• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • surowce energetyczne stałe

Wyniki dla

Surowce energetyczne stałe - Import eksport

 1. GEBETEX TRI NORMANDIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEBETEX Tri Normandie jest spółką francusko-holenderską znajdującą się w Vernon (27200), wyspecjalizowaną w sortowaniu i sprzedaży tekstyliów, domowych i obuwia w różnych kategoriach. Nasze umiejętności są uznane ponieważ są oparte na metodach selekcji i doświadczeniach pochodzących z Niderlandów. Możemy Państwu zaproponować różne kategorie tekstyliów domowych i obuwia: ciuchy Extra (wysokiej jakości), retro i na eksport. Przygotowujemy również produkty przeznaczone do recyklingu (ścierki i strzępienie). Zajmujemy się produktami wcześniej wyselekcjonowanymi przez nas, by zagwarantować doskonałą i stałą jakość. Każdego dnia staramy się dostosowywać nasze produkty do wymogów rynku, mody i specyficznych potrzeb naszych klientów. Firma GEBETEX Tri Normandie jest zatwierdzona przez ekologiczną organizację Eco-TLC. Poszanowanie środowiska jest również jednym z naszych priorytetów, zachęcamy więc do waloryzacji tekstyliów w podejściu obywatelskim.

 2. SIBSTAR GROUP

  Kirgizja

  Verified by europages badge

  SIBSTAR Group jest niezawodnym partnerem w zakresie dostaw węgla energetycznego od 2019 r. Jesteśmy głównym dostawcą węgla kamiennego klasy "D", DPK, DOMSSH, LOW VOL PCI, TOMSSH, "G" i "T". Jest on powszechnie stosowany jako paliwo na potrzeby gospodarstw domowych, całkowicie niezbędny do pracy odlewni i wykorzystywany przez elektrownie cieplne do wytwarzania energii elektrycznej. Dążymy do długoterminowych i wzajemnie korzystnych relacji z naszymi klientami oraz partnerami, zapewniając najlepszą obsługę i optymalne rozwiązania. Dzięki naszym niezawodnym partnerom i rozległej sieci logistycznej gwarantujemy terminową i bezpieczną dostawę naszych produktów w dowolne miejsce na świecie. Dostawy energii realizowane są do największych gigantów produkcyjnych. Naszymi kluczowymi partnerami są duże przedsiębiorstwa przemysłowe z Chin, Indii i Turcji. Rozszerzamy geografię współpracy, a także strukturę dostarczanych produktów. Naszym celem jest zapewnienie stabilnych dostaw w celu utrzymania ciągłości procesów produkcyjnych. Jesteśmy w trakcie rozwoju dostaw ropy naftowej.

 3. KRUK LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  KRUK LLC jest zdywersyfikowanym przedsiębiorstwem rolnym, specjalizującym się głównie w produkcji mieszanek paszowych: przetwarzanie produktów sojowych, w tym oleju, mączki i pełnotłustej ekstrudowanej soi. Soja, wysokokaloryczny produkt o dużej zawartości białka, jest uniwersalną paszą dla wszystkich rodzajów zwierząt, ptaków i ryb, znacznie zwiększającą efektywność ekonomiczną hodowli zwierząt. W 2018 roku na bazie KRUK LLC powstała farma ślimaków "FERMA EKO", specjalizująca się w hodowli ślimaków dla smakoszy. Osobnym kierunkiem jest produkcja brykietów paliwowych, które znalazły odbiorców zarówno w Ukrainie, jak i poza jej granicami. W swojej 30-letniej historii, KRUK LLC konsekwentnie udowadnia status wiarygodnego producenta i partnera. Wysoki poziom pracy firmy potwierdza system zarządzania jakością ISO 22000 oraz liczne nagrody, w tym:

 4. TEMKOM PELLET

  Turcja

  Verified by europages badge

  Temkom Elektronik A.S (Temkom Electronics Inc) została założona w 2007 roku. Od lat zajmujemy się głównie importem i eksportem elektroniki użytkowej. Od pięciu lat prowadzimy badania w dziedzinie technologii biomasy. Jesteśmy producentem pelletu drzewnego z własnymi, opracowanymi przez nas technologiami, skoncentrowanym głównie na ekologicznych i w 100% czystych ekologicznie i wydajnych procesach produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 5. HANS ENGELKE ENERGIE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HANS ENGELKE ENERGIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BEKOM CO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BEKOM CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Energia biomasy - produkcja, eksport paliw grzewczych, BEKOM, paliwo do pieców grzewczych, Energia biomasy - produkcja, drewno do przetwarzania, drewno, i paliwa. Ma siedzibę w Bari, Włochy.

 2. HOLZENERGIE RHEIN-MAIN INH. DIPLOM FORSTWIRT K.-U.GERHARDT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOLZENERGIE RHEIN-MAIN INH. DIPLOM FORSTWIRT K.-U.GERHARDT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 3. ÖKOBRENNSTOFFE FÖRSTER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ÖKOBRENNSTOFFE FÖRSTER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Kirchberg, Niemcy.

 4. BRASAS VIVAS UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma BRASAS VIVAS UNIP LDA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Węgiel drzewny. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport węgla kamiennego, Surowce energetyczne stałe, barbecue na węgiel drzewny, Węgiel drzewny dla wielkiej dystrybucji, Doskonałej jakości węgiel drzewny do grilla, produkt ekologiczny, paliwa o niskiej szkodliwości dla środowiska naturalnego, Import-eksport węgla kamiennego, i Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Vila Nova De Famalicão, Portugalia.

 5. BRENNSTOFFE-SAARLANDE.DE MÜHLE ECKERT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRENNSTOFFE-SAARLANDE.DE MÜHLE ECKERT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Tholey, Niemcy.

 1. ENERGIEHOLZ VEST E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENERGIEHOLZ VEST E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Datteln, Niemcy.

 2. G.F. SERVICE SRL PELLET

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma G.F. SERVICE SRL PELLET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, produkcja własna, paliwo do pieców grzewczych, i Drewno opałowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 1. EMEX ENERGY HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMEX ENERGY HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. SWS ENERGY SP. Z O.O.

  Polska

  SWS Energy: Twój niezawodny partner w dziedzinie materiałów opałowych SWS Energy, z siedzibą w sercu Polski, oferuje szeroką gamę pelletu węglowego i drzewnego produkowanego zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wydajnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla kotłów na całym świecie. Nasz asortyment węgla drzewnego jest dostępny w różnych frakcjach i wartościach opałowych, spełniając najwyższe standardy zarówno przemysłu, jak i sektora prywatnego. Jesteśmy dumni z naszych produktów na pelet drzewny z certyfikatem EN Plus A1, które gwarantują nie tylko wysoką wartość energetyczną dla wydajnego ogrzewania, ale także najwyższe standardy środowiskowe. Wykorzystując zaawansowane technologie i ścisłą kontrolę jakości, SWS Energy angażuje się w ochronę środowiska i zapewnienie stabilnych dostaw wysokiej jakości paliwa. Nasza koncepcja opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności. Z SWS Energy otrzymujesz coś więcej niż tylko produkt - masz niezawodnego partnera, który aktywnie się rozwija i rośnie. Dostarczamy do wielu krajów na całym świecie, więc możesz na nas polegać, aby pomóc Ci wykorzystać swój potencjał energetyczny. Razem z SWS Energy podążaj w kierunku czystszej i bardziej nowoczesnej przyszłości!

 3. BAGETA, UAB

  Litwa

  Posiadając ponad 8000 m kw. powierzchni produkcyjnej i administracyjnej, nasz zakład może w efektywny sposób przekształcać drewniane bale w nadstawki paletowe. To sprawia, że nasze ceny są tak konkurencyjne, jak tylko jest to możliwe. Każdy etap procesu produkcji, od początku do końca jest poddawany dokładnej kontroli jakości - to daje nam całkowitą pewność w kwestii wysokiej jakości naszych produktów. Możemy wyprodukować 1, 5 mln nadstawek paletowych rocznie zapewniając, że każde zamówienie zostanie zrealizowane niezależnie od jego wielkości. Produkcja wysokiej jakości drewnianych palet i nadstawek paletowych. Produkcja pelletu z trocin. Terminowa realizacja zamówień i dostawy do dowolnego kraju na świecie. Elementy drewniane produkowane na eksport są poddawane obróbce cieplnej zgodnie z międzynarodową normą ISPM 15 i oznaczone symbolem IPPC (Międzynarodowa Konwencja dotycząca Ochrony Roślin).

 4. MM TRADE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy grupą handlowo – usługową, bieżącą działalność koncentrujemy na handlu w sektorze rolnym (płody rolne – nawozy mineralne) i przemysłowym (chemicznym – energetycznym).Dostarczamy na rynek polski oraz słowacki produkty, które importujemy głównie ze wschodu.Współpracujemy z firmami z terenu: Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji, Węgier, Skandynawii, Rumuni, Chorwacji ale również Mongolii, Argentyny oraz z obszaru Afryki.W relacjach handlowych występujemy zarówno jako strona transakcji lub jako pośrednik.Nasze działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz profesjonalizmie, stale staramy się rozwijać. Aktualnie tworzymy dział wsparcia dla biznesu i projektów inwestycyjnych w sektorze paliwowym i gazowym.Chętnie współpracujemy z pośrednikami, którym proponujemy umowy prowizyjne.

 5. PAN GROSZEK

  Polska

  Sklep Pan Groszek to miejsce, w którym można się zaopatrzyć w wysokiej jakości surowce opałowe. Wśród dostępnych produktów mamy do wyboru suchy ekogroszek lub pellet drzewny. To co przemawia za wyborem tego sklepu, to przede wszystkim wysoka jakość sprzedawanych surowców, a także atrakcyjne ceny. Pan Groszek umożliwia swoim klientom korzystanie z programu lojalnościowego, w którym do wygrania są atrakcyjne warunki. Za każde zrealizowane w sklepie zakupy klient otrzymuje wyznaczoną pulę punktów. Po zdobyciu określonej liczby może je wymienić m.in. na hulajnogę elektryczną. Przydatną funkcją jest kalkulator spalania dla osób, które nie mogą się zdecydować ile surowca będą potrzebować. W takim przypadku wystarczy tylko podać wymiary dysponowanej przez nas powierzchni, a następnie określić dokładnie przez jaki czas chcemy ogrzewać naszą nieruchomość. W ten oto sposób jesteśmy pewni, że Pan Groszek nie pozwoli nam przepłacić za zakupiony produkt. Zaopatrz się odpowiednio na zbliżający się sezon zimowy i miej pewność, że podjąłeś najlepszy wybór w zakupie surowca grzewczego.

 6. AESTIN

  Polska

  Firma z branży energetyczne i ekologicznej. Jesteśmy producentem brykietów ze słomy zbożowej oraz firmą handlującą materiałami opałowymi. Ponadto zajmujemy się inwestycjami w nowe przedsięwzięcia ekologiczne jak uruchamianie nowych linii produkcyjnych brykiety.

 7. CARBONES REINARES

  Hiszpania

  Firma Carbones Reinares to przedsiębiorstwo rodzinne założone ponad 25 lat temu i działające w branży paliw stałych. Specjalizujemy się w dystrybucji węgla roślinnego oraz wyrobów pochodnych dla branży hotelarskiej, przemysłu, rezydencji oraz mieszkań dla osób prywatnych.

 8. TWÓJ OPAŁ, SKŁAD OPAŁU MROZÓW WROCŁAW

  Polska

  Prowadzimy sprzedaż węgla kamiennego w szerokim sortymencie. Oferujemy ekogroszek Pieklorz, Jaret Plus oraz Retopal. Nasz opał pochodzi tylko z polskich kopalń, a do każdej dostawy załączamy potwierdzający to certyfikat. Sprzedawany przez nas produkt jest w pełni przystosowany do palenia w piecach z podajnikiem ślimakowym.

 1. ITALIAN STONE DI BENEDETTO SILVIO

  Włochy

  Italian Stone jest firmą rodzinną sprzedającą kamień z Lucerny i wszelkiego rodzaju kamienie naturalne na posadzki, okładziny, schody, do dekoracji balkonów, na parapety, progi, nadproża, ramy drzwiowe i okienne, pokrycia, kominki, płyty balkonowe, dachówki itp.. Chcemy sprzedawać nasze produkty we Francji, w Niemczech, Anglii i Europie Wschodniej. Zapraszamy na nasze strony internetowe www.italianstone.org i www.lusernapietre.com

 2. AMW ANNA WIDERA

  Polska

  Jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie dostawy surowców. Pellet, Brykiet drzewny, Agropellet, Trociny i zrębki drzewne Firma działa od 2005. Firma obsługuje województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

 3. TORGPRED SP. Z O.O.

  Polska

  Food-Grade Salt. Sól spożywczą. Koks opałowy. Koks wielkopiecowy.Koks odlewniczy.Coke fines. Metallurgical coke.Foundry coke.Antracyt, anthracite.

 4. FUHRBETRIEB UND BRENNSTOFFE THOMAS KOBER

  Niemcy

  Firma FUHRBETRIEB UND BRENNSTOFFE THOMAS KOBER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Elsterberg, Niemcy.

 5. HANDELSAGENTUR VITALI SATIR

  Niemcy

  Firma HANDELSAGENTUR VITALI SATIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. SEIGEL BRENNSTOFFE E.K.

  Niemcy

  Firma SEIGEL BRENNSTOFFE E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Schutterwald, Niemcy.

 7. PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

  Firma PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcica strugana, drewno opałowe, Tarcica strugana, i drewno. Ma siedzibę w Moimacco, Włochy.

 8. NAPARPELLET

  Hiszpania

  Firma NAPARPELLET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Etxarri-Aranatz, Hiszpania.

 9. BRÜNING-EUROMULCH GMBH

  Niemcy

  Firma BRÜNING-EUROMULCH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Ma siedzibę w Ottersberg, Niemcy.

 10. KANNU KOKS, LTD.

  Łotwa

  Firma KANNU KOKS, LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno opałowe, i Drewno opałowe. Ma siedzibę w Preili, Łotwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Surowce energetyczne stałe - Import eksport

Liczba wyników

2791 Przedsiębiorstwa