemów seryjnych. 2019 Wejście do technologii medycznej, zwłaszcza ultradźwiękowych chwytaków do soczewek wewnątrzgałkowych.

 2. ANGRA GRUPA TRANSPORTOWA

  Polska

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika – Kursy , Testy , Zadania , Egzamin ANGRA Grupa Transportowa : Kursy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym rzeczy i osób prowadzimy od 2002 roku, a Świadectwo Kwalifikacji Kierowcy i Szkolenia Okresowe od 2009 roku. Współpracują z nami: Instytut Transportu Samochodowego , Ministerstwo Transportu oraz Powiatowy Urząd Pracy w każdym powiecie. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych kandydatów o różnym poziomie doświadczenia, a zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają.

 3. AUGERS DIVISION SRL

  Włochy

 4. OMNITRACK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portugalia

 6. Q-SYSTEM SVERIGE AB

  Szwecja

 7. MASTER BELT LTD

  Bułgaria

 8. ARELMAK MAKINA KONVEYOR

  Turcja

 9. ALWAYSE ENGINEERING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 10. LEHRKE INDUSTRIE & HANDWERK E. K.

  Niemcy

 1. TIKIR MACHINE INDUSTRY

  Turcja

 2. ROOFTECH OTOMOTIV SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Turcja

 3. DOLMET SP. Z O.O.

  Polska

 4. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Słowenia

 5. T M T SPOL. S R.O. CHRUDIM

  Republika Czeska

 6. THERMOHAUSER GMBH

  Niemcy

 7. VIRON

  Macedonia Północna

 8. ASSOCIATION KONSORT

  Ukraina

 9. SPINNEKOP

  Belgia

 10. DDS LIVRAISON ET MONTAGE MOBILIER

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Systemy transportowe - Import eksport

Liczba wyników

163 przedsiębiorstwa