• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stelaże i materace- materiały i dodatki

Wyniki dla

Stelaże i materace- materiały i dodatki - Import eksport

 1. BRN SLEEP PRODUCTS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w przedsiębiorstwie BRN Sleep Products, będącym globalnym liderem w branży materacy, oferującym materace premium, nakrycia, łóżka tapicerowane, sprężyny bonell i regulowane zestawy łóżkowe. Nasze niezmienne zaangażowanie, wspierane przez 21 lat wysiłków na rzecz zaufania, ciągłości i szacunku dotyczy klientów, sprzedawców i dostawców. BRN posiada nowoczesne fabryki w Turcji i USA. Jako największa, turecka wytwórnia materacy (55, 000 m²), z dziennym potencjałem 10, 000 materacy, której uzupełnieniem są nasze obiekty w USA, produkujące dodatkowe 3, 000 sztuk dziennie, w naszych globalnych dostawach priorytetowo traktujemy efektywność i racjonalne wykorzystanie energii, stosując najnowocześniejszą technologię. Poznaj nasz zróżnicowany asortyment produktów, obejmujący materace sprężynowe, materace sprężynowe kieszeniowe, miękką piankę z pamięcią kształtu, materace piankowe medium, serie hybrydowe, materace wykonane ręcznie i materace luksusowe. BRN, pionier w dziedzinie materacy w rolce, ustala standardy globalnej produkcji w Turcji. Skutecznie obsługujemy kluczowe rynki w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, utrzymując silne relacje partnerskie z czołowymi dostawcami poszyć, pianki i sprężyn. BRN specjalizuje się w wyjątkowej marce własnej materacy dla firm, odpowiadających wyborowi klienta, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wytwarzamy specjalnie zaprojektowane materace, w ramach naszych programów marki własnej. Wychodząc naprzeciw standardom zrównoważonego rozwoju, nasze materace są opatrzone certyfikatem OEKO-TEX i uznane jako Climate Pledge Friendly. Zapewniając globalną obsługę przedsiębiorstw z listy Fortune 500, BRN zachęca Cię do doznania wyjątkowego doświadczenia snu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. ELETTROIDEA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Marka Dreamly narodziła się z połączenia dwóch historycznych firm działających w dwóch różnych sektorach zdrowia, ze szczególnym naciskiem na dobry sen: Elettroidea, wiodącego producenta drewnianych stelaży do łóżek i Mef, lidera w produkcji materacy, poduszek i akcesoriów wełnianych. Działając na rynku od ponad 20 lat, Elettroidea i Mef specjalizują się w produkcji artykułów zaprojektowanych zgodnie z wymaganiami klienta, spersonalizowanych w najmniejszym szczególe. Produkcja odbywa się w całości we Włoszech, a wybór najwyższej jakości surowców przekłada się na wyjątkowe produkty, które przetrwają próbę czasu. Doskonała znajomość całego procesu produkcyjnego i staranne postępowanie z surowcami pozwalają zapewnić niezwykle szybkie terminy dostaw, pomimo bogatej oferty produktów.

 3. CBS EXPORT

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Założona w 1993 roku firma SC CBSEXPORT SRL stara się, aby Twój sen był prawdziwie głebokim snem. Nasze dążenie do doskonałości polega na wyłącznym wykorzystaniu drewna bukowego, znanego z trwałości i najwyższej jakości listew. Niezależnie od tego, czy są to nasze stelaże pod materac standardowe, składane ręcznie czy elektryczne, każdy z nich może pochwalić się niezwykła elastycznością i odpornością na ciężar, popartą 24-miesięczną gwarancją. Służąc spersonalizowanym wsparciem, zapewniamy optymalny wybór w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby i preferencje.

 4. A+S HEIMTEX UG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A+S HEIMTEX UG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Heringen, Niemcy.

 5. MARIA - ARGOMANIZ

  Hiszpania

  Argomaniz, hiszpańska firma referencyjna w sektorze artykułów sypialnianych, wytwarza produkty na zamówienie, aby sprostać potrzebom swoich klientów. Zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi oferujemy klientom najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty. Wśród naszych produktów znajdą Państwo: KANAPY · Zestaw zawiasów do kanapy · Zawias sprężynowy · Wsporniki · System podnośnikowy łóżka · Płytka łącząca · Blokady do materaca · Elementy RAMY ŁÓŻKA · Zaciski do nóżki kwadratowej · Zaciski do nóżki okrągłej · Mocowania do spajania ELEMENTÓW · Kółka do łóżka · Elementy łóżka. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat zawiasów, okuć i akcesoriów do kanap, ramy i półkotapczanu, prosimy o kontakt z Argomaniz, ekspertem w zakresie okuć i zawiasów do ram łóżek, kanap i łóżek.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VERAFLEX SRL

  Włochy

  Veraflex produkuje w całości we własnych włoskich fabrykach od 1975 roku i eksportuje do 80 krajów na całym świecie. Łóżka polowe, metalowe i drewniane stelaże łóżek, stałe i z napędem, łóżka piętrowe i materace. Od zawsze korzystamy z najlepszych technologii i materiałów, jakie oferują nam badania i innowacje w naszej branży. Te wybory - Made in Italy, najnowocześniejsze materiały i techniki - pozwoliły nam uzyskać renomę jednego z wiodących producentów w naszym sektorze, B2B dla detalistów i hurtowników dla głównych dużych sieci handlowych na świecie.

 2. DTRADE

  Niemcy

  Zajmujemy się exportem ścinek pianki tapicerskiej. Ścinki pozostają z produkcji materacy. Są wolne od zapachów, ciał obcych i wilgoci. Są magazynowane i belowane natychmiast po procesie produkcji materacy.

 3. INNOVA BEDDING - NATURAL & HANDMADE SLEEP PRODUCTS

  Turcja

  Firma INNOVA BEDDING - NATURAL & HANDMADE SLEEP PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Kołdra z włókien roślinnych, łóżka medyczne do masażu, i geo-sommier i geo-tkanina reticule. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. MATERASSI LATTICE LINEA SALUTE

  Włochy

  Firma MATERASSI LATTICE LINEA SALUTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble sypialniane. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, MATERACE na miarę, Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, i materace analergiczne. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 5. MORFLEX MATERASSI & CUSCINI

  Włochy

  Firma MORFLEX MATERASSI & CUSCINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Materace, poduszki, pokrowiec na materac, orthopaedic pillows for cervical, i Materace. Ma siedzibę w Nola, Włochy.

 1. KEREMCE MATTRESS SLEEP WELL

  Turcja

  Firma KEREMCE MATTRESS SLEEP WELL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, Poduszki i jaśki, narzuta na łóżko, pokrycia nieprzepuszczalne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i Poduszki i jaśki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. KRUGINKA

  Białoruś

  Firma KRUGINKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach sprężyny do materaców, sprężyny drutowe, spiralne sprężyny dociskowe, i materace sprężynowe. Ma siedzibę w Mogilev, Białoruś.

 1. CC HOME FURNITURE

  Turcja

  Firma CC HOME FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 2. INTERLANDI & PEPI SRL

  Włochy

  Firma INTERLANDI & PEPI SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materac ekologiczny, stelaż listwowy pod materac, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w Poggibonsi, Włochy.

 3. KOILS LTD

  Włochy

  Firma KOILS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach łóżko z wypełnieniem. Ma siedzibę w Nereto, Włochy.

 4. MEDICAL SLEEP LINE

  Belgia

  Firma MEDICAL SLEEP LINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materace bez roztoczy, materace ergonomiczne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w WATERLOO, Belgia.

 5. NOU FUTUR ESPUMES SL

  Hiszpania

  Firma NOU FUTUR ESPUMES SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 6. TOSCANI SAGL

  Szwajcaria

  Firma TOSCANI SAGL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Taverne, Szwajcaria.

 7. GRANCHI FABBRICA MATERASSI

  Włochy

  Firma GRANCHI FABBRICA MATERASSI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach taśmociągi konwencjonalne dla kamieniołomów, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w Ponsacco, Włochy.

 8. METAL MATRIS

  Turcja

  Firma METAL MATRIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. BOYCELIK METAL SAN. VE TIC. A.Ş.

  Turcja

  Firma BOYCELIK METAL SAN. VE TIC. A.Ş., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 2. SAMPLI

  Belgia

  Firma SAMPLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materace bez roztoczy, materace ergonomiczne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w BRAKEL, Belgia.

 3. RECTICEL BEDDING

  Belgia

  Firma RECTICEL BEDDING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, materace bez roztoczy, materace ergonomiczne, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i MATERACE na miarę. Ma siedzibę w GERAARDSBERGEN, Belgia.

 4. WOOHOO FURNITURE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WOOHOO FURNITURE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka, furniture, Accessories for mattresses, Stelaże i materace, materiały i dodatki, i Łóżka. Ma siedzibę w Livingston, Zjednoczone Królestwo.

 5. FUNCOTEX

  Hiszpania

  Firma FUNCOTEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Torrent, Hiszpania.

 6. BALEKO EXPORT COMPANY

  Turcja

  Firma BALEKO EXPORT COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 7. GOLDFLEM MATERASSI

  Włochy

  Firma GOLDFLEM MATERASSI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże i materace, materiały i dodatki, łoża małżeńskie, Stelaże i materace, materiały i dodatki, produkcja stelaży listwowych, i fotele. Ma siedzibę w Romano D'ezzelino, Włochy.

 8. MATRACI BG

  Bułgaria

  Firma MATRACI BG, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Stelaże łóżkowe listwowe, Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 9. LITBED BEDDING COMPANY UAB

  Litwa

  Firma LITBED BEDDING COMPANY UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach materace ognioodporne dla struktur użytku zbiorowego i hoteli, i meble dla hoteli. Ma siedzibę w Vievis, Litwa.

 10. EIKOS SRL

  Włochy

  Firma EIKOS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże i materace, materiały i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach shape memory mattresses, i materace z naturalnego lateksu. Ma siedzibę w Gandino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo