• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal narzędziowa

Wyniki dla

Stal narzędziowa - Import eksport

 1. WESPA METALLSÄGENFABRIK SIMONDS INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  To, co zaczęło się 60 lat temu w hessańskim mieście Spangenberg wraz z produkcją ręcznych pił, jest dzisiaj znanym na świecie partnerem technologicznym. WESPA zalicza się do wiodących na świecie producentów narzędzi do cięcia. Ponad 100 współpracowników produkuje w niemieckiej centrali w Melsungen niezrównaną gamę produktów spełniających wymagania wielu różnych branż. Produkty WESPA są optymalnie dostosowane do potrzeb naszych klientów przemysłowych i cieszą się zaufaniem przedstawicieli, dealerów i klientów przemysłowych na całym świecie. Jako kompleksowy dostawca dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, które znacząco poprawiają konkurencyjność naszych klientów. Narzędzia do piłowania WESPA są stosowane przez znane światowe firmy między innymi w branży motoryzacyjnej, lotniczej, wyrobu stali i budowy maszyn. Dlatego zaufanie, jakim darzą nas klienci przy podejmowaniu decyzji o zakupie naszych produktów, opłaca się im już po krótkim czasie.

 2. CARBO-WELD SCHWEISSMATERIALIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1977 roku CARBO-WELD opracowuje i produkuje materiały spawalnicze wysokiej jakości. Nasz asortyment obejmuje elektrody rdzeniowe, druty proszkowe i druty lite: żeliwne | do napawania | ze stali narzędziowej | stopy niklu | stopy kobaltu | stale wysokostopowe | materiały spawalnicze chroniące przed zużyciem | dodatki węglika wolframu. Naszą siłą jest wiedza fachowa i elastyczność - to oznacza dla naszych klientów: indywidualne rozwiązania, bezpośredni kontakt, szybkie dostawy i konkurencyjne ceny. Chętnie spełnimy wszystkie życzenia - zapraszamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania! Carsten van Sambeck – Dyrektor przedsiębiorstwa 02161 56483-14 oder c.sambeck@carboweld.de. Ulrike Schmitz – Head of Customer Relations. 0049 2161 56483-21 lub schmitz@carboweld.de. Wolfgang Bursy – Dyrektor Techniczny 0049 2161 56483-15 lub bursy@carboweld.de.

 3. ENERGIETECHNIK ESSEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Energietechnik Essen GmbH, założona w 1811 roku, jest członkiem grupy Georgsmarienhütte. Swoje możliwości i umiejętności opiera na nieustannych badaniach i rozwoju, jak również na doświadczeniach gromadzonych od roku 1811. Firma Energietechnik Essen GmbH projektuje, wytwarza i dostarcza produkty high-tech przede wszystkim dla producentów urządzeń energetycznych. Kiedy budowano pierwszy turbogenerator na początku XX w. firma wyprodukowała do niego pierścienie ochronne. Pierścienie te zakładane są na końcach rotora, aby zabezpieczyć zwoje miedziane przed działaniem siły odśrodkowej, powstającej przy wysokiej prędkości obrotowej. Najstarsze dokumenty archiwalne firmy dotyczące niemagnetycznych pierścieni ochronnych pochodzą z roku 1901. Przy użyciu dwóch agregatów metalurgicznych, instalacji do przetapiania elektrożużlowego i instalacji do przetapiania elektrożużlowego pod ciśnieniem, Energietechnik Essen GmbH produkuje materiały do wyrobu pierścieni ochronnych.

 4. BASEDO STEEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pięć powodów przemawiających za BASEDO STEEL: Knowhow: Znamy specyficzną sytuację zakładów przetwórstwa stali. Bez względu na to, jak wysokie są Twoje wymagania i jak różne są materiały i wymiary; i niezależnie od tego, jak różne mogą być materiały i wymiary: My się tym zajmiemy. materiały egzotyczne nie stanowią dla nas problemu. Usługi: W naszym nowoczesnym magazynie w Düsseldorfie dysponujemy licznymi materiałami. Na naszej wysokowydajnej maszynie do cięcia taśmowego możemy ciąć Państwa stal na elementy żądanej stałej długości. Sieć: W przypadku braku materiału na miejscu, mamy dostęp do dużej międzynarodowej sieci dealerów, producentów, kuźni i firm zajmujących się obróbką i skrawaniem. W ten sposób twoje żądania zostają spełnione. Logistyka: czy to usługi kurierskie, spedytorzy, fracht morski, lotniczy - wiemy, z kim przywieźli Państwo jaki ładunek do miejsca przeznaczenia. Szybko, niezawodnie i po dobrej cenie.

 5. GÜNTER ISCHEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Państwa specjalistą w Oberhausen-Rheinhausen w zakresie produkcji narzędzi do obróbki metali. Jako firma specjalistyczna, ponosimy dużą odpowiedzialność i chętnie ją przyjmiemy. Jakość w dobrej cenie. Wszystkie nasze zamówienia realizowane są po dobrych cenach. Szeroki zakres proponowanych usług gwarantuje, że otrzymasz od nas wszystko, czego potrzebujesz. Oferujemy następujące usługi: Produkcja narzędzi wg rysunku

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BARTSCH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przemysł metalurgiczny i obrόbki. Handel stalą nierdzewną, narzędzia do wykrawania, zakłady przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowa maszyn, przemysł gumowy, części standardowych, firmy zajmujące się erozją, obrόbką metali, tłoczenia pieczątek, 15 różnych gatunków stali narzędziowej. Stale do obróbki na zimno i na gorąco. Zapas: ponad 1.000.000 sztuk. Ponad 10.000 różnych wymiarów obrabianych prętów i blach w 15 różnych gatunkach stali narzędziowej, stali do pracy na zimno i na gorąco. Producent precyzyjnej stali płaskiej i wstępnie obrabianej stali narzędziowej z: 1.2842, 1.2510, 1.2379, 1.1730, 1.2312, 1.2343, 1.2083, 1.2085, 1.2162, 1.2210, 1.2990, 1.4112, ST52-3, HSS

 2. HAGENKÖTTER GMBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Części zamienne i eksploatacyjne do maszyn śrutowniczych. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców części zamiennych do śrutownic wykonanych z odpornej na zużycie stali odlewniczej i hartowanej stali narzędziowej. Poza częściami zamiennymi do turbin odśrodkowych, nasza oferta obejmuje prawie wszystkie części zużywalne stosowane w urządzeniach do śrutowania. Wieszaki do śrutowania ze stali manganowej, lub inne nośniki do zawieszania przedmiotów poddawanych śrutowaniu, są narażone na ekstremalne zużycie ze względu na ciągłe działanie materiałów ściernych, co ogranicza ich żywotność do kilku tygodni lub miesięcy. Dlatego koniecznym jest, aby produkty te były wykonane ze stali manganowej wysoko odpornej na ścieranie. Wieszaki do śrutowania ze stali manganowej mają 20 razy większą żywotność niż tradycyjne wieszaki ze stali. Pozwala to na znacznie bardziej efektywne planowanie zasobów.

 3. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Westfälische Drahtindustrie GmbH z ziedzibą w Hamm jest największym niezależnym producentem drutu w Europie. Od 1856 roku firma produkuje w 15 lokalizacjach w Europie wysokiej jakości drut i gotowe produkty do szerokiego zakresu zastosowań. Pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Katja Pampus, pełniącego swoją funkcję od 2009 roku, Westfälische Drahtindustrie GmbH stała się wiodącą firmą w branży drutu. Założona w 1856 roku jako "Hobrecker, Witte & Herbers" firma Westfälische Drahtindustrie GmbH przeszła imponujący rozwój i jest obecnie największym niezależnym producentem drutu w Europie. Westfälische Drahtindustrie przywiązuje dużą wagę do jakości produktów i do zadowolenia klientów. Dzięki certyfikowanemu systemowi zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 firma zapewnia optymalną jakość swoich produktów. Ciągłe doskonalenie i monitorowanie celów jakościowych są w centrum naszej filozofii korporacyjnej. Nasze obszary działalności; Drut wysokiej jakości: Drut stalowy, Drut stalowy do cięcia automatycznego, Stal jasna, Drut do formowania na zimno, Drut żelazny, Drut aluminiowy, Stal konstrukcyjna: Stal zbrojeniowa żebrowana na zimno (KR), Maty łożyskowe, Materiały spawalnicze: Elektrody niestopowe i niskostopowe w osłonie gazów obojętnych i łuku krytego, Liny napowietrzne, Liny stalowe, Liny aluminiowe, Liny wysokotemperaturowe, Sploty stalowe do linii podziemnych. Westfälische Drahtindustrie GmbH pozostaje ważnym graczem w różnych gałęziach przemysłu i przyczynia się do rozwoju technologicznego na całym świecie.

 4. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NLMK Europe - Plate produkuje szeroką gamę grubych blach i wlewek. Jej zdolność produkcyjna wynosi 1, 75 mln ton stali rocznie, a jej portfolio produktów związanych ze stalą obejmuje produkty o wysokiej wartości dodanej, takie jak stale hartowane i ulepszane termicznie, stale narzędziowe i gatunki stali morskich. Firma NLMK Plate jest wyspecjalizowana w STALI WALCOWANEJ i KUTEJ: Stale konstrukcyjne, Stale dla przemysłu stoczniowego, Stale offshore, Stale do turbin wiatrowych, Stale na kotły i zbiorniki ciśnieniowe, Stale na rury, Stale wysokowęglowe, Stale o wysokiej granicy plastyczności, Stale o wysokiej wytrzymałości, QUARD® (stal trudnościeralna), QUEND® (astal o bardzo wysokiej granicy plastyczności), Stale narzędziowe, Wlewki i bloki kute, Pręty kwadratowe, Wlewki kute

 5. IMS AUSTRIA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma IMS AUSTRIA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Inzersdorf Im Kremstal, Austria.

 1. WEINMANN AACH AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEINMANN AACH AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Jest również obecna w dziedzinach blachy aluminiowe, Bright steel, Metale kolorowe ciężkie, Drut żelazny - wyroby, stal nierdzewna, blachy nierdzewne, Stainless steel tubing, Bar steel, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 2. H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, Stal narzędziowa, Handel stalą, stal azotowana, stale do nawęglania, stal do ulepszania cieplnego, Rod steel, Stal konstrukcyjna, i Bar steel. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 1. PLATESTAHL UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PLATESTAHL UMFORMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 2. SAARSCHMIEDE GMBH

  Niemcy

  Kuźnia Saarschmiede GmbH produkuje wyroby kute o dużej wytrzymałości w ramach wyjątkowo szerokiej oferty, w wielu klasach i stanach przetworzenia — w skład naszej oferty wchodzą produkty nieprzetworzone, półprodukty, ale także produkty w dużej mierze obrobione, również o skomplikowanym kształcie. Kuźnia Saarschmiede może też elastycznie reagować na zapytania klientów w zakresie istniejących partii produkcyjnych. Oferujemy indywidualnie dostosowane rozwiązania na różnych poziomach produkcji zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta, idące w parze z kompetentnym doradztwem technicznym — od zapytania po wysyłkę. Ponadto paletę naszej oferty uzupełniają prace na zlecenie. Na zamówienie klienta możliwe jest wytwarzanie szerokiej palety elementów o różnej masie i wielkości, o masie do 150 t i długości 26 m.

 3. STEEL SERVICE KREFELD GMBH

  Niemcy

  Nasza firma jest między innymi jednym z największych niezależnych przedsiębiorstw handlowych oferujących precyzyjne płaskowniki stalowe i półfabrykaty ze stali narzędziowej w Europie. Produkty te sprzedawane są z powodzeniem od roku 2000. Od roku 2015 Steel Service GmbH posiada certyfikat ISO 9001: 2008. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej. SSK utrzymuje w Krefeld (DE) i Sheffield (UK) obszerne zapasy magazynowe precyzyjnych płaskowników stalowych i półfabrykatów ze stali narzędziowej, obejmujące łącznie ponad 1500 ton. Posiadamy również w magazynie płytki typu 1.1730 i 1.2312. Produkty można zamówić bezpośrednio, po rejestracji, na stronie w www.stahl-shop.com lub od dystrybutorów albo sprzedawców. Prowadzimy również obszerny magazyn stali narzędziowej typu 1.2083 ESU – 1.2316 – 1.2343 ESU – 1.2358V, jak również blachy typu 1.2312 i bloki ze stali nierdzewnej typu 1.4112.

 4. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE OLMET

  Polska

  PPHU OLMET została założona w 2003 roku. Produkujemy narzędzia ręczne do zaginania blach , prostowania drutu i maszyny hydrauliczne. Nasze produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej , ocynkowanej. Naszych klientów widzimy jako partnerów, a ich potrzeby i wymagania stanowią dla nas rozkazy. Z sięgającą wiedzą i zdobytym doświadczeniem naszych pracowników nasze produkty stanowią wysoką jakość, a współpraca z firmami logistycznymi zapewnia szybką dostawę zamówienia do klienta. Widzimy siebie jako most do Europy, Azji i Skandynawii. Nasze produkty i usługi obejmują: -zaginarki do blach -prościarki do drutu -prościarki do bednarki -prasy hydrauliczne 50 ton -nagrzewnice powietrza ( do 200 mkw i 400 mkw) -bramy, ogrodzenia CNC -drzwi do hal/warsztatów -rzeźby ozdobne

 5. INSTRUMENT I KOMPLEKTUYUSCHIE (LLC)

  Rosja

  Przedsiębiorstwo LLC zostało założone w 2010 roku. Z czasem, stało się jednym z wiodących w swojej branży w Rosji. Nasza firma specjalizuje się w produkcji przemysłowych noży tarczowych do cięcia bezpyłowego oraz brzeszczotów do pił tarczowych do wełny mineralnej różnego rodzaju i o różnych gęstościach. Oferujemy naszym klientom szeroki wybór noży krążkowych i pił, specjalnie przeznaczonych do cięcia wełny mineralnej, waty szklanej i innych materiałów izolacyjnych. Cięcie materiałów izolacyjnych jest pracą złożoną i wymaga pił oraz brzeszczotów najwyższej jakości. Oferujemy naszym kliento wysokiej jakości produkty, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem. Potrafimy łączyć najnowsze technologie z tradycjami zakorzenionymi w rosyjskim przemyśle. Wszystkie nasze noże i brzeszczoty do pił do cięcia wełny mineralnej mogą być dostarczane z dowolną średnicą i w dowolnym rozmiarze do 1000 mm. Na życzenie klienta, z wycięciami chłodzącymi lub bez. Oferowane przez nas brzeszczoty i piły są wyposażone w zęby z węglika i w hartowane brzeszczoty.

 6. BIEFFE ATTREZZERIA S.R.L.

  Włochy

  Firma BIEFFE ATTREZZERIA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo i projektowanie w zakresie obrabiarek, Clamping elements for machine tools, design of special customised tools, i produkcja narzędzi specjalnych. Ma siedzibę w Prato Sesia, Włochy.

 7. FRIEDRICH AMTENBRINK GMBH & CO. KG STAHL-SERVICE-CENTER

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH AMTENBRINK GMBH & CO. KG STAHL-SERVICE-CENTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 8. NAGLER NORMALIEN GMBH

  Niemcy

  Firma NAGLER NORMALIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Jest również obecna w dziedzinach Rod steel, metale twarde, miedź, i aluminium. Ma siedzibę w Schalksmühle, Niemcy.

 1. MENART D.O.O.

  Słowenia

  Firma MENART D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Szlifowanie stali i metali, Frezarki, Stal narzędziowa, Komputerowe wspomaganie projektowania i produkcji (CAD/CAM), Szlifowanie stali i metali, Frezarki, Stal narzędziowa, i Komputerowe wspomaganie projektowania i produkcji (CAD/CAM). Ma siedzibę w Slovenske Konjice, Słowenia.

 2. UNI-WAY RESOURCE CO.,LTD

  Chiny

  Firma UNI-WAY RESOURCE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 3. HUBEI RISING TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma HUBEI RISING TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Daye City, Chiny.

 4. HAMMERWERK KARL WIMPFF GMBH + CO

  Niemcy

  Firma HAMMERWERK KARL WIMPFF GMBH + CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 5. VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS DEUTSCHLAND GMBH DIVISION UDDEHOLM

  Niemcy

  Firma VOESTALPINE HIGH PERFORMANCE METALS DEUTSCHLAND GMBH DIVISION UDDEHOLM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. ENSERVE COMPANY LIMITED

  Japonia

  Firma ENSERVE COMPANY LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, stopy miedzi, narzędzia medyczne, i Znaki nawigacyjne morskie. Ma siedzibę w Tokyo, Japonia.

 7. GUANGDONG XIONGFENG SPECIAL STEEL CO., LTD.

  Chiny

  Firma GUANGDONG XIONGFENG SPECIAL STEEL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Shunde, Chiny.

 8. FERRAGSIL, LDA

  Portugalia

  Firma FERRAGSIL, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ostrzenie - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Stal narzędziowa, Majsterkowanie - narzędzia ręczne niezasilane, diy items, i Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Cantanhede, Portugalia.

 9. SHENZHEN SEETOPTECHNOLOGY CO.,LIMITED.

  Stany Zjednoczone

  Firma SHENZHEN SEETOPTECHNOLOGY CO.,LIMITED., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Ma siedzibę w Texas, Stany Zjednoczone.

 10. ALMEIDA FERRAO - UNIPESSOAL, LDA

  Portugalia

  Firma ALMEIDA FERRAO - UNIPESSOAL, LDA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Stal narzędziowa. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - okucia, galanteria metalowa. Ma siedzibę w Almada, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo