• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy

Wyniki dla

Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy - Import eksport

 1. HÖR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖR GmbH projektuje, produkuje i dystrybuuje urządzenia elektroniczne i oprogramowanie księgowe dla komputerów osobistych. Głównymi obszarami zastosowania są systemy liczące dla kopiarek i innych automatów, zmieniaczy pieniędzy, systemów płatniczych dla automatów sprzedających, testerów przecieków mikrofalowych, liczników czasu. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszystkie urządzenia i systemy były obsługiwane w sposób jak najbardziej intuicyjny. Od 1985 roku dostarczyliśmy ponad 30.000 systemów księgowych do rozliczania z kopii i wydruków z użyciem monet i/lub kart chipowych wielokrotnego użytku. We współpracy z naszymi europejskimi i światowymi partnerami dystrybucyjnymi opracowaliśmy systemy bilingowe dla innych obszarów zastosowań i wdrożyliśmy je dla naszych klientów.

 2. LIBERTY AND TECHNOLOGY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LIBERTY AND TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Automaty operujące monetami, Automaty operujące monetami, electricity- appliances, Projektowanie aplikacji do interaktywnych terminali, Dostawcy interaktywnych terminali, słupy do pobierania opłat za parking, systemy płatności elektronicznej do dystrybutorów automatycznych, systemy płatności elektronicznej, i wyposażenie dla parkingów. Ma siedzibę w Marquette-Lez-Lille, Francja.

 3. ABAXIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Polska

  Kasy automatyczne | Kasy rejestrujące | Hotele, kawiarnie, restauracje, fast food -Kasy urzędów administracji publicznej, kasy sądów, muzea | Informatyka - oprogramowanie dla handlu | Informatyka - oprogramowanie.Terminale do wpłaty i wypłaty gotówki - jedno urządzenie - kilka walut

 4. MANTECHNICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MANTECHNICAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obsługi pieniędzy i wartości pieniężnych, akcesoria i elementy do maszyn do obsługi pieniędzy i wartości pieniężnych, sortowniki monet, i empaqueteuses monet. Ma siedzibę w Nuneaton, Zjednoczone Królestwo.

 5. ACCEPTPAY LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACCEPTPAY LTD., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASHMAG

  Francja

  Firma CASHMAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach kasa automatyczna, Automat bezpieczeństwa, i maszyny do liczenia monet. Ma siedzibę w Cuers, Francja.

 2. SMART DEBIT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMART DEBIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Bagshot, Zjednoczone Królestwo.

 3. KONTROLL SYSTEME SB AG

  Szwajcaria

  Firma KONTROLL SYSTEME SB AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, self-service washing stations, myjnia automatyczna samoobsługowa, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Uetikon, Szwajcaria.

 4. AUTOMATIC INDUSTRIES

  Belgia

  Firma AUTOMATIC INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Automaty operujące monetami, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Automaty operujące monetami, wyposażenie pralni, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hoboken, Belgia.

 5. TELLERMATE GMBH

  Niemcy

  Firma TELLERMATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Kasy fiskalne, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, meble skrzyniowe, i Kasy fiskalne. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 1. AZKOYEN PAYMENT TECHNOLOGIES

  Hiszpania

  Firma AZKOYEN PAYMENT TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Peralta-Navarra, Hiszpania.

 2. AUTOMATION EUROPE

  Belgia

  Firma AUTOMATION EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Systemy automatyzacji. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 1. COUNTERMATIC

  Hiszpania

  Firma COUNTERMATIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Detektory biletów, detektory falsyfikacji banknotów na promieniowanie nadfioletowe, maszyny do liczenia banknotów, i maszyny do sprawdzania banknotów. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. CIMA S.P.A.

  Włochy

  Firma CIMA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i tuleje antywłamaniowe. Ma siedzibę w Mirandola, Włochy.

 3. EUROCOIN COMPONENTS, S.L.

  Hiszpania

  Firma EUROCOIN COMPONENTS, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach drukarki termiczne, i Monitory PRZEMYSŁOWE. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 4. PONTOPAY UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma PONTOPAY UNIPESSOAL LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 5. ESE

  Belgia

  Firma ESE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, dostawy dla kontroli i regulacji ruchu na drogach i autostradach, Czyszczenie przemysłowe - środki i produkty, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Affligem, Belgia.

 6. HP.WEBER GMBH & CO. POS-CASH KG

  Niemcy

  Firma HP.WEBER GMBH & CO. POS-CASH KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Kasy rejestrujące i fiskalne, Systemy informacyjne i doradcze, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Kasy rejestrujące i fiskalne, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Pulsnitz, Niemcy.

 7. PECUSOFT GMBH

  Niemcy

  Firma PECUSOFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Zintegrowane pakiety oprogramowań branżowych, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Ravensburg, Niemcy.

 8. EC-CASH-ARBEITSGEMEINSCHAFT.DE POS UG (H.B.)

  Niemcy

  Firma EC-CASH-ARBEITSGEMEINSCHAFT.DE POS UG (H.B.), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

 1. ECOIN 2000 GMBH

  Niemcy

  Firma ECOIN 2000 GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Kserografia - maszyny biurowe, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. ISMAIL GÖK EASYGOEK AUTOMATEN E.K.

  Niemcy

  Firma ISMAIL GÖK EASYGOEK AUTOMATEN E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Bamberg, Niemcy.

 3. AUTOMATEN GELSEN

  Niemcy

  Firma AUTOMATEN GELSEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 4. PETER SCHMID - AUTOMATENVERTRIEB & GASTSTÄTTENBETRIEBE

  Niemcy

  Firma PETER SCHMID - AUTOMATENVERTRIEB & GASTSTÄTTENBETRIEBE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Heilbronn, Niemcy.

 5. CSG SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Firma CSG SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 6. INGENICO GMBH

  Niemcy

  Firma INGENICO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. KNÄUKO OHG

  Niemcy

  Firma KNÄUKO OHG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Bilard - stoły i akcesoria, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Bilard - stoły i akcesoria, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Metzingen, Niemcy.

 8. COMMONPAY GMBH

  Niemcy

  Firma COMMONPAY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, i Systemy informacyjne i doradcze. Ma siedzibę w Böblingen, Niemcy.

 9. RATIOTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RATIOTEC GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kserografia - maszyny biurowe, Silniki elektryczne i części do silników, Automaty do rozmieniania pieniędzy, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Kserografia - maszyny biurowe, Silniki elektryczne i części do silników, Automaty do rozmieniania pieniędzy, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 10. AUTO-DATA FACHUNTERNEHMEN FÜR AUTOMATION UND DATENTECHNIK GES.

  Austria

  Firma AUTO-DATA FACHUNTERNEHMEN FÜR AUTOMATION UND DATENTECHNIK GES., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Graz, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo