• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki - budowa

Wyniki dla

Statki - budowa - Import eksport

 1. BURRE HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Burre Hydraulik, którą w 1964 r. założył inżynier. Karl-Heinz Burre, podjęła działalność w 1965 r. Pierwotna idea biura inżynieryjnego została szybko zarzucona i rozpoczęto produkcję drobnych elementów. Pierwsze projekty obejmowały zawory sterujące do koparek hydraulicznych, przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne, a także zawory membranowe. W roku 1972 r. nastąpiła przeprowadzka do nowo wybudowanej hali produkcyjnej na terenie, gdzie po dziś dzień znajduje się główna siedziba Burre Hydraulik. Powierzchnia produkcyjna 540 m² stanowiła odpowiednią przestrzeń do realizacji innowacyjnych idei założyciela. Burre Hydraulik opracowało i wyprodukowało między innymi przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne dla systemów tankowania lokomotyw spalinowych Deutsche Bahn. Jednak inż. Karl-Heinz Burre szybko zdał sobie sprawę, że przyszłość leży w hydraulicznych systemach i urządzeniach sterujących i odpowiednio dostosował swoje przedsiębiorstwo. Przyjął wyzwania i często wchodził na nowe obszary techniczne. Przykładowo, walnie przyczynił się do automatyzacji maszyn dla przemysłu włókienniczego. Ale odnosił też sukcesy w innych dziedzinach techniki np. opracował automatyczny system sterowania pokrywą luku dla statków zamorskich. Wraz z tym rozwojem systematycznie rosła również powierzchnia produkcyjna, która obecnie wynosi ponad 5000 m².

 2. KÖSTER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Köster oferuje technologie spawania i mocowania trzpieni z własną produkcją urządzeń do spawania trzpieni, trzpieni spawalniczych, trzpieni głowic i elementów formowanych na zimno. KÖCO oferuje szeroki zakres rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań w różnych gałęziach przemysłu: Budownictwo / konstrukcja stalowa / budowa mostów, elektrownie / wytwarzanie energii, budowa pojazdów / budowa pojazdów szynowych, budowa zakładów / budowa maszyn, budowa statków, budownictwo ogniotrwałe. Dzięki solidnej wiedzy technicznej i odważnym stosowaniu innowacji, tworzymy bezpieczne i efektywne rozwiązania. Nasze trzpienie gwintowane i technologia zgrzewania trzpieni są stosowane na całym świecie, ponieważ jesteśmy niezawodnym partnerem w dziedzinie technologii zgrzewania trzpieni. Gwarantujemy niezbędne bezpieczeństwo dzięki obszernemu know-how materiałowemu, produktowemu i procesowemu. W celu zapewnienia, że odpowiedniego stosowania danych produktόw KÖCO, chętnie zapewniamy wsparcie techniczne na miejscu.

 3. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - GESENKSCHMIEDE - UMFORMTECHNIK - STAHLSCHMIEDE - GESENKGESCHMIEDETE TEILE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 4. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 5. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma ODISSEIA TEORICA LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Szkielet metalowy, stocznia okrętowa, naprawy statków, stolarka okrętowa, stocznie, Remonty statków, i naval construction / shipbuilding. Ma siedzibę w Setubal, Portugalia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. METAWELL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METAWELL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Aluminium radiant suspended ceilings, ogrzewanie sufitów, elementy lekkie, p?yty sufitowe, okładanie fasad, p?yty warstwowe, p?yty aluminiowe o strukturze plastrowej, i p?yty stropowe promieniowe. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

 2. SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach stocznia okrętowa, budowa - jacht, statki motorowe, statki żaglowe, statki, warsztaty mechaniczne okrętowe, holowanie łodzi, ślizgacze, i jachty. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 3. TECHNICAL TEXTILE MONTEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNICAL TEXTILE MONTEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Tkaniny powlekane, tkaniny z włókien szklanych, Automotive, Statki - budowa, i Tkaniny powlekane. Ma siedzibę w Bensheim, Niemcy.

 4. CEMTRADE GMBH

  Niemcy

  Już od ponad 15 lat działamy na rynku krajowym i międzynarodowym z naszymi płytami niepalnymi. CemTrade koncentruje się na produkcji i dystrybucji płaskich płyt ogniochronnych o spoiwie mineralnym. Naszymi klientami są w dużej mierze firmy handlowe, przemysłowe i przetwórcze. Produkty CemTrade wytwarzane są zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Dzięki elastycznej produkcji jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązania dla większości wymagań klientów. Różnorodność. Nasze płyty włóknisto-cementowe Cemval oferują niemal niewyczerpany zakres możliwych zastosowań. Dzięki elastycznej produkcji jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązania dla większości wymagań klientów. Nasze płyty przeciwogniowe znajdują zastosowanie np. w przemyśle stoczniowym, budownictwie, przemyśle chemicznym, elektrycznym lub w budownictwie kolejowym / budowie kontenerów. Jakość - W naszych rozwiązaniach przywiązujemy dużą wagę do jakości i trwałości produktów i w ten sposób umożliwiamy naszym klientom dokonywanie zrównoważonych inwestycji. Możliwość dostarczenia - Jesteśmy w stanie dostarczyć! Cena - Zadzwoń lub wyślij zapytanie na info@cem-trade, a otrzymasz od nas indywidualną ofertę! Czekamy na Ciebie!

 5. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 1. TALLINNA LAEVATEHAS OÜ

  Estonia

  Nasza stocznia znajduje się u ujścia Zatoki Fińskiej. Stocznia w Tallinie posiada idealną lokalizację dla okrętów zawijających do portów w Rosji, Finlandii, krajach bałtyckich i na wschodnim wybrzeżu Szwecji, których właściciele nie muszą przemieszczać swoich statków by móc je naprawiać w naszej stoczni. Oferujemy szeroki zakres usług dla wszystkich rodzajów okrętów dzięki połączeniu wykwalifikowanej siły roboczej i nowoczesności zakładu. Posiadamy 3 doki pływające. Dostępne są również nabrzeża naprawcze z wystarczającą siłą dźwigową.

 2. HOSEUNG ENT.CO.,LTD

  Korea Południowa

  HOSEUNG Ent. Co., Ltd produkuje zestaw sprzętu do maszynowni, zbiorniki, oczyszczalnie ścieków, wentylatory, skrzynki kablowe itp. od początku działalności jako producent sprzętu i urządzeń okrętowych w 1989 roku. Nasi współpracownicy dokładają wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby klientów pod względem rozwiązań systemowych i jakości produktów z jasnym celem stania się w przyszłości wspaniałą firmą dla pracowników i dla społeczności .

 1. GSB CELIK SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma GSB CELIK SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łodzie do montowania. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i urządzenia do statków i łodzi, i budowa - statki. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 2. GRANI LTD

  Ukraina

  Firma GRANI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, i Statki - budowa. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 3. EXPRESSA HOLDING CORP

  Ukraina

  Firma EXPRESSA HOLDING CORP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w Nikolaev, Ukraina.

 4. OJSC "BELSUDOPROEKT"

  Białoruś

  Firma OJSC "BELSUDOPROEKT", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach badania inżynieryjne laboratoriów i instytutów badań, i biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w By, Białoruś.

 5. WETAC

  Holandia

  Firma WETAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, elektryk samochodowy pojazdów przemysłowych, budowa - statki, Baterie, i Części zamienne do ciężarówek. Ma siedzibę w Ede, Holandia.

 6. MODEL-ING D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MODEL-ING D.O.O., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach naval construction / shipbuilding, Rury naftowe i gazowe, projektowanie mechaniczne 3d, i inżynieria przemysłowa. Ma siedzibę w Čavle, Chorwacja.

 7. GERTSEN & OLUFSEN A/S

  Dania

  Firma GERTSEN & OLUFSEN A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach silniki morskie, budowanie linii kolejowych, naprawy narzędzi elektrycznych, i silniki morskie diesla. Ma siedzibę w Hoersholm, Dania.

 8. ROB SNEL TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING B.V.

  Holandia

  Firma ROB SNEL TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w Sliedrecht, Holandia.

 1. FOUNTAINE PAJOT S.A.

  Francja

  Firma FOUNTAINE PAJOT S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - budowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, katamarany, i inżynieria okrętowa. Ma siedzibę w Aigrefeuille-D'aunis, Francja.

 2. GARDEC

  Belgia

  Firma GARDEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, naprawa statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, i Remonty statków. Ma siedzibę w Zeebrugge, Belgia.

 3. SCHELLE GMBH

  Niemcy

  Firma SCHELLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Stud welding equipment. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 4. URALGRIT

  Rosja

  Firma URALGRIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, Maszyny do piaskowania, Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, i Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Yekaterinburg, Rosja.

 5. MOTEC

  Belgia

  Firma MOTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Rzeczoznawcy morscy, Biura projektów inżynierii okrętowej, Statki - budowa, Rzeczoznawcy morscy, Biura projektów inżynierii okrętowej, i doradztwo w dziedzinie oczyszczania i uzdatniania wód. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 6. UNIVERSE YACHTING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNIVERSE YACHTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 7. ESTA LTD

  Ukraina

  Firma ESTA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w Mykolaiv, Ukraina.

 8. BOOTE SOHLBACH E.K.

  Niemcy

  Firma BOOTE SOHLBACH E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 9. PCO - PRIVAT CHARTER OSTSEE GMBH

  Niemcy

  Firma PCO - PRIVAT CHARTER OSTSEE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Statki - wyposażenie i przyrządy, i Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne. Ma siedzibę w Kiel, Niemcy.

 10. BOOTSBAU SPECK GMBH

  Niemcy

  Firma BOOTSBAU SPECK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Statki - budowa - Import eksport

Liczba wyników

861 Przedsiębiorstwa