• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suszenie drewna

Wyniki dla

Suszenie drewna - Import eksport

 1. NEW ECO-TEC VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  NEW eco-tec Verfahrenstechnik GmbH dostarcza indywidualne rozwiązania dla wymagających procesów w dziedzinie technologii suszenia. Systemy suszenia taśmowego, zintegrowane w standardowym kontenerze morskim, są odpowiednie do suszenia szerokiej gamy produktów z różnych sektorów przemysłu, gospodarki odpadami i recyklingu, rolnictwa i przemysłu spożywczego. Nasze rozwiązania w zakresie suszenia są dostosowane dokładnie do Twoich życzeń i potrzeb. Specjalizujemy się w suszeniu osadów ściekowych, suszeniu odpadów, suszeniu drewna, suszeniu żywności oraz suszeniu produktów luzem i sypkich. Dzięki indywidyalnym dostosowaniu naszych suszarek taśmowych możliwe jest suszenie wielu różnych produktów. Oczywiście nasze systemy suszenia powinny przynosić korzyści naszym klientom. W zależności od obszaru zastosowania możliwe są następujące korzyści: - Redukcja objętości, a tym samym oszczędność kosztów transportu i magazynowania - Zmniejszone koszty utylizacji - Wzrost wartości produktów, a tym samym wrost cen sprzedaży - Optymalne wykorzystanie dostępnej energii - Opłacalny recykling odpadów produktów - Suszenie produktu w celu optymalnego dalszego wykorzystania (n.p. trociny na pellet) - Nasze suszarnie można ustawić na zewnątrz, co nie wymaga dodatkowych kosztów budowy hali. Czy jesteś zainteresowany jedną z naszych suszarek taśmowych lub niezobowiązującą poradą? Skontaktuj się z nami!

 2. UAB PROLAIN

  Litwa

  Firma UAB PROLAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Suszenie drewna, Suszarnie przemysłowe, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Suszenie drewna, Suszarnie przemysłowe, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Drobuksciai, Silales r, Litwa.

 3. DRYWOODMESH

  Republika Czeska

  Firma DRYWOODMESH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria do suszenia drewna, suszarki do drewna, przecieranie i odparowywanie drewna, i instalacje do suszenia drewna. Ma siedzibę w Frýdek-Místek, Republika Czeska.

 4. BASCHILD S.R.L.

  Włochy

  Firma BASCHILD S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach suszarki, instalacje do suszenia drewna, i suszenie drewna. Ma siedzibę w Treviolo, Włochy.

 5. BÜTTNER ENERGIE- UND TROCKNUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BÜTTNER ENERGIE- UND TROCKNUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STOLYAR CENTER

  Ukraina

  Firma STOLYAR CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach suszenie drewna, i tablice - hurt. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

 2. SCIERIE MUTELET

  Francja

  Firma SCIERIE MUTELET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Suszenie drewna, Tartaki - maszyny i sprzęt, i Suszenie drewna. Ma siedzibę w Rahon, Francja.

 3. LALOYAUX-BOIS

  Belgia

  Firma LALOYAUX-BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Suszenie drewna, Tarcica strugana, planing, Suszenie drewna, i Sprzedaż drewna. Ma siedzibę w Beaumont, Belgia.

 4. BRUNNER TROCKENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BRUNNER TROCKENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, obróbka drewna, urządzenia do suszenia, części zamienne, i Suszenie drewna. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. SUPERDRY TIMBER DYING KILNS

  Włochy

  Firma SUPERDRY TIMBER DYING KILNS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Ma siedzibę w Isola Della Scala, Włochy.

 1. SCIERIE MAHY

  Belgia

  Firma SCIERIE MAHY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach tartaki, i suszenie drewna. Ma siedzibę w Chanly, Belgia.

 2. "BALKANKOMERS" LTD

  Ukraina

  Firma "BALKANKOMERS" LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach nasycanie drewna, i suszenie drewna. Ma siedzibę w Chernovtsi, Ukraina.

 1. LEONARDI LEONE E SERGIO S.N.C.

  Włochy

  Firma LEONARDI LEONE E SERGIO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Arco, Włochy.

 2. BARRA RICCARDO & C.

  Włochy

  Firma BARRA RICCARDO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Sanfront, Włochy.

 3. SEGHERIA 3B

  Włochy

  Firma SEGHERIA 3B, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Trivignano Udinese, Włochy.

 4. BORNEY LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma BORNEY LEGNAMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Gressan, Włochy.

 5. 2F S.R.L.

  Włochy

  Firma 2F S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Okna drewniane, suszenie drewna, i Okna drewniane. Ma siedzibę w Altavilla Vicentina, Włochy.

 6. PIESSE DI PIONI CRISTIAN

  Włochy

  Firma PIESSE DI PIONI CRISTIAN, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Treia, Włochy.

 7. SCORZA PORTE S.R.L.

  Włochy

  Firma SCORZA PORTE S.R.L., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Ardea, Włochy.

 8. BES BOLLMANN

  Holandia

  Firma BES BOLLMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Jest również obecna w dziedzinach wskaźniki wilgotności. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 1. PICCAPIETRA FRANCO & CLAUDIO S.R.L.

  Włochy

  Firma PICCAPIETRA FRANCO & CLAUDIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Traona, Włochy.

 2. CERVELLA GIANFRANCO

  Włochy

  Firma CERVELLA GIANFRANCO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Magliano Alpi, Włochy.

 3. SEGHERIA LEGNAMI MARCHESI S.R.L.

  Włochy

  Firma SEGHERIA LEGNAMI MARCHESI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Sabbio Chiese, Włochy.

 4. ANDRIGHETTI LEGNAMI S.P.A.

  Włochy

  Firma ANDRIGHETTI LEGNAMI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Sant'angelo Di Piove Di Sacco, Włochy.

 5. AGOSTINI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma AGOSTINI LEGNAMI S.R.L., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Vetralla, Włochy.

 6. SAYPET MAKINE & AKILLI ISITMA SISTEMLERI

  Turcja

  Firma SAYPET MAKINE & AKILLI ISITMA SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Jest również obecna w dziedzinach suszarnie z kontrolą nawilżania dla przemysłu drzewnego, palniki do systemów centralnego ogrzewania budynków, i zespoły grzejne powietrzne na paliwo stałe. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 7. GARZITTO S.R.L.

  Włochy

  Firma GARZITTO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Pavia Di Udine, Włochy.

 8. RUATTI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma RUATTI LEGNAMI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Rabbi, Włochy.

 9. SEGHERIA FABBRO S.R.L.

  Włochy

  Firma SEGHERIA FABBRO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Pavia Di Udine, Włochy.

 10. MODPACK SYSTEM

  Rumunia

  Firma MODPACK SYSTEM, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Jest również obecna w dziedzinach skid. Ma siedzibę w Ploiesti, Rumunia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo