• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stopy cyny

Wyniki dla

Stopy cyny - Import eksport

 1. GERWECK GMBH OBERFLÄCHENTECHNIK

  Niemcy

  Gerweck GmbH Oberflächentechnik jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie galwanicznej obróbki powierzchni oraz powlekania metali i metali lekkich. Udane połączenie galwanizacji taśmowej oraz indywidualnych części w połączeniu z wysoką jakością i zadowoleniem klienta zapewnia nam klientów z branży motoryzacyjnej, elektrycznej i medycznej. Towarzyszymy naszym klientom od wczesnych etapów realizacji nowych projektów na naszej prototypowni, zaprojektowanej zgodnie z najnowszą technologią, aż do produkcji seryjnej. Aby sprostać wymaganiom dynamicznych rynków, koncentrujemy się na rozwoju technologicznym urządzeń i na najnowszych metodach analizy. Oferujemy idealną koordynację i elastyczne dostosowanie systemów do Państwa produktów. Nasze planowanie produkcji jest kontrolowane przez nowoczesny system kontroli zakładu oraz system ERP wspierany przez SAP. Jest to pierwszy ważny krok dla naszej firmy w kontekście digitalizacji 4.0.

 2. JL GOSLAR GMBH

  Niemcy

  JL Goslar GmbH jest ekspertem w przetwarzaniu ołowiu, cyny i ich stopów w zakładzie produkcyjnym Goslar od ponad stu lat. Zaopatrujemy wymagających klientów z różnych dziedzin przemysłu i badań w pionierskie produkty i zapewniamy spersonalinowaną obsługę w naszych 3 obszarach biznesowych: ochrona przed promieniowaniem, inżynieria aparatury, anody - na całym świecie. Historia naszego sukcesu opiera się na naszej filozofii, którą bezkompromisowo wdrażamy. Łączymy to, co najlepsze w innowacyjnym duchu i poszanowaniu tradycji. Z nami jesteś IN SAFE HANDS. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, jeszcze bardziej bezpiecznych, wydajnych, ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska. Odważne nowatorskie podejście umożliwiło nam posiadanie dzisiaj ekskluzywnych technologii, dzięki którym jesteśmy poszukiwanymi partnerami w kraju i za granicą. Ludzie, którzy za tym stoją i wysoki poziom ich usług świadczonych codziennie w oparciu o najnowocześniejszą technologię i osobiste zaangażowanie i wiedzę, obsługują żywe rynki.

 3. FELDER GMBH LÖTTECHNIK

  Niemcy

  Firma FELDER GMBH od ponad 40 lat jest synonimem najwyższej klasy produktów. Od ponad 20 lat produkujemy opatentowany lut bezołowiowy Sn100Ni+ japońskiego wynalazcy Fuji-Electric, a od kilku lat również porównywalny SN100C - obecnie pod marką SN100-403C. Doskonałe dopasowanie naszego asortymentu i usług do potrzeb naszych klientów czyni nas idealnym partnerem w naszej specjalnej dziedzinie: rozwoju i produkcji lutów, past lutowniczych, topników do lutowania miękkiego i twardego, jak również anod i drutów lakierniczych. Asortyment produktów jest tak różnorodny jak obszary zastosowań. Po ostatniej rozbudowie hal produkcyjnych i magazynowych produkujemy obecnie na łącznej powierzchni 7000 m². W ciągu ostatnich dziesięcioleci staliśmy się innowacyjnym liderem rynku. Sukces ekonomiczny i stale rosnąca klientela utwierdzają nas w naszej pracy. Jako jeden z wiodących europejskich producentów lutów i topników nasze produkty podlegają oczywiście stałej kontroli jakości w naszym nowoczesnym laboratorium i spełniają wysokie standardy jakościowe zgodnie z wytycznymi ISO 9001: 2008. Również aspekty związane z ochroną środowiska są ściśle monitorowane i posiadają certyfikat ISO 14001: 2004. Od 2021 roku produkujemy nasze produkty CO2-neutralnie i wyłącznie przy użyciu ekoelektryków. Staranne doradztwo i specyficzne dla klienta rozwiązania problemów są dla nas czymś oczywistym.

 4. GALVA-METALL GMBH

  Niemcy

 5. C:MET GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Niemcy

 2. FEMONI PATRYCJUSZ RYGOL

  Polska

  Firma została założona w 2009 roku i jej głównym obszarem działalności w początkowych latach istnienia był handel złomem stalowym i metalami kolorowymi. Dziesięć lat funkcjonowania firmy Femoni w branży, pozwoliło na zdobycie odpowiedniego doświadczenia a także zdobycia zaufania wśród grona klientów. Przez ten czas firma dała się poznać jako uczciwy, rzetelny płatnik a także dostawca złomu do wielu polskich hut i odlewni. W miarę upływu czasu firma wyspecjalizowała się w pozyskiwaniu złomu metali rzadkich ze szczególnym uwzględnieniem złomów cyny i jej stopów, stali narzędziowych i węglików spiekanych. Firma zajmuje się skupem złomu metali takich jak: cyna i jej stopy, węgliki spiekane, stale szybkotnące, hss, stopy łożyskowe, stale żaroodporne, żarowytrzymałe i wysokoniklowe, żelazostopy, złom metali szlachetnych, wolfram, molibden, nikiel, tytan, tantal, wanad, niob. Gwarantujemy fachową wycenę i profesjonalną obsługę. Płacimy gotówką i przelewami z krótkimi terminami płatności. Posiadamy niezbędne pozwolenia na zbieranie, magazynowanie i transport złomu. Zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze z branży surowców wtórnych ale również klientów indywidualnych. Ze swojej strony możemy zapewnić długotrwałe relacje biznesowe oparte na wzajemnej współpracy i poszanowaniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży skupu złomu metali kolorowych i rzadkich otrzymasz fachową wycenę i pomoc w sprzedaży praktycznie każdego odpadu zawierającego pierwiastki rzadkie.

  Wszystkie wyroby na "stopy cyny"

 3. ESTAÑOS Y SOLDADURAS SENRA

  Hiszpania

  Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji stopów i oraz lutowaniu i zgrzewaniu, a także w wykonywaniu odpowiednich środków trawiących. Odlewnie.

 4. TAMURA ELSOLD GMBH

  Niemcy

 5. JÜRGEN ARMACK GMBH

  Niemcy

 1. DS METALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. STILTEN

  Belgia

 1. CRM SYNERGIES S.L

  Hiszpania

 2. VOESTALPINE BÖHLER WELDING FONTARGEN GMBH

  Niemcy

 3. SOLDADURAS FERDEX, S.A.

  Hiszpania

 4. HEAPS, ARNOLD & HEAPS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. FAVAMET S.R.L.

  Włochy

 6. BILIMSEL TEKNIK METAL YATAK VE MAKINA IMALAT SAN. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 7. SGAGGERO PIETRO S.N.C.

  Włochy

 8. DONGGUAN CITY WANXINLONG METAL MANUFACTURE CO.,LTD

  Chiny

 1. GUANGZHOU GROUP OF HAO BEAUTY APPARATUS EQUIPMENT FACTORY

  Chiny

 2. MBOLE ASSOCIATES COM LTD (MACOM)

  Kamerun

 3. RAF STAGNATURE S.N.C.

  Włochy

 4. DONG GUAN YOU ZE METAL PRODUCT CO.LTD

  Chiny

 5. LÖTMITTEL TECHNO SERVICE GMBH & CO KG

  Austria

 6. JIANGYIN HONGWIN PACKING MATERIAL SCIENCE AND TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

 7. LÖTTECHNIK24 HANS - JÜRGEN DIESING

  Niemcy

 8. ZINN-GRUBE AG

  Szwajcaria

 9. H. A. RAPOLD AG

  Szwajcaria

 10. HIG HANDEL MIT INDUSTRIEGÜTERN GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria