• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki - wyposażenie i przyrządy

Wyniki dla

Statki - wyposażenie i przyrządy - Import eksport

 1. GMC GESELLSCHAFT FÜR MARINE- UND INDUSTRIEAUSSTATTUNG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma zajmująca się urządzeniami morskimi i przemysłowymi dostarczamy kompaktowe duże i średnie silniki, a także związane z nimi części zamienne oraz części zamienne do ciągników. Od dziesięcioleci doradzamy i zaopatrujemy światową sieć klientów w sektorze urządzeń morskich, rolniczych i przemysłowych. Nasz wyszkolony zespół serwisowy dba o naszych klientów zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami. Stworzyliśmy w ciągu wielu lat obszerny skład części zamiennych z kilkoma tysiącami pozycji, z którego codziennie i w krótkim czasie dostarczamy naszym klientom potrzebne artykuły. Siedziba naszej firmy od 2006 roku znajduje się w Wesseling. Bardzo dobre położenie logistyczne umożliwia doskonałe połączenie ze wszystkimi szlakami transportowymi, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie zamówienia klientów w krótkim czasie.

 2. CASSE MARINE ENLEVEMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CASSE MARINE ENLEVEMENT, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Motorówki, akcesoria i urządzenia do statków i łodzi, boat engine accessories, Motorówki, i łodzie używane. Ma siedzibę w Martigues, Francja.

 3. KAPPIS-NAUTIC E. K

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAPPIS-NAUTIC E. K, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Lahr, Niemcy.

 4. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECI GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Silniki elektryczne i części do silników, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

 5. SEANERGY

  Francja

  SEANERGY jest specjalistą w dziedzinie konserwacji przemysłowej dla żeglarstwa i przemysłów newralgicznych (wiertnictwa morskiego, górnictwa, wojskowego, okrętowego). Świadczymy przede wszystkim usługi z zakresu konserwacji urządzeń diesla, prądotwórczych i systemów napędowych. Konserwacja, naprawa, renowacja silników napędowych, przekładni nawrotnych, zespołów prądnicowych, dysz wodnych, pomocniczych do statków; Także: Konserwacja zapobiegawcza, naprawcza, naprawy awaryjne, renowacja mechaniczna, testy, ekspertyzy, próby na morzu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELEKTRYKA MORSKA

  Polska

  irma Elektryka Morska powstała w lutym 2007. Główną domeną firmy jest techniczne zaopatrzenie branży morskiej w podzespoły elektryczne. Specjalizujemy się w elektrycznych i pneumatycznych morskich częściach zamiennych przeznaczonych na statki produkowane w Europie Wschodniej od 1960r. Ze względu na doskonałą sieć dostawców w całej Europie dostarczymy Państwu podzespoły z dawno zawieszonych serii produkcji. Kierując zapytanie do naszej firmy mają Państwo pewność iż dzięki posiadanej przez nas wiedzy oraz doświadczenia i zaawansowanej logistyce unikną Państwo przestojów w pracy spowodowanej brakiem części zamiennych. Jesteśmy dystrybutorem największych europejskich fabryk kabli okrętowych co umożliwia nam dostawę kabli w cenach producenckich. Nasza stale powiększająca się oferta zawiera również akcesoria pokładowe, urządzenia do odrdzewiania oraz armaturę przemysłową. Jako przedstawiciel firmy John Gjerde oferujemy na rynek głowice odpowietrzające

 2. BESTO POLAND

  Polska

  Ponad osiemdziesiąt lat doświadczenia i praktyki w produkcji sprzetu ratującego ludzkie życie w sektorze sportów wodnych oraz sektorze morskim.Entuzjaści sportów wodnych, dbający o własne bezpieczeństwo wybierają kamizelki ratunkowe i asekuracyjne firmy Besto.Besto od lat jest liderem na rynku dzięki ciągłej pracy nad udoskonaleniem wysokiej jakości kamizelek, optymalnie dopasowanych do ciała. Wszystkie kamizelki Besto odpowiadają normom europejskim oraz posiadają atesty CE (Certyfikatu Europejskiego). Dzięki technologii produkcji zgodnej z dyrektywą Komisji Europejskiej 96/98 oraz zastosowaniu najlepszych materiałów produkty Besto spełniają najwyższe standardy jakości. Niezależnie od wewnetrznej finalnej kontroli co roku sam produkt jak i cały dział kontroli jakości Besto są testowane przez niezależną instytucje Biuro Veritas. W efekcie tych działan Besto oferuje bardzo szeroki wybór bezpiecznych, wygodnych, atrakcyjnych modeli kamizelek, odpowiednich dla całej rodziny.Z kamizelkami Besto Ty i Twoja rodzina z pewnością będziecie dobrze przygotowani na nieprzewidywalne zdarzenia w wodzie.Kamizelki ratunkowe i kamizelki asekuracyjne Besto zostały zaaprobowane przez nastepujące akredytowane instytucje: TNO Holland Laboratorium Testowe w Fleetwood, Wielka Brytania Nederlandse Scheepvaart Inspectie (Holenderski Inspektorat Morski) Biuro Veritas Rotterdam / Paryż.

 3. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 4. SOSTECHNIC SICHERHEITSAUSRÜSTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma SOSTECHNIC SICHERHEITSAUSRÜSTUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

 5. FRANCE HELICES

  Francja

  Firma FRANCE HELICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Stal stopowa, i Stal stopowa. Ma siedzibę w Cannes La Bocca, Francja.

 1. PETERS + BEY GMBH

  Niemcy

  Firma PETERS + BEY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 2. BOPP TREUILS JEB

  Francja

  Firma BOPP TREUILS JEB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach wciągarka, sprzęt hydrauliczny, i windy kotwiczne. Ma siedzibę w Lanvéoc, Francja.

 1. STEREONAVAL

  Hiszpania

  Firma STEREONAVAL, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Elektronika okrętowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i akcesoria do żaglówek. Ma siedzibę w Alicante, Hiszpania.

 2. OCEA

  Francja

  Firma OCEA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - budowa okrętów, i ship design. Ma siedzibę w Les Sables D Olonne, Francja.

 3. LAPWINGS MARITIME SERVICES LTD

  Cypr

  Firma LAPWINGS MARITIME SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne, i naprawy statków. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 4. QINGDAO SHUNDEHAI SHIPPING SERVICE CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO SHUNDEHAI SHIPPING SERVICE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 5. CARRON MARINE

  Belgia

  Firma CARRON MARINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Rzeczoznawcy morscy, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, i Rzeczoznawcy morscy. Ma siedzibę w Zelzate, Belgia.

 6. MOBILIS

  Francja

  Firma MOBILIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach boje i sygnalizacja morska. Ma siedzibę w Aix-En-Provence Cedex 3, Francja.

 7. ATLANTIS EOOD

  Bułgaria

  Firma ATLANTIS EOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach statki rejsowe, ubezpieczenia na wakacjie i podróże, i podróże wakacyjne. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 8. HARBOR EAGLE

  Turcja

  Firma HARBOR EAGLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do urzytku morskiego, wymiana i naprawa silników morskich, i pompy filtrujące. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. HOLLAND MARITIME

  Holandia

  Firma HOLLAND MARITIME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Groningen, Holandia.

 2. PLEIGER MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PLEIGER MASCHINENBAU GMBH & CO KG, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Elektronika okrętowa, zawory oleodynamiczne, pompy do ścieków, Elektronika okrętowa, i Centrifugal pumps. Ma siedzibę w WITTEN, Niemcy.

 3. NATOPART

  Hiszpania

  Firma NATOPART, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pojazdy wojskowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, akcesoria i części zamienne, Samoloty - przyrządy i urządzenia, Statki - wyposażenie i przyrządy, i Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. LEKI MARINE

  Dania

  Firma LEKI MARINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Kastrup, Dania.

 5. HARBOREAGLE SHIP SPARE PARTS

  Turcja

  Firma HARBOREAGLE SHIP SPARE PARTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i urządzenia do statków i łodzi, usługi celne związane z transportem morskim towarów, i pojazd do zbierania i transportu odpadów przemysłowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. MAXSPAR S.R.L.

  Włochy

  Firma MAXSPAR S.R.L., roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla sektora żeglarskiego, akcesoria do łodzi, usługi dodatkowe - żeglarstwo, i łodzie. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 7. SHIPSAFE MARINE EQUIPMENT LTD

  Grecja

  Firma SHIPSAFE MARINE EQUIPMENT LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Piraeus, Grecja.

 8. WITTIG GMBH

  Austria

  Firma WITTIG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach Statki - wyposażenie i przyrządy, i Statki - wyposażenie i przyrządy. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 9. SEPAR UK

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEPAR UK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Filtry do diesla. Ma siedzibę w St Albans, Zjednoczone Królestwo.

 10. HINO MOTORS EUROPE

  Belgia

  Firma HINO MOTORS EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Części zamienne do samochodów ciężarowych i przyczep, i Samochody - akcesoria. Ma siedzibę w Mechelen, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Statki - wyposażenie i przyrządy - Import eksport

Liczba wyników

1494 Przedsiębiorstwa