• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal chromowa

Wyniki dla

Stal chromowa - Import eksport

 1. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

 2. LKS KRONENBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LKS KRONENBERGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 3. RMA KEHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RMA KEHL GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 4. NORDDEUTSCHE HARTCHROM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NORDDEUTSCHE HARTCHROM GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Ganderkesee, Niemcy.

 5. JOHANN MAFFEI GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOHANN MAFFEI GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RICHTER & NEUBER METALLVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RICHTER & NEUBER METALLVEREDELUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Rochlitz, Niemcy.

 2. HEINRICH SCHNARR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINRICH SCHNARR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Mainaschaff, Niemcy.

 3. GEBR. BÖGE METALLVEREDELUNGS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBR. BÖGE METALLVEREDELUNGS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. KRON GALVANOTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KRON GALVANOTECHNIK GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Rechberghausen, Niemcy.

 5. ALBERT KISSLING GALVANISCHE WERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALBERT KISSLING GALVANISCHE WERKE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Neusäß, Niemcy.

 1. NICROLA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NICROLA GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Tettnang, Niemcy.

 2. VIEMETALL VIERSENER METALLVEREDLUNG POTTEL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIEMETALL VIERSENER METALLVEREDLUNG POTTEL GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 1. KAPPEL HARTVERCHROMUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KAPPEL HARTVERCHROMUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Filderstadt (plattenhardt), Niemcy.

 2. FISTAL POLSKA SP Z O.O.

  Polska

  W naszej stałem ofercie z magazynu , stale żaroodporne , nierdzewne - kwasoodporne a także blachy trudnościeralne . Palimy elementy z blach na wymiar takimi technikami jak : plazma woda laser po więcej informacji zapraszamy na stronę www.fistal.pl PRĘTY ŻAROODPORNE –ŻAROWYTRZYMAŁE Od fi 4 do fi 200 ciągnione na zimo EN 10278 / DIN 671 h9, długość około 3000-6000 mm Od fi 4 do fi 200 walcowane, łuszczone EN 10060 / DIN 1013 k12; długości 3000 – 6000 mm BLACHY ŻAROODPORNE -ŻAROWYTRZYMAŁE Grubości od 0, 5 mm… do 50mm. Formaty blach Żaroodpornych/Żarowytrzymałych: 1000 mmx 2000mm, 1250 x 2500, 1500 x 3000, 1500 x 6000, 2000 x6000mm.Blachy docinamy na każdy wymiar. W naszej ofercie znajda państwa blachy według poniższych norm-gatunków: Rury Żaroodporne/żarowytrzymałe ze szwem według norm SEW 470 EN 10217-7 EN 10296-2 w gatunkach 1.4841 i 1.4828 w zakresie wymiarowym od : śr zew x20mm do x 323, 9 mm w grubościach ściankę od 2 mm do 12, 7 w tolerancji wymiarów EN ISO 1127/96 Świadczymy usługi walcowania- zwijania blach żaroodpornych – nierdzewnych i innych, Rury żaroodporne bezszwowe : norma SEW 470 EN 10297-2 ASTM A213 / A213M / A312 / A312M / B407 w podstawowych gatunkach 1, 4841, 1, 4845, 1, 4876, 1, 4878 tolerancja wymiarów EN ISO 1127/96 ASTM A269 / A999 w zakresie wymiarowym od : śred. Zew x4 do średnicy x244, 5 mm w grubościach ściankę od 1 mm do 12, 7 mm

 3. FIRMA HP - HYDRAULIKA SIŁOWA I MECHANIKA MASZYN S.C

  Polska

  Firma HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C. oferuje sprzedaż doskonałych jakościowo prętów i rur tłoczyskowych. Mają one zastosowanie jako tłoczyska siłowników w układach zarówno hydraulicznych, jak i pneumatycznych. Wykorzystuje się je jako ważne elementy różnego rodzaju maszyn i urządzeń. Ponieważ są wykonane przez renomowanego producenta, spełniają najwyższe standardy i wymagania. W asortymencie HP - Hydraulika Siłowa i Mechanika Maszyn S.C. znajdują się następujące modele prętów i rur tłoczyskowych: • Cromax 280X, • Cromax C, • Ni-Cromax. Podstawowy model to Cromax 280X, podczas gdy Cromax C jest dwukrotnie chromowany, co przekłada się na podwyższony poziom zabezpieczenia przed korozją. Z kolei wersja Ni-Cromax jest najbardziej zaawansowana i gwarantuje najlepszą ochronę przed rdzewieniem ze względu na zastosowanie warstwy nie tylko chromu, ale również niklu. Dzięki dostępności trzech różnorodnych modeli rur i prętów tłoczyskowych można precyzyjnie dobrać produkt pod kątem indywidualnych potrzeb i konkretnych zastosowań.

 4. PALLAS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PALLAS OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Würselen, Niemcy.

 5. ABEND MASCHINENBAU E.K.

  Niemcy

  Firma ABEND MASCHINENBAU E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 6. HARTCHROM-MEUTER ERNST MEUTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HARTCHROM-MEUTER ERNST MEUTER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 7. UDO RETTENBERGER METALLVEREDELUNG

  Niemcy

  Firma UDO RETTENBERGER METALLVEREDELUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, Piaskowanie stali i metali, elektryczne polerowanie stali nierdzewnej, i elektropolerowanie. Ma siedzibę w St. Georgen, Niemcy.

 8. ÇELEBI ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Turcja

  Firma ÇELEBI ENDÜSTRIYEL MUTFAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach stal chromowa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. WISSING HARTCHROM GMBH

  Niemcy

  Firma WISSING HARTCHROM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Lohmar, Niemcy.

 2. RIGABO-GALVANIK GMBH

  Niemcy

  Firma RIGABO-GALVANIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Bocholt, Niemcy.

 3. PRÄZISIONSGALVANIK GMBH WOLFEN

  Niemcy

  Firma PRÄZISIONSGALVANIK GMBH WOLFEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Bitterfeld-Wolfen, Niemcy.

 4. ERICHS HARTCHROM GMBH

  Niemcy

  Firma ERICHS HARTCHROM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Barsbüttel, Niemcy.

 5. GALVANIZACIJA LOVRIC

  Chorwacja

  Firma GALVANIZACIJA LOVRIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Polerowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal chromowa, Niklowanie, Stal chromowa, Niklowanie, cynkowanie elektroniczne, i cynkowanie na gorąco powierzchni metalowych. Ma siedzibę w GALIZANA, Chorwacja.

 6. MEYER SINTERMETALL AG

  Szwajcaria

  Firma MEYER SINTERMETALL AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Spiekanie stali i metali, Spiekanie stali i metali, stal chromowa, obróbka stali, i filtr metalowy. Ma siedzibę w Studen, Szwajcaria.

 7. KLAUS SESSLER GMBH

  Niemcy

  Firma KLAUS SESSLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 8. KLARHORST NICROPLATE INH. KAI UWE KLARHORST

  Niemcy

  Firma KLARHORST NICROPLATE INH. KAI UWE KLARHORST, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 9. GILSON INTERNATIONAL FRANCE SAS

  Francja

  Firma GILSON INTERNATIONAL FRANCE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal stopowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal chromowa, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal chromowa, Sheet metalwork, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i kołnierze stalowe. Ma siedzibę w Villiers-Le-Bel, Francja.

 10. HETPAR AUTOMOTIVE

  Turcja

  Firma HETPAR AUTOMOTIVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal chromowa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo