• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • surowice i szczepionki

Wyniki dla

Surowice i szczepionki - Import eksport

 1. MED-EXPERT SP. Z O.O.

  Polska

  Przychodnia Med - Expert mieści się w Warszawie na Pradze. Oferuje podstawową opiekę zdrowotną, proponujemy bezpłatną pomoc lekarzy rodzinnych i pediatrów w ramach podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy także płatne konsultacje lekarzy specjalistów. U nas wykonają Państwo badania kierowców, szczepienia i inne badania laboratoryjne. Usługi: medycyna pracy, ekspertyzy powypadkowe, badania kierowców, usługi w ramach NFZ (lekarz pierwszego kontaktu oraz pediatra), lekarze specjaliści prywatnie, lekarze rodzinni na NFZ, dietetyk, dermatolog-wenerolog, chirurg ogólny, endokrynolog, ginekolog-położnik, kardiolog, laryngolog, okulista.

 2. TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA

  Włochy

  Firma TEKNOLABO A.S.S.I. SRL - TKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, Surowice i szczepionki, Reaktory ciśnieniowe, autoklawy, analizatory do chemii klinicznej, i systemy ultrafiltrowania wody. Ma siedzibę w Lacchiarella, Włochy.

 3. TKA-TEKNOLABO ASSI SRL

  Włochy

  Firma TKA-TEKNOLABO ASSI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Surowice i szczepionki, i autoclaves for sterilizing. Ma siedzibę w Lacchiarella, Włochy.

 4. MONDOMED

  Belgia

  Firma MONDOMED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instrumenty optyczne medyczno-chirurgiczne. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Surowice i szczepionki, wyposażenie ortopedyczne, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, artykuły medyczno-chirurgiczne, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

 5. SMUKKESTE.COM

  Dania

  Firma SMUKKESTE.COM, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w København K, Dania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PPD CENTRAL LAB

  Belgia

  Firma PPD CENTRAL LAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Surowice i szczepionki, badania laboratoryjne, Biologia - prace badawczo-naukowe, i produkty biofarmaceutyczne. Ma siedzibę w Sint-Stevens-Woluwe, Belgia.

 2. AMEDIS-UE AG

  Szwajcaria

  Firma AMEDIS-UE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lecznictwo stomatologiczne - preparaty podstawowe i dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Leki - preparaty podstawowe i dodatkowe, Surowice i szczepionki, Wyroby farmaceutyczne, Leki, Leki - preparaty podstawowe i dodatkowe, Surowice i szczepionki, Wyroby farmaceutyczne, i Leki. Ma siedzibę w Unterentfelden, Szwajcaria.

 3. APTEC

  Belgia

  Firma APTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Jest również obecna w dziedzinach Odczynniki diagnostyczne, Odczynniki diagnostyczne, i badania kliniczne. Ma siedzibę w Sint-Niklaas, Belgia.

 4. VETERINARY INSTITUTE JSC SUBOTICA

  Serbia

  Firma VETERINARY INSTITUTE JSC SUBOTICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, produkty farmaceutyczne do użytku weterynaryjnego, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Subotica, Serbia.

 5. CROMA-PHARMA GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma CROMA-PHARMA GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Leki, Ziołolecznictwo - preparaty, Surowice i szczepionki, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Leki, Ziołolecznictwo - preparaty, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Leobendorf, Austria.

 1. GRANDE PHARMACIE DE LA PART

  Francja

  Firma GRANDE PHARMACIE DE LA PART, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Leki, Surowice i szczepionki, Leki, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 2. IMUNA PHARM, AS

  Słowacja

  Firma IMUNA PHARM, AS, roku i działającą w sektorze Odczynniki diagnostyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, dializa, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Sarisske Michalany, Słowacja.

 1. BIO WEST

  Francja

  Firma BIO WEST, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Import-eksport - przedstawiciele, Surowice i szczepionki, i Import-eksport - przedstawiciele. Ma siedzibę w Nuaillé, Francja.

 2. DRAAKON GROUP

  Turcja

  Firma DRAAKON GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Jest również obecna w dziedzinach Papier i tektura - wyroby gotowe, artykuły medyczne i sanitarne, i Papier i tektura - wyroby gotowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. MSD (NORGE) AS

  Norwegia

  Firma MSD (NORGE) AS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Produkty farmaceutyczne patentowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Surowice i szczepionki, Wyroby farmaceutyczne, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Drammen, Norwegia.

 4. INSTITUT JACQUES BOY

  Francja

  Firma INSTITUT JACQUES BOY, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Przyrządy i instrumenty naukowe, Surowice i szczepionki, i Przyrządy i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Reims Cedex 2, Francja.

 5. SELBORNE BIOLOGICAL SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SELBORNE BIOLOGICAL SERVICES LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Alton, Zjednoczone Królestwo.

 6. SYMBIO PHARM GMBH

  Niemcy

  Firma SYMBIO PHARM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Surowice i szczepionki, i Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 7. BIOTREND CHEMIKALIEN GMBH

  Niemcy

  Firma BIOTREND CHEMIKALIEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. IMRES B.V.

  Holandia

  Firma IMRES B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Leki, Wyroby farmaceutyczne, i Leki. Ma siedzibę w Lelystad, Holandia.

 1. BIOVAC

  Francja

  Firma BIOVAC, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, Leki i preparaty weterynaryjne, Surowice i szczepionki, i Leki i preparaty weterynaryjne. Ma siedzibę w Beaucouze, Francja.

 2. ALK-ABELLO A/S

  Dania

  Firma ALK-ABELLO A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Hörsholm, Dania.

 3. GEL'S CO LTD

  Turcja

  Firma GEL'S CO LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. PFIZER HOLDING FRANCE

  Francja

  Firma PFIZER HOLDING FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. VITROTEST BIOREAGENT LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

  Firma VITROTEST BIOREAGENT LIMITED LIABILITY COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 6. NOVARTIS VACCINES AND DIAGNOSTICS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NOVARTIS VACCINES AND DIAGNOSTICS GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Marburg, Niemcy.

 7. NATURAL CARE PRO

  Turcja

  Firma NATURAL CARE PRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. COOPERATIVA FARMACEUTICA VASCONGADA

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA FARMACEUTICA VASCONGADA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Leki. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Zaratamo, Hiszpania.

 9. RHEIN BIOTECH GESELLSCHAFT FÜR NEUE BIOTECHNOLOGISCHE PROZESSE UND PRODUKTE MBH

  Niemcy

  Firma RHEIN BIOTECH GESELLSCHAFT FÜR NEUE BIOTECHNOLOGISCHE PROZESSE UND PRODUKTE MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 10. IZO SPA

  Włochy

  Firma IZO SPA, roku i działającą w sektorze Wyroby farmaceutyczne. Jest również obecna w dziedzinach Surowice i szczepionki, i Surowice i szczepionki. Ma siedzibę w Brescia (Bs), Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo