• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy audiowizualne

Wyniki dla

Systemy audiowizualne - Import eksport

 1. ELINNOV CONNECT

  Francja

  Verified by europages badge

  Elinnov Connect jest dystrybutorem, wyspecjalizowanym w sprzedaży sprzętu elektrycznego dla firm w sektorach mieszkalnym, przemysłowym i usług. Prowadzimy dystrybucję naszych produktów wyłącznie w eksporcie. Współpracujemy z renomowanymi markami na rynku sprzętu elektrycznego, takimi jak Legrand, Schneider, Dahua, Hanwha Techwin, Ekivalan. Założyciele/Wspólnicy pracowali zarówno u renomowanych producentów, jak i w branży międzynarodowego przewozu towarów. Elinnov Connect zobowiązuje się dostarczyć Ci wysokiej jakości sprawny sprzęt, spełniający wszystkie normy.

 2. EXCELLIS COMMUNICATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EXCELLIS COMMUNICATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Systemy wideokonferencyjne, sprzęt wideokonferencyjny, Monitory reklamowe, i Praca kolaboracyjna. Ma siedzibę w Valbonne, Francja.

 3. EET FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EET FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Komputery - urządzenia peryferyjne, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Clichy, Francja.

 4. GRUPA CLUE S.C SYSTEMY AUDIOWIZUALNE

  Polska

  Jesteśmy firmą która zajmuje się projektem i integracją profesjonalnych systemów audiowizualnych na potrzeby wystaw i ekspozycji w szczególności dla obiektów muzealnych , bibliotek , obiektów użyteczności publicznej .Oferujemy usługi w zakresie doradztwa , przygotowania projektu , specyfikacji technicznych , wdrożenia , integracji oraz szkolenia użytkowników instalacji.Chętnie nawiążemy współpracę i wspomożemy w etapie projektowania systemów audiowizualnych.Nasza podstawowa działalność to instalacje AV oraz instalacje KNX/EIB a w szczególności : nagłośnienia obiektów, instalacje dedykowane dla sal konferencyjnych (Audio, Video, video-konferencje, systemy tłumaczeń symultanicznych ), instalacje Digital Sinage, instalacje TV ( systemy hotelowe , satelitarne , DVB-T ), systemy automatyki obiektu.W zależności od typu obiektu zapewniamy pełną integrację poszczególnych rozwiązań wraz z centralnym systemem sterowania .

 5. LEDCITY KATARZYNA MIKA-KANTOR

  Polska

  Firma LEDCITY Katarzyna Mika-Kantor wynajmuje nowoczesne ekrany led mobilne w atrakcyjnych cenach. Usługodawca ma duże doświadczenie w branży i z zainteresowaniem śledzi rozwój technologii. Dzięki temu jest w stanie zaoferować: • profesjonalne wsparcie przy organizacji eventów, na przykład telebim na koncert, który z dużą precyzją pokaże, co aktualnie dzieje się na scenie, • skuteczne narzędzia reklamowe (ekran diodowy ma rozmaite zastosowania marketingowe i można wykorzystać go do spopularyzowania produktów, usług, wydarzeń), • obsługę techniczną, dzięki której klient nie musi przejmować się technicznymi aspektami działania sprzętu, • mobilne ekrany led, które sprawdzają się zarówno pod dachem, jak i w działaniach plenerowych. Firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie, starając się jak najlepiej spełnić jego potrzeby. Oferuje także usługi dodatkowe, takie jak organizację kina plenerowego. W takich sytuacjach zapewnia nie tylko ekran, ale także nagłośnienie i stosowne licencje na wyświetlanie materiałów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANS-INSTALACJE.PL

  Polska

  Jako firma specjalizująca się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji audiowizualnych dla indywidualnych klientów, placówek oświatowych oraz firm, posiadamy już odpowiednie doświadczenie. Zawsze pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, bez względu czy będzie to instalacja kina domowego, sala konferencyjna, czy sala dydaktyczna. Nie są nam straszne jakiekolwiek wyzwania oraz wymagania. Zachęcamy serdecznie wszystkich do nawiązania z nami współpracy.Oferta firmy: - instalacje kina domowego- sale konferencyjne- ekrany projekcyjne- nagłośnienie- tablice interaktywne- wideokonferencje

 2. VENTION TECHNOLOGY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VENTION TECHNOLOGY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie sieciowe. Ma siedzibę w Essex, Zjednoczone Królestwo.

 3. KVM-TEC ELECTRONIC GMBH

  Austria

  Firma KVM-TEC ELECTRONIC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Tattendorf, Austria.

 4. LEONHARDT MEDIA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LEONHARDT MEDIA GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Rödental, Niemcy.

 5. AED GROUP

  Belgia

  Firma AED GROUP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, Studia telewizyjne i filmowe, systemy audiowizualne, wynajem wyposażenia audiowizualnego, Nagłaśnianie - instalacje profesjonalne, i Studia telewizyjne i filmowe. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 1. PIRANHA AUDIO VISUAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PIRANHA AUDIO VISUAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia audiowizualne, systemy audiowizualne, wynajem i pomoc techniczna w zakresie sprzętu i urządzeń audiowizualnych, i projektory audiowizualne. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 2. CONCEPT INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma CONCEPT INTERNATIONAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gabloty i regały na stoiska wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze, Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, Systemy audiowizualne, Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze, Kasy fiskalne, Kasy automatyczne, i Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 1. NUBART

  Hiszpania

  Firma NUBART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 2. MISTER AV BV

  Holandia

  Firma MISTER AV BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Loon Op Zand, Holandia.

 3. AUDIOVISUALES MISTER MIX S.L.

  Hiszpania

  Firma AUDIOVISUALES MISTER MIX S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia audiowizualne, i urządzenia do wideokonferencji telewizyjnych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 4. AVME

  Belgia

  Firma AVME, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, systemy audiowizualne, audiowizualny, urządzenia audiowizualne, i Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 5. MSH EUROPE

  Grecja

  Firma MSH EUROPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Wystawy i targi - firmy organizacyjne, i Wystawy i targi - firmy organizacyjne. Ma siedzibę w Megara, Grecja.

 6. AV EUROPE

  Hiszpania

  Firma AV EUROPE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Hospitalet De Llobregat, Hiszpania.

 7. ITSL GROUP

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ITSL GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach wideokonferencja, i urządzenia audiowizualne. Ma siedzibę w Egham, Zjednoczone Królestwo.

 8. XSO AUDIOVISUAL

  Hiszpania

  Firma XSO AUDIOVISUAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem instalacji dźwiękowych, wynajem instalacji oświetleniowych, i wynajem wyposażenia audiowizualnego. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. WATTUSSI PRODUCCIONES S.L

  Hiszpania

  Firma WATTUSSI PRODUCCIONES S.L, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kinematografia, TV, wideo - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach systemy audiowizualne, agencja obsługi imprez, wynajem wyposażenia audiowizualnego, i produkcja audiowizualna. Ma siedzibę w Torrent, Hiszpania.

 2. AMELI S.R.L.

  Włochy

  Firma AMELI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Systemy audiowizualne, zabezpieczenia antykradzieżowe, mechaniczne systemy antywłamaniowe dla pojazdów transportowych, i Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Impruneta, Włochy.

 3. BELEZA EVENTS

  Francja

  Firma BELEZA EVENTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Promocja nowych wyrobów - doradztwo w użyciu środków przekazu. Jest również obecna w dziedzinach Systemy audiowizualne, wynajem urządzeń oświetleniowych do wydarzeń ogólnych, agencja obsługi imprez, Systemy audiowizualne, i zarządzanie imprezami. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 4. MAG STUDIO SRL

  Rumunia

  Firma MAG STUDIO SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 5. BURGO SAT

  Hiszpania

  Firma BURGO SAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach systemy audiowizualne, przyrządzy miernicze dla telekomunikacji, i instalacja anteny zbiorczej. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. EDGAR VASQUEZ - SERVICIOS AUDIOVISUALES

  Hiszpania

  Firma EDGAR VASQUEZ - SERVICIOS AUDIOVISUALES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem sprzętu audiowizualnego, wynajem instalacji dźwiękowych, wynajem instalacji audio świetlnych wideo, i wynajem instalacji oświetleniowych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 7. AUVITEC

  Hiszpania

  Firma AUVITEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Produkcja i realizacja reklamowych nagrań audio i wideo. Jest również obecna w dziedzinach Systemy audiowizualne, urządzenia audiowizualne, Przetwarzanie multimedialne (animacja graficzna, przetwarzanie obrazu, wideo, dźwięk), Systemy audiowizualne, i wynajem wyposażenia audiowizualnego. Ma siedzibę w Boqueixón (a Coruña), Hiszpania.

 8. CARLOS

  Hiszpania

  Firma CARLOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 9. PUBLIBUREAU

  Hiszpania

  Firma PUBLIBUREAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 10. DJ Y AUDIOVISUALES

  Hiszpania

  Firma DJ Y AUDIOVISUALES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach wynajem wyposażenia audiowizualnego, doradztwo - organizacja przedsiębiorstw, doradztwo w zakresie organizacji manifestacji, i technical fittings for events. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo