• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stocznie - remonty i konserwacja statków

Wyniki dla

Stocznie - remonty i konserwacja statków - Import eksport

 1. SPARE NAV.I. E SERVICES

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SPARE NAV.I. E SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika okrętowa. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Aprowizacja statków, naprawa silników okrętowych, warsztaty przeglądu instalacji, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne - wyposażenie i osprzęt, boat engine accessories, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i dostawy dla robót publicznych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 2. NAVALCANTIERI ITALIA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma NAVALCANTIERI ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Silniki okrętowe, pomoc z zakresie silników morskich, konserwacja silników morskich, Silniki okrętowe, i naprawa silników okrętowych. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 3. MS INVEST POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  MS INVEST POLAND Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego w obszarze budowy i modernizacji jednostek pływających. Zakres wykonywanych usług obejmuje m.in. prace remontowe, konserwacyjne oraz naprawcze statków. Firma wykonuje również kompleksowo prace ogólnobudowlane i wykończeniowe. MS INVEST POLAND Sp. z o.o. świadczy usługi w Polsce i za granicą. Spółka zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów w zawodach stoczniowych i budowlanych, posiadających niezbędne uprawnienia. Obsługa przemysłu stoczniowego: – remonty i budowa jednostek pływających – prace monterskie i kadłubowe – usługi spawalnicze – prace elektryczne – prace ślusarskie – prace rurarskie Obsługa przemysłu budowlanego: – prace ogólnobudowlane – prace ziemne – prace elektryczne – rozbudowa światłowodów – prace dekarskie – prace brukarskie – montaż drzwi i okien MS INVEST POLAND Sp. z o.o. jest otwarta na nowe zadania i długofalową współpracę z przedstawicielami UE, a dzięki utrzymywaniu partnerskich relacji realizują rozbudowane przedsięwzięcia. Nawiązując współpracę z MS INVEST POLAND Sp. z o.o. masz gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. LINKEDIN https: //www.linkedin.com/company/ms-invest-poland/ FACEBOOK https: //www.facebook.com/ms.invest.poland

 4. STEEL WORLD

  Polska

  STEEL WORLD jest znanym zarówno na rynku polskim, jak i europejskim partnerem w pracach związanych z przemysłem stoczniowym i ciężkim. Właściciel firmy prowadzi działalność w branży stoczniowej od 1996 roku, natomiast od 2013 roku firma funkcjonuje pod nazwą STEEL WORLD. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze szeroko pojętej branży stoczniowej oraz realizacji projektów w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych i aluminiowych, spawania przemysłowego, remontów i budowy statków. Posiadamy duże doświadczenie w zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych pracowników do wszelkich prac w przemyśle ciężkim i okrętowym tj. spawaczy, rurarzy, monterów, ślusarzy. W swojej działalności kierujemy się zasadą, że największym atutem firmy jest kapitał ludzki w postaci doświadczonych fachowców wykonujących swoje zadania z profesjonalizmem dla satysfakcji i zadowolenia klientów. W związku z ciągłym rozwojem STEEL WORLD poszukuje nowych kontrahentów - firmy zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów współpracy.

 5. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  Włochy

  Założona w 1960 roku w Clusane, na brzegu jeziora Iseo, firma Bellini Nautica posiada nowoczesną strukturę i awangardową stocznię. Jej historia, trwająca od ponad 50 lat, sprawiła, że firma jest prestiżowym przedsiębiorstwem na czele branży żeglarskiej. Firma oferuje pełną gamę usług: Od konserwacji do remontu, poprzez pomoc techniczną udzielaną przez uprawniony warsztat wewnętrzny, zaopatrywanie, lakierowanie i jeszcze wiele innych !

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

 2. NAVITECH MARITIME AND OFFSHORE SERVICES

  Polska

  Konstrukcje stalowe dla przemysłu morskiego i offshoreOdnowienie stalowych i rurNaprawa instalacji elektrycznychME / AE naprawy i remontyprace ciesielskieprace konserwacyjne

 3. TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR

  Turcja

  Firma TURKISH-SHIPYARDS SHIP REPAIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Remonty statków, naprawy statków, i Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. DE KOOIMAN GROEP

  Holandia

  Firma DE KOOIMAN GROEP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Zwijndrecht, Holandia.

 5. NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A.

  Portugalia

  Firma NAVALRIA - DOCAS, CONSTRUCOES E REPARACOES NAVAIS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 1. TAURUS MARINE

  Turcja

  Firma TAURUS MARINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Liman, Turcja.

 2. ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

  Firma ZOEPFFEL & SCHNEIDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, akcesoria do łodzi, i stocznie okrętowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. COMPLEX JACHT

  Polska

  Firma COMPLEX JACHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Puck, Polska.

 2. GARDEC

  Belgia

  Firma GARDEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, naprawa statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, i Remonty statków. Ma siedzibę w Zeebrugge, Belgia.

 3. ROUMANIE INTERIM

  Rumunia

  Firma ROUMANIE INTERIM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - budowa okrętów, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Stocznie - budowa okrętów, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Braila, Rumunia.

 4. GENERAL TANK CLEANING

  Belgia

  Firma GENERAL TANK CLEANING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, konserwacja zbiorników, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. NAUTIC CLASSIC PFRIEM

  Niemcy

  Firma NAUTIC CLASSIC PFRIEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Holzgerlingen, Niemcy.

 6. CARRON MARINE

  Belgia

  Firma CARRON MARINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Rzeczoznawcy morscy, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, i Rzeczoznawcy morscy. Ma siedzibę w Zelzate, Belgia.

 7. KYIV SHIPBUILDING AND SHIP-REPAIR PLANT, JSC

  Ukraina

  Firma KYIV SHIPBUILDING AND SHIP-REPAIR PLANT, JSC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Okręty - budowa, i konstrukcje mechaniczne. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 8. WOLVES INDUSTRIAL AUTOMATIC DOORS

  Turcja

  Firma WOLVES INDUSTRIAL AUTOMATIC DOORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi garażowe, drzwi automatyczne, Drzwi garażowe, drzwi przemysłowe, i montaż drzwi automatycznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

  Firma NAVALSERVICE MARSELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Stocznie - remonty i konserwacja statków, silniki morskie diesla, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Surano, Włochy.

 2. CHANIC

  Belgia

  Firma CHANIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Maszyny budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Stocznie - remonty i konserwacja statków, konstrukcje metalowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. APPROVVIGIONAMENTI INDUSTRIALI SAS

  Włochy

  Firma APPROVVIGIONAMENTI INDUSTRIALI SAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 4. MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, statki i łodzie do transportu pasażerów, naprawy statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i holowniki morskie. Ma siedzibę w VELA LUKA, Chorwacja.

 5. NAVALSTEEL SRL

  Włochy

  Firma NAVALSTEEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, stal, Meble ze stali nierdzewnej, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i stocznia okrętowa. Ma siedzibę w Ispica, Włochy.

 6. AUDAX MARINA

  Hiszpania

  Firma AUDAX MARINA, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach hangary do składowania, konserwacja łodzi, naval construction / shipbuilding, i włókno szklane do łodzi. Ma siedzibę w Palma De Mallorca-Baleares, Hiszpania.

 7. HERBERT VARGYAS

  Austria

  Firma HERBERT VARGYAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Rust, Austria.

 8. NORDIC YARDS WARNEMÜNDE GMBH

  Niemcy

  Firma NORDIC YARDS WARNEMÜNDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Rostock, Niemcy.

 9. BOOTS-CENTER-WESER INH. MARGRIT WEBEL-BRANDT

  Niemcy

  Firma BOOTS-CENTER-WESER INH. MARGRIT WEBEL-BRANDT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Hessisch Oldendorf, Niemcy.

 10. HH YACHTHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma HH YACHTHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Waldeck, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo