• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy i urządzenia do transportu kontenerowego

Wyniki dla

Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego - Import eksport

 1. CONA RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CONA RAUMSYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 2. HEINKEL MODULBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINKEL MODULBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Blaubeuren, Niemcy.

 3. BCS CONTAINERSYSTEM E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BCS CONTAINERSYSTEM E.K., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Daxweiler, Niemcy.

 4. LUXENBURGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUXENBURGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Saarwellingen, Niemcy.

 5. KIP FERTIGBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KIP FERTIGBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEBR. WILLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. WILLING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 2. CONTAINEX CONTAINER- HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  CONTAINEX - specjalista w dziedzine kontenerów i systemów mobilnych - Przedsiębiorstwo należące do grupy WALTER - Ponad 30 lat doświadczenia w branży kontenerowej - Ponad 150 magazynów w całej Europie - 310 mln EUR. obrotu w roku obrotowym 16/17 - 277 pracowników - Klienci w całej Europie; dostarczamy kontenery biurowe, pracownicze i sanitarne, magazynowe, opakowaniowe i morskie - Nowoczesny terminal kontenerowy w Wiedniu/Wiener Neudorf - Magazyn kontenerowy i warsztat naprawczy - Ocena pierwszej klasy przez międzynarodowe agencje kredytowe: D&B (Nr. 30-042-9354): 5A1 formularz kredytowy (Nr. 911.0056346): Index kredytowy 153 KSV1870 (Nr. 37207): Rating 175 Zasady korporacyjne: - finansowanie wyłącznie z generowanego Cash-Flow - żadnych pożyczek bankowych lub innego finansowania zewnętrznego - zarządzanie typu spółdzielczego z dużym zaangażowaniem i osobistą odpowiedzialnością pracowników - zdecentrowana organizacja z podziałem na centra zysków - promowanie w firmie rodzinnego ducha pracy zespołowej

 3. SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ ŁADUNKÓW - VIKA

  Polska

  Prowadzisz firmę transportową? Potrzebujesz profesjonalnych produktów służących do zabezpieczania ładunków? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą na stronie internetowej sklepzpasami.pl .Znajdziesz tam jedynie artykuły wykonane z materiałów najwyższej jakości, takie na których można polegać. Oprócz pasów transportowych do różnych zastosowań, takich jak pasy do lawet oraz pasy transportowe z napinaczem, znajdziesz wiele innych artykułów związanych z transportem. W ofercie są również akcesoria, które są niezbędne do odpowiedniego wykorzystania artykułów takich jak pasy transportowe.Warto zwrócić uwagę na bogatą ofertę produktów, którymi są zawiesia dźwigowe. W sprzedaży są różne typy tego elementu dźwigu oraz oczywiście akcesoria związane z nim.Sklep zabezpieczymy każdy ładunek charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do klienta.

 4. ZIEGLER NEDERLAND B.V.

  Holandia

  Ziegler Nederland B.V. to Twój zaufany spedytor multimodalnych rozwiązań logistycznych, proponujący doskonałe usługi transportowe, nowoczesne zaplecze magazynowe oraz szeroki wachlarz usług dla klientów. Działalność morska, powietrzna i drogowa All Ziegler zarządzane są z siedziby firmy znajdującej się w parku przemysłowym w Rotterdamie-Albrandswaard, z filiami w Rotterdamie, Venlo i Hoofddorp.

 5. JADROSPED D.O.O.

  Chorwacja

  Jadrošped jest międzynarodowym spedytorem świadczącym usługi dla wszystkich klientów zajmujących się dostawą lub wysyłką własnych towarów z wykorzystaniem portu Rijeka. Oznacza to bramy terminalu kontenerowego Brajdica-Adriatic (Jadranska vrata), baseny Rijeka i Sušak oraz porty Bakar i Raša. Świadczymy usługi dla wszystkich klientów przewożących towary transportem samochodowym – formalności celne na terminalu Srdoči.

 1. WAREX SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Projektowanie, produkcja i montaż konstrukcji stalowych i elewacji, produkcja i montaż budynków prefabrykowanych, spersonalizowane i przyjazne podejście do potrzeb klienta. Wyroby: Konstrukcje stalowe, budynki stalowe, elewacje, budynki prefabrykowane.

 2. CONTAINERSHIPS ROTTERDAM B.V.

  Holandia

  Twój ładunek w naszych rękach. CONTAINERSHIPS świadczy wszystkie usługi, których potrzebują nasi klienci, aby zapewnić bezpieczny i szybki przewóz kontenerów między Rosją i Krajami Bałtyckimi, Europą, Wielką Brytanią, Irlandią i obszarem Morza Północnego, jak róznież Arfryką Północną i obszarem Morza Śródziemnego. Oferujemy klientom wybór wszystkich rodzajów kontenerów standardowych i specjalnych oraz kompleksowy transport morski, drogowy, kolejowy i rzeczny.

 1. 121 AIR SEA CARGO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma 121 AIR SEA CARGO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Jest również obecna w dziedzinach ładunek, samoloty frachtowe, i fracht. Ma siedzibę w Bromley, Zjednoczone Królestwo.

 2. HARBURGER WC-WAGEN-VERMIETUNG INH. EUGEN HOSPACH

  Niemcy

  Firma HARBURGER WC-WAGEN-VERMIETUNG INH. EUGEN HOSPACH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. PROCONTAIN GMBH

  Niemcy

  Firma PROCONTAIN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Coswig, Niemcy.

 4. ALGECO AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma ALGECO AUSTRIA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Bad Fischau, Austria.

 5. CNSE

  Niemcy

  Firma CNSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 6. NISA LOJISTIK

  Turcja

  Firma NISA LOJISTIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka zintegrowana. Jest również obecna w dziedzinach Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, i Magazynowanie i składowanie. Ma siedzibę w Akdeniz/mersin, Turcja.

 7. CONTAINERLIFT SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CONTAINERLIFT SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Jest również obecna w dziedzinach Import Export agents, wynajem kontenerów, i usługi dotyczące transportu drogowego towarów. Ma siedzibę w Great Dunmow, Zjednoczone Królestwo.

 8. ZEITRAUMMODULE UG

  Niemcy

  Firma ZEITRAUMMODULE UG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Beczki i pojemniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery metalowe, Budki i wiaty, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Kontenery przemysłowe, Kontenery metalowe, Budki i wiaty, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, i Kontenery przemysłowe. Ma siedzibę w Tuntenhausen, Niemcy.

 1. SCHUNK MOBILRAUM GMBH

  Niemcy

  Firma SCHUNK MOBILRAUM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Stadtlohn, Niemcy.

 2. MOSS MARINE LOJISTIK

  Turcja

  Firma MOSS MARINE LOJISTIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport kombinowany kolejowo-drogowy. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka zintegrowana, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Logistyka zintegrowana, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, i transporty wodne. Ma siedzibę w Hatay, Turcja.

 3. BALTHANA LTD.

  Litwa

  Firma BALTHANA LTD., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Logistyka zintegrowana. Jest również obecna w dziedzinach Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Kontenerowy transport morski, Naprawa urządzeń przemysłowych, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Kontenerowy transport morski, i Naprawa urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Klaipeda, Litwa.

 4. AMCON CONTAINER SUPPLY

  Belgia

  Firma AMCON CONTAINER SUPPLY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Kontenerowy transport morski, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Kontenerowy transport morski, kontenery chłodzone do przechowywania, i zbiorniki do przechowywania produktów spożywczych. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. STIC RAUMSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma STIC RAUMSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 6. FREIRAUM LOGISTIK INHABER MARIO THEIS

  Niemcy

  Firma FREIRAUM LOGISTIK INHABER MARIO THEIS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego. Ma siedzibę w Grasbrunn, Niemcy.

 7. HOVI BAUSYSTEME, CUBANZESTR. 19B, 18225 KÜHLUNGSBORN

  Niemcy

  Firma HOVI BAUSYSTEME, CUBANZESTR. 19B, 18225 KÜHLUNGSBORN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Kontenery, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Wynajem urządzeń przemysłowych, Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria, Kontenery, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Kühlungsborn, Niemcy.

 8. CST CONTAINER-, SPEDITIONS- UND TRANSPORTGES. MBH

  Niemcy

  Firma CST CONTAINER-, SPEDITIONS- UND TRANSPORTGES. MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Transport samochodowy, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Kontenery, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Transport samochodowy, i Kurierskie przesyłki międzynarodowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 9. CONTAINERMANAGEMENT & SALES GMBH TOPTAINER

  Niemcy

  Firma CONTAINERMANAGEMENT & SALES GMBH TOPTAINER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Kontenery, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Tworzywa sztuczne - opakowania, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Kontenery, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Tworzywa sztuczne - opakowania, i Kurierskie przesyłki międzynarodowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. ALPHA SYSTEMBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHA SYSTEMBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Opakowania drewniane, Systemy i urządzenia do transportu kontenerowego, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, i Opakowania drewniane. Ma siedzibę w Brandenburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo