• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal kształtowa walcowana na zimno

Wyniki dla

Stal kształtowa walcowana na zimno - Import eksport

 1. TABELARAIZ

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Założone w lutym 2011 roku, Tableraíz jest czołowym przedsiębiorstwem w branży konstrukcji metalowych, oferującym szeroką gamę rozwiązań, w tym przygotowanie konstrukcyjne, dostawę i montaż konstrukcji do paneli słonecznych. Nasza ekspertyza obejmuje stosowanie powłok metalowych, proces wydawania zezwoleń, realizację projektów architektonicznych i inżynieryjnych oraz szczegółowy nadzór konstrukcyjny. Koncentrując się na rynku fotowoltaiki, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne rozwiązania z zakresu konstrukcji fotowoltaicznych. Tableraíz projektuje rozwiązania inżynieryjne do podzespołów fotowoltaicznych i jest rzetelnym producentem konstrukcji do instalacji fotowoltaicznych. Dążymy do tego, by stać się kluczowym podmiotem na rynku, wyznaczającym wzorce doskonałości zarówno w dziedzinie konstrukcji, jak i usług z zakresu obróbki metali. Inspirowani wzorem podstawowych wartości, takich jak, między innymi etyka, odpowiedzialność, poświęcenie, duch współpracy i szacunek, dążymy do pozostawienia trwałego śladu. Dzięki bogatemu doświadczeniu i udoskonalanemu Know-How, zdobytemu na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie zaoferować oryginalne rozwiązania Planowania, Konstrukcji i Inżynieryjne. Przy każdym projekcie, klienci mogą polegać na naszym profesjonalizmie, wskazówkach technicznych i niezachwianym zaangażowaniu na rzecz jakości. Nasze kompetencje obejmują wiele aspektów działalności: Planowanie, Dostawa, Wsparcie, Udzielanie licencji, Powłoki, Montaż i Konstrukcje. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości.

 2. WELSER PROFILE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Grupa Welser Profile - z ponad 23.000 zrealizowanych przekrojów poprzecznych - to synonim dziesięcioleci sukcesu rynkowego w produkcji otwartych i spawanych profili specjalnych. Opracowujemy i produkujemy indywidualne, walcowane profile ze stali, stali nierdzewnej i metali kolorowych o grubości materiału od 0, 3 do 8, 2 mm i szerokości taśm do 1000 mm. Ponad 2500 pracowników w naszych czterech zakładach produkcyjnych w Gresten (A), Ybbsitz (A), Bönen (D) i Valley City (USA) oraz w międzynarodowych biurach sprzedaży codziennie pracuje nad optymalną realizacją Państwa wymagań. Szeroki zakres zastosowań naszych profili rozciąga się od sektora budowlanego, przemysłowego i technologii ochrony środowiska, po przemysł samochodowy i rolniczy.

 3. AUER METALLPROFILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AUER METALLPROFILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Aue, Niemcy.

 4. PROFILMETALL-GRUPPE

  Niemcy

  Grupa PROFILMETALL jest specjalistą w dziedzinie walcowanych profili metalowych i dzięki swoim instalacjom i maszynom umożliwia profilowanie w nowym wymiarze. Gupa PROFILMETALL jest jedynym dostawcą profili walcowanych w Niemczech łączącym obszary inżynierii, budowy narzędzi i urządzeń do profilowania jak również produkcji seryjnej w ramach jednej grupy przedsiębiorstw. Należą do niej PROFILMETALL GmbH w Hirrlingen/Tübingen oraz PROFILMETALL Engineering GmbH w Marktheidenfeld/Würzburg we Frankonii. W centrum uwagi znajdują się dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, ciękościenne profile od 0, 08 mm ze wszystkich materiałów. Nasi klienci cenią nas jako ekspertów w zakresie wydajnych procesów profilowania oraz za bezproblemową komunikację z naszymi doświadczonymi inżynierami konstruktorami – a także za know-how w zakresie technologii zdobyte przy okazji licznych projektów badawczo-rozwojowych prowadzonych z partnerami krajowymi i międzynarodowymi. Grupa PROFILMETALL opracowała najbardziej innowacyjną koncepcję maszyn do instalacji i linii profilowania.

