• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy regulacji

Wyniki dla

Systemy regulacji - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. MÜLLER CO-AX GMBH

  Niemcy

  Witamy u wynalazcy technologii zaworów współosiowychUczyń nasze zalety swoimi i poznaj naszą wyjątkową orientację na klientaNaszą misją jest opracowywanie wspólnie z naszymi klientami rozwiązań dostosowanych do ich potrzebDzięki wiedzy, doświadczeniu i kompetentnemu doradztwu firma Müller co-ax od 1960 roku sprawdza się na wielu rynkach na całym świecieMechanika i budowa maszyn, przemysł morski, chemiczny, energetyczny, naftowy i gazowy, budownictwo i transport, przemysł lotniczy i wiele innychUnikalna konstrukcja naszego zaworu współosiowego w połączeniu z możliwością wyboru różnych materiałów i opcji oferuje prawdziwą przewagę konkurencyjnąAby optymalnie uzupełnić zakres zastosowań zaworów współosiowych, do portfolio produktów włączono dodatkowe typy zaworówNasz asortyment obejmuje różnorodne rozwiązania zaworów, które mogą być dostosowane do wymagań klienta.

 3. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Schubert & Salzer Control Systems to szybko rozwijająca się firma high-tech, która projektuje, produkuje i sprzedaje precyzyjne zawory regulacyjne i odcinające do zastosowań przemysłowych w inżynierii procesowej. Pod względem zużycia energii, żywotności i emisji hałasu nasze zawory należą do najbardziej wydajnych na rynku. Ich kompaktowa budowa i wysoka jakość sterowania minimalizują nakład pracy związany z instalacją i konserwacją i jednocześnie zapewniają wysoką niezawodność operacyjną i procesową oraz wyjątkowo długą żywotność. Schubert & Salzer Control Systems GmbH z siedzibą w Ingolstadt oferuje Tobie i Twoim klientom wysokiej jakości produkty „Made in Germany” bezpośrednio lub poprzez swoje spółki zależne w krajach Beneluksu, w Anglii, Indiach i USA, a także poprzez sieć ponad 40 międzynarodowych partnerów Schubert & Salzer.

 4. JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. SAMSON AG

  Niemcy

  Dzięki zróżnicowanemu portfolio produktów, SAMSON działa od ponad 100 lat wszędzie tak, gdzie coś przepływa. Obejmuje to substancje chemiczne, a także oleje, gazy i pary. Nasze zawory, które są podstawą naszej działalności, mogą być elastycznie dostosowane do najtrudniejszych zadań dzięki ich modułowej konstrukcji. Istnieje rozwiązanie dla każdego zastosowania dzięki wyborowi spośród zaworów dwudrożnych, narożnych lub trójdrożnych, w zależności od obszaru zastosowania, oraz możliwości elestycznego dostosowania np. kształtów kołnierzy lub końcówek spawanych, materiałów, okładzin oraz kombinacji z różnymi napędami i osprzętem. Ofertę uzupełnia połączenie naszych zaworów z produktami cyfrowymi, takimi jak nasz predykcyjny system monitorowania i diagnostyki SAM GUARD®. Połączenie naszych urządzeń ze sztuczną inteligencją (AI) oraz ludzkim doświadczeniem i kompetencjami sprawia, że SAMSON i nasze produkty są tak bardzo skuteczne i wydajne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ES ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  ES-Armaturen GmbH to młoda, dynamiczna firma inżynieryjno-produkcyjno-handlowa założona w 2020 roku. Nasza wyspecjalizowana firma posiada wieloletnie know-how w następujących obszarach: Zawory dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego i chemicznego, zawory dla przemysłu według norm DIN i ANSI, wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii pigowania, konstrukcje specjalne - Masz pomysł? Zrealizuj go z nami! Inżynieria – „Innowacyjne rozwiązania to nasz chleb powszedni”. Serwis – zarządzanie częściami zamiennymi. Jesteśmy… specjalistami w zakresie rozwoju i dystrybucji wysokiej jakości komponentów dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego. Produkcja i dystrybucja wysokiej jakości, dojrzałych technicznie produktów jest naszą profesją, a zadowolony klient naszą motywacją. Naszymi głównymi kompetencjami są: inżynieria, sprzedaż, produkcja i doradztwo. Cenimy jakość „Made in GERMANY”.

 2. SCHLEY ARMATUREN GMBH

  Niemcy

 3. BARTHEL ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. EBRO ARMATUREN GEBR. BRÖER GMBH

  Niemcy

 5. WATTS INDUSTRIES UK

  Zjednoczone Królestwo

 1. LESAK - ZEMAN S.R.O.

  Republika Czeska

 2. CONTROL VALVE SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

 1. AKO UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. PROTEGO (UK) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. AVALCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. PEGLER YORKSHIRE GROUP LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. AMETCO VALVES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. CONTROL VALVE SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 7. R P VALVES

  Zjednoczone Królestwo

 8. R L B S LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. VALVE CENTRE

  Zjednoczone Królestwo

 2. ORSEAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. ZIPSON VALVES

  Zjednoczone Królestwo

 4. KVC

  Zjednoczone Królestwo

 5. VALVES & FLOW CONTROL RESOURCES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 6. FRESE

  Zjednoczone Królestwo

 7. STRATTON VALVES & ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. ULTRAVALVE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. PROCESS CONTROL EQUIPMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. ORBINOX

  Zjednoczone Królestwo