• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suszenie drewna

Wyniki dla

Suszenie drewna - Import eksport

 1. NEW ECO-TEC VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  NEW eco-tec Verfahrenstechnik GmbH dostarcza indywidualne rozwiązania dla wymagających procesów w dziedzinie technologii suszenia. Systemy suszenia taśmowego, zintegrowane w standardowym kontenerze morskim, są odpowiednie do suszenia szerokiej gamy produktów z różnych sektorów przemysłu, gospodarki odpadami i recyklingu, rolnictwa i przemysłu spożywczego. Nasze rozwiązania w zakresie suszenia są dostosowane dokładnie do Twoich życzeń i potrzeb. Specjalizujemy się w suszeniu osadów ściekowych, suszeniu odpadów, suszeniu drewna, suszeniu żywności oraz suszeniu produktów luzem i sypkich. Dzięki indywidyalnym dostosowaniu naszych suszarek taśmowych możliwe jest suszenie wielu różnych produktów. Oczywiście nasze systemy suszenia powinny przynosić korzyści naszym klientom. W zależności od obszaru zastosowania możliwe są następujące korzyści: - Redukcja objętości, a tym samym oszczędność kosztów transportu i magazynowania - Zmniejszone koszty utylizacji - Wzrost wartości produktów, a tym samym wrost cen sprzedaży - Optymalne wykorzystanie dostępnej energii - Opłacalny recykling odpadów produktów - Suszenie produktu w celu optymalnego dalszego wykorzystania (n.p. trociny na pellet) - Nasze suszarnie można ustawić na zewnątrz, co nie wymaga dodatkowych kosztów budowy hali. Czy jesteś zainteresowany jedną z naszych suszarek taśmowych lub niezobowiązującą poradą? Skontaktuj się z nami!

 2. DRYWOODMESH

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma DRYWOODMESH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria do suszenia drewna, suszarki do drewna, przecieranie i odparowywanie drewna, instalacje do suszenia drewna, urządzenie do suszenia, automatyzacja i robotyka, i DryWoodMesh®. Ma siedzibę w Frýdek-Místek, Republika Czeska.

 3. UAB PROLAIN

  Litwa

  Firma UAB PROLAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Suszenie drewna, Suszarnie przemysłowe, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Suszenie drewna, Suszarnie przemysłowe, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Drobuksciai, Silales r, Litwa.

 4. BASCHILD S.R.L.

  Włochy

  Firma BASCHILD S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach suszarki, instalacje do suszenia drewna, i suszenie drewna. Ma siedzibę w Treviolo, Włochy.

 5. SCIERIE MUTELET

  Francja

  Firma SCIERIE MUTELET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Suszenie drewna, Tartaki - maszyny i sprzęt, i Suszenie drewna. Ma siedzibę w Rahon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LALOYAUX-BOIS

  Belgia

  Firma LALOYAUX-BOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, Suszenie drewna, Tarcica strugana, planing, Suszenie drewna, i Sprzedaż drewna. Ma siedzibę w Beaumont, Belgia.

 2. STOLYAR CENTER

  Ukraina

  Firma STOLYAR CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały drewniane tarte, nieobrobione. Jest również obecna w dziedzinach suszenie drewna, i tablice - hurt. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

 3. BÜTTNER ENERGIE- UND TROCKNUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BÜTTNER ENERGIE- UND TROCKNUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 4. BRUNNER TROCKENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BRUNNER TROCKENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, obróbka drewna, urządzenia do suszenia, części zamienne, i Suszenie drewna. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. SCIERIE MAHY

  Belgia

  Firma SCIERIE MAHY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach tartaki, i suszenie drewna. Ma siedzibę w Chanly, Belgia.

 1. SUPERDRY TIMBER DYING KILNS

  Włochy

  Firma SUPERDRY TIMBER DYING KILNS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Ma siedzibę w Isola Della Scala, Włochy.

 2. "BALKANKOMERS" LTD

  Ukraina

  Firma "BALKANKOMERS" LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - produkty do zabiegów ochronnych. Jest również obecna w dziedzinach nasycanie drewna, i suszenie drewna. Ma siedzibę w Chernovtsi, Ukraina.

 1. MELLONI S.R.L.

  Włochy

  Firma MELLONI S.R.L., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Verbania, Włochy.

 2. BES BOLLMANN

  Holandia

  Firma BES BOLLMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Jest również obecna w dziedzinach wskaźniki wilgotności. Ma siedzibę w Almelo, Holandia.

 3. CAVALLO GIUSEPPE E FIGLI

  Włochy

  Firma CAVALLO GIUSEPPE E FIGLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Boves, Włochy.

 4. SEGHERIA FALEGNAMERIA ANTICO LEGNO S.R.L.

  Włochy

  Firma SEGHERIA FALEGNAMERIA ANTICO LEGNO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Cittadella, Włochy.

 5. PICCAPIETRA FRANCO & CLAUDIO S.R.L.

  Włochy

  Firma PICCAPIETRA FRANCO & CLAUDIO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Traona, Włochy.

 6. 2F S.R.L.

  Włochy

  Firma 2F S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rama i ościeżnica. Jest również obecna w dziedzinach Okna drewniane, suszenie drewna, i Okna drewniane. Ma siedzibę w Altavilla Vicentina, Włochy.

 7. ANDRIGHETTI LEGNAMI S.P.A.

  Włochy

  Firma ANDRIGHETTI LEGNAMI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Sant'angelo Di Piove Di Sacco, Włochy.

 8. SEGHERIA FABBRO S.R.L.

  Włochy

  Firma SEGHERIA FABBRO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Pavia Di Udine, Włochy.

 1. MALETTA ERCOLE S.R.L.

  Włochy

  Firma MALETTA ERCOLE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Figline Vegliaturo, Włochy.

 2. GARZITTO S.R.L.

  Włochy

  Firma GARZITTO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Pavia Di Udine, Włochy.

 3. MODPACK SYSTEM

  Rumunia

  Firma MODPACK SYSTEM, roku i działającą w sektorze Suszenie drewna. Jest również obecna w dziedzinach skid. Ma siedzibę w Ploiesti, Rumunia.

 4. SEGHERIA LEGNAMI MARCHESI S.R.L.

  Włochy

  Firma SEGHERIA LEGNAMI MARCHESI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Sabbio Chiese, Włochy.

 5. FRANCESCON LIVIO E GIORGIO S.N.C.

  Włochy

  Firma FRANCESCON LIVIO E GIORGIO S.N.C., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Borgo Valbelluna, Włochy.

 6. LEONARDI LEONE E SERGIO S.N.C.

  Włochy

  Firma LEONARDI LEONE E SERGIO S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Arco, Włochy.

 7. BARRA RICCARDO & C.

  Włochy

  Firma BARRA RICCARDO & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Sanfront, Włochy.

 8. AGOSTINI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma AGOSTINI LEGNAMI S.R.L., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Vetralla, Włochy.

 9. A.PELLEGRINI S.N.C. DI PELLEGRINI BRUNO E C.

  Włochy

  Firma A.PELLEGRINI S.N.C. DI PELLEGRINI BRUNO E C., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Carpenedolo, Włochy.

 10. SCORZA PORTE S.R.L.

  Włochy

  Firma SCORZA PORTE S.R.L., roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Suszenie drewna, Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi, Suszenie drewna, i Zabezpieczanie drewna środkami grzybobójczymi i owadobójczymi. Ma siedzibę w Ardea, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo