• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego

Wyniki dla

Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego - Import eksport

 1. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

 2. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  KRAUS Austria - od ponad 80 lat wydajne komponenty intralogistyki i techniki przenośnikowej. KRAUS jest największym austriackim producentem kół zębatych i specjalistą w dziedzinie komponentów techniki przenośnikowej, stołów podnośnych, rolek z napędem silnikowym i rozwiązań transportowych. Dzięki konfiguratorowi kół zębatych KRAUS oferuje unikalny na skalę światową serwis. Klienci i osoby zainteresowane mogą wirtualnie zmontować koła zębate w ponad 1500 różnych wariantach i bezpłatnie pobrać dane CAD we wszystkich popularnych formatach. Kolejnym kamieniem węgielnym są wszelkiego rodzaju hydrauliczne stoły podnoszące. Od stołów podnoszących zapewniających optymalną ergonomię w miejscu pracy, poprzez podnośniki do pokonywania przeszkód na budowie, aż po rozwiązania indywidualne - pomagamy Państwu w podnoszeniu ciężarów. Konsultacje za pomocą wideokonferencji uzupełniają serwis KRAUS - Quality Made in Austria. Korzystają z tego liczne renomowane firmy, takie jak między innymi Amazon, Liebherr, Deutsche Post, Siemens, SSI Schäfer czy Zalando.

 3. MEVATEC S.R.O.

  Republika Czeska

  MEVA jest czeskim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym, między innymi, w produkcji pojemników na odpady, sprzętu do magazynowania i transportu bliskiego, czy też elementów architektury miejskiej. Konkretnie, nasz asortyment produktów obejmuje kosze na śmieci zewnętrzne i wewnętrzne, zbiorniki na deszczówkę, pojemniki na odpady niebezpieczne, pojemniki na odpady medyczne, podnośniki platformowe, wózki paletowe, palety drewniane lub plastikowe, a także ławki, fontanny z wodą pitną dla miast. Istniejąc od 1898 roku, jesteśmy dumni z naszej bogatej historii, wiedzy i doświadczenia. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby mieć pewność, że wychodzimy naprzeciw jego specyficznym potrzebom i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Możemy zaoferować produkty dopasowane, zgodnie z wymaganiami klientów. Ponadto, mamy zapasy większości naszych produktów, co gwarantuje szybką dostawę. Od chwili powstania, przedsiębiorstwo MEVA wyznaje te same wartości: zaufanie i wiarygodność. Pragniemy zbudować długotrwałe i udane relacje partnerskie z naszymi klientami. Naszą siłą jest nasza zdolność do dostosowywania się do ciągle zmieniającego się rynku. Naszym celem jest tworzenie atrakcyjnych produktów, wyróżniających się jakością i wzorem. Ponadto, oferujemy usługi powiązane z naszymi produktami, od montażu po transport. Skontaktuj się z nami bez wahania i odwiedź naszą witrynę internetową, aby uzyskać dodatkowe informacje! Z radością, udzielimy Ci każdej porady, której będziesz potrzebować.

 4. STÄUBLI WFT GMBH

  Niemcy

  Firma STÄUBLI WFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Ma siedzibę w Sulzbach-Rosenberg, Niemcy.

 5. CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH

  Austria

  Firma CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Ma siedzibę w Eggendorf, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SANO TRANSPORTGERAETE GMBH

  Austria

  Firma SANO TRANSPORTGERAETE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 2. FLEXQUBE GMBH

  Niemcy

  Firma FLEXQUBE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Ma siedzibę w Oberursel, Niemcy.

 3. EXCO TEC GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma EXCO TEC GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 4. CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe trakcyjne. Jest również obecna w dziedzinach Wózki do palet, unoszące, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, Wózki do palet, unoszące, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wózki podnośnikowe, i used forklift truck. Ma siedzibę w Feldkirchen, Niemcy.

 5. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Firma KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła i rolki. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Transport wewnętrzny - sprzęt kołowy, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy specjalne - konstrukcja i wyposażenie, i industrial trailers. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. MANULINE

  Francja

  Firma MANULINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wózki transportowe. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, ground markings, Akcesoria do toru transportowego, handling chains, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, big-bag personalizowany, części dla przemysłu lotniczego, wózki, i forklift truck. Ma siedzibę w Thann, Francja.

 2. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Francja

  Firma CANTINIAU Levage Manutention jest wyspecjalizowana w podnoszeniu i przeładunku, wynajmie urządzeń dźwigowych, w ciężkich robotach i dużej wysokości. Świadczymy usługi na budowach, przy robotach publicznych, w budownictwie i przemyśle oraz w dziedzinie holowania, podnoszenia, suwnic i przeładunku. Proponujemy również wynajem ciężkiego sprzętu do przeładunku z kierowcą: żurawie, wózki z żurawiem, wózki podnośnikowe, wysięgniki lub udostępniamy (bez kierowcy) wózki podnośnikowe lub wysięgniki.

 1. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Niemcy

  urządzenia do wewnątrzzakładowego transportu poziomego: Od wózków mocujących płyty przez wózki transportowe i podnośnikowe, wózki wahadłowe, harp-car, prowadnice do śrub po obrotowe stoły lakiernicze w firma Ernst Zieker GmbH dostarcza wszystkie możliwe urządzenia do transportu poziomego.Imadła: pneumatyczne imadła zaciskowe do zaciskania na zewnątrz; Szybkie i mocne unieruchamianie; Dokładna siła zacisku dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia powietrza Wózki do transportu ładunków po schodach: Elektryczny wózek do transportu ładunków po schodach umożliwia wnoszenie i znoszenie ciężarów po schodach przez jedną osobę. Możliwość zastosowania na schodach kręconych! Nasze produkty: urządzenia do transportu poziomego wewnątrz zakładu, pomoce transportowe, imadła / imadła zaciskowe, śruby schodkowe, wózki ręczne (urządzenia transportowe), rolki do transportu urządzeń, wózki do transportu ładunków po schodach, taczki transportowe, tuleje zaciskowe, imadła, specjalne urządzenia transportowe, taczki budowlane, śruby specjalne.

 2. MECA SERVICES SARL

  Francja

 3. INGENITEC

  Francja

 4. ELOKON GMBH

  Niemcy

 5. FUSION SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 6. LIPPE-KONTOR TRANSPORTGERÄTE ANDREAS WOITE E.K.

  Niemcy

 7. STAPLERKÖNIG GMBH

  Niemcy

 8. ROTEM

  Francja

 1. LENORMANT MANUTENTION OISE EST

  Francja

 2. ETRA ELEKTROFAHRZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 3. GESA-TRANSPORTTECHNIK ING. GERHARD SANDHOFER GES.M.B.H.

  Austria

 4. ALBERS FÖRDERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. BOA CONCEPT

  Francja

 6. DEMOUSSIS

  Francja

 7. STIF

  Francja

 8. SRD - MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 9. ZARGAL SARL

  Francja

 10. CERSA

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo