• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal chromowa

Wyniki dla

Stal chromowa - Import eksport

 1. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

 2. LKS KRONENBERGER GMBH

  Niemcy

  Firma LKS KRONENBERGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 3. RMA KEHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma RMA KEHL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 4. JOHANN MAFFEI GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma JOHANN MAFFEI GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 5. NORDDEUTSCHE HARTCHROM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NORDDEUTSCHE HARTCHROM GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Ganderkesee, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HEINRICH SCHNARR GMBH

  Niemcy

  Firma HEINRICH SCHNARR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Mainaschaff, Niemcy.

 2. RICHTER & NEUBER METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

  Firma RICHTER & NEUBER METALLVEREDELUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Rochlitz, Niemcy.

 3. GEBR. BÖGE METALLVEREDELUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma GEBR. BÖGE METALLVEREDELUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. KRON GALVANOTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma KRON GALVANOTECHNIK GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Rechberghausen, Niemcy.

 5. VIEMETALL VIERSENER METALLVEREDLUNG POTTEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma VIEMETALL VIERSENER METALLVEREDLUNG POTTEL GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 1. ALBERT KISSLING GALVANISCHE WERKE GMBH

  Niemcy

  Firma ALBERT KISSLING GALVANISCHE WERKE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 2. NICROLA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NICROLA GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

 1. KAPPEL HARTVERCHROMUNG GMBH

  Niemcy

  Firma KAPPEL HARTVERCHROMUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Filderstadt (plattenhardt), Niemcy.

 2. FISTAL POLSKA SP Z O.O.

  Polska

  W naszej stałem ofercie z magazynu , stale żaroodporne , nierdzewne - kwasoodporne a także blachy trudnościeralne . Palimy elementy z blach na wymiar takimi technikami jak : plazma woda laser po więcej informacji zapraszamy na stronę www.fistal.pl PRĘTY ŻAROODPORNE –ŻAROWYTRZYMAŁE Od fi 4 do fi 200 ciągnione na zimo EN 10278 / DIN 671 h9, długość około 3000-6000 mm Od fi 4 do fi 200 walcowane, łuszczone EN 10060 / DIN 1013 k12; długości 3000 – 6000 mm BLACHY ŻAROODPORNE -ŻAROWYTRZYMAŁE Grubości od 0, 5 mm… do 50mm. Formaty blach Żaroodpornych/Żarowytrzymałych: 1000 mmx 2000mm, 1250 x 2500, 1500 x 3000, 1500 x 6000, 2000 x6000mm.Blachy docinamy na każdy wymiar. W naszej ofercie znajda państwa blachy według poniższych norm-gatunków: Rury Żaroodporne/żarowytrzymałe ze szwem według norm SEW 470 EN 10217-7 EN 10296-2 w gatunkach 1.4841 i 1.4828 w zakresie wymiarowym od : śr zew x20mm do x 323, 9 mm w grubościach ściankę od 2 mm do 12, 7 w tolerancji wymiarów EN ISO 1127/96 Świadczymy usługi walcowania- zwijania blach żaroodpornych – nierdzewnych i innych, Rury żaroodporne bezszwowe : norma SEW 470 EN 10297-2 ASTM A213 / A213M / A312 / A312M / B407 w podstawowych gatunkach 1, 4841, 1, 4845, 1, 4876, 1, 4878 tolerancja wymiarów EN ISO 1127/96 ASTM A269 / A999 w zakresie wymiarowym od : śred. Zew x4 do średnicy x244, 5 mm w grubościach ściankę od 1 mm do 12, 7 mm

  Wszystkie wyroby na "stal chromowa"

 3. FIRMA HP - HYDRAULIKA SIŁOWA I MECHANIKA MASZYN S.C

  Polska

  Firma HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C. oferuje sprzedaż doskonałych jakościowo prętów i rur tłoczyskowych. Mają one zastosowanie jako tłoczyska siłowników w układach zarówno hydraulicznych, jak i pneumatycznych. Wykorzystuje się je jako ważne elementy różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Ponieważ są wykonane przez renomowanego producenta, spełniają najwyższe standardy i wymagania. W asortymencie HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C. znajdują się następujące modele prętów i rur tłoczyskowych: • Cromax 280X, • Cromax C, • Ni-Cromax. Podstawowy model to Cromax 280X, podczas gdy Cromax C jest dwukrotnie chromowany, co przekłada się na podwyższony poziom zabezpieczenia przed korozją. Z kolei wersja Ni-Cromax jest najbardziej zaawansowana i gwarantuje najlepszą ochronę przed rdzewieniem ze względu na zastosowanie warstwy nie tylko chromu, ale również niklu. Dzięki dostępności trzech różnorodnych modeli rur i prętów tłoczyskowych można precyzyjnie dobrać produkt pod kątem indywidualnych potrzeb i konkretnych zastosowań.

 4. PALLAS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. HARTCHROM-MEUTER ERNST MEUTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. ABEND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

 7. UDO RETTENBERGER METALLVEREDELUNG

  Niemcy

 8. WISSING HARTCHROM GMBH

  Niemcy

 1. ÇELEBI ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Turcja

 2. RIGABO-GALVANIK GMBH

  Niemcy

 3. PRÄZISIONSGALVANIK GMBH WOLFEN

  Niemcy

 4. ERICHS HARTCHROM GMBH

  Niemcy

 5. EUROCROMO

  Włochy

 6. JHWERKZEUG GMBH

  Niemcy

 7. BRUNISSAGE M S G P

  Francja

 8. BETZ-CHROM GMBH

  Niemcy

 9. KLAUS SESSLER GMBH

  Niemcy

 10. GALVANIZACIJA LOVRIC

  Chorwacja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo