• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stelaże łóżkowe listwowe

Wyniki dla

Stelaże łóżkowe listwowe - Import eksport

 1. FANUVA TEKSTIL HALI VE MOBILYA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Fanuva jest wiodącym eksporterem, producentem i partnerem rozwiązań w Turcji. Globalni klienci w ponad 50 krajach. Proponujemy linie produktów, takich jak elementy do materaców w tym obicia materacowe, etykiety, pianki, sprężyny, taśmy do krawędzi, filc, kieszenie i sprężyny bonnell. Pokrowiec materaca. Włóknina, przędzona, wytapiana, pościel. Poduszka, kołdra, kołdra, nakładka na materac. Meble, takie jak klasyczne, chesterfield, meble tureckie, luksusowe sofy, zestawsy siedzące, modułowe meble twarde, podstawy materaca, takie jak kufer sprężynowy, pudełko do przechowywania, pudło pod podgłówek. Komponenty meblowe takie jak tkanina tapicerska, nogi. Projekty mebli hotelowych, restauracje, wille. Meble ogrodowe, fotele bujane, meble domowe i outdoor: do ogrodu i na podwórko, hamaki, ramy stalowe, stojaki stalowe z powłoką odporną na rdzę, do ogrodu na zewnątrz, idealne dla każdego miejsca, takiego jak salon, balkon, ganek, ogród itp, hamaki z torbą do przenoszenia. Naszą misją jest przyspieszenie wzrostu i rozwoju biznesu poprzez dostarczanie proaktywnych i ukierunkowanych rozwiązań. Importujemy i eksportujemy w Twoim imieniu, zajmujemy się procedurami celnymi, logistyką, zapewnieniem jakości i kontrolą. Testujemy hipotetyczne potrzeby klientów docelowych, przeprowadzając wywiady z potencjalnymi klientami docelowymi i identyfikując ich potrzeby w zakresie łańcucha dostaw. Kluczowe potrzeby, które należy zrozumieć to jakość, cena, opcje, dostosowanie do potrzeb klienta, dostępność i czas realizacji. Zapraszamy do zadawania pytań, wszelkie komentarze przez Whatsapp +905374089350 lub przez e-mail info@fanuva.com

 2. BERFA GROUP

  Turcja

  Verified by europages badge
 3. MUTLUM LATTENROSTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mutlum Lattenroste - firma została założona w 2000 roku przez pana Mutlu i od tej pory zarządzana jest z powodzeniem jako średniej wielkości firma rodzinna. Dzisiaj firma Mutlum Lattenroste ma już ponad 13 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji ram i stelaży do łóżek. Każdego dnia ramy i stelaże do łóżek opuszczają zakład produkcyjny i są dostarczane w całej Europie oraz wielu innych krajach świata. Naszymi atutami są niezrównana elastyczność i sprawność dostaw. Spełniamy najwyższe standardy jakości. Stawiamy na indywidualne rozwiązania według potrzeb klientów.

 4. IREGUA CHAPAS Y TABLEROS S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Z pnia, produkujemy forniry i płyciny ze sklejki z topoli, sosny i buku, przeznaczone dla branży meblarskiej do wyrobu łóżek, stelaży, materacy, podłóg.

 5. TECHNO-WOOD CO LTD

  Rosja

  Techno Wood CO LLC jest od 2015 roku rosyjskim eksporterem hurtowym certyfikowanych FSC wyrobów drewnianych do mebli. Asortyment firmy obejmuje listwy latoflex, listwy boczne, sklejkę brzozową, fornir brzozowy w różnych rozmiarach, listwy kształtowe z drewna sosnowego i świerkowego, listwy brzozowe o długości do 1590 mm, listwy meblowe brzozowe i wiele innych. Techno Wood CO LLC prowadzi swoją działalność w oparciu o bogate doświadczenie, zapewnia rzetelność i odpowiedzialność wobec klientów. Firma selekcjonuje i kupuje tylko najlepsze półprodukty z drewna oraz współpracuje z najlepszymi producentami drewna w Rosji. Techno Wood CO LLC kontroluje jakość produktów z drewna, co zapewnia ich wysoką klasę w połączeniu z rozsądnymi cenami. Firma rozszerza gamę swoich produktów i usług i jest gotowa rozważyć wszystkie opcje wzajemnie, korzystnej współpracy. Półprodukty meblowe sprzedawane są hurtowo. Istnieje możliwość wysyłki do dowolnego kraju na świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAMIPOL SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją drewnianych listew sprężynujących do stelaży łóżkowych.. Kierujemy się do Państwa z propozycją przedstawienia oferty na nasze produkty• BUKOWE LISTWY SPRĘŻYNUJĄCE W naszej ofercie znajduja się listwy gięte (promień ugięcia R – 4000) oraz płaskie. W zależności od potrzeb naszych klientów wykonujemy listwy pokryte folią finish w dowolnym kolorze, listwy zagłówkowe oraz listwy strukturowane. W celu przygotowania dla Państwa najlepszej oferty cenowej prosimy o przesłanie nam informacji dotyczących wymiarów listew oraz ilości jakimi bylibyście Państwo zainteresowani. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.lamipol.pl

 2. EUROFLEX SRL

  Włochy

  Firma Euroflex jest obecna od ponad 20 lat w całych Włoszech w sektorze marketingu i sprzedaży akcesoriów do stelaży łóżkowych i kanap salonowych. Sprzedaż: listwy różnych rozmiarów, z drewna bukowego, eukaliptusowego lub brzozowego; akcesoria plastikowe do montażu stelaży łóżkowych; akcesoria do kanap salonowych w tym nogi plastikowe we wszystkich kolorach lub drewniane we wszystkich kształtach i rozmiarach.

 3. PUR SP. Z O.O.

  Polska

  Od 20 lat specjalizujemy się w produkcji poduszek siedziskowych i oparciowych do mebli tapicerowanych. Ponadto produkujemy również pokrowce skórzane i materiałowe, włókninę puszystą (ovata) oraz drewniane stelaże do mebli.

 4. DE MARCO RETI

  Włochy

  Od początku firma postawiła na produkty innowacyjne wysokiej jakości, stosując profile stalowe o wysokich odporności mechanicznej, epoksydową farbę proszkową i nietoksyczną, pierwszej jakości listwy bukowe zginane parowo. Produkcja De Marco i całość działań opartych na doświadczeniu, profesjonalizmie i uwadze, tworzą wyroby wysokiej jakości, które są wykonane z najlepszych materiałów.

 5. OLISMA SMALL BUSINESS LTD (MP TZOV OLISMA)

  Ukraina

  Firma OLISMA SMALL BUSINESS LTD (MP TZOV OLISMA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, Fornir i drewno okładzinowe, Stelaże łóżkowe listwowe, Fornir i drewno okładzinowe, korpus z drewna klejonego, i Bed slats. Ma siedzibę w Rivne, Ukraina.

 1. PAARA GMBH

  Niemcy

  Firma PAARA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Jest również obecna w dziedzinach Meble - design, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Stelaże łóżkowe listwowe, Meble - design, Meble tapicerowane, kanapy i fotele, Łóżka - ramy, stelaże i materace, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 2. LLC CHERVONOGRAD WOOD PROCESSING FACTORY

  Ukraina

  Firma LLC CHERVONOGRAD WOOD PROCESSING FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elementy drewniane do mebli. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe sprężynowe, Stelaże łóżkowe listwowe, Stelaże łóżkowe sprężynowe, Stelaże łóżkowe listwowe, stelaż listwowy pod materac, i Listwy drewniane bukowe. Ma siedzibę w Village Ostriv, Ukraina.

 1. THE BED SLATS COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE BED SLATS COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Harrow, Zjednoczone Królestwo.

 2. AGENATUR HERBERT UESBECK

  Niemcy

  Firma AGENATUR HERBERT UESBECK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Nottuln, Niemcy.

 3. BEDSLATS.CO.UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEDSLATS.CO.UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Harrow, Zjednoczone Królestwo.

 4. TOBI SHO

  Ukraina

  Firma TOBI SHO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe listwowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble domowe, łóżka metalowe, Meble domowe, i meble ogrodowe. Ma siedzibę w Kiyv, Ukraina.

 5. POZZOLI SRL

  Włochy

  Firma POZZOLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, urządzenia automatyczne do stelaży pod materace, akcesoria do instalacji sieci, Stelaże łóżkowe listwowe, i produkcja stelaży listwowych. Ma siedzibę w 20843, Włochy.

 6. BEDSLATS.CO.UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEDSLATS.CO.UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Ha3 7sp, Zjednoczone Królestwo.

 7. ERGOPROTECH GMBH

  Niemcy

  Firma ERGOPROTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Stelaże łóżkowe listwowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Neukeferloh, Niemcy.

 8. MATRACI BG

  Bułgaria

  Firma MATRACI BG, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe sprężynowe. Jest również obecna w dziedzinach Łóżka - ramy, stelaże i materace, Stelaże łóżkowe listwowe, Stelaże i materace, materiały i dodatki, Łóżka - ramy, stelaże i materace, Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże i materace, materiały i dodatki. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. RECOR BEDDING

  Belgia

  Firma RECOR BEDDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, Stelaże łóżkowe listwowe, i meble - łóżko. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 2. SC CBSEXPORT SRL

  Rumunia

  Firma SC CBSEXPORT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe listwowe. Jest również obecna w dziedzinach steaże z drewnianymi listewkami pod materace. Ma siedzibę w Nanesti, Rumunia.

 3. WENAN DEYI WOOD CO.,LTD

  Chiny

  Firma WENAN DEYI WOOD CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stelaże łóżkowe listwowe. Jest również obecna w dziedzinach ramy łóżek. Ma siedzibę w Langfang City, Chiny.

 4. MATERASSO S.R.O.

  Słowacja

  Firma MATERASSO S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Chrast Nad Hodnadom, Słowacja.

 5. DIBAPUR INH. CLAUDIA BALLESTEROS

  Niemcy

  Firma DIBAPUR INH. CLAUDIA BALLESTEROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 6. STE D INVESTISSEMENT XETTE SIXE

  Francja

  Firma STE D INVESTISSEMENT XETTE SIXE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Gerardmer, Francja.

 7. MACIEJCZYK S C TADEUSZ MACIEJCZYK MARCIN MACIEJCZYK

  Polska

  Firma MACIEJCZYK S C TADEUSZ MACIEJCZYK MARCIN MACIEJCZYK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Gniewkowo, Polska.

 8. DECOR LAMINA S.L.

  Hiszpania

  Firma DECOR LAMINA S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Montornes Del Valles, Hiszpania.

 9. CHRISTIAN RUCKER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CHRISTIAN RUCKER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Greenford, Zjednoczone Królestwo.

 10. PE-KOPLAST

  Słowenia

  Firma PE-KOPLAST, roku i działającą w sektorze Łóżka - ramy, stelaże i materace. Jest również obecna w dziedzinach Stelaże łóżkowe listwowe, i Stelaże łóżkowe listwowe. Ma siedzibę w Vodice, Słowenia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo