• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy trakcji elektrycznej

Wyniki dla

Systemy trakcji elektrycznej - Import eksport

 1. ELECTROALFA

  Rumunia

  Electroalfa to rumuńska (wschodnioeuropejska) prywatna grupa przemysłowa zajmująca się produkcją sprzętu elektrycznego oraz części i podzespołów blaszanych. Jednostka biznesowa produkcji części metalowych wykorzystuje swoje zdolności produkcyjne oraz w dziedzinie projektowania mechanicznego działając jako podwykonawca części i zestawów z blachy. Zajmujemy się obróbką stali zwykłej, aluminiowanej, ocynkowanej, nierdzewnej, aluminium i mosiądzu. Elektryczna Jednostka Biznesowa projektuje i produkuje urządzenia niskiego i średniego napięcia.

 2. CAVEX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CAVEX GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy trakcji elektrycznej. Ma siedzibę w Ofterdingen, Niemcy.

 3. BONFATTI ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

 4. ELEKTROMĚRY S.R.O. - ELEKTROMĚRY A MĚŘÍCÍ TRANSFORMÁTORY

  Republika Czeska

 5. ETERNITY TECHNOLOGIES MANUFACTURING (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Spółka Eternity Technologies Manufacturing (Germany) GmbH z siedzibą w Wernigerode. Firma należy do międzynarodowej spółki Eternity Technologies FZ-LLC, która ma siedzibę w Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Produkcja odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych z Europy i USA i oferuje możliwości produkcyjne dla dużych serii. To czyni nas jednym z pięciu największych producentów baterii. Eternity Technologies z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, kraju o dynamicznej i tętniącej życiem gospodarce, zbudowała najnowocześniejszy zakład produkcyjny, który wykorzystuje najnowsze procesy projektowania i produkcji. Dzięki sprzedaży w ponad 100 krajach na całym świecie, Eternity Technologies jest odnoszącym sukcesy globalnym graczem na rynku przemysłowym. Partnerstwa biznesowe zostały nawiązane w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, RPA, Chile, Hiszpanii i Indiach w celu wsparcia sprzedaży regionalnej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AKIS SISTEM

  Turcja

 2. ELETTROWORLD IMPIANTI ELETTRICI E ANTIFURTO DI PALELLA AGATINO CARMELO

  Włochy

 3. MATECH DI AZZOLINA MAURIZIO

  Włochy