• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • system bezpieczeństwa morskiego

Wyniki dla

System bezpieczeństwa morskiego - Import eksport

 1. FT-TEC GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się międzynarodowym doradztwem, handlem i produkcją specjalistycznych elementów wykorzystywanych przy budowie statków, samochodów ciężarowych oraz taboru kolejowego. Nasz sukces tkwi w jakości naszych zaawansowanych technologicznie produktów oraz elastycznym dostosowywaniu się naszej firmy do potrzeb klienta. Doradzamy naszym klientom w zakresie opracowywania nowych części i wspólnie decydujemy o zastosowaniu różnych materiałów. Dzięki dobrym kontaktom w wielu różnych dziedzinach jesteśmy w stanie zaoferować produkty wykonane z różnych materiałów. Są to arkusze z tworzyw sztucznych, części formowane wtryskowo lub wytłaczane, ale także stalowe produkty konstrukcyjne, takie jak blacha stalowa. Nasze produkty: • elastomery • elementy formowane wtryskowo z tworzyw sztucznych • wagi osiowe i kołowe • projektowanie instalacji przemysłowych • druk UV • pomiary 3D • pomiary analityczne • systemy bezpieczeństwa na statkach i łodziach • urządzenia monitorujące do łodzi sportowych

 2. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 3. MARVE SEÑALIZACIÓN Y SEGURIDAD

  Hiszpania

  Firma MARVE SEÑALIZACIÓN Y SEGURIDAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tablice sygnalizacyjne na place budowy, System bezpieczeństwa morskiego, Tablice sygnalizacyjne na place budowy, homologowana sygnalizacja bezpieczeństwa, System bezpieczeństwa morskiego, i błyszcząca sygnalizacja bezpieczeństwa w środowisku pracy i lokalach publicznych. Ma siedzibę w Santurtzi, Hiszpania.

 4. VIDAL DIFFUSION MARINE

  Francja

  Firma VIDAL DIFFUSION MARINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Części nadwodne kadłubów jachtów i łodzi. Jest również obecna w dziedzinach System bezpieczeństwa morskiego, Pławy, boje i latarnie morskie, boje i sygnalizacja morska, kamizelki ratunkowe, System bezpieczeństwa morskiego, i Pławy, boje i latarnie morskie. Ma siedzibę w La Garde, Francja.

 5. STEIN SOHN

  Niemcy

  Firma STEIN SOHN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RYAN SECURITY INVESTIGAZIONI

  Włochy

  Firma RYAN SECURITY INVESTIGAZIONI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Jest również obecna w dziedzinach ochrona osobista. Ma siedzibę w Arzachena, Włochy.

 2. BOGERD MARTIN

  Belgia

  Firma BOGERD MARTIN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Jest również obecna w dziedzinach karty, i Ekspertyza MORSKA. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 3. SKB LIFE SAVING EQUIPMENT

  Belgia

  Firma SKB LIFE SAVING EQUIPMENT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach System bezpieczeństwa morskiego, System bezpieczeństwa morskiego, artykuły bezpieczeństwa, urządzenia ratunkowe na morzu, i gaśnice do łodzi. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 4. BIM - BUREAU INTERNATIONAL MARITIME

  Belgia

  Firma BIM - BUREAU INTERNATIONAL MARITIME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Jest również obecna w dziedzinach wysyłka morska, usługi z zakresu logistyki, i szkolenie. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. EURL ELCHABAKA

  Algieria

  Firma EURL ELCHABAKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

 1. VIDUR SECURITY SYSTEM

  Indie

  Firma VIDUR SECURITY SYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Ma siedzibę w Indore, Indie.

 2. PEMIBOS SERVICES.B.V.

  Holandia

  Firma PEMIBOS SERVICES.B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Jest również obecna w dziedzinach łodzie ratunkowe. Ma siedzibę w Uithoorn, Holandia.

 1. MSC ALBATROSS LTD

  Ukraina

  Firma MSC ALBATROSS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa morskiego. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 2. ECLATS ANTIVOLS

  Francja

  Verified by europages badge

  ECLATS ANTIVOLS jest czołowym dystrybutorem sprzętu elektronicznego we Francji od ponad 40 lat. Wykorzystuje swoje know-how, aby zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo swoim klientom. Wszystkie oferowane urządzenia są wyprodukowane we Francji lub w Europie, zgodnie ze standardami wiarygodności. Firma proponuje szeroki wachlarz produktów, Akcesoria do samochodów i motocykli, Alarmy domowe, Zasilacze i ładowarki, Automatyka do bram, Kable i wtyczki, Wykrywacze metali, Oświetlenie, Nadzór wideo, Odbiorniki i piloty, Oprzyrządowanie i Akcesoria, Odzież ochronna, itp... Regularnie oferujemy upłynniane partie towarów (na zamówienie), a także partie towarów dla biednych krajów. Wykonujemy dostawy do wszystkich państw europejskich i na całym świecie (pod pewnymi warunkami). Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszym sklepie przy 10 rue Gaston Evrard centrum hurtowe, 31094 Toulouse Cedex. W sprawie zakupów zapraszamy również do użycia konta pro na naszej stronie handlowej lub skonsultowania się z naszym zespołem.

 3. BARTHELME LED SOLUTIONS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Barthelme to innowacyjna, prowadzona przez właścicieli firma rodzinna, zaliczana do liderów technologii w zakresie systemów oświetlenia LED. Oferta produktów obejmuje bogaty asortyment rozwiązań - od elastycznych taśm oświetleniowych z ochroną IP, poprzez liczne produkty innowacyjne i indywidualne oprawy oświetleniowe, aż po inteligentne sterowniki do komfortowego zarządzania oświetleniem. Nasze produkty: - Oświetlenie specjalne- Systemy oświetleniowe LED- Technologia oświetlenia LED- Oświetlenie LED- Listwy i taśmy LED- Profile aluminiowe i wiele więcej. Dzięki temu Barthelme oferuje z jednego źródła wysokiej jakości rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta i pozwalające na realizację różnorodnych projektów oświetleniowych w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych.

 4. TIRAS TECHNOLOGY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma TIRAS TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, system bezpieczeństwa, oprogramowania do systemów ochrony, Bezprzewodowe systemy bezpieczeństwa, Przewodowe systemy bezpieczeństwa, anti-fire systems, Konwencjonalne systemy przeciwpożarowe, pulpity, i detektory pożaru. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

 5. B&B LOCKS 1

  Belgia

  Verified by europages badge

  W latach 80-tych nasza firma zoptymalizowała technologię elektronicznego zamka do drzwi antywłamaniowych. Świadomie zdecydowaliśmy się na niszowy rynek elektronicznych zamków bezpieczeństwa i działaliśmy pod marką Technilock. Dzięki naszej specjalizacji szybko opracowaliśmy wysokiej jakości rozwiązania blokujące i zabezpieczające. W 2000 roku sprzedaliśmy markę Technilock i przyjęliśmy nową nazwę: B&B Locks. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, B&B Locks oferuje dogłębne know-how w zakresie nowoczesnych zamków bezpieczeństwa wysokiej jakości.

 6. CAYS - CERROJOS ANDALUCES DE SEGURIDAD

  Hiszpania

  Firma CAYS - CERROJOS ANDALUCES DE SEGURIDAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach system bezpieczeństwa, kłódki bezpieczeństwa, i zamki bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Alcalá De Guadaíra, Hiszpania.

 7. STI - SERV TRAYVOU INTERVERROUILLAGE

  Francja

  Firma STI - SERV TRAYVOU INTERVERROUILLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach zamki bezpieczeństwa, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Montreuil Cedex, Francja.

 8. AG ITOLOGY TECH AND PRIVATE SECURITY SERVICES LTD

  Cypr

  Firma AG ITOLOGY TECH AND PRIVATE SECURITY SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Jest również obecna w dziedzinach system bezpieczeństwa, Security services, i integrator sytemu bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 1. STOMMPY

  Włochy

  STOMMPY to firma wyspecjalizowana w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, zabezpieczeń przemysłowych i barier ochronnych, która projektuje, produkuje i instaluje osłony odporne na uderzenia do użytku przemysłowego w celu całkowitej ochrony infrastruktury i bezpieczeństwa pracowników. Firma STOMMPY stała się absolutnym światowym punktem odniesienia dla wszystkich branż w sektorze: Food & Beverage, GDO i CE.DI., Farmacja i Szpitale, Motoryzacja, Mechanika, Logistyka i Transport.

 2. HTTPS://VOGALARMS.COM/

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HTTPS://VOGALARMS.COM/, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacja wyposażenia telewizji przemysłowej, elektroniczne systemy bezpieczeństwa i wyposażenie, instalacje i systemy bezpieczeństwa dla lokali mieszkaniowych i biurowych, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Barry, Zjednoczone Królestwo.

 3. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  Włochy

  Fabryka wyspecjalizowana w dziedzinie zamków uniwersalnych, typu amerykańskiego, z włącznikiem/ wyłącznikiem niskiego napięcia, uchwyty i przyciski z wmontowanym kluczem do konstrukcji metalowych, tablic elektrycznych, okienek, mebli i dystrybutorów automatycznych. Zamki zatrzaskowe, zasuwkowe, 3-punktowe i z dzwonkiem. Specjalizujemy się w zamkach typu amerykańskiego, uchwytach i gałkach z wmontowanym kluczem, zamkach zatrzaskowych; zamkach zasuwkowych.

 4. PMSI SERVICES

  Francja

  Firma PMSI SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, gaśnice pożarowe, system bezpieczeństwa, Czujki pożarowe i systemy alarmowe, i Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne. Ma siedzibę w Persan, Francja.

 5. ALLIANCE FRANCE SÉCURITÉ

  Francja

  Firma ALLIANCE FRANCE SÉCURITÉ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczeństwo - usługi, system bezpieczeństwa, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa, pracownicy ochrony, i Bezpieczeństwo - usługi. Ma siedzibę w Plan-De-Cuques, Francja.

 6. SECURITY & BEST

  Korea Południowa

  Firma SECURITY & BEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i systemy bezpieczeństwa dla lokali mieszkaniowych i biurowych, zamki bezpieczeństwa, elektroniczne systemy bezpieczeństwa i wyposażenie, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w GYEONGGI-DO, Korea Południowa.

 7. IRZ (IZHEVSKIY RADIOZAVOD)

  Rosja

  Firma IRZ (IZHEVSKIY RADIOZAVOD), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa kolejowego. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, urządzenia i systemy bezpieczeństwa drogowego, elektronika przemysłowa, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i produkcja na zlecenie. Ma siedzibę w Izhevsk, Rosja.

 8. RACK SYSTEM S.R.L.

  Włochy

 9. GAMMA SYSTEM S.R.L.

  Włochy

 10. ESQUEMA ELECTRÓNICA SA

  Hiszpania

  Firma ESQUEMA ELECTRÓNICA SA, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, artykuły, urządzenia i systemy bezpieczeństwa, i system antywłamaniowy. Ma siedzibę w Palma De Mallorca-Baleares, Hiszpania.