• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęt do transportu pneumatycznego

Wyniki dla

Sprzęt do transportu pneumatycznego - Import eksport

 1. CIC - KLAUS CZERWONKA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako usługodawca i dostawca zorientowany na klienta oferujemy szeroką i efektywną gamę usług. W obszarach naszej działalności pełnimy rolę interfejsu pomiędzy wymaganiami rynku a możliwościami nowoczesnych procesów produkcyjnych. Doradztwo, pośrednictwo, handel, a także produkcja – naszym celem jest zapewnienie optymalnego rozwiązania dla indywidualnych zadań. Opieramy się na niezbędnych wartościach, takich jak partnerstwo, rzetelność, otwartość i uczciwość, troska o bezpieczeństwo, ochrona środowiska i oszczędne korzystanie z zasobów. Jesteśmy również świadomi naszej odpowiedzialności społecznej i angażujemy się, szczególnie lokalnie, w popieranie sztuki, kultury i społeczności. Zainspiruj się naszym szerokim asortymentem siłowników pneumatycznych - dwustronnego działania, jednostronnego działania i standardowych. Nasza oferta obejmuje również siłowniki teleskopowe i beztłoczyskowe siłowniki liniowe. Potrzebujesz specjalnych rozwiązań? Mamy również siłowniki elektromagnetyczne, teleskopowe siłowniki pneumatyczne i siłowniki przeciwobrotowe. Niezależnie od tego, czy chodzi o siłowniki do wiertarek, siłowniki specjalne ze stali nierdzewnej czy też pneumatyczne siłowniki typu tandem – u nas znajdziesz odpowiednie rozwiązanie. W branży motoryzacyjnej, inżynierii mechanicznej lub technologii medycznej jesteśmy po Twojej stronie jako eksperci w zarządzaniu projektami. Kompetencjami i doświadczeniem wspieramy zarządzanie rozruchem projektu, zapewnianie jakości i zarządanie łańcuchem dostaw.

 2. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które od momentu założenia w 1997 r. stale się rozwija. W siedzibie naszej firmy w Grünsfeld-Paimar produkujemy wysokiej jakości łuki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur, stacje łączące, ssawki, odgałęzienia i elementy przejściowe, jak również części specjalne na powierzchni około 12.000 metrów kwadratowych przy udziale około 50 zmotywowanych pracowników i najnowocześniejszego parku maszynowego - kompetentnie, szybko i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zwracamy uwagę naszych klientów nie tylko na skuteczne rozwiązania problemów i najlepsze produkty, ale również na dobry stosunek ceny do jakości. Ponadto, mamy na stałe w naszym magazynie o powierzchni około 5.000 m2 wszystkie powszechnie spotykane wymiary kolanek rur i złączek ze stali nierdzewnej, jak również rur ze stali nierdzewnej. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko niezmiennie wysoką jakość, ale również krótkie terminy dostaw.

 3. MACTENN SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACTENN SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Sudbury, Zjednoczone Królestwo.

 4. SELFLEX CONVEYOR BELT FASTENERS

  Turcja

  Firma SELFLEX CONVEYOR BELT FASTENERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. SYVRAC

  Francja

  Firma SYVRAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt do transportu pneumatycznego, i Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Lamballe, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KIVILCIM METAL

  Turcja

  Firma KIVILCIM METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RITAL LLC

  Ukraina

  Firma RITAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, wyposażenie dla wewnętrznego transportu towarów, i platforma do transportu towarów. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 3. APPLY PNEUMATIC CONVEYOR

  Włochy

  Firma APPLY PNEUMATIC CONVEYOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Jest również obecna w dziedzinach części pneumatyczne, i pompy próżniowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 4. RADIKAL MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma RADIKAL MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. DUNYA KONVEYOR KAYIS VE BANT SANAYI TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma DUNYA KONVEYOR KAYIS VE BANT SANAYI TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Başakşehir, Turcja.

 1. DMC SARL

  Francja

  Firma DMC SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Longue Jumelles, Francja.

 2. HEAVYDRIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Historia sukcesu firmy Heavydrive GmbH zaczyna się od doskonałego pomysłu: istniejące na rynku transportowym podnośniki i dźwigi mogą podnosić i pozycjonować ładunki, ale nie mogą poruszać się pod obciążeniem. W ten sposób konstruktor maszyn Günter Übelacker zaczął projektować lekkie i stabilne urządzenie transportowe. Pomysłowa konstrukcja wózka do transportu szkła gwarantuje stabilność transportowanego towaru. Dzięki tej serii produktów firma w ciągu kilku lat zdobyła pozycję lidera na rynku światowym. W 2006 roku Günter Übelacker założył firmę Heavydrive GmbH. Firma weszła również w sektor wynajmu urządzeń. Dzięki obecności na międzynarodowych targach firma Heavydrive GmbH szybko stała się znana jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie podnoszenia i transportu. Doświadczony zespół z firmy Heavydrive GmbH przekonuje klientów na całym świecie dzięki dostosowanym do ich potrzeb rozwiązaniom montażowym, od planowania po realizację, nawet w skomplikowanych sytuacjach na placu budowy.

 1. MERCURA INDUSTRIES

  Belgia

  Firma MERCURA INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Wózki do transportu żywności, Wózki transportowe, i wózki magazynowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. FRANCHE COMTE LEVAGE

  Francja

  Firma FRANCHE COMTE LEVAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do podnoszenia metodą wysokościową, i urządzenia do transportu produktów. Ma siedzibę w Velesmes Essarts, Francja.

 3. CERSA

  Belgia

  Firma CERSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wibratory przemysłowe - urządzenia, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wibratory przemysłowe - urządzenia, przenośniki do transportu wewnętrznego towarów, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, i przenośniki. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.