• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprzęgła

Wyniki dla

Sprzęgła - Import eksport

 1. RIEGLER & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  RIEGLER & Co. KG od ponad 80 lat jest innowacyjnym partnerem w dziedzinie sprężonego powietrza i pneumatyki, a obecnie jednym z największych dostawców w tym sektorze w Niemczech. Asortyment produktów obejmuje m.in. urządzenia do konserwacji, wbudowane regulatory ciśnienia i filtry, specjalny olej pneumatyczny, urządzenia do pomiaru ciśnienia i temperatury, zawory i urządzenia zamykające, zawory kulowe bezpieczeństwa, cylindry, zabezpieczenia przed pęknięciem węża, zawory bezpieczeństwa, elementy techniki próżniowej, szybkozłącza i sprzęgi bezpieczeństwa, tłumiki, złączki i złącza, bębny na węźe, uchwyty na węże, węże, dmuchawy, dysze bezpieczeństwa i akcesoria. Ponad 35.000 produktów od A jak akcesoria do Z jak zawór. Innowacją jest program RIEGLER SAFETY z elementami istotnymi dla bezpieczeństwa i energooszczędności. Ponadto RIEGLER oferuje gotowe do zainstalowania rozwiązania systemowe i zespoły indywidualne, będąc partnerem w zakresie złożonych wymagań. Proste, wygodne i niezawodne rozwiązania z gwarancją fachowych porad, koncepcji, inżynierii i realizacji prób.

 2. BDA CONNECTIVITY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 60 lat produkujemy kable specjalne zoptymalizowane pod kątem zastosowania. Do tego doszła nowa gama wysokiej jakości anten wewnętrznych i elementów pasywnych dla rynku telekomunikacyjnego. Opracowany przez firmę system pomiarowy „CoMeT“ jest ważnym elementem piomiaru efektu ektranowania kabli, złączy, przepustów i komponentów rozdzielczych. Nasi klienci prowadzą działalność w branży elektrycznej i elektronicznej, sieci telekomunikacyjnych, profesjonalnego handlu hurtowego artykułmi elektrycznymi, motoryzacyjnej, technologii audio i studyjnej, a także medzycznej i w nauce.

  Wszystkie wyroby na "sprzęgła"
 3. DB AUTOMOBILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako jedna z niewielu firm zajmujących się naprawą skrzyń biegów w Europie, wypracowaliśmy sobie markę specjalisty w zakresie wszystkich typów skrzyń biegów i rozwiązywaniu oryginalnych problemów. Od początku 2004 r. jesteśmy pierwszym niezależnym od producenta warsztatem w Niemczech, który może w krótkim czasie naprawić/regenerować Twόj przetwornik momentu obrotowego we własnym zakresie. Nasze przekładnie dostępne są na życzenie w wersji wzmocnionej i oczywiście są przez nas modyfikowane zgodnie z najnowszym stanem techniki. Części zamienne do wszystkich typów przekładni importujemy bezpośrednio od producenta i przekazujemy naszym klientom na bardzo dobrych warunkach zakupu. Udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na terenie całej Europy bez ograniczenia przebiegu.

 4. REICH-KUPPLUNGEN ; DIPL.-ING. HERWARTH REICH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetencje w zakresie techniki napędowej od 1946 roku. Firma REICH-KUPPLUNGEN od ponad 70 lat produkuje w Bochum szeroki asortyment sprzęgieł skrętno-elastycznych. Głównym celem i zasadniczym czynnikiem jakości jest rozwój i produkcja stosowanych elastomerów. Wszystkie komponenty elementów napędowych produkowane są w najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych. Nasze własne stanowiska badawcze i wyposażenie o najwyższym standardzie technicznym gwarantują wysoką jakość i trwałość produktów i komponentów napędowych marki REICH- KUPPLUNGEN. Nasza rodzinna firma stale ewoluuje zgodnie z wymogami rynku - od producenta części zamiennych dla przemysłu wydobywczego do uznanego na całym świecie specjalisty w zakresie techniki napędowej. Obecnie pod marką REICH-KUPPLUNGEN projektujemy i produkujemy sprzęgła skrętno-elastyczne o wysokim stopniu integracji pionowej.

  Wszystkie wyroby na "sprzęgła"
 5. SCHÜBEL ANTRIEBSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schübel Antriebstechnik GmbH & Co. KG wyrobił sobie już w latach 80. pozycję wyspecjalizowanego technicznego dystrybutora elementów napędowych i inżynierii przemysłowej dzięki znajomości wyrobów oraz bezkompromisowej orientacji na klienta. Aktualnie firma Schuebel proponuje rozwiązania różnorodnych kwestii w dziedzinie technologii przemysłowych. Posiadamy renomowanych klientów z branży przemysłu, handlu, usług i usług publicznych, mających do czynienia z istotnymi zagadnieniami gospodarczymi. Schübel specjalizuje się w istotnych zagadnieniach techniczno-inżynierskich, kładąc szczególny nacisk na elementy związane z napędem i transportem, oferując tutaj pełen zakres dostaw. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę rozmiarów oraz ilość wyrobów na składzie większą niż średnia w branży. Schuebel wykonuje zindywidualizowane usługi wykonawcze oraz przetwarzanie (np. obróbka mechaniczna, wykrawanie). Gamę proponowanych wyrobów dopełnia kompleksowy serwis techniczny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAYR, CHR.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  mayr® Antriebstechnik jest jedną z najbardziej tradycyjnych i innowacyjnych niemieckich firm w dziedzinie techniki napędowej. Od początków w 1897 roku do pozycji światowego lidera na rynku sprzęgieł bezpieczeństwa i zoptymalizowanych pod kątem zastosowania hamulców bezpieczeństwa - firma może poszczycić się ponad 100-letnim doświadczeniem. Mając na celu nieustanne opracowywanie lepszych rozwiązań, z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, mayr® wyznacza dziś standardy w technice napędowej. Portfolio produktów broademayr® z licznymi, zoptymalizowanymi na rynku i w przemyśle konstrukcjami obejmuje bezluzowe sprzęgła wałów, sprzęgła bezpieczeństwa, sprzęgła elektromagnetyczne i hamulce, jak również wysokiej jakości napędy prądu stałego. Znajdują one zastosowanie w bardzo szerokim spektrum gałęzi przemysłu i codziennie sprawdzają się we wszystkich dziedzinach budowy maszyn. Certyfikat: DIN EN ISOI 9001: 2000 (jakość) i DIN EN ISO 14001 (środowisko), OHSAS 18001/OHRIS (zdrowie i bezpieczeństwo pracy)

 2. LENZE VERBINDUNGSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Wymiarowanie optymalnego mechanicznego układu napędowego dla maszyn i urządzeń. Wybór i dostawa elementów napędowych (pasy, koła pasowe, sprzęgła, elementy mocujące, hamulce, ruchy liniowe...) Wspieramy Państwa przy wymiarowaniu i wyborze optymalnych produktów dla mechanicznego układu napędowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o napędy pasowe, sprzęgła wałowe, sprzęgła i hamulce, elektromagnetyczne, elementy zaciskowe (połączenie wał-piasta), ruch liniowy, elementy przeciążeniowe (ograniczniki momentu obrotowego), przeguby wałów czy elementy hydrauliczne, Wspólnie z Tobą opracowujemy i dostarczamy rozwiązania dla układu napędowego Twojej maszyny / instalacji.

 3. WALTHER-PRÄZISION

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WALTHER-PRÄZISION, Carl Kurt Walther GmbH & Co. KG (założona w 1931 roku), od 1951 roku konstruuje i produkuje monozłącza i złącza wielofunkcyjne, jak również systemy dokujące, znajdujące zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest bezpieczne przesyłanie i rozdzielanie cieczy, pary, gazów, sygnałów elektrycznych i optycznych oraz prądu. Dostępne są szybkozłącza o rozmiarach nominalnych DN 2 do DN 100, przeznaczone do użycia przy ciśnieniu roboczym od próżni do 2000 barów, również w technologiach clean-break, full-flow i breakaway.

 4. NORELEM NORMELEMENTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Każdy sukces zaczyna się od pomysłu. Z tego powodu Norelem oferuje Państwu niepowtarzalny wybór standardowych części i podzespołów, umożlwiających realizowanie swoich celów w dziedzinie maszyn i budowy maszyn. BIG GREENBOOK oferuje projektantom i technikom kompleksową i przejrzystą gamę części wysokiej jakości. Od samego początku towarzyszymy projektowi - dzięki kompleksowemu konsultingowi, bazie danych CAD i szybkiej dostawie.

 5. KENDRION (VILLINGEN) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako dostawca rozwiązań, Kendrion projektuje, wytwarza i wprowadza na rynek innowacyjne elektromagnetyczne i mechatroniczne systemy i komponenty wysokiej jakości, przeznaczone dla klientów na całym świecie.

 1. MÄDLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÄDLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koła zębate. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęgła, Pręty gwintowane, koła zębate do pasów zębatych, zębatki, pierścienie, przekładnie kątowe, Sprzęgła, pasy zębate, i głowice z przegubem kulistym. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. HA-CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HA-CO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Ma siedzibę w Kleinwallstadt, Niemcy.

 1. MECARM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MECARM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach Hamulce do pojazdów, Części zamienne dla pojazdów samochodowych, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, hamulec, FCA, sprzęgła - hurt, Hamulce do pojazdów, AUDI, i sprzęgła samochodowe i ich elementy. Ma siedzibę w Caserta, Włochy.

 2. ALPHA TECHNOLOGY

  Polska

  Zakład Produkcji Urządzeń Przemysłowych oferuje szeroki zakres usług związanych z obróbką stali, aluminium, rur, profili poprzez cięcie i wiercenie laserowe, gięcie, obróbkę wiórową, spawanie, lakierowanie proszkowe. Od 1999 roku Zakład jest jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy Mädler GmbH i jej wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. W ofercie znajduje się ponad 23 000 elementów: znormalizowane części maszyn, elementy przenoszenia napędu, elementy sterowania i pneumatyki Między innymi: - Śruby i nakrętki trapezowe - Listwy i koła zębate - Koła łańcuchowe i łańcuchy - Koła pasowe i pasy zębate i klinowe - Koła stożkowe - Wałki i piasty wielowypustowe - Sprzęgła i przeguby - Tuleje i wałki ślizgowe - Wibroizolatory, uchwyty, pokrętła - Przekładnie, silniki, motoreduktory, podnośniki i falowniki

  Wszystkie wyroby na "sprzęgła"
 3. WALTER STAUFFENBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Spółki Grupy STAUFF produkują i sprzedają komponenty przewodów i akcesoria hydrauliczne do budowy maszyn i instalacji oraz konserwacji przemysłowej. Oprócz hydrauliki mobilnej i hydrualiki stacjonarnej typowe obszary zastosowania obejmują również konstrukcję pojazdów użytkowych i specjalnych, a także transport i energetykę. Produkty i rozwiązania STAUFF są również stosowane w przemyśle morskim, naftowym i gazowym, a także w inżynierii procesowej, spożywczej i chemicznej. Gama produktów STAUFF obejmuje obecnie około 40000 komponentów standardowych w dziesięciu grupach produktów oraz wiele rozwiązań specjalnych i systemowych, które są wdrażane zgodnie ze specyfikacjami klienta lub w oparciu o nasze własne opracowania. Nasze własne oddziały obecne w 18 krajach i globalna sieć partnerów handlowych zapewniają nam optymalną obecność na rynkach oraz maksymalną dostępność naszych produktów i rozwiązań oraz fachowe wsparcie na miejscu.

 4. RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH

  Niemcy

  RINGFEDER POWER TRANSMISSION GMBH należy do wiodących producentów wysokiej jakości komponentów w dziedzinie technik napędowych i systemów amortyzacji. Nasza zróżnicowana oferta obejmuje trzy grupy produktów. Pod marką GERWAH produkujemy bardzo precyzyjne sprzęgła stosowane w technikach napędowych i przenośnikowych. Produkty RINGFEDER są synonimem innowacyjnych połączeń zaciskowych i elementów amortyzujących. Do specjalnych zastosowań oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 5. ZIMM MASCHINENELEMENTE GMBH + CO KG

  Austria

  Technika napędowa z Vorarlberg...ischt all dra! W tłumaczeniu: zwykle jest w środku! Nawet jeżeli nie ma napisu ZIMM, zwykle ZIMM jest w środku! Użytkownik końcowy używa rzeczy i materiałów codziennego użytku wyprodukowanych przy użyciu systemu podnoszenia wrzeciona ZIMM, lecz „krasnoludków ZIMM“ nigdy nie zobaczy. Systemy podnoszenia są stosowane w zautomatyzowanych instalacjach produkcyjnych i montażowych. Wrzecionowa przekładnia podnosząca to napęd elektromechaniczny stosowany do bardzo precyzyjnego sterowania ciężarów i kontrolowanego pozycjonowania. Niektóre dziedziny zastosowań: instalacje montażowe prawie wszystkich znanych producentów samochodów, pomosty podnoszące i montażowe do produkcji i konserwacji samolotów, instalacje produkcyjne (do produkcji płaskich ekranów, produkcji profili z tworzyw sztucznych dla producentów okien, do produkcji blach i profili stalowych, szyb zespolonych, płyt z drewna, materiałów wełnianych, artykułów higienicznych lub izolacyjnych), maszyn do pakowania artykułów spożywczych

 6. TAS SCHÄFER GMBH

  Niemcy

  Firma TAS Schäfer GmbH opracowuje innowacyjne produkty do w zakresie techniki napędowej i techniki tłumienia (sprężyny cierne i bufory przemysłowe). W produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię CNC, gwarantującą wysoką jakość produktów. Produkujemy wyłącznie w Niemczech i gwarantujemy globalnie uznaną jakość "Made in Germany". Nasz zorientowany na klienta, elastyczny i efektywny zespół realizuje zamówienia szybko i profesjonalnie. Jesteśmy firmą elastyczną i liderem na rynku hydraulicznych tarcz skurczowych. Nasz dział rozwoju nieustannie pracuje nad innowacyjnymi ulepszeniami, uwzględniającymi szczególne wymagania praktyczne i życzenia klientów.

 7. OMS-ANTRIEBSTECHNIK E.K.

  Niemcy

  OMS Antriebstechnik jest jedną z wiodących międzynarodowych firm zajmujących się opracowywaniem i produkcją napędów do schodów ruchomych i wind. Nasz sukces opiera się na wieloletnim doświadczeniu w branży schodów ruchomych oraz na zastosowaniu i dalszym rozwoju wysokowydajnych systemów napędów hipoidalnych z branży motoryzacyjnej. Wszystkie napędy OMS Hypodrive bazują na tej technologii, która imponuje nadzwyczajną elastycznością i wyjątkową wydajnością. Wyznaczają one nowe standardy w technice napędowej dla wind i schodów ruchomych i są obecnie reprezentowane przez napędy OMS we wszystkich nowoczesnych systemach transportu pasażerskiego na całym świecie. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik produkcyjnych i doskonałemu zarządzaniu jakością, innowacje opracowane przez własny dział badań i rozwoju, jak również indywidualne koncepcje napędów do zastosowań specjalnych są realizowane niezwykle precyzyjnie i szybko.

 8. OFF-HIGHWAY POWERTRAIN SERVICES GERMANY GMBH

  Niemcy

  Walterscheid Powertrain Group jest globalnym dostawcą napędów i oferuje niezrównaną różnorodność wałów przegubowych wszystkich typów, w połączeniu z kompleksową obsługą klienta. Stale rozwijamy nowe technologie i koncepcje napędu dostosowane do potrzeb klienta, aby zapewnić większą efektywność i wydajność w rolnictwie, górnictwie czy przemyśle. Dzięki posiadaniu 9 zakładów produkcyjnych i 20 centrów serwisowych na całym świecie, Walterscheid Powertrain Group jest globalnym liderem innowacji i partnerem technologicznym wiodących światowych producentów OEM. Wraz ze swoimi spółkami Off-Highway Powertrain Services Germany GmbH i Walterscheid GmbH, dzięki obszernej ofercie aftermarket i serwisowej Walterscheid Powertrain Group jest preferowanym partnerem w zakresie układów napędowych.

 1. ENEMAC GMBH

  Niemcy

  Firma ENEMAC zajmuje się od 1981 roku tematyką bezpieczeństwa i niezawodnego działania maszyn. Jako specjalista w dziedzinie sprzęgieł zabezpieczających ze stali nierdzewnej ENEMAC przywiązuje dużą wagę do kwestii wymogów higieny i norm produkcyjnych, szczególnie w zakresie rozwiązań dla przemysłu spożywczego, medycyny i techniki farmaceutycznej. Program dostaw został rozszerzony o mechaniczne i hydromechaniczne elementy naprężające. Technika mocowania opracowana przez ENEMAC znajduje wszechstronne zastosowanie, od uchwytów do narzędzi lub obrabianych przedmiotów, przez technikę utylizacji odpadów i transportu bliskiego, po budowę giętarek, spawarek lub pras. Nakrętki naprężające, śruby naprężające i cylindry z powrotem sprężynowym firmy ENEMAC mogą być stosowane zarówno jako oryginalne wyposażenie podstawowe, jak i w charakterze wyposażenia dodatkowego.

 2. SGF (SÜDDEUTSCHE GELENKSCHEIBENFABRIK GMBH & CO. KG)

  Niemcy

  Firma SGF z siedzibą w Waldkraiburgu w Górnej Bawarii jest uznanym partnerem światowego przemysłu motoryzacyjnego, a nasze wyroby są wykorzystywane we wszystkich branżach do zastosowań przemysłowych. Oferta produktów SGF obejmuje elastyczne, odporne na temperaturę komponenty do przenoszenia momentu obrotowego i tłumienia drgań. Główne obszary zastosowań to przemysł motoryzacyjny oraz ogólna inżynieria mechaniczna i budowa urządzeń. Asortyment produktów obejmuje tarcze przegubowe w wałach kardanowych i kolumnach kierowniczych, pochłaniacze drgań w układach napędowych, zawieszenia rur wydechowych i układów wydechowych oraz różnorodne części gumowo-metalowe do montażu różnych podzespołów. Firma SGF stała się liderem na rynku w zakresie przenoszenia momentu obrotowego i posiada ponad 60-letnie doświadczenie w technologii połączeń i spoiw. Oprócz wysoko wykwalifikowanych pracowników i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, podstawą wysokiej jakości naszych produktów jest specjalistyczne know-how w zakresie przetwórstwa kauczuku i silikonu.

 3. EK - INDUSTRY TRADE

  Niemcy

  Od 2011 roku z powodzeniem działamy jako dostawca przemysłowy głównie dla producentów stali, kopalni i producentów energii. Nasze produkty są także wykorzystywane w branży automatyki, żywności i napojów, chemicznej i laboratoryjnej. Zawsze koncentrujemy się na optymalizacji rozwiązań zakupowych. Z naszego szerokiego asortymentu produktów oferujemy wszystko, od zespołów pompowych własnego projektu po silniki znanych producentów, takich jak Seipee S.p.A. Z przyjemnością wraz z naszymi partnerami pomożemy Ci znaleźć i zaoferujemy indywidualne i energooszczędne rozwiązanie. Specjalizujemy się również w poszukiwaniu dla naszych klientów części zamiennych trudnych do znalezienia, gdzie jesteśmy w stanie zaoferować alternatywne rozwiązania i własne produkty (CE).

 4. PPUH TECH-ZBYCH

  Polska

  Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji takich produktów, jak łożyska toczne, pasy klinowe, elementy przenoszenia mocy, łańcuchy napędowe. W ofercie: pasy klinowe, łańcuchy, pasy zębate, koła łańcuchowe, uszczelniacze typu simmering, uszczelniacze typu O-ring, elementy mocujące, artykuły mocujące, artykuły mocujące metryczne, artykuły mocujące calowe, łożyska toczne, łożyska, koła zębate, sprzęgła. Dzięki szerokiej ofercie i fachowej obsłudze możemy zaoferować elementy napędu i transportu najwyższej jakości.

 5. ATELIERS NEICHEL S.A.

  Francja

  Warsztaty NEICHEL- NEICHEL AUTOMOTIVE to rodzinne MŚP z Alzacji, powstałe w 1979 r. i znajdujące się o dwa kroki od granicy niemieckiej, na skrzyżowaniu ważnych szlaków europejskich. Zajmujemy się badaniem, projektowaniem, wprowadzaniem do produkcji i sprzedaży części motorów, skrzyń biegów i mostków dla pojazdów przemysłowych, ciężarówek, autokarów/autobusów, na cały rynek światowy.

 6. AMSBECK MASCHINENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Od momentu założenia w 1982 r. firma Amsbeck Maschinentechnik GmbH stała się wiodącym producentem sprzęgieł odśrodkowych, hamulców odśrodkowych, przekładni nasadzanych i kołnierzowych oraz sprzęgieł hydraulicznie przełączanych. Klienci z całego świata doceniają naszą absolutną niezawodność, nieustanne wprowadzanie innowacji technicznych i ciągłe doskonalenie procesów, od pierwszego kontaktu do obsługi posprzedażnej klienta.

 7. JAKOB ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Jeden z wiodących dostawców podzespołów mechanicznych do budowy maszych. Firma JAKOB rozwinęła sprzęgła wspomagające i zabezpieczające, technikę zaciskania, sprzęgła szyny profilowej, systemy pomiary siły i MS³.

 8. AUXILIAR MANUFACTURAS TECNICAS SA

  Hiszpania

  Firma AUXILIAR MANUFACTURAS TECNICAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach hamulce przemysłowe. Ma siedzibę w Montcada I Reixac, Hiszpania.

 9. ZF INDUSTRIEANTRIEBE WITTEN GMBH

  Niemcy

  Firma ZF INDUSTRIEANTRIEBE WITTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach reduktory epicykloidyczne, i reduktory przemysłowe. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 10. ZERO-MAX

  Niemcy

  Firma ZERO-MAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzęgła. Jest również obecna w dziedzinach złącza blaszkowe. Ma siedzibę w Großostheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo