• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe

Wyniki dla

Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe - Import eksport

 1. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG - od ponad 50 lat Twój partner w zakresie powłok z szafiru i diamentu! Nasza różnorodna paleta produktów obejmuje następujące obszary: specjalne powłoki/diamenty do zastosowań przemysłowych (np. w budowie maszyn, manicure i pedicure, obróbce ceramiki i szkła, przetwórstwie tworzyw sztucznych, technice medycznej, przemyśle jubilerskim, poligraficznym). Oferujemy rozwiązania dla wielu różnych problemów w zakresie chwytania, przytrzymywania, szlifowania, mocowania, usuwania, zaokrąglania szczeciny, mocowania rur itp. Produkcja diamentowych instrumentów dentystycznych (szlifierki do zębów FG, laboratoryjne szlifierki HP, tarcze diamentowe itp.) oraz produkcja szafirowych pilników do paznokci. Nasze szafirowe pilniki do paznokci są wykonane ze stali sprężynowej i pokryte szafirami o różnej wielkości ziarna.

 2. DENTAG SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż chirurgicznych przyrządów dentystycznych. Certyfikat: UNI EN ISO 9001 - UNI CEI EN 46001. Utrzymująca się w czasie wysoka jakość umożliwiła i nadal umożliwia przedsiębiorstwu DenTag produkowanie narzędzi stomatologicznych i chirurgicznych na rzecz licznych przedsiębiorstw włoskich i zagranicznych, w dodatku wytwarzanych pod nazwą własną. Aby zapewnić lepszą widoczność i wiarygodność klientom bezpośrednim, przedsiębiorstwo stworzyło linię narzędzi o szczególnie gładkim uchwycie, sprzedawanym wyłącznie pod nazwą DenTag.

 3. SANITARIA DENTALWAREN GES.M.B.H.

  Austria

  Firma Sanitaria Dentalwaren GmbH, która powstała w 1936 roku jako generalny wykonawca dla branży medycznej, laboratoriów i stomatologii, wyspecjalizowała się z biegiem lat w handlu detalicznym produktami stomatologicznymi na terenie UE oraz pozostałych krajów europejskich. Główna siedziba firmy znajduje się w Wiedniu, jednak posiada również liczne oddziały w Europie Wschodniej (Chorwacja, Węgry, Słowenia, Słowacja, Serbia itd.), zajmując się od ponad 35 lat dystrybucją artykułów stomatologicznych. W 2013 roku grupa Sanitaria otworzyła nowy magazyn centralny w Zagrzebiu.

 4. CSK MED

  Polska

  CSK MED to sklep dentystyczny. Obs? ugujemy g? ównie gabinety stomatologiczne, zapewniaj? c im podstawowe narz? dzia i materia? y do pracy. W? ród naszych klientów zdarzaj? si? jednak tak? e prywatni konsumenci, którym zale? y na bardziej skutecznej ochronie swojego uz? bienia. W? ród oferowanych przez nas produktów najwi? cej znale? ? mo? na narz? dzi i akcesoriów potrzebnych w codziennej praktyce dentystycznej. Ró? nego rodzaju wiert? a, skalpele, szczypce, okulary, lustra, opatrunki czy r? kawiczki s? u? ywane niemal na bie? ? co. Do tego ? rodki konserwuj? ce aparatur? stomatologiczn? oraz bogaty przekrój materia? ów i ? rodków konserwuj? co-leczniczych, przygotowanych z my? l? o jamie ustnej. Specjalistyczne pasty z formu? ? Opalescence i ? ele wybielaj? ce do z? bów pomog? zwalcza? przebarwienia na szkliwie i utrzyma? efekt ? nie? nobia? ych z? bów przez d? ugi czas. Sklep dentystyczny CSK MED oferuje kilka form p? atno? ci za zakupy: przedp? ata, przelew, za pobraniem czy p? atno? ci elektroniczne. Równie? w kestii dostawy dajemy naszym klientom mo? liwo? ? wyboru najbardziej preferencyjnych opcji dla siebie.

 5. GRUPA ESHOP SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy stomatologicznym sklepem internetowym z ponad 6-letnim doświadczeniem w branży. Prowadzimy sprzedaż środków do dezynfekcji, materiałów stomatologicznych, artykułów jednorazowych i wielu innych produktów dentystycznych oraz specjalistycznych. Oferujemy także bogaty wybór produktów do codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Staramy się oferować możliwie niskie ceny przy zachowaniu wysokiej jakości usług. Produkty służące do ochrony przed zakażeniem ze strony pacjenta. Profesjonalne kombinezony ochronne, lekarskie fartuchy ochronne, medyczne maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe nitrylowe oraz lateksowe. Profesjonalne produkty do dezynfekcji oraz sterylizacji powierzchni, skóry, narzędzi medycznych oraz aparatury w gabinetach medycznych i stomatologicznych. Oferujemy tylko sprawdzone produkty renomowanych marek, takich jak Ecolab, Medilab, Medisept oraz innych wiodących producentów. Naszą ofertę produktów do dezynfekcji skóry oraz dezynfekcji powierzchni kierujemy nie tylko do gabinetów stomatologicznych, lecz także gabinetów lekarskich, przychodni, salonów piękności, salonów tatuażu, weterynarzy oraz indywidualnych osób. Wszędzie tam gdzie potrzebna jest profesjonalna dezynfekcja najwyższej jakości. Profesjonalne produkty jednorazowe dla zapewnienia ochrony osobistej. Ochrona osobista lekarza oraz pacjenta. Ręczniki, fartuchy ochronne, maseczki ochronne, rękawiczki, kubeczki, serwety i inne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DONAU TRADING CORP. SP. Z O.O.

  Polska

  Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą hurtowni stomatologicznej Donau Trading Corp. Obejmuje ona kompleksowe wyposażenie gabinetów i klinik stomatologicznych w wysokiej jakości materiały i narzędzia stomatologiczne. Wśród sprzedawanych przez nas instrumentów dentystycznych znajdują się m.in.: wiertła: diamentowe, z węglików spiekanych, stalowe, narzędzia endodontyczne: igły, miazgociągi, poszerzacze, sączki, upychacze, spreadery, pluggery, wkłady koronowo korzeniowe. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem renomowanej szwajcarskiej firmy Maillefer, która jest producentem szerokiej gamy niezbędnych, sprzedawanych pojedynczo lub w zestawach, instrumentów i akcesoriów stomatologicznych. W swojej ofercie posiadamy również znakomitej jakości narzędzia wspomagające i ułatwiające pracę stomatologa firmy KerrHawe, wśród nich znajdują się między innymi: pozycjonery do zdjęć poziomych, zdjęć skrzydłowo-zgryzowych techniką cyfrową oraz zdjęć RTG

 2. MARKU DENTAL

  Polska

  Marku Dental, to hurtownia i internetowy sklep stomatologiczny. Głównym celem naszego sklepu jest kompleksowe zaopatrzenie lekarzy stomatologów oraz techników dentystycznych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów hurtowych. Oferujemy najwyższej jakości, profesjonalne materiały, narzędzia oraz sprzęt dentystyczny i stomatologiczny. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wielu znanych, zagranicznych i polskich marek, takich jak francuska ITENA, włoska Medency, czy kanadyjska Beyes. Jako profesjonalna hurtownia farmaceutyczna oferujemy także szeroki asortyment leków oraz znieczuleń stosowanych w stomatologii. Co ważne, prowadzimy także działalność w zakresie organizacji szkoleń, konferencji naukowo - szkoleniowych oraz warsztatów dla lekarzy stomatologów. Stale rozszerzamy nasz asortyment i staramy się podnosić poziom naszych usług. Jeśli Twoja firma jest zainteresowana zakupem profesjonalnego sprzętu, bądź wzięcia udziału w szkoleniu, zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej!

 3. GEBISS.PL

  Polska

  Rzetelność, elastyczność i nowoczesne nastawienie na potrzeby Klienta, to główne atuty naszej firmy. Zdobyte prze nas doświadczenie pozwoliło nam poznać Państwa potrzeby i tym potrzebom wyjść naprzeciw. Jedną z naszych specjalności jest sterylizacja i autoklawy. Co za tym idzie, oferujemy Państwu materiały i urządzenia służące do procesów sterylizacji w Waszych gabinetach.

 4. DENTAL WHITE

  Polska

  Centrum stomatologii zaawansowanej ‒ Dental White, zlokalizowane jest w Warszawie. W wymienionej klinice pacjenci mogą skorzystać z pomocy specjalistów z wielu dziedzin ‒ zarówno stomatologa, stamatologa dziecięcego, jak i ortodonty, protetyka, implantologa czy periodontologa. Lekarze przeprowadzają dokładną diagnozę stanu uzębienia pacjenta, wykonują niezbędne badania i opracowują plan leczenia, który prowadzi do zdrowego, śnieżnobiałego uśmiechu.

 5. GC FRANCE

  Francja

  Firma GC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały dentystyczne, Aparaty i sprzęt dentystyczny, Dentystyczne artykuły zaopatrzeniowe, Materiały dentystyczne, Aparaty i sprzęt dentystyczny, produkty dentystyczne, i Dentystyczne artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Sucy-En-Brie, Francja.

 1. EUROSIMA SHOP SRLS

  Włochy

  Firma EUROSIMA SHOP SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały dentystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, maski jednorazowego użytku, i okulary przeciwodblaskowe. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. MHC TECHNOLOGY

  Francja

  Firma MHC TECHNOLOGY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i kadzie ultradźwiękowe. Ma siedzibę w La Gaude, Francja.

 1. DAM GROUP - FRESISSIMA

  Włochy

  Firma DAM GROUP - FRESISSIMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dentystyczny sprzęt i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Franchising handlowy, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Franchising handlowy, Kontrakt franchisingu, i doradztwo w dziedzinie rozpoczęcia działalności. Ma siedzibę w Avigliana, Włochy.

 2. VITACON AS

  Norwegia

  Firma VITACON AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Ma siedzibę w Trondheim, Norwegia.

 3. TECHNIQUE DENTAIRE LUXEMBOURGEOISE

  Luksemburg

  Firma TECHNIQUE DENTAIRE LUXEMBOURGEOISE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Lecznictwo stomatologiczne - preparaty podstawowe i dodatkowe. Jest również obecna w dziedzinach Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Aparaty i sprzęt dentystyczny, Narzędzia dentystyczne, Materiały dentystyczne, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Aparaty i sprzęt dentystyczny, Narzędzia dentystyczne, i Materiały dentystyczne. Ma siedzibę w Doncols, Luksemburg.

 4. EUROS

  Francja

  Firma EUROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w La Ciotat, Francja.

 5. MECHATRONIC AG

  Niemcy

  Firma MECHATRONIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Darmstadt, Niemcy.

 6. SIA SVENATA

  Łotwa

  Firma SIA SVENATA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 7. ESTETIC DENT SKLEP - ARTYKUŁY DO HIGIENY JAMY USTNEJ

  Polska

  Firma ESTETIC DENT SKLEP - ARTYKUŁY DO HIGIENY JAMY USTNEJ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Tomaszów Lubelski, Polska.

 8. ALAN & CO

  Belgia

  Firma ALAN & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Verviers, Belgia.

 1. ETHICON SÀRL

  Szwajcaria

  Firma ETHICON SÀRL, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Neuchâtel, Szwajcaria.

 2. DENTAL ZENTRUM SUHL - DR. STADE & KOLLEGEN

  Niemcy

  Firma DENTAL ZENTRUM SUHL - DR. STADE & KOLLEGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach chirurgia twarzowo-szczękowa. Ma siedzibę w Suhl, Niemcy.

 3. ORTHO-CLINICAL DIAGNOSTICS GMBH

  Niemcy

  Firma ORTHO-CLINICAL DIAGNOSTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Neckargemünd, Niemcy.

 4. ORTHOGESE

  Belgia

  Firma ORTHOGESE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. ZAHNARZT-PRAXIS DR. CLAUDIO MARINELLO

  Niemcy

  Firma ZAHNARZT-PRAXIS DR. CLAUDIO MARINELLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach implanty dentystyczne. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 6. MTG MEDIZINISCH, TECHNISCHE GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MTG MEDIZINISCH, TECHNISCHE GERÄTEBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy. Ma siedzibę w Sulzbach, Niemcy.

 7. SCHWA MEDICO FRANCE SARL

  Francja

  Firma SCHWA MEDICO FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, i Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Rouffach, Francja.

 8. ST. VINCENT SMILE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ST. VINCENT SMILE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 9. GKE GMBH

  Niemcy

  Firma GKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Medyczno-chirurgiczna aparatura i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, Medyczno-chirurgiczne narzędzia, Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe, Dentystyczny sprzęt i instrumenty, Medycyna i chirurgia - artykuły i dostawy, i Medyczno-chirurgiczne narzędzia. Ma siedzibę w Waldems, Niemcy.

 10. BRILLIANT BRANDS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRILLIANT BRANDS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Hants, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe - Import eksport

Liczba wyników

2486 Przedsiębiorstwa