• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki rybackie - budowa

Wyniki dla

Statki rybackie - budowa - Import eksport

 1. JANNOT MARINE PROPELLERS

  Maroko

  Firma JANNOT MARINE PROPELLERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Huty miedzi, brązu i mosiądzu. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, śruba napędowa, silniki okrętowe i człony napędu okretowego, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Tanger, Maroko.

 2. INTERBALT, UAB

  Litwa

  Firma INTERBALT, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Spawanie stali i metali, Lutowanie stali i metali, Statki rybackie - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Spawanie stali i metali, i Lutowanie stali i metali. Ma siedzibę w KLAIPEDA, Litwa.

 3. TRANSMETAL INDUSTRIE

  Francja

  Firma TRANSMETAL INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Saint Mandrier Sur Mer, Francja.

 4. SANI CONFORT

  Tunezja

  Firma SANI CONFORT, roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 5. WIMBI BOATS

  Francja

  Firma WIMBI BOATS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Chennevieres-Sur-Marne, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTI PECHE

  Francja

  Firma PLASTI PECHE, roku i działającą w sektorze Kołowroty, wciągniki i krążki. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki rybackie - budowa, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w L Aiguillon Sur Mer, Francja.

 2. KARSTULAN VENE JARVINEN KY

  Finlandia

  Firma KARSTULAN VENE JARVINEN KY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Lawety do przewozu łodzi. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie do montowania, Motorówki, Statki rybackie - budowa, Łodzie do montowania, Motorówki, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Karstula, Finlandia.

 3. JOSÉ MARIA VILARINHO PESCAS, LDA.

  Portugalia

  Firma JOSÉ MARIA VILARINHO PESCAS, LDA., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Gafanha Da Nazaré, Portugalia.

 4. SUFFOLK TRIMMERS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUFFOLK TRIMMERS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Bury St Edmunds, Zjednoczone Królestwo.

 5. CHANTIER NAVAL CROISICAIS

  Francja

  Firma CHANTIER NAVAL CROISICAIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Le Croisic, Francja.

 1. OESTBORNHOLMS KUTTERSERVICE APS

  Dania

  Firma OESTBORNHOLMS KUTTERSERVICE APS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Łodzie do montowania, i Łodzie do montowania. Ma siedzibę w Nexoe, Dania.

 2. WESTPLAST AS

  Norwegia

  Firma WESTPLAST AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Leinøy, Norwegia.

 1. DRASSANES I DISENY SA

  Hiszpania

  Firma DRASSANES I DISENY SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Vilanova I La Geltru, Hiszpania.

 2. FISCHEREIGENOSSENSCHAFT PEENEMÜNDUNG FREEST E.G.

  Niemcy

  Firma FISCHEREIGENOSSENSCHAFT PEENEMÜNDUNG FREEST E.G., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Kröslin, Niemcy.

 3. DARRAGH LTD

  Irlandia

  Firma DARRAGH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Monaghan, Irlandia.

 4. ASTILLEROS CATA S.L.

  Hiszpania

  Firma ASTILLEROS CATA S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki rybackie - budowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Castellon, Hiszpania.

 5. MOONEY (BOATS) LTD

  Irlandia

  Firma MOONEY (BOATS) LTD, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Donegal, Irlandia.

 6. OCEANOMAR GUINÉE

  Gwinea

  Firma OCEANOMAR GUINÉE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Jest również obecna w dziedzinach połowy ryb morskich. Ma siedzibę w Conakry, Gwinea.

 7. MACDUFF SHIPYARDS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACDUFF SHIPYARDS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Macduff, Zjednoczone Królestwo.

 8. SPENCER-CARTER (PROPERTIES) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPENCER-CARTER (PROPERTIES) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły wędkarskie, i Artykuły wędkarskie. Ma siedzibę w Falmouth, Zjednoczone Królestwo.

 1. SOC PESCA NOVO HORIZONTE LDA.

  Portugalia

  Firma SOC PESCA NOVO HORIZONTE LDA., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Mira, Portugalia.

 2. PESCARIAS GONDOMAR GONZALEZ & COVELO, LDA.

  Portugalia

  Firma PESCARIAS GONDOMAR GONZALEZ & COVELO, LDA., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Carreço, Portugalia.

 3. SOC LISBONENSE PESCA BACALHAU LDA.

  Portugalia

  Firma SOC LISBONENSE PESCA BACALHAU LDA., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Coimbra, Portugalia.

 4. SV AUTO

  Francja

  Firma SV AUTO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Veurey Voroize, Francja.

 5. HITO PESCA, LDA.

  Portugalia

  Firma HITO PESCA, LDA., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Viana Do Castelo, Portugalia.

 6. ANTÓNIO CONDE & COMPANHIA, S.A.

  Portugalia

  Firma ANTÓNIO CONDE & COMPANHIA, S.A., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Gafanha Da Nazaré, Portugalia.

 7. STE COOP DE GESTION ET D ARMENENT DES NAVIRES DE PECHE

  Francja

  Firma STE COOP DE GESTION ET D ARMENENT DES NAVIRES DE PECHE, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Saint-Gilles-Croix-De-Vie, Francja.

 8. PAPOA EMPRESA DE PESCA LDA.

  Portugalia

  Firma PAPOA EMPRESA DE PESCA LDA., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Peniche, Portugalia.

 9. PESCAS ROTA DO VENTO LDA.

  Portugalia

  Firma PESCAS ROTA DO VENTO LDA., roku i działającą w sektorze Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 10. FRØYSTAD FISKEVEGN AS

  Norwegia

  Firma FRØYSTAD FISKEVEGN AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki rybackie - budowa, i Statki rybackie - budowa. Ma siedzibę w Bølandet, Norwegia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo