• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal i metale - formowanie i wykrawanie

Wyniki dla

Stal i metale - formowanie i wykrawanie - Import eksport

 1. TEKNIK CIZGI KESIM BUKUM METAL SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Teknik Çizgi Kesim Büküm dokonuje wszelkich starań, aby zapewnić niezrównaną obsługę swoim klientom. Opierając się na wiedzy technicznej i współpracy na bazie zaufania, priorytetowo traktujemy satysfakcję klienta dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Dzięki bogatemu wieloletniemu doświadczeniu specjalizujemy się w różnorodnych procesach produkcyjnych, w tym w cięciu laserowym i cięciu gilotynowym, gięciu na prasie krawędziowej, spawaniu, montażu i produkcji lakierowanej. Nasze podstawowe zasady skupiają się na dostarczaniu terminowych rozwiązań i zapewnieniu bezproblemowej dostawy najwyższej klasy produktów. Jesteśmy dumni z kultywowania w Teknik Çizgi Kesim Büküm zasady niezawodności i skipiania się na kliencie, zapewniając naszym klientom doskonałe usługi. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdzają uzyskane certyfikaty ISO 9001-2015, ISO 14001 i ISO 45001. W naszym ultra nowoczesnym laboratorium wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt do procesów takich jak cięcie, gięcie, polerowanie i wiele więcej! Przestrzegamy rygorystycznych standardów kontroli jakośi w całym procesie produkcyjnym. W Teknik Çizgi Kesim Büküm uzyskane przez nas certyfikaty i zaawansowane możliwości laboratoryjne odzwierciedlają nasze niezachwiane zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług, które nieustannie przewyższają najbardziej wymagające standardy branżowe. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać doskonałość pod każdym względem!

 2. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EZM Edelstahlzieherei Mark produkuje w procesie obróbki plastycznej na zimo ciągnione, szlifowane, polerowane pręty stalowe, profile znormalizowane oraz profile specjalne w oparciu o rysunki z niemal wszystkich materiałów stalowych. Wysokiej jakości wyroby są stosowane głównie w budowie obiektów i maszyn, motoryzacji oraz technice energetycznej i medycznej. W fabryce firmy EZM Edelstahlzieherei Mark w Werdohl produkowane są farbiarki bębnowe i maszyny do produkcji sprężyn marki Proll & Lohmann, a także instalacje do termicznej i chemicznej obróbki powierzchni marki BAK. Firma EZM Metallbearbeitung und Service GmbH produkuje m.in. łożyskowania wrzecion, maszyny do prostowania materiałów okrągłych i profilowanych z napędzanymi rolkami prostującymi oraz w wersjach dostosowanych do potrzeb klienta. Innowacyjne kombinacje procesów wyżarzania, obróbki strumieniowej, prostowania i strugania w oddziale EZM Profil Bearbeitung w Rohr/Thüringen stanowią korzystną cenowo i konkurencyjną alternatywę dla technologii tradycyjnych.

 3. HFP BANDSTAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W naszej firmie HFP Bandstahl z siedzibą w Bad Salzungen możemy pochwalić się ponad 100-letnim doświadczeniem w walcowaniu na zimno i prawie 150-letnim doświadczeniem w branży metalowej. To także nasz największy zakład, zatrudniający ponad 250 pracowników. Taśma stalowa walcowana na zimno zgodna z normą EN 10139/10140, walcowana na każdy wymiar, grubości 0, 20-2, 50 mm, szerokości 4-525 mm, stal obrabiana na zimno i ciepło, stal sprężynowa walcowana na zimno zgodna z normą EN 10132 T1-4/10140, wytrzymałość G m.in. G + K, grubości 0, 20-1, 80 mm, szerokości 10-370 mm wykończenie powierzchniowe: wyżarzana standardowo, specjalnie matowiona, wykańczana na połysk, wolna o rys i porów, rolki, stal walcowana, odtłuszczona.

 4. ZIRL STAHL PRODUKTE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma jest kompetentnym i wszechstronnym partnerem w zakresie produktów walcowanych na zimno i na gorąco, blach i taśm, profili i rur oraz wyrobów kutych. Od 1985 roku przedsiębiorstwo Zirl Stahl jest niezawodnym dostawcą w zakresie wszelkiego rodzaju technologii formowania. Naszą mocną stroną są ekonomiczne i indywidualne rozwiązania, dzięki którym nasi klienci mogą w pełni skoncentrować się na swoich kluczowych kompetencjach. Nasz asortyment obejmuje zarówno docinane na życzenie blachy o dowolnych kształtach i wymiarach, jak i wysokiej jakości wyroby kute. W celu uzyskania dalszych informacji i szczegółów zapraszamy do nawiązania kontaktu.

 5. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. O.L.M.E.C. S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  O.L.M.E.C. SRL. to firma przemysłowa działająca od roku 1969, zajmująca się produkcją wykrawanych detali oraz tworzeniem form. Oferta obejmuje również produkty metalowe gięte oraz wytwarzane metodą głębokiego tłoczenia. Firma jest w stanie zagwarantować najwyższą precyzję wykonania, dzięki inwestycjom w technologię oraz odświeżanie parku maszyn. Od projektu do opracowania, od obróbki do dostawy w całej Europie. Wykrawanie z form oraz głębokie tłoczenie spełnia najwyższe standardy jakości. O.L.M.E.C. S.R.L. ma certyfikację ISO 9001 od roku 2003. W 2017 r. firma otrzymała certyfikację ISO 9001: 2015 na całą działalność produkcyjną oraz na dział projektowania i tworzenia form. Certyfikacja jakości ISO 9001: 2015 dla następujących działań: wykrawanie, formowanie i obróbka mechaniczna laminatów metalowych na rzecz podmiotów trzecich. Projektowanie i produkcja form do wykrawania oraz głębokiego tłoczenia blach.

 2. BADE UND RINSCHEID METALLWARENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Przetwarzamy taśmy i blachy o grubości od 0, 2 do 6 mm. Specjalnie do obróbki taśm aluminiowych - ale nie tylko - zainwestowaliśmy w zoptymalizowane jednostki maszynowe. Automatyczne prasy wykrawające, prasy hydrauliczne i prasy mimośrodowe z siłami nacisku do 3.150 kN taśm/ zwojów procesowych o szerokości do 600 mm. Surowe tolerancje wymiarowe, wysokie wymagania dotyczące płaskości i inne wymagające technicznie cechy jakościowe są przez nas przestrzegane i każda część kontrolowana "in line". Dzięki naszym systemom czyszczącym, w których organiczne, wolne od CHC środki czyszczące stosowane są w sposób przyjazny dla środowiska, jesteśmy w stanie spełniać szczególne wymagania w zakresie czystości - w oparciu o aktualne normy dotyczące identyfikacji zanieczyszczeń resztkowych. Poprzez odpowiedzialne zarządzanie zapewniamy wysokie standardy jakościowe - oparte na wymaganiach klienta. Płaskie struktury zapewniają staranną, ukierunkowaną na cel i szybką realizację zamówień naszych klientów.

 3. WALTER SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma została założona w 1954 roku i posiada długą tradycję pomyślnego rozwoju i produkcji elementów tłoczonych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, oferujemy elementy formowane na zimno, cechujące się najwyższą jakością, wytrzymałością i ekonomicznością. Posiadamy szerokie kompetencje w dziedzinie produkcji, innowacyjnych rozwiązań i tworzenia dobrych relacji z klientami, którzy zazwyczaj współpracują z nami przez lata. Podstawą zaufania, jakim obdarzają nas klienci, są nienaganna jakość, niezawodność i intensywne doradztwo zorientowane na rozwiązania. Zadowolenie klientów, w połączeniu z opartą na zaufaniu współpracą naszego wysoko wykwalifikowanego personelu, zapewniają naszej firmie długotrwały sukces. Do produkcji używamy aluminium, miedzi, mosiądzu, stali nierdzewnej i różnych stopów stali, jak również czystego żelaza i specjalnych materiałów na bazie związków żelaza i niklu, jak Vacodil, Vacon czy Permenorm.

 4. GEORG MARTIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Martin – partner gwarantujący precyzję. Od ponad 60 lat produkujemy przekładki metalowe, jak również wykrawane i wytłaczane części do maszyn i instalacji. Spektrum naszej działalności obejmuje wszystkie istotne gałęzie przemysłu, szczególnie przemysł maszyn drukarskich i motoryzację, jak również przemysł lotniczy i astronautyczny. Priorytetem ponad 100 pracowników zatrudnionych w naszej firmie jest niezawodność, co w połączeniu z ich zaangażowaniem, wieloletnim doświadczeniem oraz technicznym know-how pozwala codziennie stawiać czoło najwyższym wymaganiom w zakresie precyzji i jakości. Nasze produkty: krążki dystansowe, przekładki metalowe do budowy maszyn, podkładki, wytłaczane elementy precyzyjne, elementy wytłaczane, folie metalowe, samoprzylepne folie stalowe, produkowane na zlecenie podzespoły mechaniczne, podkładki silnikowe, podkładki laminowane, obróbka laserowa 2D, precyzyjne elementy z blachy

 5. WILH. KÄMPER GMBH U. CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma rodzinna rodziny Wilh. Kämper jest specjalistą w dziedzinie technologii formowania drutu i produkuje w Lüdenscheid w Niemczech od 1888 roku. Wilh. Kämper jest osobą, która rozwiązuje problemy techniczne. Od rozwoju, produkcji prototypów, małych serii do produkcji seryjnej, rozwiązujemy Państwa problemy techniczne w sektorze przewodów. Nasz wyciąg z technologii: - Gięcie w 3 płaszczyznach - obtaczanie - fazowanie - radełkowanie - walcowanie gwintów - redukcja - nacinanie gwintów - spawanie - zaciskanie - wykrawanie - spłaszczanie - spęczanie Obrabiamy wszystkie materiały formowalne (m.in. drut stalowy, drut sprężynowy, drut ze stali nierdzewnej, drut z metali nieżelaznych) w zakresie wymiarowym od 1, 5 mm do 10 mm Ø, a na życzenie wykonujemy wszystkie powierzchnie.

 1. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI. jest tureckim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w produkcji metalowych części i komponentów, a także gotowych wyrobów metalowych. Nasza oferta produktowa obejmuje wyroby dla branży motoryzacyjnej, takie jak fotele kierowcy, fotele do pojazdów użytkowych, ramy foteli, ramy oparć, elementy do mocowania podłokietników, itp. Świadczymy usługi dla branży motoryzacyjnej, dzięki naszym liniom spawalniczym, tłoczenia i montażowym. Pod marką CEGA BABY, oferujemy także nosidełka dla niemowląt, wózki spacerowe, chodziki, rowerki biegowe bez pedałów dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Wysoka jakość i satysfakcja klienta są naszymi priorytetami. Stawiamy sobie za zadanie dostarczanie naszym klientom niezawodnych produktów po przystępnej cenie, w uzgodnionym terminie, spełniając w ten sposób ich oczekiwania i potrzeby. Zawsze stosowaliśmy nasze kluczowe wartości: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, praca zespołowa i ciągłe doskonalenie. Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001: 2015. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej!

 2. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 1. MFO S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Podstawowym profilem działalności MFO jest produkcja profili zimnogiętych dla wytwórców stolarki okiennej z PCV oraz profili specjalnych zimnogiętych dla branży konstrukcyjnej, automotive, instalatorskiej i klimatyzacyjnej. W zakres działalności MFO wchodzi również produkcja profili zimnogiętych do suchej zabudowy gipsowo-kartonowej. Firma obecnie wykonuje ponad 1000 kształtów wzmocnień okiennych oraz rozmaite kształtowniki specjalne, które są produkowane w oparciu o dokumentację zamawiającego lub według dokumentacji opracowanej przez dział techniczny Spółki. Mocne strony MFO to: • Pozycja lidera w Polsce z najszerszą ofertą handlową 32% udział w polskim rynku profili okiennych • Ekspansja na rynkach zagranicznych – export do 50 krajów Europy, Australii, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki oraz Bliskiego Wschodu • Ponad 32 mln zł dotacji na realizację innowacyjnych projektów, • Nowoczesny park maszynowy zapewnia krótki czas realizacji zamówień oraz wysoką jakość profili Wysoka jakość produktów i konkurencyjna cena • Silna pozycja zakupowa – umożliwia pozyskanie surowców do produkcji w wymaganej ilości i jakości • Doświadczona kadra menedżerska

 2. AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma AGS - CNC MACHINING UNIP. LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Części obrabiane CNC, Obróbka precyzyjna, fezowanie precyzyjne, Obróbka precyzyjna, obróbka CNC, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i obróbka metali. Ma siedzibę w Gondomar, Portugalia.

 3. L'ATELIER ASBL ELECTROMECANIQUE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma L'ATELIER ASBL ELECTROMECANIQUE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Montaże elektromechaniczne. Ma siedzibę w Naninne, Belgia.

 4. BOHEMIA METAL PARTS

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma BOHEMIA METAL PARTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Toczenie stali i metali, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Toczenie stali i metali, frezowanie, frez laserowy, i maszyny do obróbki metali. Ma siedzibę w Janske Lazne, Republika Czeska.

 5. BUERSTÄTTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BUERSTÄTTE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Wetter, Niemcy.

 6. SIEGFRIED WESTHOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SIEGFRIED WESTHOFF GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 7. GRIESHABER IDEEN AUS DRAHT UND STAHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GRIESHABER IDEEN AUS DRAHT UND STAHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 8. GESCHÜTZTE WERKSTÄTTE GW WIENER NEUSTADT GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GESCHÜTZTE WERKSTÄTTE GW WIENER NEUSTADT GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 1. METZ GRAVUREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METZ GRAVUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 2. DMB METALLVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DMB METALLVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Grünhain-Beierfeld, Niemcy.

 3. GEHRIG STANZTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEHRIG STANZTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Efringen-Kirchen, Niemcy.

 4. FROMOS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FROMOS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Taucha, Niemcy.

 5. WILHELM BECKER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILHELM BECKER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

 6. DULLNIG ELEKTRO UND METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma DULLNIG ELEKTRO UND METALL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 7. DATA TEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DATA TEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 8. BERGER S2B® GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERGER S2B® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 9. WSM SCHÄFER METALLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WSM SCHÄFER METALLTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Wehingen, Niemcy.

 10. GEBATEC GERÄTE- UND BAUELEMENTE-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBATEC GERÄTE- UND BAUELEMENTE-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Ma siedzibę w Lohra, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stal i metale - formowanie i wykrawanie - Import eksport

Liczba wyników

6052 Przedsiębiorstwa