• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stropy- podłogi - elementy prefabrykowane

Wyniki dla

Stropy- podłogi - elementy prefabrykowane - Import eksport

 1. SAGER FERTIGTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAGER FERTIGTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Bonbruck, Niemcy.

 2. RAUTER FERTIGTEILBAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RAUTER FERTIGTEILBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Niederwölz, Austria.

 3. MESSERSCHMIDT SONDERANFERTIGUNGEN INH. FRANK MESSERSCHMIDT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MESSERSCHMIDT SONDERANFERTIGUNGEN INH. FRANK MESSERSCHMIDT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 4. RATIO SCHACHTSYSTEME OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RATIO SCHACHTSYSTEME OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 5. KLAUS KÖHLER BETON- UND FERTIGTEILWERK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLAUS KÖHLER BETON- UND FERTIGTEILWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Luckenwalde, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "stropy- podłogi - elementy prefabrykowane"

 2. GRIS CLAIR

  Francja

  GRIS CLAIR to francuski wytwórca nowatorskich produktów, elementów i bloków betonowych do izolacji termicznej, robót publicznych i budowlanych oraz do zagospodarowania otoczenia zewnętrznego. Założona w 1952 r. z siedzibą w Mathay w Doubs, firma Gris Clair projektuje i produkuje estetyczne i trwałe rozwiązania zagospodarowania zewnętrznego, w ścisłym poszanowaniu środowiska naturalnego. Jakie nie byłyby Wasze potrzeby: bloki cięte budowlane lub do prac publicznych, bloki betonowe widoczne do elewacji i fasad, bloki betonowe robione metodą ELCO lub bloki betonowe do kwietników

 3. KERAMZYT SYSTEM. BLOCZKI FUNDAMENTOWE, PUSTAKI ŚCIENNE, BETON TOWAROWY

  Polska

  Specjalizujemy się w produkcji materiałów budowlanych oraz betonu. Oferujemy szeroką gamę wyrobów z keramzytu, czyli lekkiego kruszywa o doskonałych właściwościach akustycznych i termoizolacyjnych. Wyróżnia się również najlepszą paroprzepuszczalnością, co pozwala ściano i stropom swobodnie odprowadzać parę wodną, dzięki czemu zapewnia dobrą izolację przed zimnem. Jest to sprawdzony materiał gwarantujący trwałość. Nasz zakład wyposażyliśmy w nowoczesne maszyny, co pozwala nam wytwarzać najlepsze wyroby budowlane. W ofercie posiadamy szeroki wybór bloczków fundamentowych zarówno keramzytowych, jak i betonowych. Dysponujemy bloczkami ściennymi keramzytowymi ułatwiającymi wykonywanie ścian działowych. Oferujemy trzy rodzaje pustaków ściennych, w tym m.in. pustaków do stawiania ścian zewnętrznych oraz pustaków Teriva i pustaków wentylacyjnych. Klientom możemy także zaproponować wybór belek stropowych Teriva, żelbetowych nadproży orz cegieł keramzytowych do obmurowywania wieńców.

 4. BERGSON KRZYSZTOF GÓRA

  Polska

  Nasza firma prężnie działa od 2011 roku, nieustannie zdobywając nowe doświadczenie związane z branżą. Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i montaż podłóg oraz schodów. Wszystkie oferowane przez nas produkty są bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że każdy Klient korzystający z naszych usług, będzie usatysfakcjonowany i zadowolony. Jesteśmy profesjonalnym zespołem fachowców, który zawsze służy doradztwem oraz pomocą w wyborze.

 5. ALL GEO SRL

  Włochy

  Firma ALL GEO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach suchy tynk. Ma siedzibę w Fossano, Włochy.

 1. LFS POLISHED CONCRETE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LFS POLISHED CONCRETE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach lakierowanie na połysk. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. FINELINE FLOORING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FINELINE FLOORING LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Hook, Zjednoczone Królestwo.

 1. OBLONCONFORT S.R.L.

  Rumunia

  Firma OBLONCONFORT S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 2. SIMPLY BAMBOO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIMPLY BAMBOO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Ford, Zjednoczone Królestwo.

 3. SAMONCO

  Belgia

  Firma SAMONCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, wyroby z betonu, betonowanie, i budynki prefabrykowane. Ma siedzibę w Bree, Belgia.

 4. VIVIDUS COATINGS

  Stany Zjednoczone

  Firma VIVIDUS COATINGS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w River Heights, Stany Zjednoczone.

 5. ALKAR TECHNOLOGY

  Belgia

  Firma ALKAR TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Płyty z betonu komórkowego, płyty komorowe, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Binche, Belgia.

 6. GM FLOOR SCREEDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GM FLOOR SCREEDS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Cannock, Zjednoczone Królestwo.

 7. 3GULVAFSLIBNING.DK

  Dania

  Firma 3GULVAFSLIBNING.DK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Køge, Dania.

 8. PREFABBRICATI SUD SRL

  Włochy

  Firma PREFABBRICATI SUD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Melilli, Włochy.

 1. VALUE FLOORS HALL GREEN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VALUE FLOORS HALL GREEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 2. POPRECA SNC DI GALEOTTI NANDINO E C.

  Włochy

  Firma POPRECA SNC DI GALEOTTI NANDINO E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w San Giovanni Del Dosso, Włochy.

 3. GULVKANONEN

  Dania

  Firma GULVKANONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Ballerup, Dania.

 4. STRUYK VERWO INFRA

  Holandia

  Firma STRUYK VERWO INFRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane, posadzki klinkierowe, street furniture, płyty chodnikowe, i Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Oosterhout, Holandia.

 5. VIRAG SRL

  Włochy

  Firma VIRAG SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, podłoża z pcv, podłogi winylowe, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i drewniane wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Cernusco Sul Naviglio, Włochy.

 6. H.D.M.

  Belgia

  Firma H.D.M., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Pustaki stropowe, Pustaki stropowe, parkiet z laminatu, laminated flooring, i płyty drewniane. Ma siedzibę w Peer, Belgia.

 7. DE DONCKER

  Belgia

  Firma DE DONCKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Podłogi i posadzki przemysłowe, Podłogi i posadzki przemysłowe, Materiały Z BETONU, construction materials, i betonbeton. Ma siedzibę w Roosdaal, Belgia.

 8. NERVA

  Belgia

  Firma NERVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach transit, i floors manufacturers. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 9. EXPERT MARTEAU LDA

  Portugalia

  Firma EXPERT MARTEAU LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Ma siedzibę w Penafiel, Portugalia.

 10. TAYFLOR LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TAYFLOR LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stropy, podłogi - elementy prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach dywany. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo