• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stelaże i materace- materiały i dodatki

Wyniki dla

Stelaże i materace- materiały i dodatki - Import eksport

 1. BERFA GROUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Grupa Berfa specjalizuje się w produkcji i dostawach mebli domowych, mebli biurowych, komponentów do materacy, wyposażenia łóżek i pościeli, tekstyliów domowych oraz drutów stalowych i sprężyn. Grupa Berfa eksportuje do ponad 70 krajów. W wielu regionach świata Grupa Berfa ma licznych klientów referencyjnych, produkty i produkty projektowe. Grupa Berfa uważa wszystkich klientów za partnerów biznesowych i wykazuje się wysoką wydajnością, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Grupa Berfa bierze udział w projektowaniu obiektów hotelowych, projektowaniu ich wnętrz oraz dekoracji i wyposażenia, w tym w łóżka hotelowe, materace i tekstylia. Remontujemy również istniejące hotele. Ponadto wyposażamy biura, restauracje, wille, bary, szkoły i szpitale w specyficzny sprzęt projektowy. Misją Grupy Berfa jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług po konkurencyjnych cenach. Grupa Berfa starannie projektuje całą przestrzeń życiową i roboczą zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby mieć pewność, że spełniamy Twoje oczekiwania.

  Wszystkie wyroby na "stelaże i materace- materiały i dodatki"

 2. ARGOMANIZ

  Hiszpania

  Argomaniz, hiszpańska firma referencyjna w sektorze artykułów sypialnianych, wytwarza produkty na zamówienie, aby sprostać potrzebom swoich klientów. Zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi oferujemy klientom najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty. Wśród naszych produktów znajdą Państwo: KANAPY · Zestaw zawiasów do kanapy · Zawias sprężynowy · Wsporniki · System podnośnikowy łóżka · Płytka łącząca · Blokady do materaca · Elementy RAMY ŁÓŻKA · Zaciski do nóżki kwadratowej · Zaciski do nóżki okrągłej · Mocowania do spajania ELEMENTÓW · Kółka do łóżka · Elementy łóżka. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat zawiasów, okuć i akcesoriów do kanap, ramy i półkotapczanu, prosimy o kontakt z Argomaniz, ekspertem w zakresie okuć i zawiasów do ram łóżek, kanap i łóżek.

 3. VERAFLEX SRL

  Włochy

  Veraflex produkuje w całości we własnych włoskich fabrykach od 1975 roku i eksportuje do 80 krajów na całym świecie. Łóżka polowe, metalowe i drewniane stelaże łóżek, stałe i z napędem, łóżka piętrowe i materace. Od zawsze korzystamy z najlepszych technologii i materiałów, jakie oferują nam badania i innowacje w naszej branży. Te wybory - Made in Italy, najnowocześniejsze materiały i techniki - pozwoliły nam uzyskać renomę jednego z wiodących producentów w naszym sektorze, B2B dla detalistów i hurtowników dla głównych dużych sieci handlowych na świecie.

 4. DTRADE

  Niemcy

  Zajmujemy się exportem ścinek pianki tapicerskiej. Ścinki pozostają z produkcji materacy. Są wolne od zapachów, ciał obcych i wilgoci. Są magazynowane i belowane natychmiast po procesie produkcji materacy.

 5. INNOVA BEDDING - NATURAL & HANDMADE SLEEP PRODUCTS

  Turcja

  Firma INNOVA BEDDING - NATURAL & HANDMADE SLEEP PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Kołdra z włókien roślinnych, łóżka medyczne do masażu, i geo-sommier i geo-tkanina reticule. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MATERASSI LATTICE LINEA SALUTE

  Włochy

  Firma MATERASSI LATTICE LINEA SALUTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sypialniane. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, MATERACE na miarę, Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, i materace analergiczne. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 2. MORFLEX MATERASSI & CUSCINI

  Włochy

  Firma MORFLEX MATERASSI & CUSCINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Materace, poduszki, pokrowiec na materac, orthopaedic pillows for cervical, i Materace. Ma siedzibę w Nola, Włochy.

 3. KEREMCE MATTRESS SLEEP WELL

  Turcja

  Firma KEREMCE MATTRESS SLEEP WELL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, Poduszki i jaśki, narzuta na łóżko, pokrycia nieprzepuszczalne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i Poduszki i jaśki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. KRUGINKA

  Białoruś

  Firma KRUGINKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny do materaców, sprężyny drutowe, spiralne sprężyny dociskowe, i materace sprężynowe. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 5. CC HOME FURNITURE

  Turcja

  Firma CC HOME FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 1. INTERLANDI & PEPI SRL

  Włochy

  Firma INTERLANDI & PEPI SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materac ekologiczny, stelaż listwowy pod materac, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w Poggibonsi, Włochy.

 2. GRANCHI FABBRICA MATERASSI

  Włochy

  Firma GRANCHI FABBRICA MATERASSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi konwencjonalne dla kamieniołomów, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w Ponsacco, Włochy.

 1. BOYCELIK METAL SAN. VE TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma BOYCELIK METAL SAN. VE TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. TOSCANI SAGL

  Szwajcaria

  Firma TOSCANI SAGL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Taverne, Szwajcaria.

 3. RECTICEL BEDDING

  Belgia

  Firma RECTICEL BEDDING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materace bez roztoczy, materace ergonomiczne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w GERAARDSBERGEN, Belgia.

 4. BODET & HORST GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma BODET & HORST GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, Tkaniny techniczne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, pokrowiec na poduszkę, i Tkaniny techniczne. Ma siedzibę w Elterlein, Niemcy.

 5. METAL MATRIS

  Turcja

  Firma METAL MATRIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 6. SAMPLI

  Belgia

  Firma SAMPLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materace bez roztoczy, materace ergonomiczne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w BRAKEL, Belgia.

 7. NOU FUTUR ESPUMES SL

  Hiszpania

  Firma NOU FUTUR ESPUMES SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 8. KOILS LTD

  Włochy

  Firma KOILS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach łóżko z wypełnieniem. Ma siedzibę w Nereto, Włochy.

 1. MEDICAL SLEEP LINE

  Belgia

  Firma MEDICAL SLEEP LINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materace bez roztoczy, materace ergonomiczne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w WATERLOO, Belgia.

 2. WOOHOO FURNITURE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOOHOO FURNITURE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka, furniture, Accessories for mattresses, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i Łóżka. Ma siedzibę w Livingston, Zjednoczone Królestwo.

 3. FUNCOTEX

  Hiszpania

  Firma FUNCOTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Torrent, Hiszpania.

 4. FUNCOTEX S.L.

  Hiszpania

  Firma FUNCOTEX S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach topper. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. EIKOS SRL

  Włochy

  Firma EIKOS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach shape memory mattresses, i materace z naturalnego lateksu. Ma siedzibę w Gandino, Włochy.

 6. GILLI MATERASSI

  Włochy

  Firma GILLI MATERASSI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materac, poduszki, i Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Ferrara, Włochy.

 7. SOMPRODUCT SRL

  Rumunia

  Firma SOMPRODUCT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Baia Mare, Rumunia.

 8. ATLAS EUROPE

  Belgia

  Firma ATLAS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Części do stelaży pod materace dla struktur użytku zbiorowego i hoteli, i poduszki. Ma siedzibę w Keerbergen, Belgia.

 9. GOLDFLEM MATERASSI

  Włochy

  Firma GOLDFLEM MATERASSI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, łoża małżeńskie, Stelaże i materace, materiały i dodatki, produkcja stelaży listwowych, i fotele. Ma siedzibę w Romano D'ezzelino, Włochy.

 10. MATRACI BG

  Bułgaria

  Firma MATRACI BG, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Stelaże łóżkowe listwowe, Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo