• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal węglowa (pospolita)

Wyniki dla

Stal węglowa (pospolita) - Import eksport

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim dostawcą stali z Sauerlandu. Zgodnie ze zwyczajem z Sauerlandu, filozofia naszego przedsiębiorstwa Flander bazuje na czterech cechach: Jesteśmy elastyczni, wyjątkowi, szybcy i godni zaufania! Te cechy chętnie dajemy sprawdzić. Jesteśmy szczególnie silni w dostwie małych ilości stali sprężynowych utwardzanych i nieutwardzanych, a także taśm stalowych mikro-stopowych. Duża pojemność magazynowania i krótkie terminy dostaw czynią Flender-Stahl wiarygodnym partnerem wielu stałych klientów w Niemczech i Europie. Często pomijaną kwestią są materiały w nadmiarze! Potrzebujecie więcej miejsca w magazynie? Flender-Stahl kupuje zwoje i arkusze materiałów - co stwarza cenną przestrzeń magazynową i przynosi gotówkę. Poinformuj nas o nadmiernych ilościach materiałów, których chcesz się pozbyć, a my chętnie przedstawimy interesującą ofertę na ich zakup. Nasze produkty: taśma stalowa walcowana na zimno, taśma stalowa walcowana na gorąco, stal szlachetna budowlana, stal hartowana, stal sprężynowa

 2. ILK IHRACAT AS.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ILK IHRACAT AS specjalizuje się we wspólnych działaniach marketingowych w tureckim przemyśle metalowym. Oferujemy prawie wszystkie rodzaje materiałów metalowych, usługi z zakresu obróbki i produkty. Świadczymy usługi z zakresu obróbki metali, takie jak cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, produkcja kół zębatych, gięcie CNC, obróbka skrawaniem, projektowanie mebli. Obrabiamy niemal każdy rodzaj metalu, w szczególności stal węglową, stal nierdzewną lub aluminium. Oferujemy również szeroką gamę produktów, takich jak części metalowe, rury, profile, okucia meblowe itp. Naszą misją jest wypełnienie luki między firmami używającymi produktów metalowych na całym świecie a tureckimi producentami. Jeśli szukają Państwo niezawodnych producentów wysokiej jakości produktów metalowych w perspektywie długoterminowej, ILK IHRACAT AS jest właściwym wyborem! Nasza marka zaopatrzeniowa Steeling.net jest najkrótszą drogą dotarcia do producentów produktów metalowych i usług; umożliwia zakup wszystkich produktów i usług w jednym miejscu. Jeśli produkt metalowy nie jest jeszcze dostępny na Steeling.net, szukamy najlepszego producenta i wkrótce go dodamy! ILK IHRACAT AS to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Państwa potrzeby w zakresie obróbki metali! Pomagamy znaleźć odpowiedniego producenta i zapewniamy zadowolenie klientów. Pomagamy tureckim MŚP stać się eksporterami i bezpłatnie przeprowadzamy audyty w ich imieniu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 3. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NLMK Europe - Plate produkuje szeroką gamę grubych blach i wlewek. Jej zdolność produkcyjna wynosi 1, 75 mln ton stali rocznie, a jej portfolio produktów związanych ze stalą obejmuje produkty o wysokiej wartości dodanej, takie jak stale hartowane i ulepszane termicznie, stale narzędziowe i gatunki stali morskich. Firma NLMK Plate jest wyspecjalizowana w STALI WALCOWANEJ i KUTEJ: Stale konstrukcyjne, Stale dla przemysłu stoczniowego, Stale offshore, Stale do turbin wiatrowych, Stale na kotły i zbiorniki ciśnieniowe, Stale na rury, Stale wysokowęglowe, Stale o wysokiej granicy plastyczności, Stale o wysokiej wytrzymałości, QUARD® (stal trudnościeralna), QUEND® (astal o bardzo wysokiej granicy plastyczności), Stale narzędziowe, Wlewki i bloki kute, Pręty kwadratowe, Wlewki kute

 4. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produkuje taśmy stalowe o dużym i niskim stężeniu węgla walcowanego na zimno i na gorąco, w stanie wyżarzanym, surowym, półsurowym, hartowanym na szaro, niebiesko, żółto i biało, o grubościach od 0, 10 mm do 6 mm i szerokości na życzenie klienta. Polityka firmy stawia na pierwszym miejscu spełnianie wymagań klientów i utrzymywanie wysokich standardów wydajności i jakości. Tempracciaio s.r.l. ma siedzibę w Caronno Pertusella (VA). Sprzedaje i produkuje taśmy ze stali hartowanej i hartownej.

 5. TRADE AND PRODUCTION ENTERPRISE BONUSTRADE LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma TRADE AND PRODUCTION ENTERPRISE BONUSTRADE LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Węgiel i grafit - podzespoły elektryczne. Jest również obecna w dziedzinach Smar grafitowy, Stal węglowa (pospolita), grafit, Smar grafitowy, Stal węglowa (pospolita), prace w węglu i graficie, grafit do erozji elektrycznej, Cast spheroid graphite iron, i elementy z grafitu. Ma siedzibę w Zaporizhzhzya, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANTEJAS, UAB

  Litwa

  Antejas jest największym dystrybutorem i ośrodkiem serwisowym stali inżynieryjnej w krajach bałtyckich. Jesteśmy przedsiębiorstwem litewskim z siedzibą w Wilnie. Naszą specjalnością jest stal inżynieryjna. Sprzedaż hurtowa i cięcie w skali masowej walcowanych na gorąco i kutych prętów okrągłych. Jesteśmy zawsze w stanie zagwarantować dostawę na czas wysokiej jakości materiałów.Możemy wykonywać dostawy w całej Europie i krajach skandynawskich. Szeroki wachlarz walcowanych na gorąco i kutych prętów okrągłych ze stali zaspokoi Twoje specyficzne potrzeby..

 2. ITG STEEL SRL

  Włochy

  Firma ITG STEEL SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach stainless steel, special and common steels, i Stainless steel. Ma siedzibę w San Giuliano Milanese, Włochy.

 3. UKRAINIAN SPECIAL INDUSTRY

  Ukraina

  Firma UKRAINIAN SPECIAL INDUSTRY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach stal z dużą zawartością stopów. Ma siedzibę w Zaporizhzhya, Ukraina.

 4. ARCELORMITTAL CLN DISTRIBUZIONE ITALIA SRL

  Włochy

  Firma ARCELORMITTAL CLN DISTRIBUZIONE ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal węglowa (pospolita), Stal i metale, Stal i metale - obróbka skrawaniem, stal odporna na ścieranie, i Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Caselette, Włochy.

 5. UNIVERSAL ACIERS

  Francja

  Firma UNIVERSAL ACIERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Steel construction. Ma siedzibę w Couzon-Au-Mont-D'or, Francja.

 1. LEON TUBOS - DUIZEN IBERICA SL

  Hiszpania

  Firma LEON TUBOS - DUIZEN IBERICA SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rury stalowe. Jest również obecna w dziedzinach Stal węglowa (pospolita), cięcie plazmowe, Stal węglowa (pospolita), i Belki, dźwigary i płaskowniki stalowe. Ma siedzibę w Camarma De Esteruelas, Hiszpania.

 2. ACIERS COSTE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma ACIERS COSTE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Saarbrücken, Niemcy.

 1. ACIERS UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACIERS UK LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, Steel trading, i Import-eksport stali i metali. Ma siedzibę w Hounslow, Zjednoczone Królestwo.

 2. ECKHARDT STEEL AND ALLOYS

  Niemcy

  Firma ECKHARDT STEEL AND ALLOYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Zellingen, Niemcy.

 3. SOCOPA - MÉCANIQUE DE PRÉCISION

  Francja

  Firma SOCOPA - MÉCANIQUE DE PRÉCISION, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal węglowa (pospolita), Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal węglowa (pospolita), i artykuły żeliwne dla sektora samochodowego. Ma siedzibę w Saint-Amand-Les-Eaux, Francja.

 4. FBM INDUSTRIAL SERVICES

  Belgia

  Firma FBM INDUSTRIAL SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Rury stalowe, Stal węglowa (pospolita), Konstrukcje metalowe lekkie, all types of framework, Rury stalowe, i Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 5. LLC MECHANICAL FOUNDRY

  Ukraina

  Firma LLC MECHANICAL FOUNDRY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach metale nieżelazne i stopy, stopy, części zamienne, i różne części do koparek. Ma siedzibę w Volyn Region, Novovolynsk, Ukraina.

 6. SHANDONG HAOKUNDA METAL MATERIAL CO.,LTD

  Turcja

  Firma SHANDONG HAOKUNDA METAL MATERIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Stal węglowa (pospolita), Blacha i taśma stalowa, blachy cynkowane, profile ze stali, Stal węglowa (pospolita), i Blacha i taśma stalowa. Ma siedzibę w Liao Cheng, Turcja.

 7. BASARI GALVANIZ

  Turcja

  Firma BASARI GALVANIZ, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 8. PROMSTROYKONSTRUKCIA

  Białoruś

  Firma PROMSTROYKONSTRUKCIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Stal węglowa (pospolita), Drobnica żelazna, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Rury żelazne, Stal węglowa (pospolita), Drobnica żelazna, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, i Rury żelazne. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 1. ASD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ASD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach cięcie laserowe 3D, i profilowanie. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 2. MASTEEL UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MASTEEL UK LIMITED, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach stal węglowa, i stal i stopy. Ma siedzibę w Coleshill, Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. BRINELL TRADE

  Turcja

  Firma BRINELL TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach stal, i zamocowania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SPECIAL PIPES AND FITTINGS TRADING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPECIAL PIPES AND FITTINGS TRADING LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach rurki bezspawowe, i Przewody I KANALIZACJE METALOWE. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. SCHKRIZ METAL LINKERS GMBH

  Niemcy

  Firma SCHKRIZ METAL LINKERS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Dusseldorf, Niemcy.

 6. CDH TEST SESSION DE

  Niemcy

  Firma CDH TEST SESSION DE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Jest również obecna w dziedzinach obniżanie warstw wodonośnych do melioracji. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. JAYAUTO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JAYAUTO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal węglowa (pospolita), Transport lotniczy pasażerski, Stal węglowa (pospolita), i Transport lotniczy pasażerski. Ma siedzibę w Newcastle Upon Tyne, Zjednoczone Królestwo.

 8. KABA IC VE DIS TICARET LTD. STI.

  Turcja

  Firma KABA IC VE DIS TICARET LTD. STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. RENTACARSS

  Turcja

  Firma RENTACARSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 10. METALUSINE

  Litwa

  Firma METALUSINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Stal węglowa (pospolita), Aluminium i stopy aluminium, i Stal węglowa (pospolita). Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo