• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suszarnie przemysłowe

Wyniki dla

Suszarnie przemysłowe - Import eksport

 1. REINHARDT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo z siedzibą w Villingen-Schwenningen (Czarny Las), Reinhardt GmbH jest jednym z liderów na światowym rynku rozwiązań inżynierii cieplnej do 650°C w zakresie pieców przemysłowych, urządzeń do obróbki cieplnej, powlekania i formowania w technologii slush. Jakość to dla nas najwyższy priorytet. Od pierwszej dyskusji do gotowego projektu – skupiamy naszą uwagę na kliencie i jego produktach. Cel: Bezpośrednie doradztwo na miejscu w każdej sytuacji, tak abyśmy mogli zagwarantować stałą jakość na najwyższym poziomie i spełniać wszystkie wymagania. Dekady doświadczeń mówią same za siebie. Ta solidna wiedza odzwierciedla się w pracy każdego pracownika i ma decydujący wpływ na nasze działania. Niemniej jednak nie stoimy w miejscu. Konsekwentnie rozwijamy nasze produkty, aby móc kontynuować działalność wśród liderów rynku działających na całym świecie.

 2. EL-A VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dla naszych klientów projektujemy i produkujemy zoptymalizowane, specyficzne dla danego produktu suszarnie o wysokiej niezawodności działania i wdrożonym systemie zapewnienia jakości dzięki zaawansowanym technikom pomiarowym. Nasze suszarnie sprawią, że Państwa proces suszenia będzie wydajny i ekonomiczny, dzięki czemu będą Państwo mogli efektywnie sprzedawać swoje produkty. Nasze wieloletnie doświadczenie w suszeniu zawsze prowadzi do pożądanej przewagi konkurencyjnej. Dostarczamy naszym klientom dostosowane do ich potrzeb suszarnie taśmowe, od pojedynczych komponentów do kompletnych linii. Oprócz suszarni standardowych projektujemy i budujemy suszarnie taśmowe w specjalnych wersjach, zgodnie z wymaganiami klienta. Ponadto oferujemy systemy z technologią mikrofalową jako systemy ciągłe lub nieciągłe do wielu różnych zastosowań.

 3. WWW.HORO.EU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1945 r. HORO produkuje i sprzedaje szafy grzewcze, szafy suszące, szafy ultra-suszące i komory nawilżające. Niezależnie od tego, czy jest to mała szafa grzewcza do laboratorium, czy też duża komora, do której można wjechać: specjalizujemy się szczególnie w realizacji rozwiązań specyficznych, specjalnie dostosowanych do Twoich konkretnych zastosowań! Wielkość naszych szaf grzewczych i komór suszących sięga od 20 litrów np. do laboratoriów po duże komory i tunele o objętości rzędu kilku metrów sześciennych. Komory grzewcze sięgają maksymalnej temperatury 650°C, wyłożone zawsze z kompletną okładziną ze stali nierdzewnej. Procesy suszenia są nieustannie rozwijane pod względem technologii procesowej, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki suszenia przy znacznie zmniejszonym zapotrzebowaniu na energię. Przemysł 4.0 - jest od lat częścią naszego programu. Nasze urządzenia sterujące mają połączenie Ethernet, dzięki czemu możliwe są wszystkie opcje połączeń i integracji na całym świecie.

 4. NEW ECO-TEC VERFAHRENSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  NEW eco-tec Verfahrenstechnik GmbH dostarcza indywidualne rozwiązania dla wymagających procesów w dziedzinie technologii suszenia. Systemy suszenia taśmowego, zintegrowane w standardowym kontenerze morskim, są odpowiednie do suszenia szerokiej gamy produktów z różnych sektorów przemysłu, gospodarki odpadami i recyklingu, rolnictwa i przemysłu spożywczego. Nasze rozwiązania w zakresie suszenia są dostosowane dokładnie do Twoich życzeń i potrzeb. Specjalizujemy się w suszeniu osadów ściekowych, suszeniu odpadów, suszeniu drewna, suszeniu żywności oraz suszeniu produktów luzem i sypkich. Dzięki indywidyalnym dostosowaniu naszych suszarek taśmowych możliwe jest suszenie wielu różnych produktów. Oczywiście nasze systemy suszenia powinny przynosić korzyści naszym klientom. W zależności od obszaru zastosowania możliwe są następujące korzyści: - Redukcja objętości, a tym samym oszczędność kosztów transportu i magazynowania - Zmniejszone koszty utylizacji - Wzrost wartości produktów, a tym samym wrost cen sprzedaży - Optymalne wykorzystanie dostępnej energii - Opłacalny recykling odpadów produktów - Suszenie produktu w celu optymalnego dalszego wykorzystania (n.p. trociny na pellet) - Nasze suszarnie można ustawić na zewnątrz, co nie wymaga dodatkowych kosztów budowy hali. Czy jesteś zainteresowany jedną z naszych suszarek taśmowych lub niezobowiązującą poradą? Skontaktuj się z nami!

 5. FOURS HC

  Belgia

  Verified by europages badge

  FOURS HC, to badania, projekty i produkcja wszelkiego rodzaju przemysłowych pieców elektrycznych lub gazowych. Nasze nasze piece są wykonywane na zamówienie, mogą mieć wielkość od kilku dm³ do kilku m³ i być dostosowane do temperatury od 0°C do 1800°C. Produkujemy piece przeznaczone zarówno dla rzemieślników, jak i dla przemysłu, takiego jak produkcja wyrobów szklanych, metalurgia, garncarstwo. Zamówienia są rozpatrywane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami obróbki cieplnej, niezbędnymi dla Twojego zastosowania (suszenie, topienie, wyżarzanie, hartowanie, emaliowanie)

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CD AUTOMATION

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CD AUTOMATION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piece przemysłowe, FUJI ELECTRIC, i Piece przemysłowe. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 2. SAPP NORBERT STAHL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAPP NORBERT STAHL- UND ANLAGENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Eslohe, Niemcy.

 3. HARTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Stiefenhofen, Niemcy.

 4. GEO-REINIGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEO-REINIGUNGSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Ahaus-Ottenstein, Niemcy.

 5. LPW REINIGUNGSSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LPW REINIGUNGSSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Riederich, Niemcy.

 1. WARSTEINER MONTAGE + ANLAGENTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WARSTEINER MONTAGE + ANLAGENTECHNIK GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Warstein, Niemcy.

 2. KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRÖGEL MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Suszarnie przemysłowe, Piece przemysłowe, maszyny tekstylne, Suszarnie przemysłowe, inżynieria mechaniczna, bębny odwojowe, linie do walcowania, skrapiarki, i maszyny do cięcia. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 1. MENSCHICK TROCKENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MENSCHICK TROCKENSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Renningen, Niemcy.

 2. ARTAX LACKIERANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTAX LACKIERANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Kirchentellinsfurt, Niemcy.

 3. RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RAVARO COSTRUZIONI MECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, suszarki do zbóż, maszyny i urządzenia suszące, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i silosy do składowania i magazynowania. Ma siedzibę w Granozzo Con Monticello, Włochy.

 4. FST DRYTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FST DRYTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Sternenfels, Niemcy.

 5. INPROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INPROTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach suszenie, śrutowanie, cyklony do suszenia, i coating. Ma siedzibę w Heitersheim, Niemcy.

 6. F. W. CARDUCK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma F. W. CARDUCK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 7. METMANN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma METMANN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ogrzewanie przemysłowe, industrial air conditioning, maszyny do chłodzenia, Air conditioning and heating, wytwornice powietrza, klimatyzatory powietrza przemysłowe, i wyposażenie do klimatyzacji. Ma siedzibę w Manlleu-Barcelona, Hiszpania.

 8. EBERL TROCKNUNGSANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EBERL TROCKNUNGSANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Bodenkirchen, Niemcy.

 1. WIPOS LUFT- UND FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WIPOS LUFT- UND FILTERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Ma siedzibę w Bünde, Niemcy.

 2. E. LUTERBACH AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma E. LUTERBACH AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach continuous-flow dryers. Ma siedzibę w Hildisrieden, Szwajcaria.

 3. LEPOLAM WICHROWSCY SP. J.

  Polska

  Dostosowujemy technologię i wymiary naszych urządzeń do potrzeb klienta. Jako firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w technologiach przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkujemy we własnym zakresie wszystkie sterowniki i części elektroniczne. Nasza suszarnia i piec to w całości polskie rozwiązanie. Nasze urządzenia charakteryzują się zamkniętym systemem cyrkulacji powietrza suszącego, który pozwala na 18-krotne zmniejszenie zużycia energii. Lepsza kontrola nad całym procesem ogrzewania oferuje bardziej ekonomiczny, a jednocześnie bardziej ekologiczny system. Nasze urządzenia zapewniają dodatkową ochronę przed przegrzaniem części przeznaczonych do podgrzania w przypadku awarii jednego z elementów funkcjonalnych. Ponadto, jako firma odpowiedzialna za całościową produkcję urządzeń, gwarantujemy szybką wymianę zużytych zespołów.

 4. KRONSEDER TROCKENTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Produkcja suszarek próżniowych, suszarek standardowych, systemów sterowania suszarkami, cyfrowe liczniki pomiaru wilgotności drewna. Od 30 lat firma Kronseder Trockentechnik produkuje suszarki próżniowe do drewna o pojemności od 1 m³ do 70 m³ oraz systemy suszenia drewna przeznaczonego opał i tarcicę. Suszarki próżniowe są wyposażone w pompy ciepła i zbiorniki buforowe, podgrzewcze wody ciepłej lub elektryczne bezpośrednie ogrzewanie. Nasze wyroby to parowe systemy suszące do drewna, mierniki wilgotności drewna, wędzarnie, urządzenia suszącego do drewna, suszarki do peletów, suszarki do wytłoczek suszarki do granulatu, suszarki do materiałów sypkich , wyposażenie i urządzenia do suszenia biomasy, suszarki do wiórów drzewnych, Komory próżniowe do palenia dębu z amoniakiem, suszarnie próżniowe, urządzenia do obróbki drewna, komory termiczne i wiele innych rodzajów urządzeń.

 5. INDUSTRIEOFEN-SERVICE

  Niemcy

  Specjaliści należący do naszego zespołu zajmują się projektowaniem i produkcją indywidualnych rozwiązań w dziedzinie lakierowania proszkowego i suszarnictwa. Produkujemy urządzenia seryjne i rozwiązania specjalne w zakresie suszenia termicznego, hartowania, obróbki, wypalania i lakierowania proszkowego. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość stosowanych materiałów oraz precyzyjny przebieg procesu produkcji, realizowanego na nowoczesnych maszynach! Zadowala nas tylko to co najlepsze - podobnie jak naszych klientów.

 6. POLSUSZ SP. Z O.O.

  Polska

  Polsusz Sp. z o.o. to producent suszonych warzyw, który obsługuje klientów z Polski i z zagranicy. Firma ma duże doświadczenie w branży, powstała w 1985 roku i od tamtego czasu dynamicznie się rozwija. Nowoczesna suszarnia przemysłowa to wyjątkowe miejsce, które nadzorowane jest przez kadrę doświadczonych specjalistów. Produkty spożywcze obrabiane są zgodnie z obowiązującymi normami, a proces suszenia polega na odparowaniu wody do takiego poziomu, który zapewni najlepszą trwałość. W rozbudowanej ofercie znajduje się między innymi suszona marchewka, pietruszka, buraki i pasternak. Artykuły te są zdrowe i doskonale sprawdzają się w celach kulinarnych. Korzystają z nich zarówno restauracje, jak i osoby gotujące w prywatnej kuchni. Producent suszu zapewnia korzystne ceny i sprawną realizację zamówień. Usługodawca zajmuje się również skupem warzyw. W razie pytań wystarczy nawiązać kontakt z przedstawicielami firmy, chętnie udzielą dodatkowych informacji. Na stronie internetowej producenta można zapoznać się z certyfikatem potwierdzającym jakość procesu suszenia.

 7. WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES

  Włochy

  Firma WTM VAGLIO - WOOD TREATMENT MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, odparowywacze, i instalacje do suszenia drewna. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 8. TECHNIC ONE

  Belgia

  Firma TECHNIC ONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, automatyzacja linii produkcyjnych, urządzenia i maszyny do cynkowania elektrolitycznego metali, i wyposażenie automatyczne do montażu na zamówienie klienta. Ma siedzibę w Thimister, Belgia.

 9. BID LLC

  Ukraina

  Firma BID LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Makarony - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Suszarnie przemysłowe, Suszarnie przemysłowe, maszyny do wyrobu ciast, maszyna do makaronu gniazda, i sprzęt do produkcji długiego makaronu. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 10. VOMM IMPIANTI E PROCESSI SPA

  Włochy

  Firma VOMM IMPIANTI E PROCESSI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Młynarstwo - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Suszarnie przemysłowe, urządzenia i sprzęt do suszenia osadów i nieczystości, Suszarnie przemysłowe, miesiarki dla piekarni, wytwórni herbatników oraz cukierni, i urządzenia i sprzęt do wstępnej obróbki produktów dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego. Ma siedzibę w Rozzano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo