• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy

Wyniki dla

Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy - Import eksport

 1. HÖR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HÖR GmbH projektuje, produkuje i dystrybuuje urządzenia elektroniczne i oprogramowanie księgowe dla komputerów osobistych. Głównymi obszarami zastosowania są systemy liczące dla kopiarek i innych automatów, zmieniaczy pieniędzy, systemów płatniczych dla automatów sprzedających, testerów przecieków mikrofalowych, liczników czasu. Bardzo ważne jest dla nas, aby wszystkie urządzenia i systemy były obsługiwane w sposób jak najbardziej intuicyjny. Od 1985 roku dostarczyliśmy ponad 30.000 systemów księgowych do rozliczania z kopii i wydruków z użyciem monet i/lub kart chipowych wielokrotnego użytku. We współpracy z naszymi europejskimi i światowymi partnerami dystrybucyjnymi opracowaliśmy systemy bilingowe dla innych obszarów zastosowań i wdrożyliśmy je dla naszych klientów.

 2. ABAXIR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Polska

  Kasy automatyczne | Kasy rejestrujące | Hotele, kawiarnie, restauracje, fast food -Kasy urzędów administracji publicznej, kasy sądów, muzea | Informatyka - oprogramowanie dla handlu | Informatyka - oprogramowanie.Terminale do wpłaty i wypłaty gotówki - jedno urządzenie - kilka walut

 3. MANTECHNICAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MANTECHNICAL LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obsługi pieniędzy i wartości pieniężnych, akcesoria i elementy do maszyn do obsługi pieniędzy i wartości pieniężnych, sortowniki monet, i empaqueteuses monet. Ma siedzibę w Nuneaton, Zjednoczone Królestwo.

 4. ACCEPTPAY LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACCEPTPAY LTD., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. CIMA S.P.A.

  Włochy

  Firma CIMA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe, i tuleje antywłamaniowe. Ma siedzibę w Mirandola, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESE

  Belgia

  Firma ESE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wejścia automatyczne i przejścia kontrolne. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, dostawy dla kontroli i regulacji ruchu na drogach i autostradach, Czyszczenie przemysłowe - środki i produkty, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Affligem, Belgia.

 2. PONTOPAY UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma PONTOPAY UNIPESSOAL LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 3. GROUPE SURVEILLANCE MAROC

  Maroko

  Firma GROUPE SURVEILLANCE MAROC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach systemy wideonadzoru, i queue management system. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 4. EUROCOIN COMPONENTS, S.L.

  Hiszpania

  Firma EUROCOIN COMPONENTS, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach drukarki termiczne, i Monitory PRZEMYSŁOWE. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 5. SMART DEBIT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMART DEBIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Bagshot, Zjednoczone Królestwo.

 1. CASHMAG

  Francja

  Firma CASHMAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach kasa automatyczna, Automat bezpieczeństwa, i maszyny do liczenia monet. Ma siedzibę w Cuers, Francja.

 2. KONTROLL SYSTEME SB AG

  Szwajcaria

  Firma KONTROLL SYSTEME SB AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automaty operujące monetami. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, self-service washing stations, myjnia automatyczna samoobsługowa, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Uetikon, Szwajcaria.

 1. AUTOMATIC INDUSTRIES

  Belgia

  Firma AUTOMATIC INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Automaty operujące monetami, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Automaty operujące monetami, wyposażenie pralni, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hoboken, Belgia.

 2. TELLERMATE GMBH

  Niemcy

  Firma TELLERMATE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Kasy fiskalne, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, meble skrzyniowe, i Kasy fiskalne. Ma siedzibę w Heidelberg, Niemcy.

 3. AZKOYEN PAYMENT TECHNOLOGIES

  Hiszpania

  Firma AZKOYEN PAYMENT TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Peralta-Navarra, Hiszpania.

 4. COUNTERMATIC

  Hiszpania

  Firma COUNTERMATIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Detektory biletów, detektory falsyfikacji banknotów na promieniowanie nadfioletowe, maszyny do liczenia banknotów, i maszyny do sprawdzania banknotów. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. AUTOMATION EUROPE

  Belgia

  Firma AUTOMATION EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurotyka - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Księgowość - maszyny biurowe, Automaty operujące monetami, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Systemy automatyzacji. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 6. SADAMEL SA

  Szwajcaria

  Firma SADAMEL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Jest również obecna w dziedzinach Bankomaty, i Bankomaty. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 7. EUROFINALE GMBH

  Niemcy

  Firma EUROFINALE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Mutterstadt, Niemcy.

 8. PAYMENT SYSTEMS WEST GMBH

  Austria

  Firma PAYMENT SYSTEMS WEST GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Informatyka - średnie i duże systemy komputerowe. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Informatyka - oprogramowanie, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Automaty operujące monetami. Ma siedzibę w Völs, Austria.

 1. PONGRATZ GMBH

  Niemcy

  Firma PONGRATZ GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Mühltal, Niemcy.

 2. A. U. S. SPIELGERÄTE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma A. U. S. SPIELGERÄTE GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Bilard - stoły i akcesoria, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Bilard - stoły i akcesoria, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. CASH PORT GMBH

  Niemcy

  Firma CASH PORT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Oprogramowanie zarządzania dla przedsiębiorstw, Elektroinstalatorstwo przemysłowe - materiały i sprzęt łączeniowy, Elektryczność - aparatura, i Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 4. EASYCASH GMBH

  Austria

  Firma EASYCASH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - nośniki rejestrujące, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Kasy rejestrujące i fiskalne, Informatyka - nośniki rejestrujące, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, i Kasy rejestrujące i fiskalne. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. JOSEF SCHRAMMEL

  Austria

  Firma JOSEF SCHRAMMEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Bad Schönau, Austria.

 6. H. BONFIG E.K.

  Niemcy

  Firma H. BONFIG E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Wollbach, Niemcy.

 7. ECARDON PAYMENTS GMBH

  Niemcy

  Firma ECARDON PAYMENTS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, Mikrokomputery - doradztwo, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, i Mikrokomputery - doradztwo. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 8. MARTIN BACHER AUTOMATEN

  Austria

  Firma MARTIN BACHER AUTOMATEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 9. SCHNEIDER AUTOMATEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHNEIDER AUTOMATEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły bilardowe, stoły do gier i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, Gry elektroniczne, Automaty sprzedające i dystrybutory, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Zabawki i gry, i Gry elektroniczne. Ma siedzibę w Gochsheim, Niemcy.

 10. MINIPAY GMBH

  Niemcy

  Firma MINIPAY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Informatyka - oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, Mikrokomputery - doradztwo, Systemy automatyczne do opłat i wybierania pieniędzy, Automaty operujące monetami, Systemy informacyjne i doradcze, i Mikrokomputery - doradztwo. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo