• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal niklowa

Wyniki dla

Stal niklowa - Import eksport

 1. ALLOYSHOP.COM

  Zjednoczone Królestwo

  Alloyshop.com jest oddziałem firmy William Gregor Ltd. Kup online stopy Nikiel & Nikiel z zapasów, żadna ilość nie jest dla nas zbyt mała lub zbyt duża; mamy na składzie Monel, Inconel, Incoloy, Inco, Alloy, Hastelloy, Inwar, Kovar, Nimonic, Nitronic. Nilo, Vascomax, Maraging - stopy niklu. Gama produktów: Drut / cienki drut, pręty / pręty okrągłe, folia / cienkie arkusze, arkusze, płyty, rury / rury, mocowania. Druty z niklu i stopów niklu. Wysyłka: używamy renomowanych międzynarodowych firm kurierskich i przewoźników, dostarczając nasze produkty na całym świecie

 2. FIRMUS METALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Specjalistyczne usługi proponowane przez Firmus Metals to składowanie i obróbka arkuszy płyt i spirali. Cięcie laserowe, zwijanie i rozcinanie precyzyjne wykonywane są w naszym magazynie o powierzchni 930m2. Firmus Metals świadczy swoje usługi dla licznych gałęzi przemysłu, w tym produkcja uszczelek, inżynieria ogólna. Firmus Metals dostarcza na rynek globalny stopy odporne na wysoką temperaturę oraz korozję pochodzące z sieci renomowanych hut. Kliknij na naszą stronę po dalsze informacje.

 3. TIST - QUALITÄTSGERECHTE SCHWEISSVERBINDUNGEN

  Niemcy

  Firma TIST - QUALITÄTSGERECHTE SCHWEISSVERBINDUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Scharfstorf, Niemcy.

 4. VOJAY UKRAINE

  Ukraina

  Firma VOJAY UKRAINE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Dnepr, Ukraina.

 5. OZMETSAN METAL SANAYI VE TICARET AS.

  Turcja

  Firma OZMETSAN METAL SANAYI VE TICARET AS., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach blachy nierdzewne, elementy ze stali nierdzewnej dla przemysłu, laserowe wykrawanie stali nierdzewnej, i Urządzenia do taśm. Ma siedzibę w Bornova, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RENINE METALLOYS

  Arabia Saudyjska

  Firma RENINE METALLOYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Jeddah, Arabia Saudyjska.

 2. JAIMAN METALLOYS LLP

  Stany Zjednoczone

  Firma JAIMAN METALLOYS LLP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach stpopy stali nierdzewnej, blachy tytanowe, i złączki kute. Ma siedzibę w Tn, Stany Zjednoczone.

 3. JAY STEEL CORPORATION

  Indie

  Firma JAY STEEL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, stainless steel - nickel alloys - titanium, stal węglowa, i kołnierze ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 4. HART

  Holandia

  Firma HART, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach Dostawca stopów niklowych, nikiel i stopy, nadstopy na bazie niklu, i stop niklowy. Ma siedzibę w Nijkerk, Holandia.

 5. MERREM & LA PORTE B.V.

  Holandia

  Firma MERREM & LA PORTE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Zaltbommel, Holandia.

 1. METAVIA BRAMI

  Francja

  Firma METAVIA BRAMI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach tytan i stopy, i blachy tytanowe. Ma siedzibę w Bezons, Francja.

 2. ÖZEL METALLER

  Turcja

  Firma ÖZEL METALLER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Turkey, Turcja.

 1. METALKING

  Indie

  Firma METALKING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 2. RAJENDRA PIPING & FITTINGS

  Indie

  Firma RAJENDRA PIPING & FITTINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach nickel pipes, nickel sheets, i Dostawca stopów niklowych. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 3. JAIMAN METALLOYS LLP

  Stany Zjednoczone

  Firma JAIMAN METALLOYS LLP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Jest również obecna w dziedzinach stale typu superduplex. Ma siedzibę w Nj, Stany Zjednoczone.

 4. ADFIT INDIA

  Indie

  Firma ADFIT INDIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal niklowa. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 5. BLACKHEATH TUBE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLACKHEATH TUBE, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Wednesbury, Zjednoczone Królestwo.

 6. TOM MARTIN & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOM MARTIN & CO LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 7. SMITH METAL CENTRES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITH METAL CENTRES LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Rugeley, Zjednoczone Królestwo.

 8. ABS METALS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABS METALS LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Falmouth, Zjednoczone Królestwo.

 1. AALCO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AALCO, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Stoke-On-Trent, Zjednoczone Królestwo.

 2. SMITHS METAL CENTRES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITHS METAL CENTRES LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Horsham, Zjednoczone Królestwo.

 3. METELEC

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METELEC, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Leighton Buzzard, Zjednoczone Królestwo.

 4. ALLIED COPPER ALLOYS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALLIED COPPER ALLOYS LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 5. W & S ALLELY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma W & S ALLELY LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Chippenham, Zjednoczone Królestwo.

 6. THERMAL SPRAY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THERMAL SPRAY, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Tipton, Zjednoczone Królestwo.

 7. LONDON & SCANDINAVIAN METALLURGICAL CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LONDON & SCANDINAVIAN METALLURGICAL CO LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 8. SMITH METAL CENTRES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SMITH METAL CENTRES LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 9. MERSEYSIDE METAL SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MERSEYSIDE METAL SERVICES LTD, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Birkenhead, Zjednoczone Królestwo.

 10. METALFIN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma METALFIN, roku i działającą w sektorze Rudy metali nieżelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Stal niklowa, Stal chromowa, Stal niklowa, i Stal chromowa. Ma siedzibę w Walsall, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo