• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy trakcji elektrycznej

Wyniki dla

Systemy trakcji elektrycznej - Import eksport

 1. ELECTROALFA

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Electroalfa to rumuńska (wschodnioeuropejska) prywatna grupa przemysłowa zajmująca się produkcją sprzętu elektrycznego oraz części i podzespołów blaszanych. Jednostka biznesowa produkcji części metalowych wykorzystuje swoje zdolności produkcyjne oraz w dziedzinie projektowania mechanicznego działając jako podwykonawca części i zestawów z blachy. Zajmujemy się obróbką stali zwykłej, aluminiowanej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminium i mosiądzu. Elektryczna Jednostka Biznesowa projektuje i produkuje urządzenia niskiego i średniego napięcia.

 2. CAVEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CAVEX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy trakcji elektrycznej. Ma siedzibę w Ofterdingen, Niemcy.

 3. ELEKTROMĚRY S.R.O. - ELEKTROMĚRY A MĚŘÍCÍ TRANSFORMÁTORY

  Republika Czeska

  Firma ELEKTROMĚRY S.R.O. - ELEKTROMĚRY A MĚŘÍCÍ TRANSFORMÁTORY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Transformatory. Jest również obecna w dziedzinach Systemy trakcji elektrycznej, i Systemy trakcji elektrycznej. Ma siedzibę w Trhový Štěpánov, Republika Czeska.

 4. BONFATTI ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

 5. ETERNITY TECHNOLOGIES MANUFACTURING (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Spółka Eternity Technologies Manufacturing (Germany) GmbH z siedzibą w Wernigerode. Firma należy do międzynarodowej spółki Eternity Technologies FZ-LLC, która ma siedzibę w Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych z Europy i USA i oferuje możliwości produkcyjne dla dużych serii. To czyni nas jednym z pięciu największych producentów baterii. Eternity Technologies z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, kraju o dynamicznej i tętniącej życiem gospodarce, zbudowała najnowocześniejszy zakład produkcyjny, który wykorzystuje najnowsze procesy projektowania i produkcji. Dzięki sprzedaży w ponad 100 krajach na całym świecie, Eternity Technologies jest odnoszącym sukcesy globalnym graczem na rynku przemysłowym. Partnerstwa biznesowe zostały nawiązane w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, RPA, Chile, Hiszpanii i Indiach w celu wsparcia sprzedaży regionalnej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TELE HAASE STEUERGERÄTE GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  TELE podejmuje każde wyzwanie, aby uczynić świat jutra lepszym miejscem. Nasza nowa organizacja jest podstawą naszych doświadczeń i sukcesów. Technologia monitorowania firmy TELE zapobiega awariom, wydłuża okresy między interwencjami i zwiększa efektywność technologii. Nasze przekaźniki pracują niezawodnie w tle. Wszędzie tam, gdzie ważne jest, aby wszystko przebiegało bezpiecznie. W elektrowniach wiatrowych i wodnych, w budownictwie, w wagonach kablowych i przemysłowych liniach produkcyjnych. A wszystko to z wysoką, stałą jakością. Jak to robimy? Produkujemy tutaj, w Austrii, bezpośrednio w naszej firmie. To zapewnia bezpieczeństwo.

 2. JASC CONTRACTING

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo JASC Contracting GmbH specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań konwersji energii dla różnych sektorów przemysłu, między innymi energii odnawialnych, telekomunikacji, elektrowni, ropy naftowej i gazu. Oferujemy pewne i zrównoważone rozwiązania, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu energetycznemu przemysłu na prąd stały (DC) i prąd przemienny (AC). Nasz specjalny zespół zajmuje się wszystkim, od projektowania po instalację, aby zapewnić najwłaściwsze dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki naszej wiedzy eksperckiej w dziedzinie energii odnawialnych, w tym energii słonecznej, nasze rozwiązania wspierają transformację na rzecz działań bardziej przyjaznych dla środowiska w sektorach gospodarstw domowych i handlu. Firma osiąga doskonałe wyniki jako dostawca usług koncepcyjnych i budowy ośrodków data center. Nasze ośrodki data center są zaprojektowane na specjalne zamówienie, aby spełnić specyficzne potrzeby w zakresie obliczeń i przechowywania danych Twojego przedsiębiorstwa. Dysponujemy kompletną gamą rozwiązań, obejmującą wysokiej klasy produkty naszych światowych partnerów. Rozwiązania te mogą być dostarczone jako testowane w fabryce produkty pod klucz. Ponadto, jesteśmy w stanie spersonalizować produkty i komponenty, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym wymaganiom. Zakres naszych usług jest kompletny, od początkowego planowania po uruchomienie obiektu. Proponujemy także naszym klientom gamę indywidualnych usług wartości dodanej.

 3. ENERGY3000 SOLAR GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Energy3000 solar oferuje pełną gamę produktów ze wszystkich obszarów fotowoltaiki, magazynowania energii elektrycznej i dystrybucji energii - z Austrii, z lokalną obecnością we wszystkich krajach Europy Środkowej, Południowej i Wschodniej. Naszą misją jest uczynienie Ziemi czystą i „zieloną” planetą. Aby to osiągnąć, polegamy wyłącznie na najlepszych producentach w branży i oferujemy tylko te produkty, które spełniają nasze surowe kryteria jakości. Zapewnia to zadowolenie naszych klientów końcowych, a także zaufanie naszych partnerów i naszą międzynarodową konkurencyjność. Nasi profesjonalni partnerzy mają dostęp do dobrze zaopatrzonego zestawu narzędzi ułatwiających codzienną pracę i prowadzenie udanego biznesu fotowoltaicznego - od profesjonalnego narzędzia do planowania systemu PV Creator po najnowocześniejszy sklep internetowy i program do zarządzania projektami SolarJet do elastycznej obsługi projektów. Szeroka gama szkoleń i kursów dokształcających, a także osobiste wsparcie naszych ekspertów w biurze i w terenie uzupełniają ofertę Energy3000 Solar.