• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stocznie - budowa okrętów

Wyniki dla

Stocznie - budowa okrętów - Import eksport

 1. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 2. SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach stocznia okrętowa, budowa - jacht, statki motorowe, statki żaglowe, statki, warsztaty mechaniczne okrętowe, holowanie łodzi, ślizgacze, i jachty. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 3. KARCZMETAL

  Polska

  Specjalizujemy się w wykonywaniu artykułów wyposażenia okrętowego oraz wszelkich wyrobów z metali. Świadczymy usługi takie jak obróbka skrawaniem, cięcie blach, frezowanie, szlifowanie płaszczyzn, spawanie oraz wszelkie inne z zakresu obróbki metali. Wszystkie nietypowe artykuły wymagają odrębnych ustaleń warunków realizacji, oraz uzgodnienia wszystkich warunków technicznych niezbędnych do prawidłowego wykonawstwa. Wykonujemy również zamówienia na podstawie indywidualnej dokumentacji zlecającego. Zapraszamy do zapoznania i przeanalizowania naszej oferty. Liczymy na nawiązanie interesujących kontaktów handlowych. Współpracujemy od lat z wieloma firmami z Polski i całej Europy. Nasza firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z firmami krajowymi i zagranicznymi w dziedzinie wykonawstwa części maszyn, oraz innych elementów na posiadanym przez nas parku maszynowym pod potrzeby zamawiającego.

 4. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Hiszpania

  Stolarka okrętowa. "Wyposażanie oktętów pod klucz", ekrany, sufity i drzwi homologowane. Wyrób pomostów z drewna sosnowego i tali. Izolacja i wyposażanie zaplecza rybackiego, tuneli zamrażalniczych, piwnic i magazynów na mrożonki. Izolacja przewodów klimatyzacyjnych.

 5. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CANTIERE LINETTI SRL

  Włochy

  Firma CANTIERE LINETTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach statki spacerowe, silnikowe łódki rekreacyjne, statki, i umeblowanie wnętrz dla statków. Ma siedzibę w Zocco-Erbusco, Włochy.

 2. CANTIERI SANGERMANI

  Włochy

  Firma CANTIERI SANGERMANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, statki, dostawy dla żeglarstwa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i stocznia okrętowa. Ma siedzibę w Lavagna, Włochy.

 3. STEEL MARCONSTRUCT SRL

  Rumunia

  Firma STEEL MARCONSTRUCT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Ma siedzibę w Tulcea, Rumunia.

 4. AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP

  Holandia

  Firma AQUANAUT DUTCH CRAFTSMANSHIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Sneek, Holandia.

 5. ROUMANIE INTERIM

  Rumunia

  Firma ROUMANIE INTERIM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - budowa okrętów, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Stocznie - budowa okrętów, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Braila, Rumunia.

 1. METAL COMPOSITE YACHTS

  Hiszpania

  Firma METAL COMPOSITE YACHTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Ma siedzibę w Tarragona, Hiszpania.

 2. SMC ITALIA

  Włochy

  Firma SMC ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, materiały dla przemysłu lotniczego, i bodywork for special vehicles. Ma siedzibę w Cicerale, Włochy.

 1. ASTILLEROS ONE OFF

  Hiszpania

  Firma ASTILLEROS ONE OFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach kadzie z włókna szklanego, malowanie, i boatyard. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

 2. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

  Firma NAVALSERVICE MARSELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Stocznie - remonty i konserwacja statków, silniki morskie diesla, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Surano, Włochy.

 3. STEEL COMPANY SRL

  Włochy

  Firma STEEL COMPANY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach stocznia okrętowa, i Meble ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 4. UNION TRADING MONACO

  Księstwo Monako

  Firma UNION TRADING MONACO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Ma siedzibę w Monaco, Księstwo Monako.

 5. NAVALSTEEL SRL

  Włochy

  Firma NAVALSTEEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, stal, Meble ze stali nierdzewnej, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i stocznia okrętowa. Ma siedzibę w Ispica, Włochy.

 6. CMT ELECTRIC

  Rumunia

  Firma CMT ELECTRIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Ogniwa fotowoltaiczne, Stocznie - budowa okrętów, Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Ogniwa fotowoltaiczne, Stocznie - budowa okrętów, Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Constanta, Rumunia.

 7. MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, statki i łodzie do transportu pasażerów, naprawy statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i holowniki morskie. Ma siedzibę w VELA LUKA, Chorwacja.

 8. BBS GMBH

  Niemcy

  Firma BBS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Berne, Niemcy.

 1. RH MARINETECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma RH MARINETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Buochs, Szwajcaria.

 2. YACHTWERFT WUILLEMIN AG

  Szwajcaria

  Firma YACHTWERFT WUILLEMIN AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Horgen, Szwajcaria.

 3. RIBSTOP PETER SIEBZEHNRÜBL

  Niemcy

  Firma RIBSTOP PETER SIEBZEHNRÜBL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy campingowe i mieszkalne, wyposażenie, części i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, i Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Lohmar, Niemcy.

 4. HÄGLER CHANTIER NAUTIQUE SA

  Szwajcaria

  Firma HÄGLER CHANTIER NAUTIQUE SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Pully, Szwajcaria.

 5. ERNST MÄNDLI AG, BOOTSBAU UND BOOTSBETRIEB

  Szwajcaria

  Firma ERNST MÄNDLI AG, BOOTSBAU UND BOOTSBETRIEB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Nohl, Szwajcaria.

 6. MAURER WERFT

  Niemcy

  Firma MAURER WERFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. COMBITRADE GMBH

  Niemcy

  Firma COMBITRADE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 8. BOOTSWERFT WOLF GMBH

  Szwajcaria

  Firma BOOTSWERFT WOLF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Mols, Szwajcaria.

 9. CHRISTOPH GANS

  Niemcy

  Firma CHRISTOPH GANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Heiligenhaus, Niemcy.

 10. RB YACHTING GMBH

  Szwajcaria

  Firma RB YACHTING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody osobowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, i Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Pratteln, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo