• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal niklowa

Wyniki dla

Stal niklowa - Import eksport

 1. DEVOXY SP. Z O.O.

  Polska

  DevOxy Your professional partner in the steel industry. DevOxy is an importer and distributor of steel of almost all types: * Carbon steel, * Rods (C45CrMo4, 39NiCrMo3, NiCrMo5), * Tubes (hot & cold), * HPL tubes - EN 10305 * industrial pipes, * Stainless steel, *Structural steel (pipes, profiles, sheets) * Electric steel for the automotive industry Every day we focus on providing comprehensive services and the highest quality materials for your company. Our primary goal is to provide added value in every service we offer, including a professional and individual approach to each customer and their needs. Contact us to check Kind Regards DevOxy Team

 2. ALLOYSHOP.COM

  Zjednoczone Królestwo

  Alloyshop.com jest oddziałem firmy William Gregor Ltd. Kup online stopy Nikiel & Nikiel z zapasów, żadna ilość nie jest dla nas zbyt mała lub zbyt duża; mamy na składzie Monel, Inconel, Incoloy, Inco, Alloy, Hastelloy, Inwar, Kovar, Nimonic, Nitronic. Nilo, Vascomax, Maraging - stopy niklu. Gama produktów: Drut / cienki drut, pręty / pręty okrągłe, folia / cienkie arkusze, arkusze, płyty, rury / rury, mocowania. Druty z niklu i stopów niklu. Wysyłka: używamy renomowanych międzynarodowych firm kurierskich i przewoźników, dostarczając nasze produkty na całym świecie

 3. FIRMUS METALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Specjalistyczne usługi proponowane przez Firmus Metals to składowanie i obróbka arkuszy płyt i spirali. Cięcie laserowe, zwijanie i rozcinanie precyzyjne wykonywane są w naszym magazynie o powierzchni 930m2. Firmus Metals świadczy swoje usługi dla licznych gałęzi przemysłu, w tym produkcja uszczelek, inżynieria ogólna. Firmus Metals dostarcza na rynek globalny stopy odporne na wysoką temperaturę oraz korozję pochodzące z sieci renomowanych hut. Kliknij na naszą stronę po dalsze informacje.

 4. TIST - QUALITÄTSGERECHTE SCHWEISSVERBINDUNGEN

  Niemcy

  Firma TIST - QUALITÄTSGERECHTE SCHWEISSVERBINDUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Scharfstorf, Niemcy.

 5. VOJAY UKRAINE

  Ukraina

  Firma VOJAY UKRAINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Dnepr, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OZMETSAN METAL SANAYI VE TICARET AS.

  Turcja

  Firma OZMETSAN METAL SANAYI VE TICARET AS., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach blachy nierdzewne, elementy ze stali nierdzewnej dla przemysłu, laserowe wykrawanie stali nierdzewnej, i Urządzenia do taśm. Ma siedzibę w Bornova, Turcja.

 2. MERREM & LA PORTE B.V.

  Holandia

  Firma MERREM & LA PORTE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Zaltbommel, Holandia.

 3. HART

  Holandia

  Firma HART, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach Dostawca stopów niklowych, nikiel i stopy, nadstopy na bazie niklu, i stop niklowy. Ma siedzibę w Nijkerk, Holandia.

 4. METAVIA BRAMI

  Francja

  Firma METAVIA BRAMI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach tytan i stopy, i blachy tytanowe. Ma siedzibę w Bezons, Francja.

 5. BRODER METALS GROUP LIMTED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRODER METALS GROUP LIMTED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach stainless steels. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 1. ÖZEL METALLER

  Turcja

  Firma ÖZEL METALLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Turkey, Turcja.

 2. CERRO EMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CERRO EMS, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 1. METAL PRODUCT SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METAL PRODUCT SERVICES, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. ABS METALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABS METALS LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Falmouth, Zjednoczone Królestwo.

 3. MULTI METAL STOCKHOLDERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MULTI METAL STOCKHOLDERS LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Salford, Zjednoczone Królestwo.

 4. LONGTON LIGHT ALLOYS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LONGTON LIGHT ALLOYS LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 5. BLACKHEATH TUBE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLACKHEATH TUBE, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Wednesbury, Zjednoczone Królestwo.

 6. THERMAL SPRAY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THERMAL SPRAY, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 7. P G STAMPING & MACHINING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P G STAMPING & MACHINING LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 8. SMITH METAL CENTRES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITH METAL CENTRES LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Rugeley, Zjednoczone Królestwo.

 1. J T PRICE & CO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma J T PRICE & CO, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Newcastle, Zjednoczone Królestwo.

 2. W & S ALLELY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma W & S ALLELY LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Rochdale, Zjednoczone Królestwo.

 3. CITY METALS UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CITY METALS UK LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Chester, Zjednoczone Królestwo.

 4. EMPRESA SANTA LUCIA SA

  Hiszpania

  Firma EMPRESA SANTA LUCIA SA, roku i działającą w sektorze Rury ze stali nierdzewnej. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Rury tytanowe, Stal niklowa, i Rury tytanowe. Ma siedzibę w Bilbao, Hiszpania.

 5. SMITHS METAL CENTRES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITHS METAL CENTRES LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Horsham, Zjednoczone Królestwo.

 6. TOM MARTIN & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOM MARTIN & CO LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 7. F W BIRKETT & SONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma F W BIRKETT & SONS LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Cleckheaton, Zjednoczone Królestwo.

 8. MERSEYSIDE METAL SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MERSEYSIDE METAL SERVICES LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Birkenhead, Zjednoczone Królestwo.

 9. METALFIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METALFIN, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

 10. METELEC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METELEC, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo