• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal węglowa (pospolita)

Wyniki dla

Stal węglowa (pospolita) - Import eksport

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim dostawcą stali z Sauerlandu. Zgodnie ze zwyczajem z Sauerlandu, filozofia naszego przedsiębiorstwa Flander bazuje na czterech cechach: Jesteśmy elastyczni, wyjątkowi, szybcy i godni zaufania! Te cechy chętnie dajemy sprawdzić. Jesteśmy szczególnie silni w dostwie małych ilości stali sprężynowych utwardzanych i nieutwardzanych, a także taśm stalowych mikro-stopowych. Duża pojemność magazynowania i krótkie terminy dostaw czynią Flender-Stahl wiarygodnym partnerem wielu stałych klientów w Niemczech i Europie. Często pomijaną kwestią są materiały w nadmiarze! Potrzebujecie więcej miejsca w magazynie? Flender-Stahl kupuje zwoje i arkusze materiałów - co stwarza cenną przestrzeń magazynową i przynosi gotówkę. Poinformuj nas o nadmiernych ilościach materiałów, których chcesz się pozbyć, a my chętnie przedstawimy interesującą ofertę na ich zakup. Nasze produkty: taśma stalowa walcowana na zimno, taśma stalowa walcowana na gorąco, stal szlachetna budowlana, stal hartowana, stal sprężynowa

  Witryna www Open In New icon
 2. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NLMK Europe - Plate produkuje szeroką gamę grubych blach i wlewek. Jej zdolność produkcyjna wynosi 1, 75 mln ton stali rocznie, a jej portfolio produktów związanych ze stalą obejmuje produkty o wysokiej wartości dodanej, takie jak stale hartowane i ulepszane termicznie, stale narzędziowe i gatunki stali morskich. Firma NLMK Plate jest wyspecjalizowana w STALI WALCOWANEJ i KUTEJ: Stale konstrukcyjne, Stale dla przemysłu stoczniowego, Stale offshore, Stale do turbin wiatrowych, Stale na kotły i zbiorniki ciśnieniowe, Stale na rury, Stale wysokowęglowe, Stale o wysokiej granicy plastyczności, Stale o wysokiej wytrzymałości, QUARD® (stal trudnościeralna), QUEND® (astal o bardzo wysokiej granicy plastyczności), Stale narzędziowe, Wlewki i bloki kute, Pręty kwadratowe, Wlewki kute

  Witryna www Open In New icon
 3. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produkuje taśmy stalowe o dużym i niskim stężeniu węgla walcowanego na zimno i na gorąco, w stanie wyżarzanym, surowym, półsurowym, hartowanym na szaro, niebiesko, żółto i biało, o grubościach od 0, 10 mm do 6 mm i szerokości na życzenie klienta. Polityka firmy stawia na pierwszym miejscu spełnianie wymagań klientów i utrzymywanie wysokich standardów wydajności i jakości. Tempracciaio s.r.l. ma siedzibę w Caronno Pertusella (VA). Sprzedaje i produkuje taśmy ze stali hartowanej i hartownej.

 4. TRADE AND PRODUCTION ENTERPRISE BONUSTRADE LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge
 5. TR COMPOSITI

  Włochy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANTEJAS, UAB

  Litwa

  Antejas jest największym dystrybutorem i ośrodkiem serwisowym stali inżynieryjnej w krajach bałtyckich. Jesteśmy przedsiębiorstwem litewskim z siedzibą w Wilnie. Naszą specjalnością jest stal inżynieryjna. Sprzedaż hurtowa i cięcie w skali masowej walcowanych na gorąco i kutych prętów okrągłych. Jesteśmy zawsze w stanie zagwarantować dostawę na czas wysokiej jakości materiałów.Możemy wykonywać dostawy w całej Europie i krajach skandynawskich. Szeroki wachlarz walcowanych na gorąco i kutych prętów okrągłych ze stali zaspokoi Twoje specyficzne potrzeby..

 2. HUNAN HUAWEI JINGCHENG MATERIAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. Firma Hunan Huawei Jingcheng Material Technology Co., Ltd. (Spółka), z siedzibą w Yuelu Mountain Hi-tech Park, prowadzi działalność w zakresie badań i rozwoju, produkcji i stosowania tytanu, cyrkonu, hafnu, rzadkich na Ziemi materiałów oraz ich związków dwuskładnikowych lub poli-komponentów (węglików, azotku, krzemionki, borku i siarczku) i innych proszków ceramicznych nano i subnano oraz produktów powiązanych.

 3. GMS GLOBAL MÉTAL SOLUTION

  Francja

 4. ACIERS COSTE SAS VERBINDUNGSBÜRO DEUTSCHLAND

  Niemcy

 5. ACIERS UK LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 1. ARCELORMITTAL CLN DISTRIBUZIONE ITALIA SRL

  Włochy

 2. ECKHARDT STEEL AND ALLOYS

  Niemcy

 3. LEON TUBOS - DUIZEN IBERICA SL

  Hiszpania

 4. UNIVERSAL ACIERS

  Francja

 5. THYSSENKRUPP MATERIALS FRANCE - AGENCE MULHOUSE

  Francja

 6. OAKLEY STEEL

  Malezja

 7. GEORGE DYKE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. SHANDONG HAOKUNDA METAL MATERIAL CO.,LTD

  Turcja

 9. BASARI GALVANIZ

  Turcja

 10. SPECIAL PIPES AND FITTINGS TRADING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. SCHKRIZ METAL LINKERS GMBH

  Niemcy

 2. RENTACARSS

  Turcja

 3. ATLAS STEEL TRADING SERVICES LLC

  Stany Zjednoczone

 4. HEBEI HONGRUN HEAVY INDUSTRY GROUP CO.,LTD

  Chiny

 5. CDH TEST SESSION DE

  Niemcy

 6. BODYCOTE VARMEBEHANDLING A/S

  Dania

 7. SHARP TOP CO., LTD

  Chiny

 8. APOLLON STEEL INC.

  Stany Zjednoczone

 9. METALUSINE

  Litwa

 10. PERTECNO - FÁBRICA DE PERFIS TÉCNICOS DO NORTE, LDA

  Portugalia