• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęt do transportu pneumatycznego

Wyniki dla

Sprzęt do transportu pneumatycznego - Import eksport

 1. HS UMFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  HS Umformtechnik GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rodzinnym, które od momentu założenia w 1997 r. stale się rozwija. W siedzibie naszej firmy w Grünsfeld-Paimar produkujemy wysokiej jakości łuki do rur ze stali nierdzewnej, złączki do rur, stacje łączące, ssawki, odgałęzienia i elementy przejściowe, jak również części specjalne na powierzchni około 12.000 metrów kwadratowych przy udziale około 50 zmotywowanych pracowników i najnowocześniejszego parku maszynowego - kompetentnie, szybko i zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Zwracamy uwagę naszych klientów nie tylko na skuteczne rozwiązania problemów i najlepsze produkty, ale również na dobry stosunek ceny do jakości. Ponadto, mamy na stałe w naszym magazynie o powierzchni około 5.000 m2 wszystkie powszechnie spotykane wymiary kolanek rur i złączek ze stali nierdzewnej, jak również rur ze stali nierdzewnej. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko niezmiennie wysoką jakość, ale również krótkie terminy dostaw.

 2. MACTENN SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MACTENN SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Sudbury, Zjednoczone Królestwo.

 3. KIVILCIM METAL

  Turcja

  Firma KIVILCIM METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SYVRAC

  Francja

  Firma SYVRAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt do transportu pneumatycznego, i Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Lamballe, Francja.

 5. SELFLEX CONVEYOR BELT FASTENERS

  Turcja

  Firma SELFLEX CONVEYOR BELT FASTENERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RITAL LLC

  Ukraina

  Firma RITAL LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Jest również obecna w dziedzinach Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, wyposażenie dla wewnętrznego transportu towarów, i platforma do transportu towarów. Ma siedzibę w Zaporozhye, Ukraina.

 2. APPLY PNEUMATIC CONVEYOR

  Włochy

  Firma APPLY PNEUMATIC CONVEYOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Jest również obecna w dziedzinach części pneumatyczne, i pompy próżniowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. DUNYA KONVEYOR KAYIS VE BANT SANAYI TICARET LTD STI

  Turcja

  Firma DUNYA KONVEYOR KAYIS VE BANT SANAYI TICARET LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Başakşehir, Turcja.

 4. RADIKAL MÜHENDISLIK

  Turcja

  Firma RADIKAL MÜHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. DMC SARL

  Francja

  Firma DMC SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt do transportu pneumatycznego. Ma siedzibę w Longue Jumelles, Francja.

 1. HEAVYDRIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Historia sukcesu firmy Heavydrive GmbH zaczyna się od doskonałego pomysłu: istniejące na rynku transportowym podnośniki i dźwigi mogą podnosić i pozycjonować ładunki, ale nie mogą poruszać się pod obciążeniem. W ten sposób konstruktor maszyn Günter Übelacker zaczął projektować lekkie i stabilne urządzenie transportowe. Pomysłowa konstrukcja wózka do transportu szkła gwarantuje stabilność transportowanego towaru. Dzięki tej serii produktów firma w ciągu kilku lat zdobyła pozycję lidera na rynku światowym. W 2006 roku Günter Übelacker założył firmę Heavydrive GmbH. Firma weszła również w sektor wynajmu urządzeń. Dzięki obecności na międzynarodowych targach firma Heavydrive GmbH szybko stała się znana jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie podnoszenia i transportu. Doświadczony zespół z firmy Heavydrive GmbH przekonuje klientów na całym świecie dzięki dostosowanym do ich potrzeb rozwiązaniom montażowym, od planowania po realizację, nawet w skomplikowanych sytuacjach na placu budowy.

 2. MERCURA INDUSTRIES

  Belgia

  Firma MERCURA INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Wózki transportowe, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Wózki do transportu żywności, Wózki transportowe, i wózki magazynowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. FRANCHE COMTE LEVAGE

  Francja

  Firma FRANCHE COMTE LEVAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt do podnoszenia metodą wysokościową, i urządzenia do transportu produktów. Ma siedzibę w Velesmes Essarts, Francja.

 2. CERSA

  Belgia

  Firma CERSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wibratory przemysłowe - urządzenia, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, Wibratory przemysłowe - urządzenia, przenośniki do transportu wewnętrznego towarów, Sprzęt kołowy transportu wewnętrznego bliskiego, i przenośniki. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.