• europages
  • >
  • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
  • >
  • stolarnie - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Stolarnie - maszyny i sprzęt - Import eksport

  1. PAUL OTT GMBH

    Austria

    Verified by europages badge

    Paul OTT GesmbH jest firmą rodzinną z wieloletnim know-how w dziedzinie budowy maszyn. Opracowujemy i wykonujemy specjalne maszyny do obróbki drewna. W obu zakładach w Lambach prowadzone są prace począwszy od konstrukcji stalowej po montaż i końcową instalację. OTT oznacza precyzyjne rozwiązania w zakresie oklejania krawędzi. Klientami są stolarze i przemysł meblarski, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z wiodących producentów najwyższej jakości maszyn do oklein do krawędzi.

  2. SCHÊNE

    Belgia

    Verified by europages badge

    Firma SCHÊNE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Szlifierki do drewna, Stolarnie - maszyny i sprzęt, i Maszyny do drewna. Ma siedzibę w Chaineux, Belgia.

  3. ATELIER LES GAILLETTES

    Belgia

    Verified by europages badge

    Firma ATELIER LES GAILLETTES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta. Jest również obecna w dziedzinach Stolarnie - maszyny i sprzęt, łączenie metali, wyposażenie zewnętrzne, Interior fittings, budka i altana ogrodowa do samodzielnego zmontowania, Drewniane domki, Przetwórstwo spożywcze, etykietowanie, i urządzenia do łączenia razem opakowań. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

  4. P.P.H.U. LIGNUM PRZEMYSŁAW KRETOWICZ

    Polska

    Dotychczasowy rozwój firmy LIGNUM jest możliwy dzięki dobremu zespołowi fachowców, którzy sukces osobisty wiążą z sukcesem firmy. Jesteśmy zadowoleni z naszych dotychczasowych dokonań. Wiemy jednak, że stać nas na więcej i dołożymy usilnych starań do powiększenia naszej oferty spełniającej oczekiwania rynku. Zrobimy wszystko, aby nasi Klienci kojarzyli firmę LIGNUM z nowoczesnością rozwiązań i jakością usług.Nasza oferta uwzględnia: • sprzedaż maszyn stolarskich oraz tartacznych nowych i używanych, • projektowanie i produkcję głowic wiertarskich, • serwis zakupionych maszyn, • przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle drzewnym.

  5. STOLARNIA WOMA

    Polska

    Stolarnia Woma to profesjonalny zakład stolarski, który rozpoczął swoją działalność w roku 2004 skupiając się na imporcie i eksporcie wysokiej jakości drewna. Ogromne zapotrzebowanie rynkowe sprawiło, że nasza firma postanowiła poszerzyć profil swojej działalności dzięki czemu zostaliśmy cenionym w regionie zakładem stolarskim, który nieustannie zaopatrza swoich Klientów produktami i usługami najwyższej jakości. Nasza stolarnia posiada na swoim koncie setki wykonanych realizacji dla dużych i małych firm, jak i również osób indywidualnych. W naszej ofercie znajda Państwo między innymi: drewniane schody, podłogi dębowe, drzwi wewnętrzne/ zewnętrzne, balustrady, kliny rozporowe do podobrazi, przekładki drewniane przeciwpożarowe, lamele dębowe, stoły, blaty, parapety, klejonki D4, różnego rodzaju klejonki i wyroby drewniane, sprzedaż lameli piłowanych o grubości od 3mm do 10mm, pochwyty (fi 60, 50, 40, oraz każdy dowolny kształt), cięcie różnego rodzaju desek na mini traku od 1, 5mm do 10mm oraz wiele innych usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem stolarskim Woma.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
  1. RAMIA S.R.O.

    Republika Czeska

    RAMIA s.r.o. to czeska firma rodzinna produkująca meble oraz stolarkę z drewna masywnego. Specjalizujemy się w ławach stolarskich oraz stołach do pracy. Produkujemy zarówno tradycyjne ławy ciesielskie jak nowoczesne ławy dla profesjonalistów oraz pasjonatów majsterkowania, a także ławki dla dzieci przystosowane do łatwego dostosowania. Nasze stoły stolarskie i ciesielskie są używane przez stolarzy, snycerów, hobbystów amatorów oraz szkoły i centra szkoleniowe.

  2. COMPENSATI SU MISURA FAI DA TE

    Włochy

    Firma Compensati Su Misura Fai da Te, znajdująca się w Taranto, jest idealnym miejscem, by znaleźć dobrej jakości drewno i uzyskać porad doświadczonego personelu, gotowego do udzielenia Państwu profesjonalnych porad i towarzyszenia Państwu w zakupach. Oferujemy różne produkty: cięcie, drewniane blaty robocze, altany, drewno listwowe, sklejka, artykuły do majsterkowania, kleje, płoty, drobnica żelazna budowlana i wysokiej jakości lakiery.

  3. MBM METALWORK JSC

    Bułgaria

    Firma MBM METALWORK JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Ruse, Bułgaria.

  4. POUWELS MB TECHNOLOGY

    Belgia

    Firma POUWELS MB TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Stolarnie - maszyny i sprzęt, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Staircase router, Manual router, i Ruter CNC. Ma siedzibę w Thimister-B, Belgia.

  5. ECMA CONCEPT

    Francja

    Firma ECMA CONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Ancenis, Francja.

  1. KAZI TANI

    Francja

    Firma KAZI TANI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Import-eksport obrabiarek, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Import-eksport obrabiarek, Stolarka aluminiowa - maszyny i materiały, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Nevers, Francja.

  2. VACUUM-CNC

    Hiszpania

    Firma VACUUM-CNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach maszyny sterowane numerycznie, elementy do systemów próżniowych, i Odpowietrznik. Ma siedzibę w Alcorcón, Hiszpania.

  1. TECAUMA

    Francja

    Firma TECAUMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Board Storage, automatyczne systemy składowania, roboty przemysłowe, i roboty do załadunku i rozładunku. Ma siedzibę w Les Essarts, Francja.

  2. SÜMA GMBH

    Niemcy

    Firma SÜMA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do obróbki drewna. Ma siedzibę w Ottersweier, Niemcy.

  3. NOUVEAUX DOCKS

    Francja

    Firma NOUVEAUX DOCKS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich, Stolarnie - maszyny i sprzęt, i systemy izolacyjne. Ma siedzibę w Gerardmer, Francja.

  4. OUVÉO

    Francja

    Firma OUVÉO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice zwijane, Okiennice skrzydłowe, window manufacturing plant, Okiennice zwijane, Okiennice skrzydłowe, i drzwi i okna. Ma siedzibę w St Médard De Guizières, Francja.

  5. HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH

    Niemcy

    Firma HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Z aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ciesielskie i stolarskie, Dekarstwo, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Roboty ciesielskie i stolarskie, Dekarstwo, i Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

  6. AMELIA HOME

    Francja

    Firma AMELIA HOME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, Wyroby kowalskie, pergole, aluminium casting, i Stolarka aluminiowa. Ma siedzibę w Wassy, Francja.

  7. CUTWRIGHTS LTD

    Zjednoczone Królestwo

    Firma CUTWRIGHTS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Hanworth, Zjednoczone Królestwo.

  8. VAUGEOIS MACHINE A BOIS

    Francja

    Firma VAUGEOIS MACHINE A BOIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bonchamps-Les-Laval, Francja.

  1. VERGA ERCOLE DI ROBERTO VERGA & C. SAS

    Włochy

    Firma VERGA ERCOLE DI ROBERTO VERGA & C. SAS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach  Maszyny używane, kupno i sprzedaż. Ma siedzibę w Cantu', Włochy.

  2. UM&BAU GMBH

    Szwajcaria

    Firma UM&BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

  3. OLIVIER PINOT MENUISERIE

    Francja

    Firma OLIVIER PINOT MENUISERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Zamki, zasuwy i klucze, Stolarnie - maszyny i sprzęt, okna, i weranda. Ma siedzibę w Port-Sur-Saone, Francja.

  4. SOCOMEC S.R.L.

    Włochy

    Firma SOCOMEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach piła tarczowa, piły taśmowe, szlifierki, i heble do drewna. Ma siedzibę w Torriana, Włochy.

  5. SARL EXPLOITATION NORALU

    Francja

    Firma SARL EXPLOITATION NORALU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Stolarnie - maszyny i sprzęt, Zamki, zasuwy i klucze, Stolarnie - maszyny i sprzęt, i Zamki, zasuwy i klucze. Ma siedzibę w Bruyères-Et-Montbérault, Francja.

  6. TIMMERBEDRIJF GROENER

    Holandia

    Firma TIMMERBEDRIJF GROENER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ciesielskie i stolarskie, stolarz, stolarka, Roboty ciesielskie i stolarskie, i prace stolarskie. Ma siedzibę w De Lutte, Holandia.

  7. TØMRERFIRMAET MORTEN BUSK BYG APS

    Dania

    Firma TØMRERFIRMAET MORTEN BUSK BYG APS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Viborg, Dania.

  8. C2R

    Francja

    Firma C2R, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Okiennice, Okiennice, bramy garażowe, żaluzje aluminiowe, i okiennice. Ma siedzibę w Miramont De Guyenne, Francja.

  9. FLORIN CHELEA S.A

    Belgia

    Firma FLORIN CHELEA S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ciesielskie i stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Okna z PCV, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Stolarnie - maszyny i sprzęt, Okna aluminiowe, Okna z PCV, Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne, Stolarnie - maszyny i sprzęt, i Okna aluminiowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

  10. FSM MAKINE GRUP IÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI

    Turcja

    Firma FSM MAKINE GRUP IÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

  • Tylko odpowiedni dostawcy
  • Zgodność z zasadami ochrony danych
  • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stolarnie - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 459 Przedsiębiorstwa