• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki

Wyniki dla

Statki - Import eksport

 1. ORTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ORTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Sereetz, Niemcy.

 2. FLUVIAL SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FLUVIAL SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa - holowanie. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Transport morski i rzeczny, Statki, Żegluga śródlądowa, Transport morski i rzeczny, wynajem statków, barge rental, Statki, i wynajem statków do transportu. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. BBQ BOAT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BBQ BOAT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Rożna ogrodowe i akcesoria, ruszt przenośny (do grylowania), Żeglarstwo - łodzie, statki, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, wynajem pojazdów wodnych, i organizowanie imprez firmowych. Ma siedzibę w Nantes, Francja.

 4. SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach stocznia okrętowa, budowa - jacht, statki motorowe, statki żaglowe, statki, warsztaty mechaniczne okrętowe, holowanie łodzi, ślizgacze, i jachty. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 5. NAUTICA DAL VI SRL

  Włochy

  Centrum sprzedaży i wymiany artykułów nowych i używanych, na powierzchni odkrytej 50 000 m² i 4 000 m² krytej. Wśród oferowanych usług, naprawa statków z włókna szklanego i drewnianych, między innymi modeli ze stoczni Riva oraz silników diesla i benzynowych; duży magazyn części zamiennych i akcesoriów oraz hangar o powierzchni ponad 4 000 m² do zimowania, z dźwigiem holującym i do wodowania uzepełniają tę ogromną strukturę. Basen portowy dysponuje 400-oma stanowiskami na statki, pełna obsługa i parking samochodowy na powierzchni 25 000 m².

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MER SERVICE SHIPCHANDLER POLAND

  Polska

  Mer Service was founded in February 2010, by two friends Mateusz and Rafał, therefore the name MER SERVICE (shortcut for Mateusz et Rafał).After a few years of working for other companies and learning everything from the inside, we came out with a few solutions to improve service. Unfortunately they were rejected by our employers. So we decided to part and start our own company. With the approach of treating every client individually (which for us is not just an expression) we soon gathered some regular clients. Most of them also became our friends.Dynamic development resulted in cooperation with SJ marine, company from the UK specialized in MAK engines.You can find us in Port of Gdynia & GdanskShipchandler

 2. LA BOA CHARTER & DIVING

  Włochy

  Boa Charter & Diving z Praiano (SA) od ponad 20 lat zajmuje się wynajmem czarterowym na Wybrzeżu Amalfitańskim. Wypożyczamy także łodzie motorowe, prowadzimy transfery drogą morską, umożliwiając dotarcie do każdego miejsca na Wybrzeżu Amalfitańskim, na Capri, do Sorrento i Neapolu. Organizujemy też rejsy łodzią dla małych grup, a także dla par, zorganizowane i spersonalizowane wycieczki po Wybrzeżu. Jesteśmy również szkołą prowadzącą kursy na patent nurka,

 3. LA BAIA NAUTICAL SRL

  Włochy

  Baia Nautical S.r.l. jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży żeglarskiej i specjalizuje się w takich usługach jak: lokalizacja i nadzorowanie łodzi, prace z użyciem włókna szklanego, obróbka antyosmozą, lakierowanie gel-coat, kontrola techniczna i remonty silników morskich zaburtowych lub nie, konserwacja standardowa i niestandardowa systemów elektrycznych, renowacja drewna (odnowa i lakierowanie) oraz odsprzedaż łodzi Conarg i ItalNautica.

 4. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  Włochy

  Założona w 1960 roku w Clusane, na brzegu jeziora Iseo, firma Bellini Nautica posiada nowoczesną strukturę i awangardową stocznię. Jej historia, trwająca od ponad 50 lat, sprawiła, że firma jest prestiżowym przedsiębiorstwem na czele branży żeglarskiej. Firma oferuje pełną gamę usług: Od konserwacji do remontu, poprzez pomoc techniczną udzielaną przez uprawniony warsztat wewnętrzny, zaopatrywanie, lakierowanie i jeszcze wiele innych !

 5. KARDIS MARINE SRL

  Włochy

  Firma Kardis powstała oficjalnie 1. października 2008 r., ale podwaliny umożliwiające jej stworzenie powstały już dużo wcześniej. Firma Kardis zarządzana jest bowiem przez przedsiębiorców posiadających bogate doświadczenie w branży, którzy udostępnili swoją dziesięcioletnią wiedzę fachową w dziedzinie, lansując w ten sposób zupełnie nową markę.

 1. FIBRAMAR

  Portugalia

  Firma FIBRAMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach statki, i kutry rybackie. Ma siedzibę w Atouguia Da Baleia, Portugalia.

 2. SKI & SEA D.O.O.

  Słowenia

  Firma SKI & SEA D.O.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Polzela, Słowenia.

 1. SNS YACHT CHARTER

  Hiszpania

  Firma SNS YACHT CHARTER, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Statki. Jest również obecna w dziedzinach wynajem jachtu, wynajem żaglówek, i wynajem catamarana. Ma siedzibę w Palma De Mallorca, Hiszpania.

 2. CANTIERE LINETTI SRL

  Włochy

  Firma CANTIERE LINETTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach statki spacerowe, silnikowe łódki rekreacyjne, statki, i umeblowanie wnętrz dla statków. Ma siedzibę w Zocco-Erbusco, Włochy.

 3. SAS PERFORMANCE

  Francja

  Firma SAS PERFORMANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria do zestawu bezpieczeństwa i przetrwania, anteny radarowe dla statków, akcesoria i urządzenia do statków i łodzi, i łodzie pneumatyczne. Ma siedzibę w Broglie, Francja.

 4. OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI

  Włochy

  Firma OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI, roku i działającą w sektorze Stocznie - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach chłodnik, statki, stolarka okrętowa, i naprawa silników okrętowych. Ma siedzibę w Monte Argentario, Włochy.

 5. CANTIERI SANGERMANI

  Włochy

  Firma CANTIERI SANGERMANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, statki, dostawy dla żeglarstwa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i stocznia okrętowa. Ma siedzibę w Lavagna, Włochy.

 6. OCEAN SHINE LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma OCEAN SHINE LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki. Jest również obecna w dziedzinach liny, i jachty. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. DUBROVNIK BOAT AND YACHT RENT

  Chorwacja

  Firma DUBROVNIK BOAT AND YACHT RENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Jest również obecna w dziedzinach wynajem statków, i wynajem jachtu. Ma siedzibę w Dubrovnik, Chorwacja.

 8. COMMERCIAL RIB CHARTER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma COMMERCIAL RIB CHARTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Jest również obecna w dziedzinach wynajem statków czarterowych, charters for businesses, i marine survey. Ma siedzibę w Lymington, Zjednoczone Królestwo.

 1. CATAMARANES RIBEIRA SACRA

  Hiszpania

  Firma CATAMARANES RIBEIRA SACRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 2. INAUTIA

  Włochy

  Firma INAUTIA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Statki. Jest również obecna w dziedzinach kupno-sprzedaż - łodzie. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 3. NAUTAL

  Hiszpania

  Firma NAUTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Barcellona, Hiszpania.

 4. MER YACHTING SERVICES

  Francja

  Firma MER YACHTING SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Golfe Juan, Francja.

 5. KARUKERA BATEAU ECOLE

  Francja

  Firma KARUKERA BATEAU ECOLE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Capesterre Belle Eau, Francja.

 6. NETWORK YACHT BROKERS VALENCIA

  Hiszpania

  Firma NETWORK YACHT BROKERS VALENCIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. AMOYACHTS IBIZA YACHT CHARTER

  Hiszpania

  Firma AMOYACHTS IBIZA YACHT CHARTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Eivissa, Hiszpania.

 8. PURE LATITUDE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PURE LATITUDE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Southampton, Zjednoczone Królestwo.

 9. JD YACHTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JD YACHTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Weymouth, Zjednoczone Królestwo.

 10. MECHANICAL SUPPORT ZEEWOLDE

  Holandia

  Firma MECHANICAL SUPPORT ZEEWOLDE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki. Ma siedzibę w Zeewolde, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Statki - Import eksport

Liczba wyników

4332 Przedsiębiorstwa