• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy transportowe

Wyniki dla

Systemy transportowe - Import eksport

 1. KNOLL MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KNOLL Maschinenbau jest wiodącym dostawcą systemów transportowych i filtrujących, pomp do wiórów i smarów chłodzących stosowanych w obróbce metali. Dzięki kompleksowej ofercie produktów wdrażane są kompletne instalacje i rozwiązania systemowe ze scentralizowanymi i zdecentralizowanymi funkcjami. Poszerzyła się oferta produktów, dzięki którym obrabiarki są wydajniejsze, a procesy produkcyjne czystsze i bardziej efektywne. Wszystkie branże, w których obrabiarki toczą, frezują, wiercą lub szlifują używają produktów KNOLL. Przykładowymi są inżynieria mechaniczna, elektrotechnika, budowa pojazdów i przemysł lotniczy i kosmiczny. Czy są to samochody, maszynki do golenia, felgi samochodowe, noże czy też telefony komórkowe – lista produktów końcowych, do wykonania których użyto produktów KNOLL jest bardzo różnorodna. Elastyczne systemy montażowe i transportowe rozwiązują wymagające zadania logistyczne i uzupełniają portfolio produktów. KNOLL można znakeźć na całym świecie – z własnymi filiami w USA, Chinach, Polsce i we Włoszech oraz z partnerami handlowymi na całym świecie.

 2. TEELMANN HANDELS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Specjalista od konstrukcji spawanych i obróbki metali. Wykonujemy i serwisujemy wszystkie zamówienia. Możemy też wziąć na siebie wypełnianie formalności celnych. Jesteśmy globalną firmą handlową, posiadającą zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce, Czechach, Turcji i Holandii. Dzięki różnym specjalizacjom naszych zakładów produkcyjnych, jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę produktów. Zajmujemy się również indywidualnymi życzeniami.

 3. TRAPO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRAPO GmbH z siedzibą w westwalskim mieście Gescher-Hochmoor jest partnerem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Główne kompetencje firmy obejmują koncepcję i opracowanie, wykonanie i wdrożenie oraz obsługę posprzedażną maszyn i urządzeń w produkcji i intralogistyce na całym świecie. W różnych branżach rozwiązania TRAPO stosowane są w kompletacji, pakowaniu, (de-)paletyzacji, przepakowywaniu, magazynowaniu oraz w technologii sortowania i dystrybucji. Cel: Sprostać rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na automatyzację wszystkich procesów produkcyjnych. Wyzwanie: Oferować rozwiązania w zakresie automatyzacji różnorodnych procesów produkcyjnych, zanim pojawi się taka konieczność. Klienci na całym świecie korzystają z naszego ponad 60-letniego doświadczenia i know-how. Dzięki najnowocześniejszej technologii TRAPO GmbH wyznacza na całym świecie nowe standardy płynnego przejścia w produkcji i intralogistyce. Badania i rozwój od zawsze odgrywają główną rolę w naszym wewnętrznym centrum technicznym. TRAPO GmbH wspólnie ze swoimi klientami opracowuje optymalne rozwiązania i testuje wszystkie funkcje w centrum technicznym TRAPO w warunkach rzeczywistych.

 4. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

 5. OMS MEKANIK OTOMASYON SISTEMLERI SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w OMS Mechanical Automation Systems! Z siedzibą w Turcji, specjalizujemy się w projektach "pod klucz" dla fabryk żywności i napojów. Nasza kompleksowa oferta produktów obejmuje projekty fabryczne "pod klucz", linie napełniania, linie zaciskania kapsli i dokręcania nakrętek, linie etykietowania, tace podające i zbierające, systemy podawania pokrywek, maszyny piekarnicze, maszyny do zaciskania kapsli i nakrętek, maszyny do etykietowania, systemy przenośników, maszyny do sterylizacji butelek i systemy zamykania maszynowego pleksi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VENNENS E.M.I

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VENNENS E.M.I, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Robotyka, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, konstrukcje mechaniczne, taśmociągi, transportery pasowe, Automatyzacja robotyka, przenośniki łańcuchowe, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sint-Niklaas, Belgia.

 2. OFAMA SP. Z O.O.

  Polska

  Produkujemy m.in: przesiewacze wibracyjne elektromagnetyczne, przesiewacze wibracyjne bezwładnościowe, podajniki wibracyjne elektromagnetyczne, podajniki wibracyjne bezwładnościowe, przenośniki: bezwładnościowe, taśmowe, kubełkowe, śrubowe, zgrzebłowe, stalowo-członowe, rolkowe oraz napędy wibracyjne: wibratory elektromagnetyczne, elektrowibratory bezwładnościowe jak również: kruszarki, dezintegratory, torkretnice, dozowniki celkowe, podajniki talerzowe, podawacze rusztowe, zasuwy, stoły i kraty wibracyjne.

 3. ZAKŁADY URZĄDZEŃ KOTŁOWYCH STĄPORKÓW S.A.

  Polska

  ZUK Stąporków S.A. oferuje rozwiązania dla wielu sektorów przemysłu. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych, w tym w szczególności w produkcji przenośników, rusztów mechanicznych, silosów, ram szalunkowych oraz instalacji oczyszczania spalin. W zakresie przenośników oferujemy ich różne rodzaje: przenośniki zgrzebłowe, przesiewacze i kruszarki, przenośniki taśmowe, ślimakowe, łańcuchowe, rolkowe i kubełkowe. Silosy i zbiorniki produkowane w ZUK sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu: od spożywczego, jako silosy zbożowe, przez chemiczny (zbiorniki na granulat tworzyw sztucznych czy nawozy), aż po przemysł ciężki, w tym branżę budowlaną. Przedsiębiorstwa sektora energetycznego mogą zapoznać się z naszymi rozwiązaniami dla ciepłowni i elektrociepłowni. Oferujemy wysokiej jakości odżużlacze energetyczne i przenośniki zgrzebłowe oraz ruszty mechaniczne – w tym ruszty wysokie, średnie i niskie, a także szerokie spektrum części zamiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. www.zuk.com.pl

 4. JONGE POERINK CONVEYORS

  Holandia

  Jonge Poerink Conveyors: sprawia, że Twoja firma działa jak należyJonge Poerink Conveyors to ceniony na świecie specjalista w zakresie godnych zaufania systemów transportu wewnętrznego. Rynek odbiera nas jako solidnego partnera, z którym chętnie rozwija się współpracę. Naszą mocną stroną jest opracowywanie i produkcja wysokiej jakości przenośników spiralnych i ukośnych. Dostarczamy innowacyjnych rozwiązań transportowych dla różnych sektorów przemysłu, takich jak przetwórstwo produktów spożywczych, przemysł opakowaniowy, napojowy i przemysł ciężki. Nasze systemy charakteryzują się konstrukcją modułową. Oznacza to, że tam, gdzie to możliwe, mogą być używane standardowe, ale też można je dostosowywać według potrzeb. Dzięki naszej rozległej wiedzy i doświadczeniu oferujemy naszym klientom pomoc w doborze idealnego rozwiązania w każdej sytuacji. Oprócz osobnych przenośników możemy również dostarczać pełnych linii produkcyjnych z kilkoma przenośnikami w szeregu. Więcej informacji na temat firmy Jonge Poerink Conveyors można znaleźć na naszej stronie.

 5. PAKMA, UAB

  Litwa

  JSC PAKMA projektuje, produkuje, testuje, składa, modernizuje i konserwuje sprzęt dozujący, opakowujący, pakujący, chłodzący, do montowania oszkleń przeznaczony dla przemysłu spożywczego. Przedsiębiorstwo wytwarza: linie produkcyjne sera ze skórką GSL, dozowniki twarogu, tunel chłodniczy, chłodziarki spiralne, powlekarki, systemy przenośnikowe, zbiorniki do topienia, podnośniki, sortownice grzybów, kruszarki, linie do ozdabiania pizzy, prasy do sera, sprzęt do produkcji sera, miksery, maszyny dozujące do wyrobów farmaceutycznych, pompy, sprzęt niestandardowy.

 1. ZS-HANDLING TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  ZS-Handling GmbH jest niezależną firmą, która opracowuje systemy i urządzenia do przemysłowej techniki manipulacji i obsługi oparte na technologii łożyska ultradźwiękowego-powietrznego. Oferujemy produkty do chwytania, przenoszenia, załadunku i rozładunku, kontroli, sortowania i oddzielania elementów obrabianych. Obszary zastosowania obejmują baterie / ogniwa paliwowe, folie, szkło, soczewki, technikę medyczną, opakowania oraz płytki i układ scalony. Działamy na arenie międzynarodowej i sprzedajemy nasze produkty na całym świecie. Rozwój i produkcja asortymentu naszych produktów odbywa się w Ratyzbonie (Regensburg) w Bawarii. 2006 Założenie ZS-Handling GmbH w Ratyzbonie przez Dr-Inż. Michaela Schilpa oraz Dr-Inż. Josefa Zimmermanna z wykorzystaniem własnej opatentowanej technologii łożyska ultradźwiękowego. 2008 Certyfikat ISO 9001: 2008 Międzynarodowy system zarządzania jakością. 2011 Wejście na rynek w Chinach i na Taiwanie. 2013 Wejście na rynek w Korei. 2014 Produkcja pierwszych systemów seryjnych. 2019 Wejście do technologii medycznej, zwłaszcza ultradźwiękowych chwytaków do soczewek wewnątrzgałkowych.

 2. SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ ŁADUNKÓW - VIKA

  Polska

  Prowadzisz firmę transportową? Potrzebujesz profesjonalnych produktów służących do zabezpieczania ładunków? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą na stronie internetowej sklepzpasami.pl .Znajdziesz tam jedynie artykuły wykonane z materiałów najwyższej jakości, takie na których można polegać. Oprócz pasów transportowych do różnych zastosowań, takich jak pasy do lawet oraz pasy transportowe z napinaczem, znajdziesz wiele innych artykułów związanych z transportem. W ofercie są również akcesoria, które są niezbędne do odpowiedniego wykorzystania artykułów takich jak pasy transportowe.Warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę produktów, którymi są zawiesia dźwigowe. W sprzedaży są różne typy tego elementu dźwigu oraz oczywiście akcesoria związane z nim.Sklep zabezpieczymy każdy ładunek charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do klienta.

 1. ANGRA GRUPA TRANSPORTOWA

  Polska

  Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika – Kursy , Testy , Zadania , Egzamin ANGRA Grupa Transportowa : Kursy na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym rzeczy i osób prowadzimy od 2002 roku, a Świadectwo Kwalifikacji Kierowcy i Szkolenia Okresowe od 2009 roku. Współpracują z nami: Instytut Transportu Samochodowego , Ministerstwo Transportu oraz Powiatowy Urząd Pracy w każdym powiecie. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych kandydatów o różnym poziomie doświadczenia, a zwłaszcza tych, którzy dopiero zaczynają.

 2. ALKARO TEAM LOGISTICS

  Polska

  Mając na uwadze bezpieczeństwo ludzi i środowiska, produkty takie jak: rozpuszczalniki, farby, kleje, nawozy, alkohole techniczne, i tym podobne muszą być przewożone zgodnie z warunkami zawartymi w umowie ADR obowiązującej na terenie UE. Jeżeli już poszukujesz specjalistycznej firmy, której specjalnością jest transport odpadów niebezpiecznych, skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa/firmy będzie najlepszym wyborem. Funkcjonujemy w 100% w zgodzie z przepisami, odróżnia nas wieloletnia wiedza praktyczna. Dlatego możemy zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie. Troszczymy się o najdrobniejsze szczegóły, żeby transport ADR przebiegał w pełni bezpiecznie. Nasz niezawodny system monitorowania zapewnia pełny nadzór nad przebiegiem trasy. Jesteśmy w nieprzerwanym kontakcie z kierowcami , a ponadto z Klientami, którzy nieustannie są powiadamiani o przebiegu zamówienia. http: //www.alkaro.com.pl

 3. SMI HANDLING SYSTEME GMBH

  Niemcy

  SMI to Twój niezawodny partner w zakresie podnośników podciśnieniowych, urządzeń przeładunkowych, zestawów konstrukcyjnych dźwigów z rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb każdego sektora działalności.

 4. MOTRIDAL SPA

  Włochy

  Firma MOTRIDAL SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach pneumatyczne przenośniki kubełkowe dla wewnętrznego transportu towarów, screw-type conveyors, przenośniki łańcuchowe, i spirale do ślimaków. Ma siedzibę w Piacenza, Włochy.

 5. Q-SYSTEM SVERIGE AB

  Szwecja

  Firma Q-SYSTEM SVERIGE AB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach mechaniczne przenośniki taśmowe dla wewnętrznego transportu towarów, i przenośniki mechaniczne. Ma siedzibę w Växjö, Szwecja.

 6. OMNITRACK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OMNITRACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Systemy transportowe, Polishing Balls, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, i wheels and castors. Ma siedzibę w Stroud, Zjednoczone Królestwo.

 7. AUGERS DIVISION SRL

  Włochy

  Firma AUGERS DIVISION SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki i ślimaki do transportu winogron i moszczu, i ślimak. Ma siedzibę w Isola Del Liri, Włochy.

 8. RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA.

  Portugalia

  Firma RODALGÉS - EQUIPAMENTOS INDUSTRIAIS, LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wózki ręczne i wózki dwukołowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Systemy transportowe, Wózki transportowe, drogi przemysłowe, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Systemy transportowe, i Wózki transportowe. Ma siedzibę w Coruche, Portugalia.

 1. MASTER BELT LTD

  Bułgaria

  Firma MASTER BELT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach belt conveyors for machines, pomoc techniczna do przenośników taśmowych, zasłony wewnętrzne, i curtains for refrigeration units. Ma siedzibę w Sandanski, Bułgaria.

 2. ARELMAK MAKINA KONVEYOR

  Turcja

  Firma ARELMAK MAKINA KONVEYOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki dla przemysłu spożywczego, transportery pasowe, przenośniki zakrzywione, i systemy przenośnikowe do automatyzacji. Ma siedzibę w Basaksehir/istanbul, Turcja.

 3. LEHRKE INDUSTRIE & HANDWERK E. K.

  Niemcy

  Firma LEHRKE INDUSTRIE & HANDWERK E. K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Stoły warsztatowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Systemy transportowe, Stoły warsztatowe, Przystosowywanie stanowisk pracy na miarę, i Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 4. TIKIR MACHINE INDUSTRY

  Turcja

  Firma TIKIR MACHINE INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki łańcuchowe, taśmociągi, taśmy przemysłowe, i przenośniki pionowe kubełkowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. ALWAYSE ENGINEERING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALWAYSE ENGINEERING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 6. HELM HELLAS SA - NIKO

  Grecja

  Firma HELM HELLAS SA - NIKO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suwnice pomostowe i bramowe. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Systemy transportowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Overhead conveyors. Ma siedzibę w Corinth, Grecja.

 7. ROOFTECH OTOMOTIV SAN.VE TIC.LTD ŞTI.

  Turcja

  Firma ROOFTECH OTOMOTIV SAN.VE TIC.LTD ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Jest również obecna w dziedzinach bagażniki rowerowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. DOLMET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma DOLMET SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Ma siedzibę w Osjakow, Polska.

 9. LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O.

  Słowenia

  Firma LAR TRANSPORTNI SISTEMI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki gumowe, Systemy transportowe, Koła i rolki do transportu wewnętrznego, Koła i rolki gumowe, i Systemy transportowe. Ma siedzibę w Lenart v Slov. Goricah, Słowenia.

 10. VIRON

  Macedonia Północna

  Firma VIRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy transportowe. Ma siedzibę w Bitola, Macedonia Północna.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Systemy transportowe - Import eksport

Liczba wyników

154 Przedsiębiorstwa