• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • surowce ceramiczne

Wyniki dla

Surowce ceramiczne - Import eksport

 1. ALUMINA SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CERAMICZNO-METALOWE KOMPOZYTY DO ZASTOSOWAŃ WYSOKIEJ TECHNOLOGII. Próżniowo szczelne kompozytowe elementy metalowo-ceramiczne wykonane z wysokowydajnego materiału, jakim jest tlenek glinu i metalicznego partnera łączącego – to główna działalność Alumina Systems GmbH. Komponenty te znajdują zastosowanie tam, gdzie wymagane jest przełączanie najwyższych energii np. w technice energetycznej, laserowej, rentgenowskiej, plazmowej, medycznej i akceleratowej. Dużą zaletą ceramiki technicznej jest wysoka izolacja elektryczna aż do wysokich temperatur. Zastosowania obejkmują m.in. czujniki w silnikach okrętowych (łączenie cinkim drutem), pierścienie rozprowadzające gaz prekursorowy w powłoce wafla (PE-ALD) lub małe silniki dla satelitów. W tym przypadku to właśnie ceramiczne elementy kompozytowe umożliwiają wdrożenie aplikacji. Oprócz standardowych produktów, takich jak przepusty zasilające, komory próżniowe lub izolatory próżniowe, stale rośnie zapotrzebowanie na zaawansowane aplikacje dostosowane do potrzeb klientów. W Alumina Systems naprężenia mechaniczno-termiczne w komponencie są symulowane przy użyciu metody elementów skończonych (MES) jeszcze przed faktyczną budową elementu oraz wybierana jest najbardziej odpowiednia konstrukcja dla danego zastosowania – bez konieczności budowy rzeczywistego elementu!

 2. MIPRI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MIPRI GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach Tlenki glinowe wypalone, wodorotlenek aluminium, metody rozpylania, Tlenki glinowe, wkłady do drukarek atramentowych, i surowce do ceramiki żaroodpornej. Ma siedzibę w Bad Kreuznach, Niemcy.

 3. CP-GRAPHITPRODUKTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CP-GRAPHITPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Wachtberg, Niemcy.

 4. HARTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma sd Hartstofftechnik GmbH specjalizuje się w ceramice technicznej. Nasza działalność obejmuje obróbkę wysokowytrzymałych materiałów ceramicznych, doradztwo materiałowe i techniczne dotyczące stosowania różnych materiałów ceramicznych. Projektowanie i produkcja elementów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta ze szczególnym uwzględnieniem ceramiki precyzyjnej, produkcja prętów ceramicznych, płyt ceramicznych i kulek precyzyjnych z różnych rodzajów ceramiki. Kulki ceramiczne stosowane w technice pomiarowej, łożyska kulkowe i prowadnice liniowe, technika zaworów i dozowania. Komponenty z wysokowytrzymałej ceramiki do produkcji pomp, tłoków ceramicznych i zaworów. Płyty ceramiczne i listwy prowadzące do zastosowań wymagających wysokiej odporności na zużycie. Dostawca krążków prowadzących i rolek spawalniczych z azotku krzemu oraz producent dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów elementów do użytku przemysłowego, projektant pierścieni izolacyjnych i uszczelniających z tlenku cyrkonu (ZrO₂), import i eksport elementów na zamówienie, wykonanych z azotku krzemu, tlenku cyrkonu i tlenku glinu.

 5. FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma Friedrich Gerke specjalizuje się w ochronie przed zużyciem, transporcie, technologii metalurgicznej i fluidyzacyjnej. Oferujemy optymalne, dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania w zakresie ochrony przed zużyciem ceramiki i stali dla wszystkich obszarów zastosowań. Nasze własne systemy przenośników, systemy transportu i fluidyzacji materiałów uzupełniają nasz ekonomicznie opłacalny, obszerny asortyment materiałów i produktów paletowych. Jesteśmy z powodzeniem reprezentowani we wszystkich sektorach przemysłu. Stosując komponenty chroniące przed zużyciem, zapewniamy użytkownikowi wydajność: wydłużenie żywotności, oszczędność energii, skrócenie czasu napraw i przestojów. Dla naszej firmy jakość nie jest tylko hasłem przewodnim, ale jest absolutnie nieodzowną częścią celów naszej firmy. Certyfikacja zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2015 była konsekwentnym krokiem w dalszym rozwoju naszej firmy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MULTI-MIN (EGYPT) FOR MINING

  Egypt

  Firma zajmuje się wydobywaniem surowców do produkcji szkła, ceramiki, farb, krzemianu i cementu takich, jak piasek kwarcowy, wapień, dolomity, kaoliny i gips.

 2. THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Minerały. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Surowce ceramiczne, Glina i glinka kaolinowa, Surowce i materiały budowlane, Marmur i kamień naturalny, Surowce ceramiczne, i Glina i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 3. ASANLAR SERAMIK MADENCILIK

  Turcja

  Firma ASANLAR SERAMIK MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Kutahya, Turcja.

 4. SIBELCO EGYPT INDUSTRIAL MINERALS

  Egypt

  Firma SIBELCO EGYPT INDUSTRIAL MINERALS, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach Piasek i żwir, krzemionka, piasek, Piasek i żwir, i piasek do produkcji szkła. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 5. FDS POLIMER

  Turcja

  Firma FDS POLIMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Dilovasi, Turcja.

 1. PRIMA CER SRL

  Włochy

  Firma PRIMA CER SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach Tlenki metalu, tlenki glinowe do specjalnych ceramik, i gliny. Ma siedzibę w Sassuolo, Włochy.

 2. CERAQUITAINE

  Francja

  Firma CERAQUITAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały i wyroby ogniotrwałe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika artystyczna, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Ceramika ogniotrwała, Surowce ceramiczne, Ceramika artystyczna, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Ceramika ogniotrwała, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Saint-Aulaye, Francja.

 1. RUGGI - MATERIE PRIME PER INDUSTRIA CERAMICA

  Włochy

  Firma RUGGI - MATERIE PRIME PER INDUSTRIA CERAMICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach piaski skaleniowe, gliny, bentonit, i glinka kaolinowa. Ma siedzibę w Carpineti, Włochy.

 2. SOLID MINING

  Egypt

  Firma SOLID MINING, roku i działającą w sektorze Piasek i żwir. Jest również obecna w dziedzinach Surowce ceramiczne, piasek, krzemionka, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Nasr City, Cairo, Egypt.

 3. KLIMENT-KERAMIKBEDARF / TECHNISCHE LÖSUNGEN

  Austria

  Firma KLIMENT-KERAMIKBEDARF / TECHNISCHE LÖSUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Klosterneuburg, Austria.

 4. PALTENTALER MINERALS GMBH & CO KG

  Austria

  Firma PALTENTALER MINERALS GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Surowce ceramiczne, Marmur i kamień naturalny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Lassing, Austria.

 5. MAX SCHMIDT FELDSPATWERK SILBERGRUBE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma MAX SCHMIDT FELDSPATWERK SILBERGRUBE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mąka, grysiki, kasze. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Surowce ceramiczne, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Surowce i materiały budowlane, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Surowce ceramiczne, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Waidhaus, Niemcy.

 6. SHANGHAI SHENG-STEEL INDUSTRY CO.LTD

  Chiny

  Firma SHANGHAI SHENG-STEEL INDUSTRY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 7. KISLOTOUPOR

  Ukraina

  Firma KISLOTOUPOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach poszukiwania i wydobycie górnicze, naftowe i gazowe, wskazówki w zakresie geologii, i doradztwo dla przemysłu ceramicznego. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 8. EKO AVANGARD

  Turcja

  Firma EKO AVANGARD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tytan. Jest również obecna w dziedzinach Surowce ceramiczne, amon i pochodne, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. LAVIOSA SAN VE TIC LTD

  Turcja

  Firma LAVIOSA SAN VE TIC LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu górniczego. Jest również obecna w dziedzinach Papier i tektura - surowce, Surowce ceramiczne, piasek podściółkowy, bentonit, Papier i tektura - surowce, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Ordu-Fatsa, Turcja.

 2. MONTESA PRODUCTOS CERAMICOS, S.A.

  Hiszpania

  Firma MONTESA PRODUCTOS CERAMICOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Manises, Hiszpania.

 3. ROCKFALL-BARRIER CORPORATION

  Chiny

  Firma ROCKFALL-BARRIER CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Hebei, Chiny.

 4. SINO QUARZ GMBH

  Niemcy

  Firma SINO QUARZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 5. IGMA SPA

  Włochy

  Firma IGMA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Sassuolo (mo), Włochy.

 6. M.S MATERIALI SPECIALI S.R.L

  Włochy

  Firma M.S MATERIALI SPECIALI S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach zaopatrzenie dla przemysłu ceramicznego, i środki chemiczne do ceramiki. Ma siedzibę w Sassuolo, Włochy.

 7. REIMAR EOOD

  Bułgaria

  Firma REIMAR EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Kresna, Bułgaria.

 8. BLAUTON-WERK FRIEDLAND GMBH

  Niemcy

  Firma BLAUTON-WERK FRIEDLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Surowce i materiały budowlane, Surowce ceramiczne, Surowce i materiały budowlane, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Friedland, Niemcy.

 9. BALTAXIA KAUNAS

  Litwa

  Firma BALTAXIA KAUNAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Surowce ceramiczne, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, i Surowce ceramiczne. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 10. INMATEC TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma INMATEC TECHNOLOGIES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce ceramiczne. Jest również obecna w dziedzinach technical ceramic. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo