• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • surówka żeliwna

Wyniki dla

Surówka żeliwna - Import eksport

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francja

  Od momentu powstania w 2001 roku, firma FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) współpracuje z siecią partnerskich odlewni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, FGD oferuje swoim klientom dostęp do różnych zakładów odlewniczych i hut metali. Kierownictwo FGD, mające za główny cel zadowolenie klientów, zostało wyróżnione uzyskaniem w 2013 roku certyfikatu ISO 9001: 2008 za "Projektowanie, zakupy i sprzedaż wyrobów z żeliwa". Firma oferuje następujące usługi: - Wybór spośród kilku odlewni, co pozwala zwiększyć różnorodność dostępnych odcieni. - Wybór spośród kilku zakładów formowania zapewniający różnorodność kształtów. - Zintegrowane warsztaty obróbki w celu ograniczenia liczby manipulacji częściami, od ich odlewu po końcowy montaż. - Malarnie umożliwiające zabezpieczenie części przed korozją i doskonalenie ich walorów estetycznych. - Biuro projektowe pozwalające opracowywać nowe wyroby i koncepcje. - Zasoby logistyczne dostosowane do szybkiej reakcji na potrzeby w zakresie dostaw i optymalne zarządzanie zapasami. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako partnera systemowego dla naszych klientów i wspieramy ich od etapu projektowania aż po dostawę gotowych do montażu podzespołów. Nieustannie pracujemy nad wydajnością procesów i zapewniamy optymalne, wysokiej jakości produkty w postaci precyzyjnie zwymiarowanych elementów odlewanych. Wdrożyliśmy metody pozwalające na zapobieganie błędom już na wczesnym etapie produkcji. Te kompetencje czynią z nas niezawodnego partnera dla firm z branży grzewczej, kolejowej, maszyn rolniczych, przekładni i silników, chłodniczej, stoczniowej, budowy pomp i zaworów. Znamy wartość naszych pracowników, ponieważ dobrze wyszkoleni, doświadczeni i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też otwarcie i z zaufaniem komunikujemy się ze sobą i oferujemy możliwości rozwoju osobistego i zawodowego poprzez skoordynowane dokształcanie. Od lat jesteśmy jedną z czołowych firm szkoleniowych w branży. Wspieramy młodych ludzi w ramach programów StudiaPlus.

 3. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Funmak posiada zdolność wtryskiwania elementów od 5 g do 5 kg. Przedsiębiorstwo posiada zasoby ludzkie i materiałowe, jak też dostawców gotowych projektować i dostarczać części wymagające wysokiego poziomu wykonania, dostosowując się do wymagań klienta. Jesteśmy więc w stanie dostarczyć elementy chromowane, złocone, z cynku, malowane, zmechanizowane, śrutowane, zmontowane, połączone, itd.

 4. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brazylia

  Firma COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach cast iron manufacture, i minerały aluminium. Ma siedzibę w Matozinhos, Brazylia.

 5. LA FONTE ARDENNAISE

  Francja

  Firma LA FONTE ARDENNAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Robotyka, Surówka żeliwna, Stal i metale - obróbka skrawaniem, łączenie metali, i Robotyka. Ma siedzibę w Vivier-Au-Court, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EPISPPE

  Hiszpania

  Firma EPISPPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach rękawice przeciw skaleczeniom, rękawice nitrylowe, i rękawice ochronne dla przemysłu. Ma siedzibę w Tortosa, Hiszpania.

 2. FONDERIES COLLIGNON

  Francja

  Firma FONDERIES COLLIGNON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Deville, Francja.

 3. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Niemcy

  Firma SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Walcownie metali żelaznych, Surówka żeliwna, Złotnictwo - maszyny i urządzenia, Walcownie metali żelaznych, Surówka żeliwna, i pierścienie laminowane. Ma siedzibę w Püttlingen, Niemcy.

 4. SALCON TECHNIC

  Turcja

  Firma SALCON TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, żeliwo, stpopy stali nierdzewnej, produkty odlewnicze, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. SACHSEN GUSS GMBH

  Niemcy

  Firma SACHSEN GUSS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Metale szlachetne i specjalne, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 1. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Francja

  Firma LA FONDERIE CHAROLLAISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Żeliwo ciągliwe, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Żeliwo ciągliwe. Ma siedzibę w Genelard, Francja.

 2. WERNER SAHLENDER GMBH

  Niemcy

  Firma WERNER SAHLENDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Surówka żeliwna, Metale szlachetne i specjalne, Stal, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Surówka żeliwna, i Metale szlachetne i specjalne. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 1. U.C.B. FRANCE

  Francja

  Firma U.C.B. FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, pig iron, Żeliwo do stopów specjalnych, i międzynarodowy handel metalami. Ma siedzibę w Communay, Francja.

 2. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo, i cast iron manufacture. Ma siedzibę w Çorum, Turcja.

 3. SOFOSUD

  Tunezja

  Firma SOFOSUD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 4. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Australia

  Firma STONE MINERALS CO.PTY.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach rudy żelaza, i minerały miedzi. Ma siedzibę w Granville, Australia.

 5. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Niemcy

  Firma EISENWERK GMBH ELTERLEIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, Surówka żeliwna, i Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Elterlein, Niemcy.

 6. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Niemcy

  Firma POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Surówka żeliwna, Stal, i Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Neu-Ulm, Niemcy.

 7. PROCAMET S.A.

  Argentyna

  Firma PROCAMET S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach koks węglowy dla odlewnictwa. Ma siedzibę w Ciudad Autonoma De Buenos Aires, Argentyna.

 8. SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L.

  Chiny

  Firma SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach metale nieżelazne i stopy, i antymon. Ma siedzibę w Shenyang, Chiny.

 1. ROTA DÖKÜM

  Turcja

  Firma ROTA DÖKÜM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach odlewanie stali. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Holandia

  Firma PRINS STAALHANDEL B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, Surówka żeliwna, Żeliwo do stopów specjalnych, i Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Haarlem, Holandia.

 3. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Austria

  Firma SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Surówka żeliwna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, i Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 4. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CERDIC FOUNDRIES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeliwo do stopów specjalnych. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Surówka żeliwna, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Chard, Zjednoczone Królestwo.

 5. B.V. IJZERLEEUW

  Holandia

  Firma B.V. IJZERLEEUW, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo do stopów specjalnych, i Żeliwo do stopów specjalnych. Ma siedzibę w Zwolle, Holandia.

 6. SHAREATE TOOLS LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma SHAREATE TOOLS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Salt Lake City, Stany Zjednoczone.

 7. TRADE AND PRODUCTION PRIVATE COMPANY GETMAN

  Ukraina

  Firma TRADE AND PRODUCTION PRIVATE COMPANY GETMAN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Jest również obecna w dziedzinach żeliwo. Ma siedzibę w Dnepropetrovsk, Ukraina.

 8. AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,

  Wietnam

  Firma AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Hai Phong, Viet Nam, Wietnam.

 9. LOKSACEL KFT.

  Węgry

  Firma LOKSACEL KFT., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, i Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 10. FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka. Jest również obecna w dziedzinach Surówka żeliwna, i Surówka żeliwna. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla