• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal kształtowa walcowana na zimno

Wyniki dla

Stal kształtowa walcowana na zimno - Import eksport

 1. WELSER PROFILE GMBH

  Austria

  Grupa Welser Profile - z ponad 23.000 zrealizowanych przekrojów poprzecznych - to synonim dziesięcioleci sukcesu rynkowego w produkcji otwartych i spawanych profili specjalnych. Opracowujemy i produkujemy indywidualne, walcowane profile ze stali, stali nierdzewnej i metali kolorowych o grubości materiału od 0, 3 do 8, 2 mm i szerokości taśm do 1000 mm. Ponad 2500 pracowników w naszych czterech zakładach produkcyjnych w Gresten (A), Ybbsitz (A), Bönen (D) i Valley City (USA) oraz w międzynarodowych biurach sprzedaży codziennie pracuje nad optymalną realizacją Państwa wymagań. Szeroki zakres zastosowań naszych profili rozciąga się od sektora budowlanego, przemysłowego i technologii ochrony środowiska, po przemysł samochodowy i rolniczy.

 2. PROFILMETALL-GRUPPE

  Niemcy

  Grupa PROFILMETALL jest specjalistą w dziedzinie walcowanych profili metalowych i dzięki swoim instalacjom i maszynom umożliwia profilowanie w nowym wymiarze. Gupa PROFILMETALL jest jedynym dostawcą profili walcowanych w Niemczech łączącym obszary inżynierii, budowy narzędzi i urządzeń do profilowania jak również produkcji seryjnej w ramach jednej grupy przedsiębiorstw. Należą do niej PROFILMETALL GmbH w Hirrlingen/Tübingen oraz PROFILMETALL Engineering GmbH w Marktheidenfeld/Würzburg we Frankonii. W centrum uwagi znajdują się dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, ciękościenne profile od 0, 08 mm ze wszystkich materiałów. Nasi klienci cenią nas jako ekspertów w zakresie wydajnych procesów profilowania oraz za bezproblemową komunikację z naszymi doświadczonymi inżynierami konstruktorami – a także za know-how w zakresie technologii zdobyte przy okazji licznych projektów badawczo-rozwojowych prowadzonych z partnerami krajowymi i międzynarodowymi. Grupa PROFILMETALL opracowała najbardziej innowacyjną koncepcję maszyn do instalacji i linii profilowania.

 3. SIDERVAL S.P.A.

  Włochy

  Firma SIDERVAL S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach rury żebrowane do zastosowań prywatnych i przemysłowych, profile aluminiowe, zwiedzanie winnic i piwnic, kształtowniki gięte na gorąco, i rury stalowe. Ma siedzibę w Talamona, Włochy.

 4. AUER METALLPROFILE GMBH

  Niemcy

  Firma AUER METALLPROFILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Aue, Niemcy.

 5. PHU YACHT CONSTRUCTIONS

  Polska

  PRECISION WATERJET CUTTING - POLAND Our offer includes a wide range of services. Thanks to our specialization in the production of yacht components and equipment, we have extensive experience in the processing of metals and other construction materials. Waterjet cutting is one of the most modern processing methods we use. The Maxiem 1530 machine designed for cutting steel is extremely efficient and precise. It is an easy-to-use and very economical system that can also be used for waterjet cutting materials such as metal, plastic, glass, ceramics, stone. Among other things, the machine is equipped with a 2D beveling head. It is controlled by OMAX software. The head's maximum tilt allows chamfering at an angle of 45°. The multi-axis drive system enables the machine to produce parts with high precision. We invite you to take a look at our gallery of completed parts.

  Wszystkie wyroby na "stal kształtowa walcowana na zimno"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEBHARDT-STAHL GMBH

  Niemcy

  Od dziesięcioleci zaopatrujemy z wysoką niezawodnością wiele firm produkujących okna w kraju i za granicą w wymagane wzmocnienia stalowe. Obecnie w naszych zakładach produkowanych jest ponad 2000 różnych geometrii, co zapewnia ciągłość dostaw głównie dla średnich przedsiębiorstw produkujących okna. Oprócz wzmocnień stalowych i drzwiowych w ofercie firmy Gebhardt-Stahl GmbH znajdują się również specyficzne dla klienta profile specjalne do najróżniejszych obszarów zastosowań, jak również słupki ogrodzeniowe i słupki do winnic. Co więcej, cieszymy się doskonałą reputacją jako dostawca technologii klimatyzacji i wentylacji w kraju i za granicą. Również w tej dziedzinie udało nam się na przestrzeni wielu lat stać się jednym z największych i najbardziej efektywnych dostawców. Wieloletnie doświadczenie w procesie profilowania rolkowego, szeroka gama produktów oraz stałe dążenie do jakości i precyzji charakteryzują naszą firmę.

 2. LANDSBERG SP. Z O.O. S.K.

  Polska

  W firmie Landsberg odbywa się cały proces produkcyjny około 500 rodzajów kształtowników okiennych, od momentu cięcia kręgu na taśmę, perforacji taśmy po formowanie kształtownika dla wielu systemów okiennych jak np. Aluplast, Aura, Brügmann, Decco, Deceuninck, Foris, Gealan, KBE, Kömmerling, LB, Rehau, Salamander, Schüco, Trocal, Veka, Wintech, Wital, Wymar. Produkujemy również kształtowniki montażowe, wentylacyjne, konstrukcyjne, profile do płyt kartonowo-gipsowych oraz specjalne kształtowniki zgrzewane. Dzięki osobistemu zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom zawodowym pracowników od lat budujemy naszą cenioną pozycję w branży kształtowników i profili, o czym świadczyć może stale wzrastające grono klientów. Jesteśmy firmą ogólnopolską, na stałe współpracującą z 500 krajowymi klientami, którym oferujemy na co dzień nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale także fachowość, ciągłość sprzedaży oraz terminowość dostaw. Staramy się również o to, aby stosunek jakości do cenny był jak najbardziej optymalny (korzystny dla klienta). Z poważaniem Tomasz Landsberg Prezes Zarządu

 3. SADEF FRANCE

  Francja

  SADEF tworzy i realizuje profile ze stali wykonywane na miarę, kształtowane na zimno. W ramach oferty wykończeń profilowanie może być wykonane w wyniku różnych operacji: gięcie, cięcie, wiercenie, nitowanie, spawanie ... Czy będą to profile o specyficznym przekroju, czy standardowe (Z, C, Σ ou U) dla budownictwa (płatwie, listwy montażowe, podłogi) lub dla branży energii odnawialnych (szkielet wspornika paneli fotowoltaicznych) SADEF zapewni rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb

 4. HUNAN XIANGTOU GOLDSKY TITANIUM METAL CO.,LTD.

  Chiny

  Roczna produkcja firmy wynosi 10.000 ton tytanu w postaci zwojów taśmy, firma posiada również 21 opatentowanych taśm tytanowych i opracowała formułę 7 standardów krajowych lub standardów branżowych. Ponadto uzyskała certyfikację urządzeń ciśnieniowych PED, BV i certyfikację systemu zarządzaniaDNV.

 5. G.B.N. PROFILI SPECIALI SRL

  Włochy

  Stal nabiera nowych kształtów. Kształtowniki są produkowane w procesie stopniowej deformacji na zimno taśmy stalowej, ze stali nierdzewnej, wstępnie malowanej, galwanizowanej, powlekanej i z taśm z innych metali.

 1. MP SRL

  Włochy

  Dziś, zaufanie setek klientów na całym świecie, poprzez PONAD 200 ELEMENTÓW WYKONANYCH na zamówienie i setki artykułów będących jeszcze w produkcji, ZUŻYWANIE METALI w wysokości prawie 1 MILLIONA KG/ROCZNIE, sprawia że MP jest przykładem dla wszystkich przedsiębiorstw, które dążą do innowacji w ich działalności odczuwając swobodę pod względem technicznym.

 2. SOMASS MARIETTA UND CHRISTIAN SOHLER

  Niemcy

 1. WICKEDER PROFILE WALZWERK GMBH

  Niemcy

 2. METALFLEX

  Holandia

 3. AGROPODNIK A.S.

  Republika Czeska

 4. BUSCHEN-STAHL

  Niemcy

 5. 6M SYSTEM

  Hiszpania

 6. MICRO APLICACIONS S.A.

  Hiszpania

 7. PROFILSYSTEM SRL

  Włochy

 8. BAU KONSTRUKT S.R.O.

  Republika Czeska

 1. CD PROFIL, S.R.O

  Słowacja

 2. CZ PROFIL, S. R. O.

  Republika Czeska

 3. ARKOPA AHSAP PANEL SANAYI LTD STI

  Turcja

 4. ERNSTPROFIL S.R.O.

  Słowacja

 5. ALU KÖNIG FRANKSTAHL SLOVENSKO S.R.O.

  Słowacja

 6. IVS - INDUSTRIEVERTRETUNG STAHL

  Niemcy

 7. EICKELKAMP GMBH

  Niemcy

 8. HUTNÍ MATERIÁL-KYSELA

  Republika Czeska

 9. HAAS PROFILE S.R.O.

  Republika Czeska

 10. IMET A.S.

  Słowacja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo