• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sufity z elementów prefabrykowanych

Wyniki dla

Sufity z elementów prefabrykowanych - Import eksport

 1. MONOSTEEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy turecką firmą produkcyjno-budowlaną, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych, projektowaniu, zarządzaniu, budowie i usługach konsultacyjnych. Jesteśmy w stanie pracować jako firma EPCI (Engineering, Procurement, Construction, and Installation). Sektory, w których pracujemy obejmują budownictwo przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, inżynierię lądową i wodna, drążenie tuneli oraz górnictwo. Nasz nowoczesny park maszynowy i oprogramowanie do zarządzania pozwala nam zapewnić naszym cennym klientom wysoką jakość, terminowość dostaw i bezbłędną obsługę. Włączamy naszych klientów do uczestniczenia w całym procesie produkcji. Cała nasza produkcja jest zgodna z normami europejskimi. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. IRON SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma IRON SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna dachowe - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, podłoga prefabrykowana, prefabrykaty, Sufity z elementów prefabrykowanych, i boksy prefabrykowane. Ma siedzibę w Ponte Nelle Alpi, Włochy.

 3. CONSTRUCCIONES TECMAC

  Meksyk

  Pokrycia metalowe - Tecmac oferuje metalowe pokrycia dachowe drukowane i typu MultiPanel. Tecmac specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych z blachy cynkowej i arkuszy na fasady. Dzięki 30-letniemu doświadczeniu Tecmac zapewnia klientom najwyższą jakość pokryć dachowych, a oprócz ich instalacji wykonujemy usługi montowania sufitów Multipanelowych i przezroczystych lub półprzezroczystych arkuszy i ścian. Tecmac ma najlepsze ceny i najwyższą jakość.

 4. HEHENBERGER BAU GMBH

  Austria

  Firma HEHENBERGER BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Konstrukcje betonowe, boksy prefabrykowane, i Civil engineering. Ma siedzibę w Peilstein, Austria.

 5. VAN HEES

  Belgia

  Firma VAN HEES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, odnawianie tynków, Sufity podwieszane, izolatory akustyczne, i ścianki na zamówienie. Ma siedzibę w Hechtel, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAENS

  Belgia

  Firma BAENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Sufity z elementów prefabrykowanych, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, i furnishing accessories. Ma siedzibę w Kinrooi, Belgia.

 2. DEMIRSAN PROFIL METAL INS TUR SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma DEMIRSAN PROFIL METAL INS TUR SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. P DE KOK SYSTEEMPLAFONDS

  Holandia

  Firma P DE KOK SYSTEEMPLAFONDS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Jest również obecna w dziedzinach kadłuby do urzadzeń chłodniczych, i panele akustyczne. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 4. SOLVETECH SL

  Hiszpania

  Firma SOLVETECH SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. GESTION MEDIO AMBIENTAL DEL AMIANTO

  Hiszpania

  Firma GESTION MEDIO AMBIENTAL DEL AMIANTO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie eternitu, i Usuwanie AZBESTU. Ma siedzibę w Alcolea ( Córdoba ), Hiszpania.

 1. ESCAYOLAS LA LAGUNA

  Hiszpania

  Firma ESCAYOLAS LA LAGUNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Jest również obecna w dziedzinach pokrycia z suchego tynku dla konstrukcji cywilnej. Ma siedzibę w Quintana De La Serena, Hiszpania.

 2. TECHNOCONSTRUCTIE AALTEN B.V.

  Holandia

  Firma TECHNOCONSTRUCTIE AALTEN B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki działowe rozciągane, Ścianki, Sufity z elementów prefabrykowanych, Ścianki działowe rozciągane, Ścianki, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Aalten, Holandia.

 1. NEVITEC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NEVITEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 2. TIMBECO WOODHOUSE

  Estonia

  Firma TIMBECO WOODHOUSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, construction of prefabricated houses, prefabrykty na miarę dla budownictwa, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Saku, Estonia.

 3. SGM

  Belgia

  Firma SGM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, Sufity z elementów prefabrykowanych, Sufity montowane z płyt, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Meer, Belgia.

 4. KAISER OMNIA BAUELEMENTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KAISER OMNIA BAUELEMENTE GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe, Domki prefabrykowane, Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe, i Domki prefabrykowane. Ma siedzibę w Bischofsheim, Niemcy.

 5. INTERIEUR SYSTEEM BERGEIJK B.V.

  Holandia

  Firma INTERIEUR SYSTEEM BERGEIJK B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, Cleanroom Solution, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Bergeijk, Holandia.

 6. JUNTAPLAC

  Hiszpania

  Firma JUNTAPLAC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. VITRAL A/S

  Dania

  Firma VITRAL A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, Okna, Sufity z elementów prefabrykowanych, i Okna. Ma siedzibę w Oelstykke, Dania.

 8. BIJKON STAAL- EN SYSTEEMBOUW B.V.

  Holandia

  Firma BIJKON STAAL- EN SYSTEEMBOUW B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Harkema, Holandia.

 1. WANPLA KAMPEN B.V.

  Holandia

  Firma WANPLA KAMPEN B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Kampen, Holandia.

 2. PANEL SANDWICH PLUS

  Hiszpania

  Firma PANEL SANDWICH PLUS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

 3. DINAD KOMERS

  Bułgaria

  Firma DINAD KOMERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 4. SOFRASTYL

  Francja

  Firma SOFRASTYL, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Chatenay Malabry, Francja.

 5. BSK FERTIGTEILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BSK FERTIGTEILE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Fellbach, Niemcy.

 6. KBOARD BUILDING MATERIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma KBOARD BUILDING MATERIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w beijing, Chiny.

 7. TRAMONTANO FRANCO

  Włochy

 8. DURING BETONWERK + ELEMENTA BAUSYSTEME BETEILIGUNGS GMBH

  Niemcy