• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stoły i krzesła do użytku zbiorowego

Wyniki dla

Stoły i krzesła do użytku zbiorowego - Import eksport

 1. DANAKOL

  Polska

  Verified by europages badge

  DANAKOL od lat doskonali swoją wiedzię fachową w zakresie projektowania i produkcji mebli szkolnych, przedszkolnych, biurowych i mieszkaniowych. Dostarczamy meble na zamówienie, spełniające potrzeby placówek oświatowych, jak również indywidualne wymagania. Nasze kolekcje mebli powstają na podstawie własnych projektów, rysunków techniczych, zdjęć i szkiców dostarczonych przez klientów. Oprócz naszego bogatego portfolio mebli szkolnych, naszą mocną stroną jest tworzenie wysokiej klasy mebli do biur, powierzchni handlowych, centrów wystawowych i dla domu. Wiele z naszych linii mebli na zamówienie jest dystrybuowanych przez naszych partnerów do szkół i przedszkoli w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o wprowadzanie zmian i produkcję mebli w różnych ilościach. Większość naszych kolekcji mebli jest starannie pakowana i zabezpieczana w odpowiednich kartonach zapewniających bezpieczną dostawę do klienta. Nasza firma wyposażona jest w duży park maszyn, w tym nowoczesne obrabiarki CNC. Rozpoczęcie cyklu produkcyjnego przebiega według skrupulatnie opracowanego protokołu: •Zapoznanie się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta (rysunki, zdjęcia, dokumentacja techniczna itp.). •Ustalenie rodzaju materiałów na elementy mebli oraz rozwiązań technicznych. •Wstępna wycena w porównaniu z oczekiwaniami budżetowymi klienta. •Stworzenie prototypu. •Zatwierdzenie prototypu i ostateczne ustalenie ceny. •Wdrożenie do masowej produkcji.

 2. FAGGIANI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Faggiani jest firmą specjalizującą się w obróbce drewna litego i klejonego, zwłaszcza bukowego. Zasadniczo produkujemy elementy z drewna do krzeseł biurowych, projektu własnego lub według projektu klienta, siedziska z buku klejonego dla placówek użytku zbiorowego, a także siedziska i elementy krzeseł na rzecz podmiotów trzecich.

 3. BERICOPLAST SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1974 r. Bericolaplast S.p.A. jest jednym z najważniejszych europejskich producentów siedzeń monokokowych wytwarzanych metodą formowania tworzyw sztucznych. Firma działa od ponad 30 lat w sektorze obiektów sportowych, od 2006 r. jest oficjalnym dostawcą FIFA, uczestnicząc w realizacjach na potrzeby Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i Pucharu Narodów Afryki. Oprócz obiektów sportowych firma zajmuje się również siedziskami do obiektów użyteczności publicznej, takich jak teatry, szkoły, sale kongresowe, areny, hale, wioski i obszary zabytkowe.

 4. MAGNITO EU LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MAGNITO EU LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Stoły i krzesła, Meble domowe, Hotele - wyposażenie meblowe, Wyposażenie szkół, Meble ogrodowe, meble o nowoczesnych liniach, obróbka stali, i akcesoria do mebli. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 5. INVENTARKREISEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INVENTARKREISEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHUSTER BESTUHLUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHUSTER BESTUHLUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Kaiserslautern, Niemcy.

 2. KEDA

  Polska

  Nasza firma od kilki lat zajmuje się produkcją stołów do salonu, baru, restauracji, sal konferencyjnych, sal bankietowych i innych obiektów użyteczności publicznej.W swojej ofercie posiadamy krzesła z stelażem metalowym malowanyn, oraz krzesła chromowane, krzesła tapicerowane oraz z sklejki, oferujemy także krzesła wykonane z drewna bukowego. Krzesła wykończone są wysokogatunkowymi materiałami oraz eko-skórą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także stoły kuchenne, stoły do restauracji, hotelu. sal konferencyjnych oraz innych obiektów użyteczności publicznej. Stoły produkowane są na stelażu drewnianym lub metalowym malowanym oraz stelaże chromowane. Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym designem w przystępnej cenie. Każdy klient znajdzie coś dla siebie, nasze produkty pasują do każdego wnętrza, od klasycznych po nowoczesne.Zapraszam do współpracy sklepy, hurtowników oraz dystrybutorów którzy byli by zainteresowani naszymi produktami.

 3. STAPELSTUHL DISCOUNT24 INH. MARCUS HINKEN E.K

  Niemcy

  Obok klasycznych i praktycznych wersji są również produkty przekonujące ze względu na ich wygląd i specyfikę. Jednak decyzja o zakupieniu krzeseł sztaplowanych powinna brać pod uwagę miejsce ich używania. W zależności od miejsca użycia można wybrać różne warianty produktu. Podstawową cechą tego szczególnego krzesła jest oszczędność miejsca. Produkty te, ze względu na ich identyczny specyficzny kształt, można łączyć ze sobą (układać jeden na drugim). Szczególnie w dziedzinie cateringu i organizacji imprez może się zdrarzyć, że konieczna jest rezerwa dużej liczby krzeseł. Pozwala to zorganizować niezaplanowaną konferencję lub stawić czoła nagłemu napływowi dużej liczby widzów na zewnątrz. Krzesła umożliwiające oszczędność miejsca na ich składowanie można w razie potrzeby szybko odpowiednio rozstawić.

 4. PPH HALEX HENRYK TATKOWSKI

  Polska

  Firma Halex istnieje na rynku meblowym od 1987 roku.Proponujemy swoim klientom meble w szerokiej gamie kolorów, a także stylistyce. Specjalizujemy się w produkcji stołów, krzeseł, stolików okolicznościowych i ław. Produkowane przez nasz meble wykonywane są z drewna litego, płyt okleinowych, płyt MDF oraz laminowanych.Nad jakością naszych produktów czuwa zespół wyspecjalizowanych pracowników. Dbamy o to aby każdy nasz produkt był dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Największą wagę przywiązujemy do jakości materiału, z którego wykonujemy nasze meble, a także do etapu końcowego produkcji, czyli lakierowania. Priorytetową sprawą jest dla nas to aby każdy nasz produkt opuszczał halę produkcyjną jak najlepiej wykonany.Współpracujemy z wieloma odbiorcami, dzięki czemu nasze meble, możecie Państwo spotkać na terenie całego kraju, jak i za granicą.

 5. SOLBREUX

  Belgia

  Firma SOLBREUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Fotele i krzesła biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Meble biurowe, sprzęt konferencyjny, Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, i producent mebli biurowych. Ma siedzibę w Gesves, Belgia.

 1. RD ITALIA

  Włochy

  Firma RD ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, stoły na zewnątrz, Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, i Krzesło ogrodowe design. Ma siedzibę w Breganze, Włochy.

 2. CTC HOLDINGS

  Łotwa

  Firma CTC HOLDINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach produkcja stołów do pokera, i stoły na kółkach. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

 1. METAL DESIGN

  Włochy

  Firma METAL DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Villanova Canavese, Włochy.

 2. MANUEL TARIN, S.L.

  Hiszpania

  Firma MANUEL TARIN, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach konserwacja maszyn, i  Maszyny używane, kupno i sprzedaż. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 3. ANMARG LTD.

  Bułgaria

  Firma ANMARG LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Parasole ogrodowe, Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Parasole ogrodowe, i Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 4. ADOUR C.H.R.

  Francja

  Firma ADOUR C.H.R., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach fotele, kanapy, i stół drewniany. Ma siedzibę w St Sever, Francja.

 5. CLASIMO AMENAJARI HORECA SRL

  Rumunia

  Firma CLASIMO AMENAJARI HORECA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła, Tkaniny obiciowe, tapicerskie, Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Krzesła drewniane, Stoły i krzesła, Tkaniny obiciowe, tapicerskie, Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, i Krzesła drewniane. Ma siedzibę w Patarlagele, Rumunia.

 6. H. MAY KG

  Niemcy

  Firma H. MAY KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach hotel furniture, bar furniture, meble dla hoteli, restauracji i lokali publicznych, i taborety dla hoteli, restauracji i lokali publicznych. Ma siedzibę w Lehrte, Niemcy.

 7. CENTROSEDIA SRL

  Włochy

  Firma CENTROSEDIA SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Montelupo Fiorentino, Włochy.

 8. SESTA S.R.L.

  Włochy

  Firma SESTA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Cornegliano Laudense, Włochy.

 1. PRIMALUX

  Belgia

  Firma PRIMALUX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Saint-Nicolas, Belgia.

 2. FRANCE COLLECTIVITES

  Francja

  Firma FRANCE COLLECTIVITES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, krzesła składane, i Street furniture. Ma siedzibę w Nîmes, Francja.

 3. MUNOFI, S.L.

  Hiszpania

  Firma MUNOFI, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. BISTRO MASA

  Turcja

  Firma BISTRO MASA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ACRM

  Belgia

  Firma ACRM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach Meble biurowe, Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych, wyposażenie sklepów meblowych, Meble biurowe, i Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Ma siedzibę w Assese, Belgia.

 6. RIVIERA-INTERIORS

  Włochy

  Firma RIVIERA-INTERIORS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach krzesła tapicerowane. Ma siedzibę w Riccione, Włochy.

 7. DESIGN FOR LIFE SRL

  Rumunia

  Firma DESIGN FOR LIFE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Satu Mare, Rumunia.

 8. MATERIAL PARA EVENTOS

  Hiszpania

  Firma MATERIAL PARA EVENTOS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Ma siedzibę w Mataró-Barcelona, Hiszpania.

 9. OFITIPO

  Hiszpania

  Firma OFITIPO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach biurka metalowe, szafy, i meble z szufladami. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 10. BRASH, LTD

  Ukraina

  Firma BRASH, LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła do użytku zbiorowego. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, Meble warsztatowe, meble dla szpitali, Wyposażenie szkół, Meble hotelowe, barowe i restauracyjne, i Meble warsztatowe. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo