• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suwnice bramowe

Wyniki dla

Suwnice bramowe - Import eksport

 1. HBC-RADIOMATIC GMBH

  Niemcy

  Aby spełniać życzenia naszych klientów na całym świecie na najwyższym poziomie, firma HBC konsekwentnie polega na własnym rozwoju, projektowaniu i produkcji. To tutaj powstaje nasza marka: Najwyższej jakości "Made by HBC“. Wiedza naszych pracowników jest naszym najważniejszym kapitałem. Wspieramy go poprzez doskonalenie zawodowe naszych pracowników oraz szkolenie zawodowe młodych ludzi. Każdego roku przyjeżdża do nas około 40 stażystów i studentów, aby dowiedzieć się, co sprawia, że firma HBC jest tak wyjątkowa. Konsekwentnie inwestujemy w rozwój naszych produktów. Od dziesięcioleci wyznaczamy standardy w naszej branży dzięki inteligentnym pomysłom i pionierskim technologiom. Dokładnie dopasowujemy nasze rozwiązania do potrzeb licznych zastosowań naszych klientów, oferując im tym samym decydującą przewagę konkurencyjną. Czy to bezpieczeństwo, komfort, czy oszczędności: dzięki HBC zawsze jesteś o krok przed rynkiem!

 2. MITARI HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Anschlagmittel-shop jest jednym z największych internetowych dostawców wysokiej jakości sprzętu do podnoszenia i wciągania. Pracujemy w dwóch nowoczesnych biurach w parku biznesowym Breeven in Best w Holandii. Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość bezpiecznego podnoszenia na miejscu wykonywanych prac i jesteśmy zobowiązani do tego, aby się tak stało. Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów i możliwości dostosowania do potrzeb, Anschlagmittel-shop zawsze może zaoferować odpowiednio mocne urządzenie do podnoszenia! Mając w inwntarzu w magazynie tysiące wciągników i podnośników, jesteśmy w stanie szybko zrealizować zamówienie. Ponieważ magazyn jest w dużej mierze zautomatyzowany, wysyłka jest przygotowana szybko i sprawnie. Wiedza o produktach, którą zdobyliśmy przez lata doświadczenia, umożliwia nam produkcję dużej części naszego asortymentu zgodnie z własnymi specyfikacjami. Dokonujemy starannej selekcji i w naszym asortymencie uwzględniamy tylko najlepsze marki. W ten sposób gwarantujemy jakość naszych produktów. Dlatego też w 100 % jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Dzięki naszym konkurencyjnym cenom chcemy pokazać, że jakość może być również przystępna! Asortyment obejmuje pasy do podnoszenia, okrągłe zawiesia, wciągniki, pasy napinające, szekle i łańcuchy podnośnikowe. Każda sztuka jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach. Wszystkie wciągniki mogą być dostarczone z certyfikatem EKH i deklaracją IIA. Wciągniki łańcuchowe, wciągniki zapadkowe, łańcuchy do podnoszenia, wciągniki elektryczne, wciągarki budowlane i wciągniki linowe są montowane i instalowane przez wykwalifikowanych pracowników.

 3. ABUS KRANSYSTEME GMBH

  Niemcy

  ABUS jest jednym z wiodących producentów dźwigów halowych w Europie. Ta rodzinna firma oferuje rozwiązania w zakresie dźwigów dostosowane do indywidualnych potrzeb i oparte na standardowych komponentach i konfiguracjach. Kompetencje dotyczące wydajności obejmują cały proces tworzenia wartości. Z Gummersbach, siedziby firmy, zajmujemy się rozwojem i produkcją w kilku innych lokalizacjach. Dźwigi halowe ABUS obejmują cały zakres obciążeń, od 80 kg do 120 ton i mogą być dostosowane do szerokiej gamy rozmiarów i geometrii hal oraz wymagań systemowych.

 4. HUCHEZ TREUILS SAS

  Francja

 5. GLETTENBERG HEBEZEUG-SERVICE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUSTRIAN CRANESYSTEMS GMBH

  Austria

 2. SCHILLING KRAN- UND HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. FREUDENTHALER INDUSTRIEKRANSERVICE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. GUINDASTE SÃO JOSÉ LTDA

  Brazylia

 5. KONECRANES GMBH

  Niemcy

 1. NIPA ENGINEERING - BRANCH

  Ukraina

 2. SPE MAINTENANCE

  Francja

 1. STEINMETZWERKZEUGE PAULUS

  Niemcy

 2. FABRYKA URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH SA

  Polska

 3. ULTIME CONTRÔLE

  Kamerun

 4. DIAMENTPORT

  Polska

  Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości aluminiowych suwnic bramowych. Od kilku lat sukcesywnie zajmujemy się dystrybucją oraz doradztwem w kwestii urządzeń dźwignicowych, wciągarek i innych narzędzi z tej dziedziny. Wybraliśmy urządzenia lekkie, proste w konstrukcji i montaż. A zróżnicowana oferta pozwala nam zaproponować urządzenie do każdych warunków. Nasze produkty trafiają do klientów na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, a przygotowane oferty dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Właśnie takie podejście sprawia, że każdego roku zainteresowanie naszym asortymentem jest coraz większe. Nasze suwnice znajdują szerokie zastosowanie w takich dziedzinach jak: Wodociągi i kanalizacje, rozbiórki, wyburzenia - technika diamentowa, warsztaty, fabryki, magazyny, kopalnie, warsztaty samochodowe, usługi kamieniarskie, konserwacja zabytków i wiele innych.

 5. KRAFOTEC PANNIER GMBH

  Niemcy

 6. SERAL

  Francja

 7. COMEGE

  Francja

 8. EHAK24.PL

  Polska

  Wciągniki, wciągarki, przeciągarki, podnośniki hydrauliczne, trawersy zawiesia, haki, zblocza linowe, odzież ochronna, wyposażenie ADR, pasy transportowe, maty antypoślizgowe, chemia przemysłowa i techniczna , sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokości, wózki magazynowe i wiele innych towarów pomocnych fachowcom. Teraz wszystko w jednym miejscu - www.ehak24.pl Oferowane produkty w pełni odpowiadają obowiązującym normom, posiadają niezbędne atesty oraz instrukcje użytkowania.

 1. JOSEF MACK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Szybko, elastycznie, na miarę: Od turbin wiatrowych po suwnice bramowe, od silników prądu stałego po tomografy komputerowe: Wysokiej jakości szczotki węglowe i uchwyty węglowe firmy MACK można znaleźć na wielu przyszłych rynkach i w wymagających systemach napędów liniowych i promieniowych. Umożliwiamy realizację Twoich pomysłów: Rozwijasz nowy lub bardzo specjalny system przesyłu energii? Od samego początku wspieramy Państwa szczotkami węglowymi i uchwytami węglowymi. Prawie wszystkie etapy pracy wykonujemy we własnym zakresie, dzięki czemu „Państwa" system jest możliwy do realizacji, szybki i nieskomplikowany. Średnie przedsiębiorstwo na czasie: Firma założona w 1948 roku, zakorzeniona w Grünberg w środkowej Hesji, zaangażowana w zrównoważony rozwój: MACK jest niezależną firmą rodzinną o rozbudowanej strukturze i zaawansowanym zarządzaniu jakością, certyfikowaną zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2015. Myślimy długofalowo i realizujemy strategię zdrowego rozwoju i wzrostu.

 2. INSEM-ATMOS D.O.O.

  Słowenia

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości dźwigów i innego sprzętu podnoszącego dla przemysłu. Nasza główna produkcja to suwnice bramowe o zdolności od 125 kg do 80 t wraz ze sprzętem podnoszącym począwszy od dźwigów ulicznych i do to 200 t, jeśli chodzi o rozwiązania na miarę. Zapewniamy szybkie dostawy, solidne usługi oraz konserwację dźwigów i pozostałego sprzętu podnoszącego. Nasze wyroby są bezpieczne i solidne. Robimy wszystko, by znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie w kwestii podnoszenia, bo dźwigi to nasza pasja.

 3. ABUS CRANE SYSTEMS POLSKA

  Polska

  ABUS Crane Systems Polska to spółka-córka niemieckiej ABUS Kransysteme. W ofercie osprzęt dla celów transportu bliskiego: suwnice pomostowe, żurawie warsztatowe: słupowe oraz ścienne, wciągniki i wciągarki linowe oraz łańcuchowe, lekkie systemy dźwignic podwieszanych HB, przenośne suwnice bramowe LPK. Indywidualna parametryzacja: udźwigi, prędkości jazdy wózka, tory jezdne, różne napędy, systemy sterowania i zasilania. Ponadto projekt, instalacja, odbiór UDT, transport, modernizacja urządzeń, części, serwis. Doświadczenie buduje się tradycją - sprawdź.

 4. WINDEX HOLDING SP.Z O.O.

  Polska

  SUWNICE: Suwnice natorowe Suwnice podwieszane Suwnice automatyczne Suwnice magazynowe Suwnice kontenerowe Suwnice czerpakowe Suwnice obrotowe Suwnice produkcyjne Suwnice bramowe ŻURAWIE WCIĄGNIKI DONATI i inne CZĘŚCI ZAMIENNE ZAWIESIA UCHWYTY PODTORZA Rektyfikacja podtorza, Szyny suwnicowe, System elastycznych mocowań szyn do belek podsuwnicowych KONSTRUKCJE ESTAKADY LINY HAKI ZAWIESIA SERWIS I USŁUGI UTRZYMANIE RUCHU WCIĄGARKI PRZECIĄGARKI WÓZKI WNA

 5. J.D. NEUHAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Na miejscu, w Witten, firma J.D. Neuhaus GmbH & Co. produkuje pneumatycznie i sterowane hydraulicznie wciągniki i dźwigi. Firma zatrudnia ponad 200 pracowników. Dzięki tej unikalnej na skalę światową specjalizacji J.D. Neuhaus nie tylko wyznacza standardy jakości w swojej dziedzinie, ale jest również światowym liderem na rynku i posiada klientόw ponad 90 krajach świata. Proponowane przez nas produkty charakteryzują się w szczególności tym, że w sposób trwały i niezawodny przenoszą obciążenia do 115 ton, nawet w ekstremalnych warunkach pracy, przy całkowitym zabezpieczeniu przeciwwybuchowym. Na przykład w branży produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego w temperaturach arktycznych do -45 °C, pod wodą podczas remontόw statków, w górnictwie, w przemyśle chemicznym, w budowie ciężkich zakładów i w wielu obszarach logistyki. Produkcja odbywa się wyłącznie w zakładzie w Witten. Szeroki wachlarz proponowanych produktów uzupełniają takie usługi jak montaż, kontrola, konserwacja i generalny przegląd systemów oraz szkolenia dla klientów.

 6. TAWI

  Szwecja

  Piab Ergonomic Handling Division dostarcza kompletne rozwiązania do podnoszenia pod marką TAWI. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań w zakresie podnoszenia ładunków w każdej dziedzinie, od branży wyrobu produktów spożywczych po przemysł drzewny. Nasz sprzęt do podnoszenia obsługuje wszystko, od skrzyń i worków, po sery i przednie szyby samochodowe. Obracamy, przechylamy i podnosimy ciężkie beczki, duże panele i wiele więcej. Nasze rozwiązania obejmują podnośniki próżniowe, wózki podnośnikowe, wciągniki, systemy dźwigowe i podnośniki mobilne.

 7. METALMECCANICA SPAGGIARI

  Włochy

 8. LORTEL

  Luksemburg

 9. AMIO LEVAGE

  Francja

  Firma AMIO z bazą w ANCENIS (44), oferuje szeroką gamę urządzeń podnoszących, o mocy od kilku kilogramów do ponad 120 ton. Firma AMIO jest dystrybutorem suwnic pomostowych, suwnic bramowych, suwnic półbramowych OMIS/AMIOLEVAGE, wózków elektrycznych z podnośnikiem łańcuchowym lub kablowym DONATI, STAHL, MISIA, wysięgników ściennych lub na platformie DONATI, sprzętu do transportu lekkiego ERIKKILA, pilotów radiowych IKUSI. Z pomocą swego biura projektowo-badawczego firma AMIO realizuje podnośniki mechaniczne, na przyssawki lub elektromagnesy, a także urządzenia podnoszące do transportu bliskiego, które są specjalnie projektowane pod kątem waszych potrzeb użytkowania. Wszystkie nasze usługi dotyczące instalacji i konserwacji urządzeń dźwigowych są wykonywane przez naszych techników posiadających certyfikat Kontrolera Urządzeń Dźwigowych. Od roku 2008 zostało zainstalowanych prawie 300 suwnic pomostowych OMIS/AMIOLEVAGE w regionie Bretanii i Pays de Loire.

 10. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Francja

  Firma CANTINIAU Levage Manutention jest wyspecjalizowana w podnoszeniu i przeładunku, wynajmie urządzeń dźwigowych, w ciężkich robotach i dużej wysokości. Świadczymy usługi na budowach, przy robotach publicznych, w budownictwie i przemyśle oraz w dziedzinie holowania, podnoszenia, suwnic i przeładunku. Proponujemy również wynajem ciężkiego sprzętu do przeładunku z kierowcą: żurawie, wózki z żurawiem, wózki podnośnikowe, wysięgniki lub udostępniamy (bez kierowcy) wózki podnośnikowe lub wysięgniki.