• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stocznie - remonty i konserwacja statków

Wyniki dla

Stocznie - remonty i konserwacja statków - Import eksport

 1. DELPHIA YACHTS KOT SP.J.

  Polska

  Po 25 latach nieustannego rozwoju oraz wyprodukowaniu ponad 20 000 jachtów żaglowych i motorowych, marka Delphia jest rozpoznawalna wśród żeglarzy na całym świecie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Jesteśmy największym producentem jachtów żaglowych w Polsce. Oferujemy łodzie żaglowe o długościach od 7 do 15 metrów oraz jachty motorowe typu Nautika. Nasza stocznia jachtowa ulokowana jest w Olecku, niedużym mieście z bogatymi tradycjami żeglarskimi, położonym w północno-wschodniej Polsce. Obok produkcji jachtów żaglowych i motorowych firma świadczy usługi frezowania na 5-osiowym centrum obróbczym CNC. Frezowanie odbywa się na materiałach kompozytowych, tworzywach sztucznych, wzmocnionym plastiku lub drewnie. Nasza stocznia realizuje zamówienia m.in. dla przemysłu jachtowego, lotniczego i kolejowego. Budowa jachtu to kompleksowy proces wymagający specjalistycznej wiedzy technicznej. Łączymy taką wiedzę z doświadczeniem i zaawansowaną technologią, tworząc łodzie najwyższej klasy. Wśród właścicieli jachtów Delphia odnajdziemy prawdziwych pasjonatów. Niektórzy z nich żeglują na pokładzie swoich łodzi dookoła świata lub poszukują wspaniałych widoków wśród raf koralowych. Inni podziwiają piękne porty i miasta Morza Śródziemnego. Są też tacy, którzy w poszukiwaniu przygody wyruszają na Bałtyk lub Morze Północne. Żeglarska przygoda, przyjaźń, duma z perfekcyjnego jachtu – to właśnie świat Delphia Yachts, do którego serdecznie Państwa zapraszamy.

 2. STEEL WORLD

  Polska

  STEEL WORLD jest znanym zarówno na rynku polskim, jak i europejskim partnerem w pracach związanych z przemysłem stoczniowym i ciężkim. Właściciel firmy prowadzi działalność w branży stoczniowej od 1996 roku, natomiast od 2013 roku firma funkcjonuje pod nazwą STEEL WORLD. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze szeroko pojętej branży stoczniowej oraz realizacji projektów w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych i aluminiowych, spawania przemysłowego, remontów i budowy statków. Posiadamy duże doświadczenie w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych pracowników do wszelkich prac w przemyśle ciężkim i okrętowym tj. spawaczy, rurarzy, monterów, ślusarzy. W swojej działalności kierujemy się zasadą, że największym atutem firmy jest kapitał ludzki w postaci doświadczonych fachowców wykonujących swoje zadania z profesjonalizmem dla satysfakcji i zadowolenia klientów. W związku z ciągłym rozwojem STEEL WORLD poszukuje nowych kontrahentów - firmy zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów współpracy.

 3. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  Włochy

  Założona w 1960 roku w Clusane, na brzegu jeziora Iseo, firma Bellini Nautica posiada nowoczesną strukturę i awangardową stocznię. Jej historia, trwająca od ponad 50 lat, sprawiła, że firma jest prestiżowym przedsiębiorstwem na czele branży żeglarskiej. Firma oferuje pełną gamę usług: Od konserwacji do remontu, poprzez pomoc techniczną udzielaną przez uprawniony warsztat wewnętrzny, zaopatrywanie, lakierowanie i jeszcze wiele innych !

 4. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

 5. NAVITECH MARITIME AND OFFSHORE SERVICES

  Polska

  Konstrukcje stalowe dla przemysłu morskiego i offshoreOdnowienie stalowych i rurNaprawa instalacji elektrycznychME / AE naprawy i remontyprace ciesielskieprace konserwacyjne

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI

  Włochy

 2. TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR

  Turcja

 3. GENERAL TANK CLEANING

  Belgia

 4. AUDAX MARINA

  Hiszpania

 5. DE KOOIMAN GROEP

  Holandia

 1. MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O.

  Chorwacja

 2. KYIV SHIPBUILDING AND SHIP-REPAIR PLANT, JSC

  Ukraina

 3. ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

 4. APPROVVIGIONAMENTI INDUSTRIALI SAS

  Włochy

 5. ROUMANIE INTERIM

  Rumunia

 6. TAURUS MARINE

  Turcja

 7. MARINE CRANES LTD.

  Rosja

 8. SERNAUTA

  Portugalia

 9. GARDEC

  Belgia

 10. AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP

  Holandia

 1. NAUTIC CLASSIC PFRIEM

  Niemcy

 2. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

 3. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalia

 4. NAVALSTEEL SRL

  Włochy

 5. CARRON MARINE

  Belgia

 6. RUDOLF FÜRST

  Szwajcaria

 7. KAYSER-BOOTSBAU-SACHSEN GMBH

  Niemcy

 8. COMBITRADE GMBH

  Niemcy

 9. HI-Q SERVICE

  Szwajcaria

 10. ASTILLERO BARRERAS

  Hiszpania