• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż

Wyniki dla

Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż - Import eksport

 1. EXPODESIGN SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 2. LTM LICHT- TON- MEDIENTECHNIK INH. JÜRGEN SCHERLE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. STANTECH

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. INTERFIERE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. FREE SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. H&SYNOWIE ZBIGNIEW WYCHOWAŁEK

  Polska

  H&Synowie to rodzinna firma, która od ponad 20 lat specjalizuje się w wyrobach z metalu, między innymi w produkcji stolików metalowych. Dbamy o każdy szczegół wykonywanych prac, począwszy od zamówienia aż po gotowy, spakowany produkt. Firma powstała 1998 roku, została założona przez Henryka Wychowałka i jego syna Zbigniewa, który od 2010 roku jest właścicielem działalności. Wszystko zaczęło się od Henryka Wychowałka i jego miłości do kowalstwa artystycznego. Był on twórcą niepowtarzalnych prac, jego specjalnością były: ogrodzenia, balustrady, konsole, lampy, kwietniki, świeczniki i pergole. Dziś tradycję rodzinną kontynuuje syn – Zbigniew Wychowałek. Rozszerzył on działalność w kierunku metaloplastyki – nowoczesnego spojrzenia na kowalstwo. Wykonujemy stoliki metalowe: kawowe, ekspozycyjne, loftowe, industrialne. Nasze prace powstają głównie ze stali tzw. czarnej. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i staramy się, aby nasze stoliki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ekipa H&Synowie to doświadczeni spawacze i ślusarze oraz specjaliści od zamówień i kontaktów z klientami.Posiadamy wieloletnie doświadczenie.Wykonujemy zamówienia indywidualne wg projektu klienta. Nie boimy się nowych wyzwań. Stoliki świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych aranżacjach domów, jak i w trakcie prezentacji, w ośrodkach kultury, muzeach, galeriach sztuki, galeriach handlowych czy hotelach.Współpracujemy z klientami z Polski i Europy.

 2. VISU

  Belgia

  VISU jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Brukseli, wyspecjalizowanym w komunikacji wizualnej, między innymi w projektowaniu i tworzeniu stoisk wystawowych, od ponad 30 lat. Realizujemy stoiska na specjalne zamówienie lub modułowe i oferujemy stoiska wędrowne, takie jak stoisko parasolowe pop up lub roll up. Bez względu na to czy stoiska są drewniane, ze stolarką na specjalne zamówienie, czy też modułowe, zgodnie z życzeniem klienta, ze strukturą aluminiową, możemy łączyć systemy, by dostosować się do Twojego budżetu i do Twoich życzeń. Nasz zespół, składający się z architektów i rzemieślników, oddaje swoją kreatywność do Twojej dyspozycji, aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zadaniem VISU jest zwiększenie Twojej widoczności, by przyczynić się do Twojego sukcesu. VISU wyróżnia się reaktywnością i wspiera Cię od A do Z w Twoim projekcie, od kreacji po montaż poprzez produkcję, składanie, wykonywanie napisów w naszych pracowniach, a także transport. Ponadto, VISU jest do dyspozycji, szczególnie w okresie wystaw, odnośnie zarządzania Twoim stoiskiem i utrzymania go, w tym czyszczenia, ewentualnych napraw, pomocy podczas wydarzeń, itp. Mamy dziś wielu klientów na całym świecie, między innymi DUCATI, NESTLE, czy też OMAN. Przedsiębiorstwo VISU potrafiło dostosować się do zmian w branży i zaoferować oryginalne i współczesne produkty, pozostając przy tym konkurencyjnym. Skontaktuj się z nami bez wahania celem uzyskania dodatkowych informacji!

 3. PIXEL SRL

  Włochy

  Wyposażenie obszarów handlowych, sklepów, salonów wystawowych, miejsc publicznych, stoisk na targi branżowe. Rozwiązania reklamowe w dużym i małym formacie. Realizacja prototypów włącznie z egzemplarzem jedynym. Etykietki małych rozmiarów lub naklejki max, bądź gigantyczne fotografie. Dzięki technologii naszych maszyn produkcyjnych, spełniamy wszelkie wymagania. Rozwiązania w zakresie aranżacji i wyposażenia przestrzeni firmowej, recepcji i sal przyjęc, sklepów i punktów sprzedaży, obiektów opieki zdrowotnej, miejsc publicznych, obszarów rezydencyjnych.

 4. ITECO SERVICE KRZYSZTOF TUSZEWSKI

  Polska

  Od 1992 roku reprezentujemy na rynku polskim szwedzką firmę Mark Bric Display AB, niekwestionowanego światowego lidera w branży. Oferujemy wszystkie produkty tej firmy. Najwyższa jakość, szwedzkie wzornictwo i niekwestionowana wieloletnia gwarancja to ich klucze do sukcesu. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy z firmami z całej Polski, zarówno Klientami finalnymi jak i wszystkimi Agencjami Reklamowymi.Naszą misją jest wspieranie wizerunku Klientów poprzez dostarczanie markowych systemów wystawienniczych charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania i niepowtarzalnym wzornictwem.

 5. IDEAEXPO.MTP

  Polska

  IDEAEXPO.MTP specjalizuje się w projektowaniu, montażu, transporcie oraz obsłudze stoisk targowych. Firma oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań specjalnie dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i do branży, w jakiej działa jego firma. Bierzemy także pod uwagę dostępną powierzchnię, możliwości finansowe danej firmy oraz rodzaj targów. Klienci mogą liczyć na specjalistyczną pomoc w zakresie doboru odpowiedniego projektu stoiska, jego transportu oraz montażu na miejscu. IDEAEXPO.MTP służy także pomocą przy obsłudze logistycznej stoiska podczas trwania targów, montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, wyposażeniu stoiska w sprzęt audio-video oraz IT czy jego oprawę graficzną.

 1. COM2COM

  Belgia

  Synergia naszego kreatywnego działu, duże środki techniczne i know-how połączone w naszym przedsiębiorstwie stanowią gwarancję wysokiej jakości. Wykonanie stoiska, zarówno w Belgii, jak i we wszystkich krajach Europy, pozwala nam umieścić Twoje przedsiębiorstwo na piedestale. Dzięki intelektualnej platformie, leżącej u podstaw każdego projektu, i długiemu doświadczeniu, oferujemy Ci "rzeczywistą wartość dodaną kompetencji".

 2. EXPO INTERNATIONAL DI DAMASO DAVIDE

  Włochy

  Expo International realizuje następujące usługi: Projektowanie, konstrukcja i wyposażanie, wynajem i sprzedaż stoisk targowych na targi na całym świecie. Ponad 30 lat doświadczenia w sektorze pozwalają Expo International zagwarantawać znalezienie rozwiązania każdego problemu związanego z targami i zapewnić stoisko odpowiadające wizerunkowi waszej firmy.

 3. STANDECOR

  Hiszpania

  PROJEKTOWANIE STOISK, PRODUKCJA STOISK NA SALONY, MONTAŻ STOISK NA WYSTAWACH I SALONACH: Projektowanie stoisk, montaż stoisk na wystawach i salonach. W STANDECOR, zapewniamy utworzenie, a także montaż stoisk na salonach i wystawach. Ponadto, jesteśmy konstruktorami stoisk na salony, zapewniamy utworzenie i produkcję stoisk. Specjalizujemy się w stoiskach na salony. Naszą główną działalnością jest projektowanie, konstruowanie i montaż projektów w ramach architektury efemerycznej.

 4. IN FIERI SRL

  Włochy

 5. GALLIOTTA DESIGN LDA

  Portugalia

 6. MATTDESIGN

  Portugalia

 7. NEOSYSTEM

  Zjednoczone Królestwo

 8. SOLUTION EXPOSITION

  Francja

 9. GM PRODUCTIONS

  Belgia

 10. BRILHA EMPRESA DE IDEIAS LDA

  Portugalia

 1. BAÑULS CARPINTEROS

  Hiszpania

 2. QUADRO MESSEBAU & DESIGN GMBH

  Niemcy

 3. STANDEXPO

  Portugalia

 4. EGOVISION GMBH

  Niemcy

 5. EURL THIERRY PUPIER

  Francja

 6. ITA.PRO.SRL

  Włochy

 7. DIPER EXHIBITIONS

  Kolumbia

 8. PIXIS - DIGITAL PRINTING & DISPLAYS

  Belgia

 9. IMA INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

 10. VISSUAL GROUP

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż - Import eksport

Liczba wyników

825 przedsiębiorstwa