• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • surówka żeliwna

Wyniki dla

Surówka żeliwna - Import eksport

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Francja

  Od momentu powstania w 2001 roku, firma FONTE GRISE DISTRIBUTION (FGD) współpracuje z siecią partnerskich odlewni w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, FGD oferuje swoim klientom dostęp do różnych zakładów odlewniczych i hut metali. Kierownictwo FGD, mające za główny cel zadowolenie klientów, zostało wyróżnione uzyskaniem w 2013 roku certyfikatu ISO 9001: 2008 za "Projektowanie, zakupy i sprzedaż wyrobów z żeliwa". Firma oferuje następujące usługi: - Wybór spośród kilku odlewni, co pozwala zwiększyć różnorodność dostępnych odcieni. - Wybór spośród kilku zakładów formowania zapewniający różnorodność kształtów. - Zintegrowane warsztaty obróbki w celu ograniczenia liczby manipulacji częściami, od ich odlewu po końcowy montaż. - Malarnie umożliwiające zabezpieczenie części przed korozją i doskonalenie ich walorów estetycznych. - Biuro projektowe pozwalające opracowywać nowe wyroby i koncepcje. - Zasoby logistyczne dostosowane do szybkiej reakcji na potrzeby w zakresie dostaw i optymalne zarządzanie zapasami. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 2. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Postrzegamy siebie jako partnera systemowego dla naszych klientów i wspieramy ich od etapu projektowania aż po dostawę gotowych do montażu podzespołów. Nieustannie pracujemy nad wydajnością procesów i zapewniamy optymalne, wysokiej jakości produkty w postaci precyzyjnie zwymiarowanych elementów odlewanych. Wdrożyliśmy metody pozwalające na zapobieganie błędom już na wczesnym etapie produkcji. Te kompetencje czynią z nas niezawodnego partnera dla firm z branży grzewczej, kolejowej, maszyn rolniczych, przekładni i silników, chłodniczej, stoczniowej, budowy pomp i zaworów. Znamy wartość naszych pracowników, ponieważ dobrze wyszkoleni, doświadczeni i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też otwarcie i z zaufaniem komunikujemy się ze sobą i oferujemy możliwości rozwoju osobistego i zawodowego poprzez skoordynowane dokształcanie. Od lat jesteśmy jedną z czołowych firm szkoleniowych w branży. Wspieramy młodych ludzi w ramach programów StudiaPlus.

 3. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Funmak posiada zdolność wtryskiwania elementów od 5 g do 5 kg. Przedsiębiorstwo posiada zasoby ludzkie i materiałowe, jak też dostawców gotowych projektować i dostarczać części wymagające wysokiego poziomu wykonania, dostosowując się do wymagań klienta. Jesteśmy więc w stanie dostarczyć elementy chromowane, złocone, z cynku, malowane, zmechanizowane, śrutowane, zmontowane, połączone, itd.

 4. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brazylia

 5. EPISPPE

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA FONTE ARDENNAISE

  Francja

 2. SALCON TECHNIC

  Turcja

 3. SOFOSUD

  Tunezja

 4. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

 5. PROCAMET S.A.

  Argentyna

 1. ROTA DÖKÜM

  Turcja

 2. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. FUNDICIO DUCTIL BENITO SL

  Hiszpania

 2. RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG

  Niemcy

 3. FUNDERIA CONDALS SA

  Hiszpania

 4. LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG

  Niemcy

 5. WOLFRAM BERGBAU- UND HÜTTEN GMBH NFG. KG

  Austria

 6. EISENGIEßEREI KARLSHÜTTE GMBH

  Niemcy

 7. LOKSACEL KFT.

  Węgry

 8. SHAREATE TOOLS LTD.

  Stany Zjednoczone

 1. EISEN ROTH HANDELS-GMBH

  Austria

 2. ROHE BAUSTOFF-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 3. AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,

  Wietnam

 4. FRANZ HEYDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. EISENKONTOR GESELLSCHAFT M.B.H. & CO. EISEN-, STAHL- UND RÖHREN KG.

  Austria

 6. FONDERIES ROUIBA

  Algieria

 7. LINDAB

  Estonia

 8. SHUNJINGUANGAO

  Chiny

 9. FONDERIA FULVIO PONZONI DI NINO PONZONI E C. S.N.C.

  Włochy

 10. POLTAVSKIY GIRNICHO-ZBAGACHUVALNIY KOMBINAT (POLTAVSKIY GZK)

  Ukraina