• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stopy cyny

Wyniki dla

Stopy cyny - Import eksport

 1. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 2. GALVA-METALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GALVA-METALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Ma siedzibę w Rödermark, Niemcy.

 3. C:MET GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C:MET GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Blacha i taśma cynowa, Ołów i stopy ołowiu, cyna, Stopy cyny, biały metal, Blacha i taśma cynowa, pręty okrągłe z metalu, i ołów. Ma siedzibę w Wendelstein, Niemcy.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WESTFALENZINN J. JOST KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lutowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Stopy cyny, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Cynk i stopy cynku, Anodes, i lut miękki. Ma siedzibę w Sundern, Niemcy.

 5. FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL

  Polska

  Firma została założona w 2009 roku i jej głównym obszarem działalności w początkowych latach istnienia był handel złomem stalowym i metalami kolorowymi. Dziesięć lat funkcjonowania firmy Femoni w branży, pozwoliło na zdobycie odpowiedniego doświadczenia a także zdobycia zaufania wśród grona klientów. Przez ten czas firma dała się poznać jako uczciwy, rzetelny płatnik a także dostawca złomu do wielu polskich hut i odlewni. W miarę upływu czasu firma wyspecjalizowała się w pozyskiwaniu złomu metali rzadkich ze szczególnym uwzględnieniem złomów cyny i jej stopów, stali narzędziowych i węglików spiekanych. Firma zajmuje się skupem złomu metali takich jak: cyna i jej stopy, węgliki spiekane, stale szybkotnące, hss, stopy łożyskowe, stale żaroodporne, żarowytrzymałe i wysokoniklowe, żelazostopy, złom metali szlachetnych, wolfram, molibden, nikiel, tytan, tantal, wanad, niob. Gwarantujemy fachową wycenę i profesjonalną obsługę. Płacimy gotówką i przelewami z krótkimi terminami płatności. Posiadamy niezbędne pozwolenia na zbieranie, magazynowanie i transport złomu. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze z branży surowców wtórnych ale również klientów indywidualnych. Ze swojej strony możemy zapewnić długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnej współpracy i poszanowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży skupu złomu metali kolorowych i rzadkich otrzymasz fachową wycenę i pomoc w sprzedaży praktycznie każdego odpadu zawierającego pierwiastki rzadkie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FELDER GMBH LÖTTECHNIK

  Niemcy

  Firma FELDER GMBH od ponad 40 lat jest synonimem najwyższej klasy produktów. Od ponad 20 lat produkujemy opatentowany lut bezołowiowy Sn100Ni+ japońskiego wynalazcy Fuji-Electric, a od kilku lat również porównywalny SN100C - obecnie pod marką SN100-403C. Doskonałe dopasowanie naszego asortymentu i usług do potrzeb naszych klientów czyni nas idealnym partnerem w naszej specjalnej dziedzinie: rozwoju i produkcji lutów, past lutowniczych, topników do lutowania miękkiego i twardego, jak również anod i drutów lakierniczych. Asortyment produktów jest tak różnorodny jak obszary zastosowań. Po ostatniej rozbudowie hal produkcyjnych i magazynowych produkujemy obecnie na łącznej powierzchni 7000 m². W ciągu ostatnich dziesięcioleci staliśmy się innowacyjnym liderem rynku. Sukces ekonomiczny i stale rosnąca klientela utwierdzają nas w naszej pracy. Jako jeden z wiodących europejskich producentów lutów i topników nasze produkty podlegają oczywiście stałej kontroli jakości w naszym nowoczesnym laboratorium i spełniają wysokie standardy jakościowe zgodnie z wytycznymi ISO 9001: 2008. Również aspekty związane z ochroną środowiska są ściśle monitorowane i posiadają certyfikat ISO 14001: 2004. Od 2021 roku produkujemy nasze produkty CO2-neutralnie i wyłącznie przy użyciu ekoelektryków. Staranne doradztwo i specyficzne dla klienta rozwiązania problemów są dla nas czymś oczywistym.

 2. ESTAÑOS Y SOLDADURAS SENRA

  Hiszpania

  Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji stopów i oraz lutowaniu i zgrzewaniu, a także w wykonywaniu odpowiednich środków trawiących. Odlewnie.

 3. TAMURA ELSOLD GMBH

  Niemcy

  Firma TAMURA ELSOLD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Ma siedzibę w Ilsenburg, Niemcy.

 4. CRM SYNERGIES S.L

  Hiszpania

  Firma CRM SYNERGIES S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, cyna, Stopy spawalnicze, i Stopy cyny. Ma siedzibę w Las Ventas De Retamosa, Hiszpania.

 5. JÜRGEN ARMACK GMBH

  Niemcy

  Firma JÜRGEN ARMACK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Ma siedzibę w Norderstedt, Niemcy.

 1. STILTEN

  Belgia

  Firma STILTEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja wnętrz, artykuły z cyny, rzeźbiarstwo w brązie, i rzeźbiarstwo w cynie. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

 2. DS METALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DS METALS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Ma siedzibę w Wolverhampton, West Midlands, Zjednoczone Królestwo.

 1. CHEMET CHEMISCH-METALLURGISCHE INDUSTRIE-ERZEUGNISSE GMBH

  Niemcy

  Firma CHEMET CHEMISCH-METALLURGISCHE INDUSTRIE-ERZEUGNISSE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Staudt, Niemcy.

 2. LÖTMITTEL TECHNO SERVICE GMBH & CO KG

  Austria

  Firma LÖTMITTEL TECHNO SERVICE GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, Armatura sanitarna, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Ort Im Innkreis, Austria.

 3. GENA METALL GMBH

  Niemcy

  Firma GENA METALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Blacha i taśma z ołowiu, Ołów i stopy ołowiu, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Blacha i taśma z ołowiu. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 4. WEISSMETALL TIM DICKE

  Niemcy

  Firma WEISSMETALL TIM DICKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Stal stopowa, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, i Stopy cyny. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 5. ADL PROZESSTECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT

  Niemcy

  Firma ADL PROZESSTECHNIK UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Spawanie stali i metali, Lutowanie stali i metali, Armatura sanitarna, Obróbka cieplna stali i metali, Spawanie stali i metali, Lutowanie stali i metali, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Falkensee, Niemcy.

 6. BA-TI-LOY GESELLSCHAFT FÜR LÖTMITTELTECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma BA-TI-LOY GESELLSCHAFT FÜR LÖTMITTELTECHNIK MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, Armatura sanitarna, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Balve, Niemcy.

 7. MAIER SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma MAIER SYSTEME GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia przenośne zasilane, Armatura sanitarna, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Lutowanie - sprzęt i materiały, Narzędzia przenośne zasilane, Armatura sanitarna, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, i Lutowanie - sprzęt i materiały. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 8. A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Dietzenbach, Niemcy.

 1. NEVO GMBH

  Niemcy

  Firma NEVO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sanitarna, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Armatura sanitarna, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Ma siedzibę w Wolfratshausen, Niemcy.

 2. THERMOX PERFORMANCE MATERIALS GMBH

  Niemcy

  Firma THERMOX PERFORMANCE MATERIALS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Metale szlachetne i specjalne, Stopy cyny, Budownictwo przemysłowe, Aluminium i stopy aluminium, Metale szlachetne i specjalne, Stopy cyny, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 3. WULLSCHLEGER & CO AG

  Szwajcaria

  Firma WULLSCHLEGER & CO AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Metale szlachetne i specjalne, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, i Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Ma siedzibę w Thalwil, Szwajcaria.

 4. VOESTALPINE BÖHLER WELDING FONTARGEN GMBH

  Niemcy

  Firma VOESTALPINE BÖHLER WELDING FONTARGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Żywice, Stopy cyny, Lutowanie stali i metali, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Żywice. Ma siedzibę w Eisenberg, Niemcy.

 5. H. A. RAPOLD AG

  Szwajcaria

  Firma H. A. RAPOLD AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, Koła i rolki metalowe, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, i Koła i rolki metalowe. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 6. PELZER

  Niemcy

  Firma PELZER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Cyna i stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach Stopy cyny, Obróbka cieplna stali i metali, Narzędzia przenośne zasilane, Armatura sanitarna, Stopy cyny, Obróbka cieplna stali i metali, Narzędzia przenośne zasilane, i Armatura sanitarna. Ma siedzibę w Königsbach-Stein, Niemcy.

 7. DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI

  Szwajcaria

  Firma DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, Koła i rolki metalowe, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, i Koła i rolki metalowe. Ma siedzibę w Visp, Szwajcaria.

 8. BRAUMANDL ZINN

  Szwajcaria

  Firma BRAUMANDL ZINN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 9. ZINN-GRUBE AG

  Szwajcaria

  Firma ZINN-GRUBE AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, Koła i rolki metalowe, Cyna i stopy cyny, Stopy cyny, Koła i rolki, i Koła i rolki metalowe. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 10. SOLDADURAS FERDEX, S.A.

  Hiszpania

  Firma SOLDADURAS FERDEX, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stopy cyny. Jest również obecna w dziedzinach drut cynowy spawalniczy, i maszyny do wytrawiania metali. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo