• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy regulacji

Wyniki dla

Systemy regulacji - Import eksport

 1. HERBERHOLZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat produkujemy i dostarczamy zawory zasilające, zawory motylkowe i zawory sterujące z różnych materiałów i w różnych rozmiarach, głównie do zastosowań przemysłowych budowlanych oraz dla branży motoryzacyjnej. Używamy elementów montowanych w krótkim czasie i wyposażonych w wymagane systemy napędowe. Nasz cel to proponowanie rozwiązań Twoich problemów.

 2. MÜLLER CO-AX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy u wynalazcy technologii zaworów współosiowychUczyń nasze zalety swoimi i poznaj naszą wyjątkową orientację na klientaNaszą misją jest opracowywanie wspólnie z naszymi klientami rozwiązań dostosowanych do ich potrzebDzięki wiedzy, doświadczeniu i kompetentnemu doradztwu firma Müller co-ax od 1960 roku sprawdza się na wielu rynkach na całym świecieMechanika i budowa maszyn, przemysł morski, chemiczny, energetyczny, naftowy i gazowy, budownictwo i transport, przemysł lotniczy i wiele innychUnikalna konstrukcja naszego zaworu współosiowego w połączeniu z możliwością wyboru różnych materiałów i opcji oferuje prawdziwą przewagę konkurencyjnąAby optymalnie uzupełnić zakres zastosowań zaworów współosiowych, do portfolio produktów włączono dodatkowe typy zaworówNasz asortyment obejmuje różnorodne rozwiązania zaworów, które mogą być dostosowane do wymagań klienta.

 3. SCHUBERT & SALZER CONTROL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako szybko rozwijająca się firma high-tech, Schubert & Salzer Control Systems opracowuje, produkuje i sprzedaje wysoce precyzyjne zawory sterujące i odcinające do zastosowań przemysłowych w inżynierii procesowej. Pod względem zużycia energii, żywotności i emisji hałasu nasze zawory należą do najbardziej wydajnych na rynku. Ich kompaktowa budowa i wysoka jakość sterowania minimalizują nakład pracy związany z instalacją i konserwacją i jednocześnie zapewniają wysoką niezawodność operacyjną i procesową oraz wyjątkowo długą żywotność. Firma Schubert & Salzer Control Systems GmbH, z siedzibą w Ingolstadt, oferuje Państwu i Państwa klientom wysokiej jakości produkty Schubert & Salzer "Made in Germany" bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych spółek zależnych w krajach Beneluksu, Anglii, Francji, Indiach i USA, a także ponad 40 międzynarodowych partnerów.

 4. SAMSON AG

  Niemcy

  Dzięki zróżnicowanemu portfolio produktów, SAMSON działa od ponad 100 lat wszędzie tak, gdzie coś przepływa. Obejmuje to substancje chemiczne, a także oleje, gazy i pary. Nasze zawory, które są podstawą naszej działalności, mogą być elastycznie dostosowane do najtrudniejszych zadań dzięki ich modułowej konstrukcji. Istnieje rozwiązanie dla każdego zastosowania dzięki wyborowi spośród zaworów dwudrożnych, narożnych lub trójdrożnych, w zależności od obszaru zastosowania, oraz możliwości elestycznego dostosowania np. kształtów kołnierzy lub końcówek spawanych, materiałów, okładzin oraz kombinacji z różnymi napędami i osprzętem. Ofertę uzupełnia połączenie naszych zaworów z produktami cyfrowymi, takimi jak nasz predykcyjny system monitorowania i diagnostyki SAM GUARD®. Połączenie naszych urządzeń ze sztuczną inteligencją (AI) oraz ludzkim doświadczeniem i kompetencjami sprawia, że SAMSON i nasze produkty są tak bardzo skuteczne i wydajne.

 5. ES ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  ES-Armaturen GmbH to młoda, dynamiczna firma inżynieryjno-produkcyjno-handlowa założona w 2020 roku. Nasza wyspecjalizowana firma posiada wieloletnie know-how w następujących obszarach: Zawory dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, kosmetycznego i chemicznego, zawory dla przemysłu według norm DIN i ANSI, wieloletnie doświadczenie w zakresie technologii pigowania, konstrukcje specjalne - Masz pomysł? Zrealizuj go z nami! Inżynieria – „Innowacyjne rozwiązania to nasz chleb powszedni”. Serwis – zarządzanie częściami zamiennymi. Jesteśmy… specjalistami w zakresie rozwoju i dystrybucji wysokiej jakości komponentów dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego. Produkcja i dystrybucja wysokiej jakości, dojrzałych technicznie produktów jest naszą profesją, a zadowolony klient naszą motywacją. Naszymi głównymi kompetencjami są: inżynieria, sprzedaż, produkcja i doradztwo. Cenimy jakość „Made in GERMANY”.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma JASTA ARMATUREN GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Armatura rurociągowa przemysłowa, zawory motylkowe, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. NINGBO ITALISA SANITARY PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO ITALISA SANITARY PRODUCTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy regulacji. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia sanitarno-higieniczne. Ma siedzibę w Ningbo, Chiny.

 3. SCHLEY ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma SCHLEY ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy regulacji. Jest również obecna w dziedzinach zawór bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Trittau, Niemcy.

 4. VICOPARTS

  Belgia

  Firma VICOPARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy regulacji. Ma siedzibę w Moorslede, Belgia.

 5. BARTHEL ARMATUREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BARTHEL ARMATUREN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Reduktory hydrauliczne, Kotwice okrętowe, Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Reduktory hydrauliczne, i Kotwice okrętowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. ADAMS ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma ADAMS ARMATUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regulacji, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, zawory zwrotne, zawory motylkowe, Systemy regulacji, i Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii. Ma siedzibę w Herne, Niemcy.

 2. EBRO ARMATUREN GEBR. BRÖER GMBH

  Niemcy

  Firma EBRO ARMATUREN GEBR. BRÖER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy regulacji. Jest również obecna w dziedzinach armatures. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 1. HAAS PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HAAS PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regulacji, Wentylatory przemysłowe, motors for industrial valves, Systemy regulacji, Wentylatory przemysłowe, i Zawory. Ma siedzibę w Bad Dürrheim, Niemcy.

 2. ASE GMBH

  Niemcy

  Firma ASE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Goch, Niemcy.

 3. TLV EURO ENGINEERING GMBH

  Szwajcaria

  Firma TLV EURO ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regulacji, Sprężarki, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Systemy regulacji, Sprężarki, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Lachen, Szwajcaria.

 4. INSTANDSSETZUNGSBETRIEB DIPL.ING. ROLF NAUJOKS

  Niemcy

  Firma INSTANDSSETZUNGSBETRIEB DIPL.ING. ROLF NAUJOKS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura sanitarna. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, i Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 5. PLUS SU ARITMA

  Turcja

  Firma PLUS SU ARITMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy regulacji. Jest również obecna w dziedzinach water purification plant, instalacje do oczyszczania wody, Urządzenia do uzdataniania wody, i filtrowanie wody. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. GAS SOLUTION GMBH

  Niemcy

  Firma GAS SOLUTION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Gazy sprężone i skroplone, Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, i Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Möglingen, Niemcy.

 7. SPECTRON GAS CONTROL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma SPECTRON GAS CONTROL SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Smary przemysłowe, Gazy sprężone i skroplone, Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Smary przemysłowe, i Gazy sprężone i skroplone. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 8. XOMOX INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma XOMOX INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 1. GLOBIMEX HEINRICH BABILAS

  Niemcy

  Firma GLOBIMEX HEINRICH BABILAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zawory do rurociągów przemysłowych, Systemy regulacji, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zawory do rurociągów przemysłowych, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Cölbe, Niemcy.

 2. AC INOX GMBH

  Niemcy

  Firma AC INOX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Alsdorf, Niemcy.

 3. MK ARMATURENVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma MK ARMATURENVERTRIEB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Wachtendonk, Niemcy.

 4. CAMPHAUSEN & CO GMBH

  Niemcy

  Firma CAMPHAUSEN & CO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby i nakrętki. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 5. SODECO ARMATUREN GMBH

  Niemcy

  Firma SODECO ARMATUREN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do rurociągów przemysłowych, Systemy regulacji, Obrabiarki - części i osprzęt, Złącza i systemy uszczelniania, Zawory do rurociągów przemysłowych, Systemy regulacji, Obrabiarki - części i osprzęt, i Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. SAMSON AG

  Niemcy

  Firma SAMSON AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regulacji, Pojazdy - systemy nawigacji, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Systemy regulacji, Pojazdy - systemy nawigacji, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 7. LESAK - ZEMAN S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma LESAK - ZEMAN S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości. Jest również obecna w dziedzinach Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, Pomiar ciężaru i masy - urządzenia ważące i nastawcze, Armatura rurociągowa przemysłowa, Systemy regulacji, i Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Brno-Sever, Republika Czeska.

 8. AIS ARTEC AMATUREN UND INDUSTRIE-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma AIS ARTEC AMATUREN UND INDUSTRIE-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, Systemy regulacji, Armatura sanitarna, Armatura rurociągowa przemysłowa, Zasuwy i zawory, i Systemy regulacji. Ma siedzibę w Rheinberg, Niemcy.

 9. AIRWOLF GMBH

  Niemcy

  Firma AIRWOLF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wibratory przemysłowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regulacji, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Roboty malarskie - firmy usługowe, Naprawa urządzeń przemysłowych, Systemy regulacji, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 10. SAMSON AG

  Niemcy

  Firma SAMSON AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Systemy regulacji, Pojazdy - systemy nawigacji, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Systemy regulacji, Pojazdy - systemy nawigacji, Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia, i Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Kesselsdorf, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo