• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęgła

Wyniki dla

Sprzęgła - Import eksport

 1. RIEGLER & CO.KG

  Niemcy

  RIEGLER & Co. KG od ponad 80 lat jest innowacyjnym partnerem w dziedzinie sprężonego powietrza i pneumatyki, a obecnie jednym z największych dostawców w tym sektorze w Niemczech. Asortyment produktów obejmuje m.in. urządzenia do konserwacji, wbudowane regulatory ciśnienia i filtry, specjalny olej pneumatyczny, urządzenia do pomiaru ciśnienia i temperatury, zawory i urządzenia zamykające, zawory kulowe bezpieczeństwa, cylindry, zabezpieczenia przed pęknięciem węża, zawory bezpieczeństwa, elementy techniki próżniowej, szybkozłącza i sprzęgi bezpieczeństwa, tłumiki, złączki i złącza, bębny na węźe, uchwyty na węże, węże, dmuchawy, dysze bezpieczeństwa i akcesoria. Ponad 35.000 produktów od A jak akcesoria do Z jak zawór. Innowacją jest program RIEGLER SAFETY z elementami istotnymi dla bezpieczeństwa i energooszczędności. Ponadto RIEGLER oferuje gotowe do zainstalowania rozwiązania systemowe i zespoły indywidualne, będąc partnerem w zakresie złożonych wymagań. Proste, wygodne i niezawodne rozwiązania z gwarancją fachowych porad, koncepcji, inżynierii i realizacji prób.

 2. BDA CONNECTIVITY GMBH

  Niemcy

  Od ponad 60 lat produkujemy kable specjalne zoptymalizowane pod kątem zastosowania. Do tego doszła nowa gama wysokiej jakości anten wewnętrznych i elementów pasywnych dla rynku telekomunikacyjnego. Opracowany przez firmę system pomiarowy „CoMeT“ jest ważnym elementem piomiaru efektu ektranowania kabli, złączy, przepustów i komponentów rozdzielczych. Nasi klienci prowadzą działalność w branży elektrycznej i elektronicznej, sieci telekomunikacyjnych, profesjonalnego handlu hurtowego artykułmi elektrycznymi, motoryzacyjnej, technologii audio i studyjnej, a także medzycznej i w nauce.

  Wszystkie wyroby na "sprzęgła"

 3. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

 4. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 5. ERA - CONTACT GMBH

  Niemcy

  Firma era-contact GmbH, należąca do grupy Aichele, jest firmą działającą na skalę międzynarodową zarządzaną przez właścicieli w drugim pokoleniu i posiadającą ponad 90-letnie doświadczenie w branży kolejowej, motoryzacyjnej, pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, techniki pomiarowej i medycznej, budowy maszyn i urządzeń. Jako światowy lider w dziedzinie elektrycznych sprzęgόw kolejowych oraz innowacyjny dostawca systemów dla zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań w zakresie montażu kabli, systemów złączy UIC i systemów styków, opracowujemy i projektujemy dla wiodących producentów pojazdów oraz wiodących na rynku firm. Nasi klienci czerpią korzyści z naszego doświadczenia i znajomości rynku, organizacji procesów zorientowanej na klienta i ciągłego doskonalenia jakości. Wspieramy Państwa w zakresie tworzenia pomysłów, koncepcji, projektowania, modelowania 3D i rysowania, obliczeń FEM, jak również w produkcji prototypów i seryjnej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAYR, CHR.

  Niemcy

  mayr® Antriebstechnik jest jedną z najbardziej tradycyjnych i innowacyjnych niemieckich firm w dziedzinie techniki napędowej. Od początków w 1897 roku do pozycji światowego lidera na rynku sprzęgieł bezpieczeństwa i zoptymalizowanych pod kątem zastosowania hamulców bezpieczeństwa - firma może poszczycić się ponad 100-letnim doświadczeniem. Mając na celu nieustanne opracowywanie lepszych rozwiązań, z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, mayr® wyznacza dziś standardy w technice napędowej. Portfolio produktów broademayr® z licznymi, zoptymalizowanymi na rynku i w przemyśle konstrukcjami obejmuje bezluzowe sprzęgła wałów, sprzęgła bezpieczeństwa, sprzęgła elektromagnetyczne i hamulce, jak również wysokiej jakości napędy prądu stałego. Znajdują one zastosowanie w bardzo szerokim spektrum gałęzi przemysłu i codziennie sprawdzają się we wszystkich dziedzinach budowy maszyn. Certyfikat: DIN EN ISOI 9001: 2000 (jakość) i DIN EN ISO 14001 (środowisko), OHSAS 18001/OHRIS (zdrowie i bezpieczeństwo pracy)

 2. REICH-KUPPLUNGEN - DIPL.-ING. HERWARTH REICH GMBH

  Niemcy

  Kompetencje w zakresie techniki napędowej od 1946 roku. Firma REICH-KUPPLUNGEN od ponad 70 lat produkuje w Bochum szeroki asortyment sprzęgieł skrętno-elastycznych. Głównym celem i zasadniczym czynnikiem jakości jest rozwój i produkcja stosowanych elastomerów. Wszystkie komponenty elementów napędowych produkowane są w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Nasze własne stanowiska badawcze i wyposażenie o najwyższym standardzie technicznym gwarantują wysoką jakość i trwałość produktów i komponentów napędowych marki REICH- KUPPLUNGEN. Nasza rodzinna firma stale ewoluuje zgodnie z wymogami rynku - od producenta części zamiennych dla przemysłu wydobywczego do uznanego na całym świecie specjalisty w zakresie techniki napędowej. Obecnie pod marką REICH-KUPPLUNGEN projektujemy i produkujemy sprzęgła skrętno-elastyczne o wysokim stopniu integracji pionowej.

  Wszystkie wyroby na "sprzęgła"

 3. WALTHER-PRÄZISION

  Niemcy

  Firma WALTHER-PRÄZISION, Carl Kurt Walther GmbH & Co. KG (założona w 1931 roku), od 1951 roku konstruuje i produkuje monozłącza i złącza wielofunkcyjne, jak również systemy dokujące, znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczne przesyłanie i rozdzielanie cieczy, pary, gazów, sygnałów elektrycznych i optycznych oraz prądu. Dostępne są szybkozłącza o rozmiarach nominalnych DN 2 do DN 100, przeznaczone do użycia przy ciśnieniu roboczym od próżni do 2000 barów, również w technologiach clean-break, full-flow i breakaway.

 4. NORELEM NORMELEMENTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Każdy sukces zaczyna się od pomysłu. Z tego powodu Norelem oferuje Państwu niepowtarzalny wybór standardowych części i podzespołów, umożlwiających realizowanie swoich celów w dziedzinie maszyn i budowy maszyn. BIG GREENBOOK oferuje projektantom i technikom kompleksową i przejrzystą gamę części wysokiej jakości. Od samego początku towarzyszymy projektowi - dzięki kompleksowemu konsultingowi, bazie danych CAD i szybkiej dostawie.

 5. KENDRION (VILLINGEN) GMBH

  Niemcy

  Jako dostawca rozwiązań, Kendrion projektuje, wytwarza i wprowadza na rynek innowacyjne elektromagnetyczne i mechatroniczne systemy i komponenty wysokiej jakości, przeznaczone dla klientów na całym świecie.

 1. JAKOB ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jeden z wiodących dostawców podzespołów mechanicznych do budowy maszych. Firma JAKOB rozwinęła sprzęgła wspomagające i zabezpieczające, technikę zaciskania, sprzęgła szyny profilowej, systemy pomiary siły i MS³.

 2. HAINZL INDUSTRIESYSTEME GMBH

  Austria

 1. RATHI EUROPE GMBH

  Niemcy

 2. HA-CO GMBH

  Niemcy

 3. MÄDLER GMBH

  Niemcy

 4. LIEDTKE ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. MECARM SRL

  Włochy

 6. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "sprzęgła"

 7. WALTER STAUFFENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Spółki Grupy STAUFF produkują i sprzedają komponenty przewodów i akcesoria hydrauliczne do budowy maszyn i instalacji oraz konserwacji przemysłowej. Oprócz hydrauliki mobilnej i hydrualiki stacjonarnej typowe obszary zastosowania obejmują również konstrukcję pojazdów użytkowych i specjalnych, a także transport i energetykę. Produkty i rozwiązania STAUFF są również stosowane w przemyśle morskim, naftowym i gazowym, a także w inżynierii procesowej, spożywczej i chemicznej. Gama produktów STAUFF obejmuje obecnie około 40000 komponentów standardowych w dziesięciu grupach produktów oraz wiele rozwiązań specjalnych i systemowych, które są wdrażane zgodnie ze specyfikacjami klienta lub w oparciu o nasze własne opracowania. Nasze własne oddziały obecne w 18 krajach i globalna sieć partnerów handlowych zapewniają nam optymalną obecność na rynkach oraz maksymalną dostępność naszych produktów i rozwiązań oraz fachowe wsparcie na miejscu.

 8. RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH

  Niemcy

  RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH należy do wiodących producentów wysokiej jakości komponentów w dziedzinie technik napędowych i systemów amortyzacji. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje trzy grupy produktów. Pod marką GERWAH produkujemy bardzo precyzyjne sprzęgła stosowane w technikach napędowych i przenośnikowych. Produkty RINGFEDER są synonimem innowacyjnych połączeń zaciskowych i elementów amortyzujących. Do specjalnych zastosowań oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 1. ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG

  Austria

  Technika napędowa z Vorarlberg...ischt all dra! W tłumaczeniu: zwykle jest w środku! Nawet jeżeli nie ma napisu ZIMM, zwykle ZIMM jest w środku! Użytkownik końcowy używa rzeczy i materiałów codziennego użytku wyprodukowanych przy użyciu systemu podnoszenia wrzeciona ZIMM, lecz „krasnoludków ZIMM“ nigdy nie zobaczy. Systemy podnoszenia są stosowane w zautomatyzowanych instalacjach produkcyjnych i montażowych. Wrzecionowa przekładnia podnosząca to napęd elektromechaniczny stosowany do bardzo precyzyjnego sterowania ciężarów i kontrolowanego pozycjonowania. Niektóre dziedziny zastosowań: instalacje montażowe prawie wszystkich znanych producentów samochodów, pomosty podnoszące i montażowe do produkcji i konserwacji samolotów, instalacje produkcyjne (do produkcji płaskich ekranów, produkcji profili z tworzyw sztucznych dla producentów okien, do produkcji blach i profili stalowych, szyb zespolonych, płyt z drewna, materiałów wełnianych, artykułów higienicznych lub izolacyjnych), maszyn do pakowania artykułów spożywczych

 2. TAS SCHÄFER GMBH

  Niemcy

  Firma TAS Schäfer GmbH opracowuje innowacyjne produkty do w zakresie techniki napędowej i techniki tłumienia (sprężyny cierne i bufory przemysłowe). W produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię CNC, gwarantującą wysoką jakość produktów. Produkujemy wyłącznie w Niemczech i gwarantujemy globalnie uznaną jakość "Made in Germany". Nasz zorientowany na klienta, elastyczny i efektywny zespół realizuje zamówienia szybko i profesjonalnie. Jesteśmy firmą elastyczną i liderem na rynku hydraulicznych tarcz skurczowych. Nasz dział rozwoju nieustannie pracuje nad innowacyjnymi ulepszeniami, uwzględniającymi szczególne wymagania praktyczne i życzenia klientów.

 3. OMS-ANTRIEBSTECHNIK E.K.

  Niemcy

  OMS Antriebstechnik jest jedną z wiodących międzynarodowych firm zajmujących się opracowywaniem i produkcją napędów do schodów ruchomych i wind. Nasz sukces opiera się na wieloletnim doświadczeniu w branży schodów ruchomych oraz na zastosowaniu i dalszym rozwoju wysokowydajnych systemów napędów hipoidalnych z branży motoryzacyjnej. Wszystkie napędy OMS Hypodrive bazują na tej technologii, która imponuje nadzwyczajną elastycznością i wyjątkową wydajnością. Wyznaczają one nowe standardy w technice napędowej dla wind i schodów ruchomych i są obecnie reprezentowane przez napędy OMS we wszystkich nowoczesnych systemach transportu pasażerskiego na całym świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych i doskonałemu zarządzaniu jakością, innowacje opracowane przez własny dział badań i rozwoju, jak również indywidualne koncepcje napędów do zastosowań specjalnych są realizowane niezwykle precyzyjnie i szybko.

 4. OFF-HIGHWAY POWERTRAIN SERVICES GERMANY GMBH

  Niemcy

  Walterscheid Powertrain Group jest globalnym dostawcą napędów i oferuje niezrównaną różnorodność wałów przegubowych wszystkich typów, w połączeniu z kompleksową obsługą klienta. Stale rozwijamy nowe technologie i koncepcje napędu dostosowane do potrzeb klienta, aby zapewnić większą efektywność i wydajność w rolnictwie, górnictwie czy przemyśle. Dzięki posiadaniu 9 zakładów produkcyjnych i 20 centrów serwisowych na całym świecie, Walterscheid Powertrain Group jest globalnym liderem innowacji i partnerem technologicznym wiodących światowych producentów OEM. Wraz ze swoimi spółkami Off-Highway Powertrain Services Germany GmbH i Walterscheid GmbH, dzięki obszernej ofercie aftermarket i serwisowej Walterscheid Powertrain Group jest preferowanym partnerem w zakresie układów napędowych.

 5. ENEMAC GMBH

  Niemcy

  Firma ENEMAC zajmuje się od 1981 roku tematyką bezpieczeństwa i niezawodnego działania maszyn. Jako specjalista w dziedzinie sprzęgieł zabezpieczających ze stali nierdzewnej ENEMAC przywiązuje dużą wagę do kwestii wymogów higieny i norm produkcyjnych, szczególnie w zakresie rozwiązań dla przemysłu spożywczego, medycyny i techniki farmaceutycznej. Program dostaw został rozszerzony o mechaniczne i hydromechaniczne elementy naprężające. Technika mocowania opracowana przez ENEMAC znajduje wszechstronne zastosowanie, od uchwytów do narzędzi lub obrabianych przedmiotów, przez technikę utylizacji odpadów i transportu bliskiego, po budowę giętarek, spawarek lub pras. Nakrętki naprężające, śruby naprężające i cylindry z powrotem sprężynowym firmy ENEMAC mogą być stosowane zarówno jako oryginalne wyposażenie podstawowe, jak i w charakterze wyposażenia dodatkowego.

 6. SGF (SÜDDEUTSCHE GELENKSCHEIBENFABRIK GMBH & CO. KG)

  Niemcy

  Firma SGF z siedzibą w Waldkraiburgu w Górnej Bawarii jest uznanym partnerem światowego przemysłu motoryzacyjnego, a nasze wyroby są wykorzystywane we wszystkich branżach do zastosowań przemysłowych. Oferta produktów SGF obejmuje elastyczne, odporne na temperaturę komponenty do przenoszenia momentu obrotowego i tłumienia drgań. Główne obszary zastosowań to przemysł motoryzacyjny oraz ogólna inżynieria mechaniczna i budowa urządzeń. Asortyment produktów obejmuje tarcze przegubowe w wałach kardanowych i kolumnach kierowniczych, pochłaniacze drgań w układach napędowych, zawieszenia rur wydechowych i układów wydechowych oraz różnorodne części gumowo-metalowe do montażu różnych podzespołów. Firma SGF stała się liderem na rynku w zakresie przenoszenia momentu obrotowego i posiada ponad 60-letnie doświadczenie w technologii połączeń i spoiw. Oprócz wysoko wykwalifikowanych pracowników i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, podstawą wysokiej jakości naszych produktów jest specjalistyczne know-how w zakresie przetwórstwa kauczuku i silikonu.

 7. EK - INDUSTRY TRADE

  Niemcy

  Od 2011 roku z powodzeniem działamy jako dostawca przemysłowy głównie dla producentów stali, kopalni i producentów energii. Nasze produkty są także wykorzystywane w branży automatyki, żywności i napojów, chemicznej i laboratoryjnej. Zawsze koncentrujemy się na optymalizacji rozwiązań zakupowych. Z naszego szerokiego asortymentu produktów oferujemy wszystko, od zespołów pompowych własnego projektu po silniki znanych producentów, takich jak Seipee S.p.A. Z przyjemnością wraz z naszymi partnerami pomożemy Ci znaleźć i zaoferujemy indywidualne i energooszczędne rozwiązanie. Specjalizujemy się również w poszukiwaniu dla naszych klientów części zamiennych trudnych do znalezienia, gdzie jesteśmy w stanie zaoferować alternatywne rozwiązania i własne produkty (CE).

 8. PPUH TECH-ZBYCH

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji takich produktów, jak łożyska toczne, pasy klinowe, elementy przenoszenia mocy, łańcuchy napędowe. W ofercie: pasy klinowe, łańcuchy, pasy zębate, koła łańcuchowe, uszczelniacze typu simmering, uszczelniacze typu O-ring, elementy mocujące, artykuły mocujące, artykuły mocujące metryczne, artykuły mocujące calowe, łożyska toczne, łożyska, koła zębate, sprzęgła. Dzięki szerokiej ofercie i fachowej obsłudze możemy zaoferować elementy napędu i transportu najwyższej jakości.

 9. ATELIERS NEICHEL S.A.

  Francja

  Warsztaty NEICHEL- NEICHEL AUTOMOTIVE to rodzinne MŚP z Alzacji, powstałe w 1979 r. i znajdujące się o dwa kroki od granicy niemieckiej, na skrzyżowaniu ważnych szlaków europejskich. Zajmujemy się badaniem, projektowaniem, wprowadzaniem do produkcji i sprzedaży części motorów, skrzyń biegów i mostków dla pojazdów przemysłowych, ciężarówek, autokarów/autobusów, na cały rynek światowy.

 10. AMSBECK MASCHINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia w 1982 r. firma Amsbeck Maschinentechnik GmbH stała się wiodącym producentem sprzęgieł odśrodkowych, hamulców odśrodkowych, przekładni nasadzanych i kołnierzowych oraz sprzęgieł hydraulicznie przełączanych. Klienci z całego świata doceniają naszą absolutną niezawodność, nieustanne wprowadzanie innowacji technicznych i ciągłe doskonalenie procesów, od pierwszego kontaktu do obsługi posprzedażnej klienta.

Filtry

Wyniki dla

Sprzęgła - Import eksport

Liczba wyników

811 przedsiębiorstwa