• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego

Wyniki dla

Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego - Import eksport

 1. BECHTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dostawca czerpaków do podnośników, pasów do podnośników, śrub talerzowych, łańcuchów akumulacyjnych, łańcuchów widełkowych, kół zębatych, wałków powrotnych, ślimaków transportowych, łożysk środkowych, spiral transportowych

 2. KRAUS BETRIEBSAUSSTATTUNG UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  KRAUS Austria - od ponad 80 lat wydajne komponenty intralogistyki i techniki przenośnikowej. KRAUS jest największym austriackim producentem kół zębatych i specjalistą w dziedzinie komponentów techniki przenośnikowej, stołów podnośnych, rolek z napędem silnikowym i rozwiązań transportowych. Dzięki konfiguratorowi kół zębatych KRAUS oferuje unikalny na skalę światową serwis. Klienci i osoby zainteresowane mogą wirtualnie zmontować koła zębate w ponad 1500 różnych wariantach i bezpłatnie pobrać dane CAD we wszystkich popularnych formatach. Kolejnym kamieniem węgielnym są wszelkiego rodzaju hydrauliczne stoły podnoszące. Od stołów podnoszących zapewniających optymalną ergonomię w miejscu pracy, poprzez podnośniki do pokonywania przeszkód na budowie, aż po rozwiązania indywidualne - pomagamy Państwu w podnoszeniu ciężarów. Konsultacje za pomocą wideokonferencji uzupełniają serwis KRAUS - Quality Made in Austria. Korzystają z tego liczne renomowane firmy, takie jak między innymi Amazon, Liebherr, Deutsche Post, Siemens, SSI Schäfer czy Zalando.

 3. STÄUBLI WFT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. CARL STAHL HEBETECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. CROWN GABELSTAPLER GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLEXQUBE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. SANO TRANSPORTGERAETE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 3. STAPLERKÖNIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. KAMPMANN + ARETZ GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. CANTINIAU LEVAGE MANUTENTION & TRANSPORTS EXCEPTIONNELS

  Francja

  Firma CANTINIAU Levage Manutention jest wyspecjalizowana w podnoszeniu i przeładunku, wynajmie urządzeń dźwigowych, w ciężkich robotach i dużej wysokości. Świadczymy usługi na budowach, przy robotach publicznych, w budownictwie i przemyśle oraz w dziedzinie holowania, podnoszenia, suwnic i przeładunku. Proponujemy również wynajem ciężkiego sprzętu do przeładunku z kierowcą: żurawie, wózki z żurawiem, wózki podnośnikowe, wysięgniki lub udostępniamy (bez kierowcy) wózki podnośnikowe lub wysięgniki.

 1. ZIEKER GMBH MECHANISCHE WERKSTÄTTE

  Niemcy

  urządzenia do wewnątrzzakładowego transportu poziomego: Od wózków mocujących płyty przez wózki transportowe i podnośnikowe, wózki wahadłowe, harp-car, prowadnice do śrub po obrotowe stoły lakiernicze w firma Ernst Zieker GmbH dostarcza wszystkie możliwe urządzenia do transportu poziomego.Imadła: pneumatyczne imadła zaciskowe do zaciskania na zewnątrz; Szybkie i mocne unieruchamianie; Dokładna siła zacisku dzięki bezstopniowej regulacji ciśnienia powietrza Wózki do transportu ładunków po schodach: Elektryczny wózek do transportu ładunków po schodach umożliwia wnoszenie i znoszenie ciężarów po schodach przez jedną osobę. Możliwość zastosowania na schodach kręconych! Nasze produkty: urządzenia do transportu poziomego wewnątrz zakładu, pomoce transportowe, imadła / imadła zaciskowe, śruby schodkowe, wózki ręczne (urządzenia transportowe), rolki do transportu urządzeń, wózki do transportu ładunków po schodach, taczki transportowe, tuleje zaciskowe, imadła, specjalne urządzenia transportowe, taczki budowlane, śruby specjalne.

 2. BULKIT SAS

  Francja

  BULKIT SAS jest konstruktorem maszyn dla sektora rolno-spożywczego. Firma znajduje się w Granges sur Lot, w sercu regionu Lot-et-Garonne, w południowo-zachodniej Francji. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji sprzętu do transportu bliskiego, maszyn i narzędzi do mieszania, maszyn do suszenia i pakowania do worków. BULKIT SAS oferuje sprzęt standardowy, ale może również wyprodukować maszyny na zamówienie i wykonać zlecenia dotyczące wszelkiego wyposażenia wykorzystywanego przez klienta na liniach suszenia, w bliskim transporcie, na liniach konfekcjonowania oraz pakowania do worków. Nasza działalność obejmuje swoim zasięgiem Francję, a także rynek międzynarodowy.

 3. INGENITEC

  Francja

 4. ELOKON GMBH

  Niemcy

 5. LIPPE-KONTOR TRANSPORTGERÄTE ANDREAS WOITE E.K.

  Niemcy

 6. FUSION SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 7. ROTEM

  Francja

 8. LENORMANT MANUTENTION OISE EST

  Francja

 9. ETRA ELEKTROFAHRZEUGBAU GMBH

  Niemcy

 10. GESA-TRANSPORTTECHNIK ING. GERHARD SANDHOFER GES.M.B.H.

  Austria

 1. ALBERS FÖRDERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. ZOOOM DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 3. UNATA

  Belgia

 4. GERARD MANUTENTION

  Francja

 5. BOA CONCEPT

  Francja

 6. ATELIERS MARCEL LAMBERT

  Belgia

 7. ANGERMANN MACHINERY & EQUIPMENT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. CASCADE FRANCE

  Francja

 9. STIF

  Francja

 10. BALTIC

  Francja