• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stoły i krzesła z trzciny i ratanu

Wyniki dla

Stoły i krzesła z trzciny i ratanu - Import eksport

 1. JINAN HUALIN FURNISHING CO., LTD

  Chiny

  Firma JINAN HUALIN FURNISHING CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Jest również obecna w dziedzinach Wieszak z drzewa masywnego, łóżka dziecinne i młodzieżowe, i krzesełka do karmienia dziecięce. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 2. KUFFE INTERNATIONAL UG

  Niemcy

  Firma KUFFE INTERNATIONAL UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Ma siedzibę w Alsfeld, Niemcy.

 3. ELEFANT MÖBEL VERTRIEBSGMBH

  Austria

  Firma ELEFANT MÖBEL VERTRIEBSGMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Ławki do parków i miejsc publicznych, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Ławki do parków i miejsc publicznych, meble na teras, i meble ogrodowe. Ma siedzibę w Waldneukirchen, Austria.

 4. ROTAN SPIESSENS

  Belgia

  Firma ROTAN SPIESSENS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, rattan, meble z rotangu, krzesła z rotangu, i Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 5. OKUYANLAR FOR TABLES AND SOFA

  Turcja

  Firma OKUYANLAR FOR TABLES AND SOFA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Jest również obecna w dziedzinach meble ogrodowe. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VILLA VANILLA

  Ukraina

  Firma VILLA VANILLA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, chairs and tables for restaurants, łóżka plażowe, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i parasole do ogrodów. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 2. B.P. ARTS LA GENERAL DEL MIMBRE

  Hiszpania

  Firma B.P. ARTS LA GENERAL DEL MIMBRE, roku i działającą w sektorze Bambus i ratan - wyroby. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Meble drobne, przesuwne, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Meble drobne, przesuwne, bambus, i rattan. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. FORNASARIG

  Włochy

  Firma FORNASARIG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Manzano, Włochy.

 4. RDESIGN

  Turcja

  Firma RDESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Jest również obecna w dziedzinach meble do pokoi hotelowych, krzesła, i meble dla hoteli. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. HUAYU FURNITURE FACTORY GUANGZHOU CHINA

  Chiny

  Firma HUAYU FURNITURE FACTORY GUANGZHOU CHINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 1. AGUNG REJEKI FURNITURE

  Indonezja

  Firma AGUNG REJEKI FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Ma siedzibę w Solo , Central-Java, Indonezja.

 2. SEDIE CALAMITA S.N.C.

  Włochy

  Firma SEDIE CALAMITA S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. BENEDETTI S.R.L.

  Włochy

  Firma BENEDETTI S.R.L., roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Petriano, Włochy.

 2. SF COLLECTION

  Włochy

  Firma SF COLLECTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w San Giovanni Al Natisone, Włochy.

 3. FRISON SEDIE DI FRISON GIUSEPPE

  Włochy

  Firma FRISON SEDIE DI FRISON GIUSEPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Casaleone, Włochy.

 4. CECOTTI FRANCO & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma CECOTTI FRANCO & C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Manzano, Włochy.

 5. VENETA SEDIE TRADING S.R.L.

  Włochy

  Firma VENETA SEDIE TRADING S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Merlara, Włochy.

 6. BORTOLI

  Włochy

  Firma BORTOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Jest również obecna w dziedzinach Bambus i ratan - wyroby, meble do domu, i Bambus i ratan - wyroby. Ma siedzibę w Colceresa, Włochy.

 7. SEDEX S.R.L.

  Włochy

  Firma SEDEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, i Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Ma siedzibę w Poggibonsi, Włochy.

 8. CONTRAL S.R.L.

  Włochy

  Firma CONTRAL S.R.L., roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Villorba, Włochy.

 1. PIZZUTTI

  Włochy

  Firma PIZZUTTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w San Giovanni Al Natisone, Włochy.

 2. BP SEDIE S.R.L.

  Włochy

  Firma BP SEDIE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Buttrio, Włochy.

 3. KARABUKA KFT

  Węgry

  Firma KARABUKA KFT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 4. POZZOLI 1950 S.R.L.

  Włochy

  Firma POZZOLI 1950 S.R.L., roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Cesano Maderno, Włochy.

 5. MARA S.R.L.

  Włochy

  Firma MARA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Passirano, Włochy.

 6. F.LLI ZUCCO

  Włochy

  Firma F.LLI ZUCCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Corno Di Rosazzo, Włochy.

 7. PROMES S.R.L.

  Włochy

  Firma PROMES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Sarcedo, Włochy.

 8. ROSA SPLENDIANI S.R.L.

  Włochy

  Firma ROSA SPLENDIANI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła z trzciny i ratanu. Jest również obecna w dziedzinach Bambus i ratan - wyroby, meble do domu, i Bambus i ratan - wyroby. Ma siedzibę w Mogliano, Włochy.

 9. ITALSEDIE S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALSEDIE S.R.L., roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 10. ACCENTO S.R.L.

  Włochy

  Firma ACCENTO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, Stoły drewniane, Stoły i krzesła z trzciny i ratanu, i Stoły drewniane. Ma siedzibę w Manzano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo