• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki - wyposażenie i przyrządy

Wyniki dla

Statki - wyposażenie i przyrządy - Import eksport

 1. GMC GESELLSCHAFT FÜR MARINE- UND INDUSTRIEAUSSTATTUNG MBH

  Niemcy

  Jako firma zajmująca się urządzeniami morskimi i przemysłowymi dostarczamy kompaktowe duże i średnie silniki, a także związane z nimi części zamienne oraz części zamienne do ciągników. Od dziesięcioleci doradzamy i zaopatrujemy światową sieć klientów w sektorze urządzeń morskich, rolniczych i przemysłowych. Nasz wyszkolony zespół serwisowy dba o naszych klientów zgodnie z ich indywidualnymi potrzebami. Stworzyliśmy w ciągu wielu lat obszerny skład części zamiennych z kilkoma tysiącami pozycji, z którego codziennie i w krótkim czasie dostarczamy naszym klientom potrzebne artykuły. Siedziba naszej firmy od 2006 roku znajduje się w Wesseling. Bardzo dobre położenie logistyczne umożliwia doskonałe połączenie ze wszystkimi szlakami transportowymi, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie zamówienia klientów w krótkim czasie.

 2. ATLANTIC YACHT SERVICES

  Hiszpania

  Atlantic Yacht Services to firma zajmująca się konserwacją i zaopatrzeniem jachtów, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie w branży i zapewniająca jachtom wszystko, od wyspecjalizowanego technika po części silnikowe, wyposażenie pokładowe, materiały eksploatacyjne i przedmioty luksusowe. Zajmujemy się suchym dokiem dla Twojego jachtu, antyfoulingiem, malowaniem, montażem nowego wyposażenia, stolarką wewnętrzną i specjalistami ds. chłodnictwa.

 3. CASSE MARINE ENLEVEMENT

  Francja

 4. KAPPIS-NAUTIC E. K

  Niemcy

 5. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELEKTRYKA MORSKA

  Polska

  irma Elektryka Morska powstała w lutym 2007. Główną domeną firmy jest techniczne zaopatrzenie branży morskiej w podzespoły elektryczne. Specjalizujemy się w elektrycznych i pneumatycznych morskich częściach zamiennych przeznaczonych na statki produkowane w Europie Wschodniej od 1960r. Ze względu na doskonałą sieć dostawców w całej Europie dostarczymy Państwu podzespoły z dawno zawieszonych serii produkcji. Kierując zapytanie do naszej firmy mają Państwo pewność iż dzięki posiadanej przez nas wiedzy oraz doświadczenia i zaawansowanej logistyce unikną Państwo przestojów w pracy spowodowanej brakiem części zamiennych. Jesteśmy dystrybutorem największych europejskich fabryk kabli okrętowych co umożliwia nam dostawę kabli w cenach producenckich. Nasza stale powiększająca się oferta zawiera również akcesoria pokładowe, urządzenia do odrdzewiania oraz armaturę przemysłową. Jako przedstawiciel firmy John Gjerde oferujemy na rynek głowice odpowietrzające

 2. BESTO POLAND

  Polska

  Ponad osiemdziesiąt lat doświadczenia i praktyki w produkcji sprzetu ratującego ludzkie życie w sektorze sportów wodnych oraz sektorze morskim.Entuzjaści sportów wodnych, dbający o własne bezpieczeństwo wybierają kamizelki ratunkowe i asekuracyjne firmy Besto.Besto od lat jest liderem na rynku dzięki ciągłej pracy nad udoskonaleniem wysokiej jakości kamizelek, optymalnie dopasowanych do ciała. Wszystkie kamizelki Besto odpowiadają normom europejskim oraz posiadają atesty CE (Certyfikatu Europejskiego). Dzięki technologii produkcji zgodnej z dyrektywą Komisji Europejskiej 96/98 oraz zastosowaniu najlepszych materiałów produkty Besto spełniają najwyższe standardy jakości. Niezależnie od wewnetrznej finalnej kontroli co roku sam produkt jak i cały dział kontroli jakości Besto są testowane przez niezależną instytucje Biuro Veritas. W efekcie tych działan Besto oferuje bardzo szeroki wybór bezpiecznych, wygodnych, atrakcyjnych modeli kamizelek, odpowiednich dla całej rodziny.Z kamizelkami Besto Ty i Twoja rodzina z pewnością będziecie dobrze przygotowani na nieprzewidywalne zdarzenia w wodzie.Kamizelki ratunkowe i kamizelki asekuracyjne Besto zostały zaaprobowane przez nastepujące akredytowane instytucje: TNO Holland Laboratorium Testowe w Fleetwood, Wielka Brytania Nederlandse Scheepvaart Inspectie (Holenderski Inspektorat Morski) Biuro Veritas Rotterdam / Paryż.

 3. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 4. SOSTECHNIC SICHERHEITSAUSRÜSTUNG GMBH

  Niemcy

 5. FRANCE HELICES

  Francja

 1. LAPWINGS MARITIME SERVICES LTD

  Cypr

 2. HARBOREAGLE SHIP SPARE PARTS

  Turcja

 1. HOLLAND MARITIME

  Holandia

 2. MSTREAM, LTD

  Ukraina

 3. HARBOR EAGLE

  Turcja

 4. STEREONAVAL

  Hiszpania

 5. PLEIGER MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

 6. BOPP TREUILS JEB

  Francja

 7. ATLANTIS EOOD

  Bułgaria

 8. SEPAR UK

  Zjednoczone Królestwo

 1. HINO MOTORS EUROPE

  Belgia

 2. OCEA

  Francja

 3. LEKI MARINE

  Dania

 4. CARRON MARINE

  Belgia

 5. NATOPART

  Hiszpania

 6. QINGDAO SHUNDEHAI SHIPPING SERVICE CO., LTD

  Chiny

 7. MAXSPAR S.R.L.

  Włochy

 8. PETERS + BEY GMBH

  Niemcy

 9. YACHTHANDELNORD

  Niemcy

 10. GERALD WORZFELD

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Statki - wyposażenie i przyrządy - Import eksport

Liczba wyników

1493 przedsiębiorstwa