• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • surowce energetyczne stałe

Wyniki dla

Surowce energetyczne stałe - Import eksport

 1. DREWNEX POLAND

  Polska

  Szukasz hurtowych ilości drewna opałowego? Drewnex zapewni stałe dostawy drewna do Twojego składu opału, hurtowni lub sklepu. Jesteśmy jednym z największych PRODUCENTÓW DREWNA KOMINKOWEGO W POLSCE. Od dwóch dekad zaopatrujemy krajowych i zagranicznych odbiorców hurtowych z aż 10 krajów, takich jak NIEMCY, AUSTRIA, HOLANDIA, BELGIA, FRANCJA, WŁOCHY. Używamy najwyższej jakości drewna pochodzącego z Lasów Państwowych w całej Polsce, certyfikowanego przez FSC. W całorocznej ofercie hurtowej posiadamy drewno z najpopularniejszych gatunków drzew liściastych: DĄB, BRZOZA, BUK, JESION, GRAB, oraz iglaste SOSNA i ŚWIERK. Drewno kominkowe i opałowe firmy Drewnex doskonale nadaje się do kominków, kotłów i pieców na drewno zarówno nowoczesnych, ekologicznych jak i tradycyjnych. Rocznie przerabiamy 150000m3 drewna, kubatura naszej suszarni wynosi 2000m3, a nad najwyższą jakością naszych produktów pracuje zespół ponad pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy nowoczesną i innowacyjną linię produkcyjną wyposażoną w 10 pilarek Hakki Pilke, co pozwala nam na realizację niemal każdego zamówienia. W zależności od życzeń klienta drewno dzielone jest na trzy lub więcej kawałków o średniej długości 30 cm. Przywiązujemy również dużą wagę do pakowania i transportu naszych produktów. W tym celu opracowaliśmy formułę skrzyniopalet. Serdecznie zapraszamy Ekipa DREWNEX Ps. Informujemy, iż produkujemy również fryzę i graniaka dębowego do produkcji klejonki na meble i klejonkę dębową.

 2. TEMKOM PELLET

  Turcja

  Temkom Elektronik A.S (Temkom Electronics Inc) została założona w 2007 roku. Od lat zajmujemy się głównie importem i eksportem elektroniki użytkowej. Od pięciu lat prowadzimy badania w dziedzinie technologii biomasy. Jesteśmy producentem pelletu drzewnego z własnymi, opracowanymi przez nas technologiami, skoncentrowanym głównie na ekologicznych i w 100% czystych ekologicznie i wydajnych procesach produkcyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 3. HANS ENGELKE ENERGIE

  Niemcy

 4. SEIGEL BRENNSTOFFE E.K.

  Niemcy

 5. HOLZENERGIE RHEIN-MAIN INH. DIPLOM FORSTWIRT K.-U.GERHARDT

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ÖKOBRENNSTOFFE FÖRSTER GMBH

  Niemcy

 2. BRENNSTOFFE-SAARLANDE.DE MÜHLE ECKERT GMBH

  Niemcy

 3. ENERGIEHOLZ VEST E.K.

  Niemcy

 4. KINDLING PELLETS BELGIUM

  Belgia

 5. EMEX ENERGY HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 1. BAGETA, UAB

  Litwa

  Posiadając ponad 8000 m kw. powierzchni produkcyjnej i administracyjnej, nasz zakład może w efektywny sposób przekształcać drewniane bale w nadstawki paletowe. To sprawia, że nasze ceny są tak konkurencyjne, jak tylko jest to możliwe. Każdy etap procesu produkcji, od początku do końca jest poddawany dokładnej kontroli jakości - to daje nam całkowitą pewność w kwestii wysokiej jakości naszych produktów. Możemy wyprodukować 1, 5 mln nadstawek paletowych rocznie zapewniając, że każde zamówienie zostanie zrealizowane niezależnie od jego wielkości. Produkcja wysokiej jakości drewnianych palet i nadstawek paletowych. Produkcja pelletu z trocin. Terminowa realizacja zamówień i dostawy do dowolnego kraju na świecie. Elementy drewniane produkowane na eksport są poddawane obróbce cieplnej zgodnie z międzynarodową normą ISPM 15 i oznaczone symbolem IPPC (Międzynarodowa Konwencja dotycząca Ochrony Roślin).

 2. TRADE HOUSE KOMTRADE LLC

  Rosja

  LLC Trade House Komtrade jest sprzedawcą i eksporterem produktów z przetworzonego drewna, wyrobów gotowych z drewna, paliwa ekologicznego. Główną działalnością firmy jest eksport drewnianych pelletów do państw Unii Europejskiej. W 2018 roku, piec na olej opałowy przedsiębiorstwa otrzymał certyfikat handlowy ENPLUS. Od tej pory, firma wysyła swoje produkty do krajów europejskich w opakowaniach swojej marki. Ponadto, Komtrade sprzedaje wyroby z modrzewia i świerku, płyty OSB. Trade House Komtrade jest solidnym i odpowiedzialnym partnerem. Przedsiębiorstwo korzysta z dobrze funkcjonującego systemu do eksportu pelletów z drewna i innych wyrobów przemysłu drzewnego: materiały drzewne, produkty klejone i przycięte. LLC TH Komtrade jest zwycięzcą regionalnej rundy konkursu "Ekporter roku" w kategorii "Handlowiec Roku". Klientami przedsiębiorstwa są firmy z Włoch, Niemiec, Belgii i krajów bałtyckich. Komtrade wybiera korzystny plan współpracy dla każdego ze swoich dostawców i klientów.

 1. PAN GROSZEK

  Polska

  Sklep Pan Groszek to miejsce, w którym można się zaopatrzyć w wysokiej jakości surowce opałowe. Wśród dostępnych produktów mamy do wyboru suchy ekogroszek lub pellet drzewny. To co przemawia za wyborem tego sklepu, to przede wszystkim wysoka jakość sprzedawanych surowców, a także atrakcyjne ceny. Pan Groszek umożliwia swoim klientom korzystanie z programu lojalnościowego, w którym do wygrania są atrakcyjne warunki. Za każde zrealizowane w sklepie zakupy klient otrzymuje wyznaczoną pulę punktów. Po zdobyciu określonej liczby może je wymienić m.in. na hulajnogę elektryczną. Przydatną funkcją jest kalkulator spalania dla osób, które nie mogą się zdecydować ile surowca będą potrzebować. W takim przypadku wystarczy tylko podać wymiary dysponowanej przez nas powierzchni, a następnie określić dokładnie przez jaki czas chcemy ogrzewać naszą nieruchomość. W ten oto sposób jesteśmy pewni, że Pan Groszek nie pozwoli nam przepłacić za zakupiony produkt. Zaopatrz się odpowiednio na zbliżający się sezon zimowy i miej pewność, że podjąłeś najlepszy wybór w zakupie surowca grzewczego.

 2. TROPICTRADERSINTL

  Kamerun

  Sprzedaż węgla drzewnego z twardego drewna.jesteśmy producentów / eksporterów wysokiej jakości węgla drzewnego do grilla z Kamerunu i wykorzystania zastosowań przemysłowych.Nasz węgiel są dobrze jakości i wolne od ciał obcych. Specyfikacja napełna karbonizacji jest wymienionych poniżej: Forma: guzek.Wilgotność: 8-10%, Zawartość popiołu: 70%Substancje lotne spalanie poniżej 8-12%Rozmiary długość 5-15 cm / średnica 5-8 cm.Pakowanie: opakowania z PP workach lub luzem.Przetwarzanie: Vacuum, Well / Drum Czajnik, pył nie wody.Proszę napisz tropictradersint@yahoo.com lub Skype tropictraders.

 3. CARBONES REINARES

  Hiszpania

  Firma Carbones Reinares to przedsiębiorstwo rodzinne założone ponad 25 lat temu i działające w branży paliw stałych. Specjalizujemy się w dystrybucji węgla roślinnego oraz wyrobów pochodnych dla branży hotelarskiej, przemysłu, rezydencji oraz mieszkań dla osób prywatnych.

 4. ITALIAN STONE DI BENEDETTO SILVIO

  Włochy

  Italian Stone jest firmą rodzinną sprzedającą kamień z Lucerny i wszelkiego rodzaju kamienie naturalne na posadzki, okładziny, schody, do dekoracji balkonów, na parapety, progi, nadproża, ramy drzwiowe i okienne, pokrycia, kominki, płyty balkonowe, dachówki itp.. Chcemy sprzedawać nasze produkty we Francji, w Niemczech, Anglii i Europie Wschodniej. Zapraszamy na nasze strony internetowe www.italianstone.org i www.lusernapietre.com

 5. AMW ANNA WIDERA

  Polska

  Jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie dostawy surowców. Pellet, Brykiet drzewny, Agropellet, Trociny i zrębki drzewne Firma działa od 2005. Firma obsługuje województwa dolnośląskie, opolskie, śląskie. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

 6. TORGPRED SP. Z O.O.

  Polska

  Food-Grade Salt. Sól spożywczą. Koks opałowy. Koks wielkopiecowy.Koks odlewniczy.Coke fines. Metallurgical coke.Foundry coke.Antracyt, anthracite.

 7. FUHRBETRIEB UND BRENNSTOFFE THOMAS KOBER

  Niemcy

 8. KÖNIG-HEIZÖL

  Niemcy

 1. NAPARPELLET

  Hiszpania

 2. KANNU KOKS, LTD.

  Łotwa

 3. HANDELSAGENTUR VITALI SATIR

  Niemcy

 4. BRÜNING-EUROMULCH GMBH

  Niemcy

 5. PALLAVISINI LEGNAMI S.R.L.

  Włochy

 6. SMART AND GREEN

  Francja

 7. BAY.RO INTERNATIONAL

  Niemcy

 8. STOFFMEHL MINERALOEL GMBH

  Niemcy

 9. EKOGRAN LTD

  Ukraina

 10. NORTH LATGALLIAN FIREWOOD

  Łotwa

Filtry

Wyniki dla

Surowce energetyczne stałe - Import eksport

Liczba wyników

2831 przedsiębiorstwa