• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki - wyposażenie i przyrządy

Wyniki dla

Statki - wyposażenie i przyrządy - Import eksport

 1. KAPPIS-NAUTIC E. K

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. SEANERGY

  Francja

  SEANERGY jest specjalistą w dziedzinie konserwacji przemysłowej dla żeglarstwa i przemysłów newralgicznych (wiertnictwa morskiego, górnictwa, wojskowego, okrętowego). Świadczymy przede wszystkim usługi z zakresu konserwacji urządzeń diesla, prądotwórczych i systemów napędowych. Konserwacja, naprawa, renowacja silników napędowych, przekładni nawrotnych, zespołów prądnicowych, dysz wodnych, pomocniczych do statków; Także: Konserwacja zapobiegawcza, naprawcza, naprawy awaryjne, renowacja mechaniczna, testy, ekspertyzy, próby na morzu.

 3. ELEKTRYKA MORSKA

  Polska

  irma Elektryka Morska powstała w lutym 2007. Główną domeną firmy jest techniczne zaopatrzenie branży morskiej w podzespoły elektryczne. Specjalizujemy się w elektrycznych i pneumatycznych morskich częściach zamiennych przeznaczonych na statki produkowane w Europie Wschodniej od 1960r. Ze względu na doskonałą sieć dostawców w całej Europie dostarczymy Państwu podzespoły z dawno zawieszonych serii produkcji. Kierując zapytanie do naszej firmy mają Państwo pewność iż dzięki posiadanej przez nas wiedzy oraz doświadczenia i zaawansowanej logistyce unikną Państwo przestojów w pracy spowodowanej brakiem części zamiennych. Jesteśmy dystrybutorem największych europejskich fabryk kabli okrętowych co umożliwia nam dostawę kabli w cenach producenckich. Nasza stale powiększająca się oferta zawiera również akcesoria pokładowe, urządzenia do odrdzewiania oraz armaturę przemysłową. Jako przedstawiciel firmy John Gjerde oferujemy na rynek głowice odpowietrzające

 4. BESTO POLAND

  Polska

  Ponad osiemdziesiąt lat doświadczenia i praktyki w produkcji sprzetu ratującego ludzkie życie w sektorze sportów wodnych oraz sektorze morskim.Entuzjaści sportów wodnych, dbający o własne bezpieczeństwo wybierają kamizelki ratunkowe i asekuracyjne firmy Besto.Besto od lat jest liderem na rynku dzięki ciągłej pracy nad udoskonaleniem wysokiej jakości kamizelek, optymalnie dopasowanych do ciała. Wszystkie kamizelki Besto odpowiadają normom europejskim oraz posiadają atesty CE (Certyfikatu Europejskiego). Dzięki technologii produkcji zgodnej z dyrektywą Komisji Europejskiej 96/98 oraz zastosowaniu najlepszych materiałów produkty Besto spełniają najwyższe standardy jakości. Niezależnie od wewnetrznej finalnej kontroli co roku sam produkt jak i cały dział kontroli jakości Besto są testowane przez niezależną instytucje Biuro Veritas. W efekcie tych działan Besto oferuje bardzo szeroki wybór bezpiecznych, wygodnych, atrakcyjnych modeli kamizelek, odpowiednich dla całej rodziny.Z kamizelkami Besto Ty i Twoja rodzina z pewnością będziecie dobrze przygotowani na nieprzewidywalne zdarzenia w wodzie.Kamizelki ratunkowe i kamizelki asekuracyjne Besto zostały zaaprobowane przez nastepujące akredytowane instytucje: TNO Holland Laboratorium Testowe w Fleetwood, Wielka Brytania Nederlandse Scheepvaart Inspectie (Holenderski Inspektorat Morski) Biuro Veritas Rotterdam / Paryż.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. SUMIMAR TECHNICAL SERVICE S.L.

  Hiszpania

  Drobny handel częściami zamiennymi do silników morskich.

 2. SOSTECHNIC SICHERHEITSAUSRÜSTUNG GMBH

  Niemcy

 3. FRANCE HELICES

  Francja

 4. OCEA

  Francja

 5. QINGDAO SHUNDEHAI SHIPPING SERVICE CO., LTD

  Chiny

 6. PETERS + BEY GMBH

  Niemcy

 1. MAXSPAR S.R.L.

  Włochy

 2. BOPP TREUILS JEB

  Francja

 3. STEREONAVAL

  Hiszpania

 4. HINO MOTORS EUROPE

  Belgia

 5. HARBOREAGLE SHIP SPARE PARTS

  Turcja

 6. ATLANTIS EOOD

  Bułgaria

 7. GROOTHANDEL FRANCOIS

  Belgia

 8. PLEIGER MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

 9. HOLLAND MARITIME

  Holandia

 10. LEKI MARINE

  Dania

 1. MSTREAM, LTD

  Ukraina

 2. LAPWINGS MARITIME SERVICES LTD

  Cypr

 3. SHIPSAFE MARINE EQUIPMENT LTD

  Grecja

 4. HARBOR EAGLE

  Turcja

 5. NATOPART

  Hiszpania

 6. WITTIG GMBH

  Austria

 7. MOBILIS

  Francja

 8. MARIT DAVAINE CHAINES

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Statki - wyposażenie i przyrządy - Import eksport

Liczba wyników

1621 przedsiębiorstwa