• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • struktury i ramy do foteli

Wyniki dla

Struktury i ramy do foteli - Import eksport

 1. DS-HOLZVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DS-HOLZVERPACKUNGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Wallenfels, Niemcy.

 2. BODOR TECHNICAL SOLUTIONS

  Węgry

  Firma BODOR TECHNICAL SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Huty aluminium, Formowanie tworzyw sztucznych, Struktury i ramy do foteli, Frezowanie stali i metali, Huty aluminium, Formowanie tworzyw sztucznych, Struktury i ramy do foteli, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Budaörs, Węgry.

 3. LIKON

  Holandia

  Firma LIKON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Struktury i ramy do foteli, Struktury i ramy do foteli, fabryka mebli, i shop furnishing. Ma siedzibę w Breda, Holandia.

 4. FUSTI PER SALOTTO BS

  Włochy

  Firma FUSTI PER SALOTTO BS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Struktury i ramy do foteli. Jest również obecna w dziedzinach beczki drewniane na targi, i ramy do tapczanów i foteli. Ma siedzibę w Mantova, Włochy.

 5. LUTZ GESTELLBAU FÜR POLSTERMÖBEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LUTZ GESTELLBAU FÜR POLSTERMÖBEL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Struktury i ramy do foteli, Stoły i krzesła, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Sachsenbrunn, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NOT AN ORDENARY CHAIR

  Ukraina

  Firma NOT AN ORDENARY CHAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Struktury i ramy do foteli. Jest również obecna w dziedzinach taśmy ze stali sprężonej. Ma siedzibę w Ivano-Frankivsk, Ukraina.

 2. AGHINA F.LLI S.N.C. DI AGHINA FRANCO E C.

  Włochy

  Firma AGHINA F.LLI S.N.C. DI AGHINA FRANCO E C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. TAPPEZZERIA SANTANDREA S.A.S. DI BOLOGNESI ALBERTO ROTONDI MICHELE & C

  Włochy

  Firma TAPPEZZERIA SANTANDREA S.A.S. DI BOLOGNESI ALBERTO ROTONDI MICHELE & C, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Russi, Włochy.

 4. CAPONE INTERNATIONAL S.P.A.

  Włochy

  Firma CAPONE INTERNATIONAL S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Lissone, Włochy.

 5. DOMUS TAPPEZZERIA D'ARREDO DI DI LORENZO GIUSEPPE

  Włochy

  Firma DOMUS TAPPEZZERIA D'ARREDO DI DI LORENZO GIUSEPPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Piano Di Sorrento, Włochy.

 1. LA RICCIA SANDRO

  Włochy

  Firma LA RICCIA SANDRO, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w San Cesareo, Włochy.

 2. FLAVONI MAURO

  Włochy

  Firma FLAVONI MAURO, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. CENTRO TAPPEZZERIA PONTINA S.A.S.

  Włochy

  Firma CENTRO TAPPEZZERIA PONTINA S.A.S., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Latina, Włochy.

 2. MAURI SANDRO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma MAURI SANDRO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Seveso, Włochy.

 3. CAPOGNA OFFICINE & TAPPEZZERIA DI CRESCENZI MARISA & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma CAPOGNA OFFICINE & TAPPEZZERIA DI CRESCENZI MARISA & C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Torrice, Włochy.

 4. KASA S.R.L.

  Włochy

  Firma KASA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Codogne', Włochy.

 5. Q.R. DI QUACQUARELLI FELICE & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma Q.R. DI QUACQUARELLI FELICE & C. S.A.S., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 6. VIOR EXPORT

  Włochy

  Firma VIOR EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

 7. CI.TI.ESSE

  Włochy

  Firma CI.TI.ESSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Rosà, Włochy.

 8. SCIARRINI RICCARDO

  Włochy

  Firma SCIARRINI RICCARDO, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. SCHRANKPLANER.DE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma SCHRANKPLANER.DE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Struktury i ramy do foteli. Jest również obecna w dziedzinach Drewno budowlane, i Drewno budowlane. Ma siedzibę w Leimbach, Niemcy.

 2. GAMING SUPPORT B.V.

  Holandia

  Firma GAMING SUPPORT B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Struktury i ramy do foteli, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 3. LEAR CORPORATION ASIENTOS SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma LEAR CORPORATION ASIENTOS SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrowce, dywaniki i plandeki samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Struktury i ramy do foteli, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Epila, Hiszpania.

 4. BKM FAHRERSITZE VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Firma BKM FAHRERSITZE VERTRIEBS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Struktury i ramy do foteli, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Struktury i ramy do foteli, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 5. FÖRSTER HOLZVERARBEITUNGS-GMBH

  Niemcy

  Firma FÖRSTER HOLZVERARBEITUNGS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Struktury i ramy do foteli, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Delbrück, Niemcy.

 6. KIEL MONTAGEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KIEL MONTAGEBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - artykuły zaopatrzeniowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Struktury i ramy do foteli, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 7. ZETA S.R.L.

  Włochy

  Firma ZETA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Struktury i ramy do foteli, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Premariacco, Włochy.

 8. FORM W GESTELLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma FORM W GESTELLBAU GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Struktury i ramy do foteli. Ma siedzibę w Fernwald, Niemcy.

 9. BORDIN MICHELE

  Włochy

 10. FERRERI SALVATORE E ANTONINO S.N.C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo