• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stolarnie - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Stolarnie - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Paul OTT GesmbH jest firmą rodzinną z wieloletnim know-how w dziedzinie budowy maszyn. Opracowujemy i wykonujemy specjalne maszyny do obróbki drewna. W obu zakładach w Lambach prowadzone są prace począwszy od konstrukcji stalowej po montaż i końcową instalację. OTT oznacza precyzyjne rozwiązania w zakresie oklejania krawędzi. Klientami są stolarze i przemysł meblarski, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z wiodących producentów najwyższej jakości maszyn do oklein do krawędzi.

 2. SCHÊNE

  Belgia

  Firma SCHÊNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Szlifierki do drewna, Stolarnie - maszyny i sprzęt, i Maszyny do drewna. Ma siedzibę w Chaineux, Belgia.

 3. ATELIER LES GAILLETTES

  Belgia

  Firma ATELIER LES GAILLETTES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Stolarnie - maszyny i sprzęt, Welding, łączenie metali, wyposażenie zewnętrzne, stolarka, Interior fittings, budka i altana ogrodowa do samodzielnego zmontowania, Drewniane domki, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 4. P.P.H.U. LIGNUM PRZEMYSŁAW KRETOWICZ

  Polska

  Dotychczasowy rozwój firmy LIGNUM jest możliwy dzięki dobremu zespołowi fachowców, którzy sukces osobisty wiążą z sukcesem firmy. Jesteśmy zadowoleni z naszych dotychczasowych dokonań. Wiemy jednak, że stać nas na więcej i dołożymy usilnych starań do powiększenia naszej oferty spełniającej oczekiwania rynku. Zrobimy wszystko, aby nasi Klienci kojarzyli firmę LIGNUM z nowoczesnością rozwiązań i jakością usług.Nasza oferta uwzględnia: • sprzedaż maszyn stolarskich oraz tartacznych nowych i używanych, • projektowanie i produkcję głowic wiertarskich, • serwis zakupionych maszyn, • przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle drzewnym.

 5. STOLARNIA WOMA

  Polska

  Stolarnia Woma to profesjonalny zakład stolarski, który rozpoczął swoją działalność w roku 2004 skupiając się na imporcie i eksporcie wysokiej jakości drewna. Ogromne zapotrzebowanie rynkowe sprawiło, że nasza firma postanowiła poszerzyć profil swojej działalności dzięki czemu zostaliśmy cenionym w regionie zakładem stolarskim, który nieustannie zaopatrza swoich Klientów produktami i usługami najwyższej jakości. Nasza stolarnia posiada na swoim koncie setki wykonanych realizacji dla dużych i małych firm, jak i również osób indywidualnych. W naszej ofercie znajda Państwo między innymi: drewniane schody, podłogi dębowe, drzwi wewnętrzne/ zewnętrzne, balustrady, kliny rozporowe do podobrazi, przekładki drewniane przeciwpożarowe, lamele dębowe, stoły, blaty, parapety, klejonki D4, różnego rodzaju klejonki i wyroby drewniane, sprzedaż lameli piłowanych o grubości od 3mm do 10mm, pochwyty (fi 60, 50, 40, oraz każdy dowolny kształt), cięcie różnego rodzaju desek na mini traku od 1, 5mm do 10mm oraz wiele innych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem stolarskim Woma.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RAMIA S.R.O.

  Republika Czeska

  RAMIA s.r.o. to czeska firma rodzinna produkująca meble oraz stolarkę z drewna masywnego. Specjalizujemy się w ławach stolarskich oraz stołach do pracy. Produkujemy zarówno tradycyjne ławy ciesielskie jak nowoczesne ławy dla profesjonalistów oraz pasjonatów majsterkowania, a także ławki dla dzieci przystosowane do łatwego dostosowania. Nasze stoły stolarskie i ciesielskie są używane przez stolarzy, snycerów, hobbystów amatorów oraz szkoły i centra szkoleniowe.

 2. COMPENSATI SU MISURA FAI DA TE

  Włochy

  Firma Compensati Su Misura Fai da Te, znajdująca się w Taranto, jest idealnym miejscem, by znaleźć dobrej jakości drewno i uzyskać porad doświadczonego personelu, gotowego do udzielenia Państwu profesjonalnych porad i towarzyszenia Państwu w zakupach. Oferujemy różne produkty: cięcie, drewniane blaty robocze, altany, drewno listwowe, sklejka, artykuły do majsterkowania, kleje, płoty, drobnica żelazna budowlana i wysokiej jakości lakiery.

 3. POUWELS MB TECHNOLOGY

  Belgia

 4. MBM METALWORK LTD

  Bułgaria

 5. ECMA CONCEPT

  Francja

 1. VACUUM-CNC

  Hiszpania

 2. KAZI TANI

  Francja

 1. TECAUMA

  Francja

 2. SÜMA GMBH

  Niemcy

 3. AMELIA HOME

  Francja

 4. SOCOMEC S.R.L.

  Włochy

 5. NOUVEAUX DOCKS

  Francja

 6. OUVÉO

  Francja

 7. TIMMERBEDRIJF GROENER

  Holandia

 8. CUTWRIGHTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. SARL EXPLOITATION NORALU

  Francja

 2. VAUGEOIS MACHINE A BOIS

  Francja

 3. UM&BAU GMBH

  Szwajcaria

 4. VERGA ERCOLE DI ROBERTO VERGA & C. SAS

  Włochy

 5. ROSSI FRATELLI DI ROSSI RUGGERO & C. S.N.C.

  Włochy

 6. VON PERBANDT HOLZBAUTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. TØMRERFIRMAET MORTEN BUSK BYG APS

  Dania

 8. SPÆTTEN TØMRER & SNEDKER

  Dania

 9. TØMRERMESTER CHRISTIAN SKIVEREN

  Dania

 10. FLORIN CHELEA S.A

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stolarnie - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 704 Przedsiębiorstwa