• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki

Wyniki dla

Statki - Import eksport

 1. INNOVATIVE TRANSPORT PLANT

  Rosja

  Verified by europages badge

  Od 2009 roku, Innovative Transport Plant projektuje i produkuje mocne, pojemne, paliwooszczędne, wysokoprężne pojazdy o dużej mobilności - niezbędny transport w przypadku braku dróg: Szybkie, amfibijne pojazdy terenowe; Poduszkowe pojazdy holownicze dla narciarzy; Poduszkowce o różnej pojemności pasażerskiej i przeznaczone dla nich instalacje pneumatyczne; Odrzutowe łodzie wodne z kadłubami z tworzywa sztucznego i aluminium; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa do przewozu pasażerów i ładunków; Poduszkowe pojazdy terenowe Nerpa Arctic o nośności do 30 ton. Młodzi specjaliści - absolwenci Państwowego Uniwersytetu Technicznego w Kuzbassie pracują w Dziale Projektowym Innowacyjnego Zakładu Transportowego, wysoko wykwalifikowani mechanicy i spawacze łukiem argonowym zajmują się montażem poduszkowych pojazdów terenowych. O sukcesie stałej działalności badawczej w zakresie innowacyjnego projektowania transportu dla Arktyki świadczy coroczna rejestracja nowych patentów - jest ich już 38.

 2. ORTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. BURIN BOATS D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge
 4. NAUTICA DAL VI SRL

  Włochy

  Centrum sprzedaży i wymiany artykułów nowych i używanych, na powierzchni odkrytej 50 000 m² i 4 000 m² krytej. Wśród oferowanych usług, naprawa statków z włókna szklanego i drewnianych, między innymi modeli ze stoczni Riva oraz silników diesla i benzynowych; duży magazyn części zamiennych i akcesoriów oraz hangar o powierzchni ponad 4 000 m² do zimowania, z dźwigiem holującym i do wodowania uzepełniają tę ogromną strukturę. Basen portowy dysponuje 400-oma stanowiskami na statki, pełna obsługa i parking samochodowy na powierzchni 25 000 m².

 5. MER SERVICE SHIPCHANDLER POLAND

  Polska

  Mer Service was founded in February 2010, by two friends Mateusz and Rafał, therefore the name MER SERVICE (shortcut for Mateusz et Rafał).After a few years of working for other companies and learning everything from the inside, we came out with a few solutions to improve service. Unfortunately they were rejected by our employers. So we decided to part and start our own company. With the approach of treating every client individually (which for us is not just an expression) we soon gathered some regular clients. Most of them also became our friends.Dynamic development resulted in cooperation with SJ marine, company from the UK specialized in MAK engines.You can find us in Port of Gdynia & GdanskShipchandler

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LA BOA CHARTER & DIVING

  Włochy

  Boa Charter & Diving z Praiano (SA) od ponad 20 lat zajmuje się wynajmem czarterowym na Wybrzeżu Amalfitańskim. Wypożyczamy także łodzie motorowe, prowadzimy transfery drogą morską, umożliwiając dotarcie do każdego miejsca na Wybrzeżu Amalfitańskim, na Capri, do Sorrento i Neapolu. Organizujemy też rejsy łodzią dla małych grup, a także dla par, zorganizowane i spersonalizowane wycieczki po Wybrzeżu. Jesteśmy również szkołą prowadzącą kursy na patent nurka,

 2. CANTIERE DEL LAGO D'ISEO BELLINI SRL

  Włochy

  Założona w 1960 roku w Clusane, na brzegu jeziora Iseo, firma Bellini Nautica posiada nowoczesną strukturę i awangardową stocznię. Jej historia, trwająca od ponad 50 lat, sprawiła, że firma jest prestiżowym przedsiębiorstwem na czele branży żeglarskiej. Firma oferuje pełną gamę usług: Od konserwacji do remontu, poprzez pomoc techniczną udzielaną przez uprawniony warsztat wewnętrzny, zaopatrywanie, lakierowanie i jeszcze wiele innych !

 3. KARDIS MARINE SRL

  Włochy

  Firma Kardis powstała oficjalnie 1. października 2008 r., ale podwaliny umożliwiające jej stworzenie powstały już dużo wcześniej. Firma Kardis zarządzana jest bowiem przez przedsiębiorców posiadających bogate doświadczenie w branży, którzy udostępnili swoją dziesięcioletnią wiedzę fachową w dziedzinie, lansując w ten sposób zupełnie nową markę.

 4. SKI & SEA D.O.O.

  Słowenia

 5. SNS YACHT CHARTER

  Hiszpania

 1. FIBRAMAR

  Portugalia

 2. CANTIERE LINETTI SRL

  Włochy

 3. SAS PERFORMANCE

  Francja

 4. OFFICINA NAUTICA PRIMO ROSI

  Włochy

 5. CANTIERI SANGERMANI

  Włochy

 6. DUBROVNIK BOAT AND YACHT RENT

  Chorwacja

 7. OCEAN SHINE LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 8. COMMERCIAL RIB CHARTER

  Zjednoczone Królestwo

 9. GROVE FERRY RIVER TRIPS

  Zjednoczone Królestwo

 10. WIMBI BOATS

  Francja

 1. PEDRO BOAT

  Holandia

 2. AMOYACHTS IBIZA YACHT CHARTER

  Hiszpania

 3. JD YACHTS

  Zjednoczone Królestwo

 4. WEEK CRUISE

  Grecja

 5. EUROPEAN YACHT BROKERS

  Hiszpania

 6. CATAMARANES RIBEIRA SACRA

  Hiszpania

 7. MARLIN BOAT SRL

  Włochy

 8. KARUKERA BATEAU ECOLE

  Francja

 9. SARL CFNPA

  Francja

 10. MER YACHTING SERVICES

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Statki - Import eksport

Liczba wyników

4507 przedsiębiorstwa