• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stocznie - budowa okrętów

Wyniki dla

Stocznie - budowa okrętów - Import eksport

 1. ZEYTAS CELIK MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Zeytaş Steel Machinery wyróżnia się działalnością opartą na projektach, konsekwentnie dostarczając jakość Zeytaş klientom na rynkach światowych, takich jak Niemcy, Francja, północny Irak, Etiopia i region Morza Egejskiego od 2016 roku. W naszej nowoczesnej fabryce o miesięcznych zdolnościach produkcyjnych na 12, 000 m2 powierzchni zamkniętej, jest obsługiwana przez zespół wykwalifikowanych inżynierów oraz sprawne zespoły produkcyje i montażowe. Naszą główną specjalizacją jest produkcja hal stalowych, magazynów, hangarów, konstrukcji parkingowych, obiektów magazynowych i podobnych konstrukcji. Poznaj nasze różnorodne usługi projektowe, dostosowane do unikalnych wymagań w dziedzinie budownictwa halowego: •Konstrukcje stalowe •Fabryka konstrukcji stalowych •Platforma konstrukcji stalowych •Platforma maszyn do konstrukcji stalowych •Producent konstrukcji stalowych •Budynki o konstrukcji stalowej •Hala o konstrukcji stalowej •Dźwig do konstrukcji stalowych •Budynek fabryki konstrukcji stalowych Catering dla szerokiego grona klientów, w tym liderów w produkcji kabli, elektrowni bioenergetycznych, stoczni, branży maszyn i tekstylnej, nasze podejście jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki najnowocześniejszej technologii i niezachwianemu zaangażowaniu w przestrzeganie wysokich standardów jakości, Zeytaş Steel Machinery jest poszukiwaną marką w branży, konsekwentnie zapewniając wyjątkową wartość dodaną w każdym projekcie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś!

 2. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 3. SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach stocznia okrętowa, budowa - jacht, statki motorowe, statki żaglowe, statki, warsztaty mechaniczne okrętowe, holowanie łodzi, ślizgacze, i jachty. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 4. KARCZMETAL

  Polska

  Specjalizujemy się w wykonywaniu artykułów wyposażenia okrętowego oraz wszelkich wyrobów z metali. Świadczymy usługi takie jak obróbka skrawaniem, cięcie blach, frezowanie, szlifowanie płaszczyzn, spawanie oraz wszelkie inne z zakresu obróbki metali. Wszystkie nietypowe artykuły wymagają odrębnych ustaleń warunków realizacji, oraz uzgodnienia wszystkich warunków technicznych niezbędnych do prawidłowego wykonawstwa. Wykonujemy również zamówienia na podstawie indywidualnej dokumentacji zlecającego. Zapraszamy do zapoznania i przeanalizowania naszej oferty. Liczymy na nawiązanie interesujących kontaktów handlowych. Współpracujemy od lat z wieloma firmami z Polski i całej Europy. Nasza firma zainteresowana jest nawiązaniem współpracy z firmami krajowymi i zagranicznymi w dziedzinie wykonawstwa części maszyn, oraz innych elementów na posiadanym przez nas parku maszynowym pod potrzeby zamawiającego.

 5. CARPINTERIA NAVAL NIETO SL

  Hiszpania

  Stolarka okrętowa. "Wyposażanie oktętów pod klucz", ekrany, sufity i drzwi homologowane. Wyrób pomostów z drewna sosnowego i tali. Izolacja i wyposażanie zaplecza rybackiego, tuneli zamrażalniczych, piwnic i magazynów na mrożonki. Izolacja przewodów klimatyzacyjnych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASTILLEROS CARDAMA

  Hiszpania

  Budowa, przeróbka i naprawa statków ze stali i drewna. Kotlarstwo okrętowe, piaskowanie statków. Instalacje do suchego dokowania, mechanika okrętowa. Nowe konstrukcje.

 2. CANTIERE LINETTI SRL

  Włochy

  Firma CANTIERE LINETTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach statki spacerowe, silnikowe łódki rekreacyjne, statki, i umeblowanie wnętrz dla statków. Ma siedzibę w Zocco-Erbusco, Włochy.