 5. GEBHARDT-STAHL GMBH

  Niemcy

  Od dziesięcioleci zaopatrujemy z wysoką niezawodnością wiele firm produkujących okna w kraju i za granicą w wymagane wzmocnienia stalowe. Obecnie w naszych zakładach produkowanych jest ponad 2000 różnych geometrii, co zapewnia ciągłość dostaw głównie dla średnich przedsiębiorstw produkujących okna. Oprócz wzmocnień stalowych i drzwiowych w ofercie firmy Gebhardt-Stahl GmbH znajdują się również specyficzne dla klienta profile specjalne do najróżniejszych obszarów zastosowań, jak również słupki ogrodzeniowe i słupki do winnic. Co więcej, cieszymy się doskonałą reputacją jako dostawca technologii klimatyzacji i wentylacji w kraju i za granicą. Również w tej dziedzinie udało nam się na przestrzeni wielu lat stać się jednym z największych i najbardziej efektywnych dostawców. Wieloletnie doświadczenie w procesie profilowania rolkowego, szeroka gama produktów oraz stałe dążenie do jakości i precyzji charakteryzują naszą firmę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PHU YACHT CONSTRUCTIONS

  Polska

  PRECISION WATERJET CUTTING - POLAND Our offer includes a wide range of services. Thanks to our specialization in the production of yacht components and equipment, we have extensive experience in the processing of metals and other construction materials. Waterjet cutting is one of the most modern processing methods we use. The Maxiem 1530 machine designed for cutting steel is extremely efficient and precise. It is an easy-to-use and very economical system that can also be used for waterjet cutting materials such as metal, plastic, glass, ceramics, stone. Among other things, the machine is equipped with a 2D beveling head. It is controlled by OMAX software. The head's maximum tilt allows chamfering at an angle of 45°. The multi-axis drive system enables the machine to produce parts with high precision. We invite you to take a look at our gallery of completed parts.

 2. LANDSBERG SP. Z O.O. S.K.

  Polska

  W firmie Landsberg odbywa się cały proces produkcyjny około 500 rodzajów kształtowników okiennych, od momentu cięcia kręgu na taśmę, perforacji taśmy po formowanie kształtownika dla wielu systemów okiennych jak np. Aluplast, Aura, Brügmann, Decco, Deceuninck, Foris, Gealan, KBE, Kömmerling, LB, Rehau, Salamander, Schüco, Trocal, Veka, Wintech, Wital, Wymar. Produkujemy również kształtowniki montażowe, wentylacyjne, konstrukcyjne, profile do płyt kartonowo-gipsowych oraz specjalne kształtowniki zgrzewane. Dzięki osobistemu zaangażowaniu oraz wysokim kwalifikacjom zawodowym pracowników od lat budujemy naszą cenioną pozycję w branży kształtowników i profili, o czym świadczyć może stale wzrastające grono klientów. Jesteśmy firmą ogólnopolską, na stałe współpracującą z 500 krajowymi klientami, którym oferujemy na co dzień nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale także fachowość, ciągłość sprzedaży oraz terminowość dostaw. Staramy się również o to, aby stosunek jakości do cenny był jak najbardziej optymalny (korzystny dla klienta). Z poważaniem Tomasz Landsberg Prezes Zarządu

 3. SADEF FRANCE

  Francja

  SADEF tworzy i realizuje profile ze stali wykonywane na miarę, kształtowane na zimno. W ramach oferty wykończeń profilowanie może być wykonane w wyniku różnych operacji: gięcie, cięcie, wiercenie, nitowanie, spawanie ... Czy będą to profile o specyficznym przekroju, czy standardowe (Z, C, Σ ou U) dla budownictwa (płatwie, listwy montażowe, podłogi) lub dla branży energii odnawialnych (szkielet wspornika paneli fotowoltaicznych) SADEF zapewni rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb

 4. G.B.N. PROFILI SPECIALI SRL

  Włochy

  Stal nabiera nowych kształtów. Kształtowniki są produkowane w procesie stopniowej deformacji na zimno taśmy stalowej, ze stali nierdzewnej, wstępnie malowanej, galwanizowanej, powlekanej i z taśm z innych metali.

 5. MP SRL

  Włochy

  Dziś, zaufanie setek klientów na całym świecie, poprzez PONAD 200 ELEMENTÓW WYKONANYCH na zamówienie i setki artykułów będących jeszcze w produkcji, ZUŻYWANIE METALI w wysokości prawie 1 MILLIONA KG/ROCZNIE, sprawia że MP jest przykładem dla wszystkich przedsiębiorstw, które dążą do innowacji w ich działalności odczuwając swobodę pod względem technicznym.

 1. SOMASS MARIETTA UND CHRISTIAN SOHLER

  Niemcy

  Firma SOMASS MARIETTA UND CHRISTIAN SOHLER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Miesbach, Niemcy.

 2. WICKEDER PROFILE WALZWERK GMBH

  Niemcy

  Firma WICKEDER PROFILE WALZWERK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Wickede, Niemcy.

 1. TDV PROFILE

  Francja

  Firma TDV PROFILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Stal kształtowa walcowana na zimno, drut nierdzewny, i Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Plombières-les-bains, Francja.

 2. APROMETAL

  Francja

  Firma APROMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, Import-eksport stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Belki, dźwigary i płaskowniki żelazne, i produkcja konstrukcji metalowych do prac publicznych. Ma siedzibę w Saint-Martin-Belle-Roche, Francja.

 3. METALFLEX

  Holandia

  Firma METALFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Lekkerkerk, Holandia.

 4. STEWART FRASER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEWART FRASER LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Ashford, Zjednoczone Królestwo.

 5. ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG

  Niemcy

  Firma ANKADRAHT ANDREAS INSINGER KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, Walcówka, drut walcowany żelazny, Miedź i stopy miedzi, i Walcówka, drut walcowany żelazny. Ma siedzibę w Neunburg vorm Wald, Niemcy.

 6. MARTIN NOBIS BAUPROFILE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MARTIN NOBIS BAUPROFILE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Stal kształtowa walcowana na zimno, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Stal kształtowa walcowana na zimno, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 7. CAESA PERFILES ESPECIALES

  Hiszpania

  Firma CAESA PERFILES ESPECIALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Ciągnienie stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki żelazne, Stal kształtowa walcowana na zimno, Ciągnienie stali i metali, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Kształtowniki żelazne, i Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Caldes De Montbui, Hiszpania.

 8. FSG GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma FSG GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal kształtowa walcowana na zimno, Budownictwo przemysłowe, Stal, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal kształtowa walcowana na zimno, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Walddorfhäslach, Niemcy.

 1. JENTSCH PROFILIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma JENTSCH PROFILIERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, Stal kształtowa walcowana na zimno, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych, i Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Wickede, Niemcy.

 2. AGROPODNIK A.S.

  Republika Czeska

  Firma AGROPODNIK A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal kształtowa walcowana na zimno, Stal kształtowa walcowana na zimno, nawozy, i laboratorium środków kosmetycznych. Ma siedzibę w Valašské Meziříčí, Republika Czeska.

 3. MICRO APLICACIONS S.A.

  Hiszpania

  Firma MICRO APLICACIONS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Lliçà D'Amunt (Barcelona), Hiszpania.

 4. 6M SYSTEM

  Hiszpania

  Firma 6M SYSTEM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach usługi w zakresie magazynowania wraz z pakowaniem, agencja transportowa, i Logistic management consulting. Ma siedzibę w Mejorada Del Campo, Hiszpania.

 5. BUSCHEN-STAHL

  Niemcy

  Firma BUSCHEN-STAHL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach profile ze stali, i profile z aluminium. Ma siedzibę w Greven, Niemcy.

 6. BAU KONSTRUKT S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BAU KONSTRUKT S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, Stal kształtowa walcowana na zimno, Budownictwo przemysłowe, Armatura sieci gazowej, Stal kształtowa walcowana na zimno, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Ceský Krumlov , Republika Czeska.

 7. OBCHODNI SPOLECNOST HUKOV, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma OBCHODNI SPOLECNOST HUKOV, S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Stal kształtowa walcowana na zimno, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, i Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Humpolec, Republika Czeska.

 8. PROFILHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma PROFILHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Konstrukcje metalowe lekkie, Śruby i nakrętki, Armatura sanitarna, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Ma siedzibę w Ettlingen, Niemcy.

 9. BOGNER OCEL, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma BOGNER OCEL, S.R.O., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal narzędziowa, Stal kształtowa walcowana na zimno, Stal narzędziowa, i Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Zebrák, Republika Czeska.

 10. PROFILSYSTEM SRL

  Włochy

  Firma PROFILSYSTEM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal kształtowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w ASOLA, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo