• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • statki - budowa

Wyniki dla

Statki - budowa - Import eksport

 1. BURRE HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Burre Hydraulik, którą w 1964 r. założył inżynier. Karl-Heinz Burre, podjęła działalność w 1965 r. Pierwotna idea biura inżynieryjnego została szybko zarzucona i rozpoczęto produkcję drobnych elementów. Pierwsze projekty obejmowały zawory sterujące do koparek hydraulicznych, przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne, a także zawory membranowe. W roku 1972 r. nastąpiła przeprowadzka do nowo wybudowanej hali produkcyjnej na terenie, gdzie po dziś dzień znajduje się główna siedziba Burre Hydraulik. Powierzchnia produkcyjna 540 m² stanowiła odpowiednią przestrzeń do realizacji innowacyjnych idei założyciela. Burre Hydraulik opracowało i wyprodukowało między innymi przeciwwybuchowe zawory elektromagnetyczne dla systemów tankowania lokomotyw spalinowych Deutsche Bahn. Jednak inż. Karl-Heinz Burre szybko zdał sobie sprawę, że przyszłość leży w hydraulicznych systemach i urządzeniach sterujących i odpowiednio dostosował swoje przedsiębiorstwo. Przyjął wyzwania i często wchodził na nowe obszary techniczne. Przykładowo, walnie przyczynił się do automatyzacji maszyn dla przemysłu włókienniczego. Ale odnosił też sukcesy w innych dziedzinach techniki np. opracował automatyczny system sterowania pokrywą luku dla statków zamorskich. Wraz z tym rozwojem systematycznie rosła również powierzchnia produkcyjna, która obecnie wynosi ponad 5000 m².

 2. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 3. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 4. ODISSEIA TEORICA LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma ODISSEIA TEORICA LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł okrętowy - budowa okrętów, Statki - budowa, Szkielet metalowy, stocznia okrętowa, naprawy statków, stolarka okrętowa, stocznie, Remonty statków, i naval construction / shipbuilding. Ma siedzibę w Setubal, Portugalia.

 5. METAWELL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METAWELL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Aluminium radiant suspended ceilings, ogrzewanie sufitów, elementy lekkie, p?yty sufitowe, okładanie fasad, p?yty warstwowe, p?yty aluminiowe o strukturze plastrowej, i p?yty stropowe promieniowe. Ma siedzibę w Neuburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEA PROP SRL - CANTIERE NAUTICO COSTRUZIONE IMBARCAZIONI E GOMMONIRCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stocznie - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach stocznia okrętowa, budowa - jacht, statki motorowe, statki żaglowe, statki, warsztaty mechaniczne okrętowe, holowanie łodzi, ślizgacze, i jachty. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 2. TECHNICAL TEXTILE MONTEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNICAL TEXTILE MONTEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Tkaniny powlekane, tkaniny z włókien szklanych, Automotive, Statki - budowa, i Tkaniny powlekane. Ma siedzibę w Bensheim, Niemcy.

 3. JETTER

  Rosja

  Jetter LLC opracowuje, projektuje i konstruuje poduszkowce, a także opracowuje i produkuje prywatne środki transportu wodnego. Przedsiębiorstwo opracowuje i produkuje unikatowy Jetter ACV, który może być stosowany jako pojazd ratownictwa rzecznego i jeziornego, terenowy, a także jako pływająca jednostka rekreacyjna. Jetter amphibian jest całorocznym poduszkowcem bocznościennym (SES), który może być używany w temperaturach od -30 do +40°C, poruszać się nad wodą, mokradłami, piaskiem, śniegiem, lodem, pokonywać wzniesienia i niewielkie przeszkody. Jetter ACV potrafi długo unosić się nad powierzchnią wody nie tonąc. Można go łatwo naprawić w warunkach terenowych. Pusty poduszkowiec Jetter waży jedynie 290 kg i może przewozić do 2 osób o łącznej wadze do 260 kg. Silnik benzynowy 65HP i 47L zbiornik paliwa zapewniają zasięg rejsu do 280 km. Jetter jest odpowiedni do połowów zimowych i letnich, żeglugi i wakacji z przygodą, polowania, turystyki, przewozu ładunków, działań ratowniczych, pomocy medycznej w trudnodostępnych miejscach.

 4. CEMTRADE GMBH

  Niemcy

  Już od ponad 15 lat działamy na rynku krajowym i międzynarodowym z naszymi płytami niepalnymi. CemTrade koncentruje się na produkcji i dystrybucji płaskich płyt ogniochronnych o spoiwie mineralnym. Naszymi klientami są w dużej mierze firmy handlowe, przemysłowe i przetwórcze. Produkty CemTrade wytwarzane są zarówno w Niemczech, jak i za granicą. Dzięki elastycznej produkcji jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązania dla większości wymagań klientów. Różnorodność. Nasze płyty włóknisto-cementowe Cemval oferują niemal niewyczerpany zakres możliwych zastosowań. Dzięki elastycznej produkcji jesteśmy w stanie przedstawić rozwiązania dla większości wymagań klientów. Nasze płyty przeciwogniowe znajdują zastosowanie np. w przemyśle stoczniowym, budownictwie, przemyśle chemicznym, elektrycznym lub w budownictwie kolejowym / budowie kontenerów. Jakość - W naszych rozwiązaniach przywiązujemy dużą wagę do jakości i trwałości produktów i w ten sposób umożliwiamy naszym klientom dokonywanie zrównoważonych inwestycji. Możliwość dostarczenia - Jesteśmy w stanie dostarczyć! Cena - Zadzwoń lub wyślij zapytanie na info@cem-trade, a otrzymasz od nas indywidualną ofertę! Czekamy na Ciebie!

 5. TALLINNA LAEVATEHAS OÜ

  Estonia

  Nasza stocznia znajduje się u ujścia Zatoki Fińskiej. Stocznia w Tallinie posiada idealną lokalizację dla okrętów zawijających do portów w Rosji, Finlandii, krajach bałtyckich i na wschodnim wybrzeżu Szwecji, których właściciele nie muszą przemieszczać swoich statków by móc je naprawiać w naszej stoczni. Oferujemy szeroki zakres usług dla wszystkich rodzajów okrętów dzięki połączeniu wykwalifikowanej siły roboczej i nowoczesności zakładu. Posiadamy 3 doki pływające. Dostępne są również nabrzeża naprawcze z wystarczającą siłą dźwigową.

 1. GSB CELIK SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma GSB CELIK SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łodzie do montowania. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i urządzenia do statków i łodzi, i budowa - statki. Ma siedzibę w Tuzla, Turcja.

 2. URALGRIT

  Rosja

  Firma URALGRIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, Maszyny do piaskowania, Statki - budowa, Kwarc i piasek kwarcowy, Ścierniwa naturalne, i Maszyny do piaskowania. Ma siedzibę w Yekaterinburg, Rosja.

 1. GRANI LTD

  Ukraina

  Firma GRANI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, i Statki - budowa. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 2. EXPRESSA HOLDING CORP

  Ukraina

  Firma EXPRESSA HOLDING CORP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w Nikolaev, Ukraina.

 3. OJSC "BELSUDOPROEKT"

  Białoruś

  Firma OJSC "BELSUDOPROEKT", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach badania inżynieryjne laboratoriów i instytutów badań, i biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w By, Białoruś.

 4. WETAC

  Holandia

  Firma WETAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Samochody turystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Baterie, elektryk samochodowy pojazdów przemysłowych, budowa - statki, Baterie, i Części zamienne do ciężarówek. Ma siedzibę w Ede, Holandia.

 5. FOUNTAINE PAJOT S.A.

  Francja

  Firma FOUNTAINE PAJOT S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Statki - budowa, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, katamarany, i inżynieria okrętowa. Ma siedzibę w Aigrefeuille-D'aunis, Francja.

 6. ESTA LTD

  Ukraina

  Firma ESTA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w Mykolaiv, Ukraina.

 7. UNIVERSE YACHTING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UNIVERSE YACHTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 8. ROB SNEL TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING B.V.

  Holandia

  Firma ROB SNEL TECHNISCHE HANDELSONDERNEMING B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Ma siedzibę w Sliedrecht, Holandia.

 1. MOTEC

  Belgia

  Firma MOTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Rzeczoznawcy morscy, Biura projektów inżynierii okrętowej, Statki - budowa, Rzeczoznawcy morscy, Biura projektów inżynierii okrętowej, i doradztwo w dziedzinie oczyszczania i uzdatniania wód. Ma siedzibę w Kontich, Belgia.

 2. GARDEC

  Belgia

  Firma GARDEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, naprawa statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, i Remonty statków. Ma siedzibę w Zeebrugge, Belgia.

 3. SCHELLE GMBH

  Niemcy

  Firma SCHELLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Stud welding equipment. Ma siedzibę w Buxtehude, Niemcy.

 4. MODEL-ING D.O.O.

  Chorwacja

  Firma MODEL-ING D.O.O., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Statki - budowa. Jest również obecna w dziedzinach naval construction / shipbuilding, Rury naftowe i gazowe, projektowanie mechaniczne 3d, i inżynieria przemysłowa. Ma siedzibę w Čavle, Chorwacja.

 5. TAYYAR BAYRAKCI

  Niemcy

  Firma TAYYAR BAYRAKCI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. KARINA MATTHEI

  Niemcy

  Firma KARINA MATTHEI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - budowa, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Surwold, Niemcy.

 7. AXEL SAUER

  Niemcy

  Firma AXEL SAUER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, Motorówki, Statki - budowa, Statki - wyposażenie i przyrządy, Żeglarstwo i rekreacyjne sporty wodne, i Motorówki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. SCHIFFS & BOOTSWERFT SÜSS E.K.

  Niemcy

  Firma SCHIFFS & BOOTSWERFT SÜSS E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Eckental, Niemcy.

 9. MEINRAD HELBLING AG

  Szwajcaria

  Firma MEINRAD HELBLING AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Schmerikon, Szwajcaria.

 10. PIUS WÄGER, DER BOOTBAUER GMBH

  Szwajcaria

  Firma PIUS WÄGER, DER BOOTBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł okrętowy - budowa okrętów. Jest również obecna w dziedzinach Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, Stocznie - remonty i konserwacja statków, Statki - budowa, Stocznie - budowa okrętów, Przemysł okrętowy - remonty i konserwacja statków, i Stocznie - remonty i konserwacja statków. Ma siedzibę w Luzern, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Statki - budowa - Import eksport

Liczba wyników

854 Przedsiębiorstwa