 3. MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MONTMONTAZA - GREBEN D.O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, statki i łodzie do transportu pasażerów, naprawy statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i holowniki morskie. Ma siedzibę w VELA LUKA, Chorwacja.

 4. ASTILLEROS ONE OFF

  Hiszpania

  Firma ASTILLEROS ONE OFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach kadzie z włókna szklanego, malowanie, i boatyard. Ma siedzibę w Cartagena, Hiszpania.

 5. METAL COMPOSITE YACHTS

  Hiszpania

  Firma METAL COMPOSITE YACHTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Ma siedzibę w Tarragona, Hiszpania.

 1. NAVALSTEEL SRL

  Włochy

  Firma NAVALSTEEL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, stal, Meble ze stali nierdzewnej, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i stocznia okrętowa. Ma siedzibę w Ispica, Włochy.

 2. UNION TRADING MONACO

  Księstwo Monako

  Firma UNION TRADING MONACO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Ma siedzibę w Monaco, Księstwo Monako.

 1. SMC ITALIA

  Włochy

  Firma SMC ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, materiały dla przemysłu lotniczego, i bodywork for special vehicles. Ma siedzibę w Cicerale, Włochy.

 2. CMT ELECTRIC

  Rumunia

  Firma CMT ELECTRIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze INSTALACJE ELEKTRYCZNE. Jest również obecna w dziedzinach Ogniwa fotowoltaiczne, Stocznie - budowa okrętów, Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Ogniwa fotowoltaiczne, Stocznie - budowa okrętów, Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Constanta, Rumunia.

 3. ROUMANIE INTERIM

  Rumunia

  Firma ROUMANIE INTERIM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrakty międzynarodowe - zatrudnienie czasowe. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - budowa okrętów, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Stocznie - budowa okrętów, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Braila, Rumunia.

 4. NAVALSERVICE MARSELLA

  Włochy

  Firma NAVALSERVICE MARSELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Stocznie - remonty i konserwacja statków, silniki morskie diesla, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Surano, Włochy.

 5. STEEL MARCONSTRUCT SRL

  Rumunia

  Firma STEEL MARCONSTRUCT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Ma siedzibę w Tulcea, Rumunia.

 6. STEEL COMPANY SRL

  Włochy

  Firma STEEL COMPANY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach stocznia okrętowa, i Meble ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 7. TAYYAR BAYRAKCI

  Niemcy

  Firma TAYYAR BAYRAKCI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 8. SCHIFFS & BOOTSWERFT SÜSS E.K.

  Niemcy

  Firma SCHIFFS & BOOTSWERFT SÜSS E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Eckental, Niemcy.

 1. MEINRAD HELBLING AG

  Szwajcaria

  Firma MEINRAD HELBLING AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Schmerikon, Szwajcaria.

 2. PIUS WÄGER, DER BOOTBAUER GMBH

  Szwajcaria

  Firma PIUS WÄGER, DER BOOTBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Luzern, Szwajcaria.

 3. RH MARINETECHNIK GMBH

  Szwajcaria

  Firma RH MARINETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Buochs, Szwajcaria.

 4. NIENDORFER BOOTSBAUERREI

  Niemcy

  Firma NIENDORFER BOOTSBAUERREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Timmendorfer Strand, Niemcy.

 5. YACHTBAU JANSSEN & RENKHOFF GMBH

  Niemcy

  Firma YACHTBAU JANSSEN & RENKHOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Kappeln, Niemcy.

 6. BOOTE MARIAN

  Austria

  Firma BOOTE MARIAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Aigen-Voglhub, Austria.

 7. SEBASTIAN FUNGER

  Niemcy

  Firma SEBASTIAN FUNGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Kempen, Niemcy.

 8. WILFRIED KEMPA

  Niemcy

  Firma WILFRIED KEMPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Wiehl, Niemcy.

 9. KAHNBAUEREI KARL KOAL

  Niemcy

  Firma KAHNBAUEREI KARL KOAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Lübbenau/spreewald, Niemcy.

 10. KUHNLE-TOURS GMBH

  Niemcy

  Firma KUHNLE-TOURS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Rechlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo