• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stanowiska targowe i wystawowe

Wyniki dla

Stanowiska targowe i wystawowe - Import eksport

 1. IRUS-SYSTEM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Irus-System łączy. Wszechstronny asortyment Irus-System nie pozostawia wiele miejsca na niespełnienie życzenia. Czy to łączniki do paneli, łączniki do szkła, profile aluminiowe "Flexi-Long" do ścianek informacyjnych, ruchomych lub działowych, system budowy wystaw "Flexi-Quick", czy też po prostu różne ekspozycje realizowane dokładnie według życzeń klienta. Wszystkie elementy można łączyć między sobą. Wiele możliwości z niewielu komponentów. Asortyment akcesoriów dla różnych segmentów jest dokładnie dostosowany do wymagań. Zalety produktów Irus - długa żywotność - wyjątkowa elastyczność - łatwa obsługa - niewielki ciężar transportowy i objętość - uniwersalne i wszechstronne zastosowanie

 2. CHAPITEAUX RINGENBACH

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHAPITEAUX RINGENBACH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Altany i budki ogrodowe, Altany i budki ogrodowe, Zadaszenia i namioty do przyjęć, pagody, i Namiot ogrodowy. Ma siedzibę w Soultz, Francja.

 3. STIK & CO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STIK & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, stoiska targowe i wystawowe, i architekci. Ma siedzibę w Courbevoie, Francja.

 4. ALPHABET STAND SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ALPHABET STAND SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Wystawy i targi profesjonalne, Stanowiska targowe i wystawowe, Wystawy i targi profesjonalne, Wideo na targi profesjonalne, i projektowanie stoisk. Ma siedzibę w La Farlède, Francja.

 5. DISIGN - DISPLAY & SIGN SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DISIGN - DISPLAY & SIGN SYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COM2COM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COM2COM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Targi, wystawy i salony - organizacja, Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, stoiska targowe i wystawowe, i Targi, wystawy i salony - organizacja. Ma siedzibę w Kapelle-Op-Den-Bos, Belgia.

 2. OCTANORM-VERTRIEBS-GMBH FÜR BAUELEMENTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OCTANORM-VERTRIEBS-GMBH FÜR BAUELEMENTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 3. RAPPICH SYSTEMBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma RAPPICH SYSTEMBAU GmbH & Co.KG została założona w 1992 roku, przez Nicolausa Rappicha, w Karlsruhe. Od momentu powstania, firma jest prowadzona przez swojego założyciela i w ciągu 20 lat, dzięki realizacji licznych międzynarodowych projektów, zyskała renomę rzetelnego partnera w dziedzinie budowy stoisk wystawowych i targowych. Ponadto, RAPPICH SYSTEMBAU GmbH & Co.KG planuje i realizuje unikatowe wystawy tematyczne, rozwija i dystrybuuje wysokiej jakości systemy prezentacji, a także specjalistyczne wyposażenie do organizacji imprez dla centrów handlowych. Firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników, tworzących zespoły interdyscyplinarne, zajmujące się wystawami, imprezami i targami.

 4. EXPOPOLIS

  Belgia

  ExpoPolis jest przedsiębiorstwem usług i rozwiązań informatycznych, wyspecjalizowanym w tworzeniu oprogramowań pozwalających na profesjonalną organizację salonów wirtualnych, z odwiedzinami w 2D i w 3D. JobExpoPolis: ExpoPolis opracowało oprogramowanie, specjalnie dostosowane do organizacji targów pracy online. FairExpoPolis : Oprogramowanie to umożliwia zorganizowanie każdego salonu online. Jest to narzędzie uzupełniające do materialnie odbywających się salonów, z możliwością dodania modułu pracy.

 5. VISU

  Belgia

  VISU jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Brukseli, wyspecjalizowanym w komunikacji wizualnej, między innymi w projektowaniu i tworzeniu stoisk wystawowych, od ponad 30 lat. Realizujemy stoiska na specjalne zamówienie lub modułowe i oferujemy stoiska wędrowne, takie jak stoisko parasolowe pop up lub roll up. Bez względu na to czy stoiska są drewniane, ze stolarką na specjalne zamówienie, czy też modułowe, zgodnie z życzeniem klienta, ze strukturą aluminiową, możemy łączyć systemy, by dostosować się do Twojego budżetu i do Twoich życzeń. Nasz zespół, składający się z architektów i rzemieślników, oddaje swoją kreatywność do Twojej dyspozycji, aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zadaniem VISU jest zwiększenie Twojej widoczności, by przyczynić się do Twojego sukcesu. VISU wyróżnia się reaktywnością i wspiera Cię od A do Z w Twoim projekcie, od kreacji po montaż poprzez produkcję, składanie, wykonywanie napisów w naszych pracowniach, a także transport. Ponadto, VISU jest do dyspozycji, szczególnie w okresie wystaw, odnośnie zarządzania Twoim stoiskiem i utrzymania go, w tym czyszczenia, ewentualnych napraw, pomocy podczas wydarzeń, itp. Mamy dziś wielu klientów na całym świecie, między innymi DUCATI, NESTLE, czy też OMAN. Przedsiębiorstwo VISU potrafiło dostosować się do zmian w branży i zaoferować oryginalne i współczesne produkty, pozostając przy tym konkurencyjnym. Skontaktuj się z nami bez wahania celem uzyskania dodatkowych informacji!

 1. ABC EXPO

  Belgia

  Państwa partner w dziedzinie przenośnych stoisk i systemów wystawienniczych: RollUp, systemy ścianek, płyty modułowe itd. 1 do 150 m². Makiety, design graficzny, fotografia, druk wielkoformatowy. Produkcja na miejscu i duża sala ekspozycyjna.

 2. EXPO INTERNATIONAL DI DAMASO DAVIDE

  Włochy

  Expo International realizuje następujące usługi: Projektowanie, konstrukcja i wyposażanie, wynajem i sprzedaż stoisk targowych na targi na całym świecie. Ponad 30 lat doświadczenia w sektorze pozwalają Expo International zagwarantawać znalezienie rozwiązania każdego problemu związanego z targami i zapewnić stoisko odpowiadające wizerunkowi waszej firmy.

 1. FIL - FEIRA INTERNACIONAL DE LISBOA

  Portugalia

  FIL ułatwia kontatky handlowe, projektuje, opracowuje, obsługuje i organizuje targi regionalne, krajowe i międzynarodowe. Rozwijamy struktury gospodarcze i gospodarkę krajową w ścisłym połączeniu z instytucjami i administracją publiczną wspierającymi przedsiębiorstwa i stowarzyszenia handlowe. Nadajemy dynamiki spotkaniom między wystawcami i odwiedzającymi. Stanowimy doskonałą platformę uczestnictwa w globalnym postępie gospodarczym.

 2. S COM SERVICES

  Francja

  Firma S COM SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Promocja nowych wyrobów - doradztwo w użyciu środków przekazu, kakemono, informacja wizerunkowa, i Promocja nowych wyrobów - doradztwo w użyciu środków przekazu. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. MATTDESIGN

  Portugalia

  Firma MATTDESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, wystrój sklepów, Stanowiska targowe i wystawowe, i promotional lettering. Ma siedzibę w São Domingos De Rana, Portugalia.

 4. NEOSYSTEM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NEOSYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, trybuny do imprezy i kongresów, i interior design for bars. Ma siedzibę w Watford, Zjednoczone Królestwo.

 5. GM PRODUCTIONS

  Belgia

  Firma GM PRODUCTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Stanowiska targowe i wystawowe, montaż stoisk targowych, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, torebki, i Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 6. SCHRIFT & WERBUNG HORST RAPPEL GMBH MESSESTANDBAU

  Austria

  Firma SCHRIFT & WERBUNG HORST RAPPEL GMBH MESSESTANDBAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 7. DISPLAY WIZARD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DISPLAY WIZARD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach budowanie budynków na użytek targów, wystaw i salonów, stoisko na ekspozycję, i montowanie stoisk ekspozycyjnych. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 8. QUADRANT2DESIGN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUADRANT2DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Poole, Zjednoczone Królestwo.

 1. EGOVISION GMBH

  Niemcy

  Firma EGOVISION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w strategii marketingowej, Stanowiska targowe i wystawowe, Doradztwo w strategii marketingowej, Stanowiska targowe i wystawowe, i zarządzanie imprezami. Ma siedzibę w Lohmar, Niemcy.

 2. VISSUAL EVENTS

  Hiszpania

  Firma VISSUAL EVENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, i montowanie stoisk ekspozycyjnych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. ALUWOOD

  Francja

  Firma ALUWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach profile z aluminium, płyty na stoiska, shop furnishing, i systemy modułowe na stoiska. Ma siedzibę w Villemeux Sur Eure, Francja.

 4. KUDOS EXHIBITIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KUDOS EXHIBITIONS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Promocja sprzedaży na targach krajowych i międzynarodowych, stoisko na ekspozycję, i Promocja sprzedaży na targach krajowych i międzynarodowych. Ma siedzibę w Barnoldswick, Zjednoczone Królestwo.

 5. PIXIS - DIGITAL PRINTING & DISPLAYS

  Belgia

  Firma PIXIS - DIGITAL PRINTING & DISPLAYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Plakaty, przedmioty reklamowe. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Regały i stojaki targowe i wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, i Regały i stojaki targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. TOTEM

  Francja

  Firma TOTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Targi, salony i wystawy - wyposażenie i zabudowa stoisk. Jest również obecna w dziedzinach Stanowiska targowe i wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, urządzanie stoisk, stoiska modułowe, i systemy modułowe na stoiska. Ma siedzibę w Nanterre, Francja.

 7. TORI-EXPO LTD

  Ukraina

  Firma TORI-EXPO LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Jest również obecna w dziedzinach Projektowanie kabin, stoisko na ekspozycję, usługi z zakresu targów i eskpozycji, i montowanie stoisk ekspozycyjnych. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

 8. TIMEBUS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TIMEBUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewóz drogowy pasażerów. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem autobusów, Stanowiska targowe i wystawowe, Wynajem autobusów, i Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w St. Albans, Zjednoczone Królestwo.

 9. RAUM BAUER GMBH

  Szwajcaria

  Firma RAUM BAUER GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stanowiska targowe i wystawowe. Ma siedzibę w Kreuzlingen, Szwajcaria.

 10. INFESA

  Hiszpania

  Firma INFESA, roku i działającą w sektorze Namioty cyrkowe i hale sportowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble na stoiska wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, Meble na stoiska wystawowe, Stanowiska targowe i wystawowe, Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż, i obicia. Ma siedzibę w Ciudad Real, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stanowiska targowe i wystawowe - Import eksport

Liczba wyników

651 Przedsiębiorstwa