• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy podgrzewania indukcyjnego

Wyniki dla

Systemy podgrzewania indukcyjnego - Import eksport

 1. LEIFERT INDUCTION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Leifert Induction GmbH opracowuje i produkuje innowacyjne systemy ogrzewania indukcyjnego do łączenia i rozluźniania połączeń kurczliwych oraz do podgrzewania elementów.

 2. ENERCON INDUSTRIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  W ciągu ostatnich 40 lat firma Enercon Industries wypracowała sobie pozycję wiodącego na świecie dostawcy systemów zamknięć zgrzewanych indukcyjnie. Oferujemy naszym klientom najbardziej zróżnicowaną gamę zgrzewarek indukcyjnych na rynku, od urządzeń ręcznych po szybkie zgrzewarki liniowe, które pracują z prędkością nawet do 100 metrów na minutę. Nasze uszczelniacze nakrętek zgodne z CE i EMC są kompaktowe, chłodzone powietrzem oraz łatwe w konfiguracji i obsłudze. Zapewniają higieniczne, powtarzalne i niezawodne uszczelnianie przy możliwie najniższych kosztach utrzymania, dzięki wysokiej niezawodności, niskim kosztom konserwacji i zmniejszonym kosztom ogólnym. Dopasowanie projektu cewki indukcyjnej do rozmiaru i kształtu butelki oraz nakrętki jest niezbędne dla niezawodnego uszczelnienia. Enercon oferuje najszerszy wybór cewek indukcyjnych i głowic zgrzewających spośród wszystkich producentów zgrzewarek indukcyjnych. Uszczelniamy nakrętki o średnicy od 15 do 150 mm, także o nietypowych kształtach i rozmiarach, którym nie podołają inni producenci. W Enercon rozumiemy, że przerwa w produkcji ma poważne konsekwencje dlatego opracowaliśmy globalny zespół wsparcia serwisowego. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawy wszystkich naszych urządzeń. W ten sposób możemy zapewnić szybkie reagowanie i jak najkrótszą przerwę w produkcji. Posiadamy również magazyn części zamiennych, aby zapewnić, że możemy wysyłać daną część w przeciągu 24 godz.

 3. EMBRO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMBRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny techniczne. Jest również obecna w dziedzinach Systemy podgrzewania indukcyjnego, Elektrotermia - maszyny i sprzęt, Podgrzewacze foteli samochodowych, podłogowe maty grzejne, elektrody, medyczne, powierzchniowe elementy grzejne (komponenty), maty do ogrzewania podłogowego, pasy grzewcze elektryczne, i elementy grzejne. Ma siedzibę w Auerbach, Niemcy.

 4. HIMMELWERK HOCH- UND MITTELFREQUENZANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HIMMELWERK HOCH- UND MITTELFREQUENZANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Jest również obecna w dziedzinach generatory wysokiej częstotliwości, generatory indukcyjne, spektrometry, Wariatory częstotliwości, i hartowanie indukcyjne. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 5. KGT GEBÄUDETECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KGT GEBÄUDETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Feldbach, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PELIA GEBÄUDESYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PELIA GEBÄUDESYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Montabaur, Niemcy.

 2. COBES GMBH INDUKTIONSERWÄRMUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COBES GMBH INDUKTIONSERWÄRMUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Weisweil, Niemcy.

 3. PERFECTA HEIZLEISTEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERFECTA HEIZLEISTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. WPC WÄRMEPUMPENCENTER AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WPC WÄRMEPUMPENCENTER AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Worb, Szwajcaria.

 5. MOBILHEIZEN INH. MAXIMILIAN SÖNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MOBILHEIZEN INH. MAXIMILIAN SÖNGEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Bad König, Niemcy.

 1. POLAND

  Polska

  Marka Setlans powstała w 2012 roku jako część firmy Kon-Bud, która od 1995 roku specjalizuje się w produkcji elementów blaszanych wchodzących w skład obudów obrabiarek.Od tego czasu świadczymy usługi dla przemysłu cementowego i ciężkiego. Od ponad 25 lat nieustannie pracujemy nad dostosowaniem naszych produktów i procesów, tak aby były bardziej przyjazne dla środowiska i użytkownika. Jako firma rodzinna przywiązujemy dużą wagę do utrzymania wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania obecnych i potencjalnych klientów. Jesteśmy dobrze znanym polskim producentem z dużymi możliwościami zaistnienia na rynkach międzynarodowych. Nasi pracownicy należą do naszego zespołu od wielu lat. Są to doświadczeni i certyfikowani spawacze, ślusarze i doradcy techniczni. Obecnie naszą główną linią produkcyjną są ekologiczne kotły grzewcze: zarówno automatyczne - ekogroszek węgiel i pellet, jak i zasypowe - drewno i węgiel, co więcej oferujemy również zbiorniki buforowe o pojemności: 100, 200, 380 i 550 litrów. Każdy produkt jest testowany pod wysokim ciśnieniem przez uprawnioną osobę w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia jakichkolwiek wad. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. KÜBLER GMBH

  Niemcy

  Firma KÜBLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektrotermia - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza, Systemy podgrzewania indukcyjnego, Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza, i Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Ludwigshafen Am Rhein, Niemcy.

 1. ECO2HEAT GMBH

  Niemcy

  Firma ECO2HEAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Marburg, Niemcy.

 2. SCHEIBE PROJEKT GMBH

  Niemcy

  Firma SCHEIBE PROJEKT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Wittlich, Niemcy.

 3. JUVE SANIERUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma JUVE SANIERUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Duesseldorf, Niemcy.

 4. DOUBLOQ ENERGIE GMBH

  Niemcy

  Firma DOUBLOQ ENERGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

 5. TERMOLIT

  Ukraina

  Firma TERMOLIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Jest również obecna w dziedzinach przetapianie metali, przetworniki częstotliwości, hartowanie indukcyjne, i URZĄDZENIA I Maszyny POUR LE TRAITEMENT THERMIQUE DES METAUX. Ma siedzibę w Melitopol, Ukraina.

 6. SEIT ELETTRONICA SRL

  Włochy

  Firma SEIT ELETTRONICA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Systemy podgrzewania indukcyjnego, Lutowanie stali i metali, Systemy podgrzewania indukcyjnego, systemy oznakowania laserem, nadruki laserowe na tkaninach, i Lutowanie stali i metali. Ma siedzibę w Treviso, Włochy.

 7. BAYERNWERK ENERGIEBRINGER GMBH

  Niemcy

  Firma BAYERNWERK ENERGIEBRINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 8. SENERTEC-CENTER ENGEN GMBH

  Niemcy

  Firma SENERTEC-CENTER ENGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Engen, Niemcy.

 1. BADSANIERER FEIGL E.U

  Austria

  Firma BADSANIERER FEIGL E.U, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. RIEGG & SPIESS HAUSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RIEGG & SPIESS HAUSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Günzburg, Niemcy.

 3. PLUSTHERM POINT AG

  Szwajcaria

  Firma PLUSTHERM POINT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt do chłodzenia, kondensatory, i generatory indukcyjne. Ma siedzibę w Wettingen, Szwajcaria.

 4. FUBO-HITEC LTD. & CO.KG

  Niemcy

  Firma FUBO-HITEC LTD. & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 5. AIRCON GMBH

  Austria

  Firma AIRCON GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Ebreichsdorf, Austria.

 6. MSQUARE

  Niemcy

  Firma MSQUARE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 7. RETERM

  Turcja

  Firma RETERM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. RALPH KRASNY

  Austria

  Firma RALPH KRASNY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Eisenstadt, Austria.

 9. SICTECH INDUCTION

  Hiszpania

  Firma SICTECH INDUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 10. SCHAHN & CO. GMBH

  Niemcy

  Firma SCHAHN & CO. GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy podgrzewania indukcyjnego. Ma siedzibę w Eppelheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo